Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
και σκεφτείτε ότι οι κοπέλες πληρώνουν είσοδο 65 ευρώ και αυτές όπως οι πελάτες και ότι βγάλουν μέσα είναι δικό τους.Βέβαια τους τρώνε λίγα για τη διαμονή όσες θέλουν να μείνουν εκεί μέσα,αλλά και πάλι βγάζουν πολλά λεφτά.Σκεφτείτε ότι κάθε μέρα πληρώνουν περί τα 150(που παραπάνω είναι αλλά λέμε το χειρότερο σενάριο) άτομα (γυναίκες-άντρες) τα 65 ευρώ είσοδο =9750 * 30 μερες=292500 τζίρο μηνιαίως και φορολογητέος βέβαια(όλη η διαφορά εκεί είναι)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ενα Jazz !!! :grin: :grin: :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
παρασκευή 29.10.2010 δεύτερη συνεχή ημέρα ταίσματος της ψωλής μου εκεί μέσα!Σχεδόν οι ίδιες πουτάνες εκτός από 2 νέες παρουσίες οι οποίες πραγματικά ήταν ασύλληπτα μουνιά!μια πολωνέζα μελαχροινή η ιουλία και μιά λετονή η λάουρα.Παίρνω την ιουλία στο δωμάτιο και ξεκινάει ένα τσοντογάμισο άνευ προηγουμένου.Μια ασταμάτητη πουτάνα να θέλει το απόλυτο ξεφτιλίκι.Ενιωσα πραγματικά σαν τον ντέιβιντ πέρυ που γαμούσε την λώρα έιντζελ σε μία από τις ταινίες του.Όλα τα λεφτά το χύσιμο στη μάπα το οποίο δεν μου το χρέωσε!!!!!!!!!!!(μου λέει μόνο το κάμ ιν μάουθ χρεώνω εγώ εξτρα).Πραγματικά μουνάρα πολωνή μελαχροινή που άν την έβλεπε κανείς έξω θα του πέφταν από μαλλιά μέχρι μασέλες!Πάω στα λοκερ την πληρώνω και πιάνω σειρά στο μπάρ για να πάρω κάτι να πιώ για αρχή για να συνέλθω.Όπως σκέφτομαι τί να πάρω βλέπω μπροστά μου κάτι σαν πεπόνι και λέω κάτσε να φάω λιγουλάκι!τί το θέλα?ήταν απίστευτη η γεύση τους και τα έφαγα όλα.Αφού με κοιταζε καλα καλα η κοπελα στο μπαρ!αντί όμως να μου τσινίσει ότι της φαγα όλα μου χαμογελάει και μου φέρνει άλλη μια γαβάθα από αυτά τα απίστευτα πεπόνια!Πάρτα κάτω και αυτά....μετά παίρνω μια ζεστή σοκολάτα με πολύ ωραία ξεχωριστή γεύση και αράζω ανάβοντας το τσιγαράκι μου στο μέσα διαμορφωμένο μπάρ για τους καπνίζοντες.Μετά από κανα εικοσάλεπτ βλέπω μια μουνάρα γερμάνα με τατουάζ απίστευτα πρόστυχο και σέξυ μουνί γύρω στο 1,80 ύψος.Μου παίζει τα μάτια και εγώ σαν γερμανικός ποιμενικός ορμάω και της λέω πάμε μέσα.Και μένω άφωνος με τη πίπα της......η πίπα αυτή είναι για σεμινάριο ακόμη και σε αυτή την τερα μποντ και σε αυτη την λώρα είντζελ....τέτοιο ροχαλίδι από τα γερμανικά πνευμόνια δεν το περίμενα.Απίστευτη αίσθηση,ασύλληπτη καύλα και όλα τα λεφτά μετά η κωλοτρυπιδάρα αυτής της άξεστης καριόλας από τη στέπα του μπάντ χόμπουργκ την οποία την χρεώνουν συν 100 ευρω ήτοι 50 κλασσικο γαμησι με ακα μπουκι + 100 άναλ=150.Της ξεπάτωσα την κωλοτρυπίδα και λίγο μετά την χύνω γιατί δεν άντεξα....η συνέχεια σε λίγο
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γραφε εσυ και θα εικονογραφω εγω !!! :grin: :grin: :grin:

 
URL]]
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Γραφε εσυ και θα εικονογραφω εγω !!! :grin: :grin: :grin:

   http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/82323592789704915446.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Να΄τος και ο Ταραντίνο...!!!  :headbang3: :headbang3: :headbang3:
Πω...!!!
Θρίλερ η κατάσταση...!!!
Θα έχουμε δράματα και αίματα με αυτά!  :s&m_1:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
....ξαναράζω στο μπάρ και πέρνω εναν διπλό εσπρέσσο και ένα μινεραλ γουώτερ + μερικά τσαμπιά σταφύλια και φέτες καρπουζιού!αράζω πάλι στο στέκι των καπνιζόντων και κάνω το τσιγαράκι μου βλέποντας ένα αδηφάγο νέο πουτανάκι να μπαίνει στο οπτικό μου πουτσόμετρο και να είναι έτοιμο προς βρώσιν και συμμόρφωσιν :cheesy: Δεν κάνω πάνω από 30 λεπτά διάλειμμα και την καλώ...το ονοματάκι σου μωρό μου?τζούντιθ μου λέει και ειμαι απο ουγγαρία.Εμφανισιακά μοιάζει με την σόφι έβανς στα 22 της και της λέω πάμε μέσα στο τσοντοσινεμά να κάνουμε παιχνίδι...και όντως κάναμε ένα πανέμοροφο,πουτσοειδυλλιακό παιχνίδι όπου το μουνί,το στόμα και το γιγαντόπουτσό μου έγιναν ένα με ιδανικό τρόπο.Λοιπόν η τύπισσα παίρνει άριστα στην πίπα με κοίταγμα άκρως καυλωτικό την ωρα που μπροστά μου εκτυλλισόταν μιά τσόντα με λάουρα έιντζελ και πίσω κάποιος γερμανός συναγωνιστής ψωλοβροντούσε αστραπές μέχρι να χύσει το γερμανικό σπέρμ στην μάπα της ετέρας βραζιλιάνας.Κάποιος τουρκαλάς την έπαιζε για τα καλά με την λάουρα έιντζελ γιατί προφανώς βαρέθηκε να την παίζει με την σεχραζάτ και ένας άλλος καθόταν στην είσοδο του οφθαλμολάγνειου δωματίου για να αρπάξει καμμιά εταίρα για μέσα...μέσα σε όλα αυτά επήλθε και το δικό μου τελείωμα στην μάπα της τζούντιθ και ξανά πίσω στο μπάρ για χυμό πορτοκάλι.Μετά λίγο τζακουζάκι όπου πραγματικά γούσταρα τόσο που κάθισα καμμιά ώρα μόνο που δε κοιμηθήκα.Μετά αυτοξεναγήθηκα λίγο στον προαύλιο χώρο του καλοκαιρινού οάσε όπου δίπλα στην πισίνα έχει τα φακοδωμάτια τα καλοκαιρινά τα οποία θυμίζουν πάρα πολύ τις σκηνές των εκδρομών του "ρόδα τσόντα και κοπάνα" με πρωταγωνίστρια τη βίνα ασίκη και την ισμήνη καλέση.Αφού σε κάποια φάση νόμιζα ότι θα βγεί ο γιάννης βογιατζής από τη σκηνή-δωμάτιο!Ένας αρχοντοψωλαράς γερμανός σβαινστάιγκερ έκανε μπάνιο στην εξωτερική πισίνα ατάραχος από το κρύο.Εγώ μετά πήγα λίγη σάουνα.Πολύ ζέστη εκεί μέσα αλλά έπρεπε να γίνει γιατί ένιωθα λίγα κιλά βαρύτερος μετά τα μπράντβουρστ που ταίστηκα την πέμπτη το βράδυ στις καντίνες στο κέντρο της φρανκφούρτης.Μετά από 10λεπτά βγαίνω από τη σάουνα και ξανά τζακούζι.Σηκώνομαι,φέυγω για μπάρ πάλι μέσα και βλέπω μιά πολύ γλυκιά βουλγάρα με γυαλιά μυωπίας που ήταν αστεία και μου έλεγε πώς το μουνί της το λένε μπάρμπι :2funny:και  κάτι τέτοιες παπαριές και έκλασα στο γέλιο.Λέω δε γαμιέται πάρτηνα και αυτήν.Την παίρνω όντως και γάμησα ψιλοκαλά με πιο τζιεφι στοιχεια.Πάλι μπάρ πίνω χυμό μήλου με νερό,πορτοκάλι και μετά πάλι εσπρέσσο.Βούρ στο πατσα συνέχεια...σκάει το έτερο καινούριο μουνί ονομα λάουρα λετονή με μιά λέξη ΜΟΥΝΑΡΑΑ!1,77 Υψος ξανθιά απίστευτο πρόσωπο φοβερό σώμα και πάμε μωρή κάρια.Μου λέει είσαι σάικοπάθιακ και της λέω θα σε γαμήσω πρόστυχα και μου κάνει νεύμα.Μπαίνουμε δωμάτιο και απογοητεύτηκα η αλήθεια είναι.Βέβαια γαμησα ενα απιστευτο μουνι,αλλά το κάνει καθαρά ψυχρά όπως όλες οι καριόλες ρωσίδες.Είναι μπολιασμένες μέσα τους για την απάτη,το πώς θα πάρουμε τα φράγκα γ΄ρηγορα και έξυπνα και να τα κάνουμε ρούβλια για να ανοίξουμε πέτ σόπ στη μαμα ρωσία και να γίνουμε επιχειρηματίες.Τέλος πάντων πάλι στο μπάρ με τα πολλά πολλά ξανά χότ τσοκολέιτ και τσιγαράκλι...η ώρα μία τα ξημερώματα και έχω γαμήσει 5 τεμάχια.Λέω να πάω να φύγω,αλλά τσούπ σκάει μια βραζιλιάνα την ώρα που πίνω τη σοκολατίτσα μου και μου κωλοτρίβεται.Της λέω άστο δεν μπορώ άλλο αλλά αυτή μου τον έπαιζε και ξανακαύλωνε(ρε πούστη μου αν είχα πάρει βιάγκρα τί θα γινότανε?)Η πουτάνα η βραζιλιάνα όμως επέμενε και αρχίζει μιά πίπα κάτω από το τραπέζι μπροστά στο κόσμο.Της λέω άστο δεν αντέχω άλλο αλλά αυτή εκεί δώστου...εν τέλει νικησα και την εδιωξα.Η ώρα είχε πάει 2 και λέω κάτσε να πάρω και ένα τελευταίο τη σάνυ την γερμανίδα μούνα ένα άλογο τρελλό με κορμί αγαλματένιο .Είναι η κράση τους ρε παιδί μου τέλος!τελος πάντων την παίρνω και μου κάνει πάλι ένα πολύ καλό γαμήσι με πρόστυχες στάσεις και πορνική πίπα με ατελείωτο σάλιο!!!!!!!!!!


υ.γ.ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
προσοχη στους πολλους espresso .... :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Mια ερώτηση μόνο,με τόσους καφέδες,χυμούς και πεπόνια πόσο συχνά πήγαινες τουαλέτα?  :grin:
Έχασες γαμησοχρόνο να φανταστώ αλλιώς θα γαμούσες κι άλλες  :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Και κάτι άλλο!όποιος πάει φρανκφούρτη να μήν ξεχάσει να πάει στο κλόστερχοφ για φαγητό.Είναι δίπλα στην ευρωπαική κεντρική τράπεζα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Mια ερώτηση μόνο,με τόσους καφέδες,χυμούς και πεπόνια πόσο συχνά πήγαινες τουαλέτα?  :grin:
Έχασες γαμησοχρόνο να φανταστώ αλλιώς θα γαμούσες κι άλλες  :rockon:

σκέψου ανα μία ώρα περιπου ντους και κατουρημα.Την παρασκευή δε,ήλθαν πολλοί τούρκοι και μαροκινοί και είχαν ξενερώσει οι ταναπούδες τους..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Mια ερώτηση μόνο,με τόσους καφέδες,χυμούς και πεπόνια πόσο συχνά πήγαινες τουαλέτα?  :grin:
Έχασες γαμησοχρόνο να φανταστώ αλλιώς θα γαμούσες κι άλλες  :rockon:

πραγματικά θα ξαναγαμήσω μετά από καιρό... :zfuck:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Και κάτι άλλο!όποιος πάει φρανκφούρτη να μήν ξεχάσει να πάει στο κλόστερχοφ για φαγητό.Είναι δίπλα στην ευρωπαική κεντρική τράπεζα

Εκεί δεν δέχονται πιστωτικές από Έλληνες, μόνο cash. Με τόση πελατεία από την ΕΚΤ, ξέρουν ότι έχουμε φαλιρίσει.  :grin:

Για πε κάτι άλλο, γιατί προς τα εκεί θα είμαι this week, Laura ήταν power power, ή απλά power?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Εκεί δεν δέχονται πιστωτικές από Έλληνες, μόνο cash. Με τόση πελατεία από την ΕΚΤ, ξέρουν ότι έχουμε φαλιρίσει.  :grin:

Για πε κάτι άλλο, γιατί προς τα εκεί θα είμαι this week, Laura ήταν power power, ή απλά power?

λάουρα μουνάρα αλλά ψυχρή καρια.για μενα αξιζουν οι 2 γερμανιδες μουναρες η πολωνη η μελαχροινη μουναρα και η ουγγαρεζα σοφι εβανσ
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
και γαμώ τα πεπόνια
και γαμώ τα γαμήσια

πώς άντεξες ρε θερίο ?


μαζεύω απο τώρα
και σαν έρθει η ώρα
θα πά να γαμήσω
να φάω να καπνίσω

θα πάω στα χιόνια
να τρώω πεπόνια
θα κάνω τζακούζια
θα τρώω καρπούζια

θα βλέπω κολάρες
θα σκίζω κουκλάρες
θα φτάσω στο τέρμα
κι άς μείνω απο σπέρμα


:grin:


ΥΓ : Είστε πηγή μεγίστης εμπνεύσεως, αγαπητέ Πάθε !


 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Pathos που έμενες αν επιτρέπεται? αν έγραφες ημερολόγιο θα γινόταν best seller..

..την έπαιζε με την Λωρα αντζελ γιατι προφανώς βαρέθηκε να την παίζει με την σεχραζατ.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
και γαμώ τα πεπόνια
και γαμώ τα γαμήσια

πώς άντεξες ρε θερίο ?


μαζεύω απο τώρα
και σαν έρθει η ώρα
θα πά να γαμήσω
να φάω να καπνίσω

θα πάω στα χιόνια
να τρώω πεπόνια
θα κάνω τζακούζια
θα τρώω καρπούζια

θα βλέπω κολάρες
θα σκίζω κουκλάρες
θα φτάσω στο τέρμα
κι άς μείνω απο σπέρμα


:grin:


ΥΓ : Είστε πηγή μεγίστης εμπνεύσεως, αγαπητέ Πάθε !

τιμή μου δόκτωρα τσιμπούκιε
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Pathos = Rommel = η αλεπού της φρανκφούρτης!

:grin:

μόνο που ο ρόμμελ είχε όπλα μάσιβ αττάκ ενω εγώ είχα πάνω μου το πιο φυσικό όπλο...το ψωλοχυσείο δηλ.την μουσούδα του ελέφαντα που ταίζει φλοκια τις όποιες ευρωπαίες και μή κάριες. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom