Νέα

FKK Mainhattan Φρανκφούρτη: "Sex in the City"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Επέλεξα την πρώτη ημέρα:

Σάσα: 24 ετών από το Καζακστάν. Η "γυναίκα" του σύντεκνου φίλου μου -καλή σου ώρα όπου και να είσαι φίλε! Έχει τον αέρα της ντίβας, μιάς και είναι ένα από τα δυνατά χαρτιά του μαγαζιού και κάνει αρκετά ραντεβού την ημέρα. Πίπα, για σεμινάριο. Δεκτική σε όλα και χωρίς να προτείνει διάφορες παραλλαγές με σκοπό να ανέβει το κόστος της συνεύρεσης. Θα σας αποζημιώσει αρκούντως.

Ντούνια: 19 ετών, πληθωρικό μωρό, Λιβανοαιγυπτιακής κοπής. Θα πεί όχι, μόνο αν είσαι βίαιος. Τα λίγα παραπανίσια κιλά που κουβαλάει επάνω της, δεν θα είναι τροχοπέδη για να ευχαριστηθείς. Δεν την νοιάζει αν χαλάσει το make-up της. Θα προσφερθεί να είναι το κορίτσι σου για το επόμενο ημίωρο. Θα προτείνει κάτι επιπλέον, για να ανέβει το κόστος, αλλά δεν θα θυμώσει, αν επιλέξεις τη συνεδρία των 50 ευρώ. Θα σε κάνει να νοιώσεις πως πέρασες 30' με την κοπελιά σου.

Καρολίνα: Πιπινάκι 20 ετών. Κάνει νάζια στο σαλόνι, αλλά θα προσπαθήσει να ξεφύγει χωρίς να ιδρώσει. Εντύπωση μου έκανε που μου παραπονέθηκε ότι την ενοχλούν τα γένια μου (τα οποία δεν είναι ιδιαίτερα σκληρά) και ενώ είχα ξυριστεί μόλις το πρωϊ της ίδιας ημέρας. Αν είσθε θυμωμένοι με κάτι, και θέλετε να βγάλετε το άχτι σας επάνω της, προτιμήστε την. Έπραξε τα δέοντα, αλλά δεν έκανε τη διαφορά παρ'ότι έχει τη δροσιά της νιότης.
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Επέλεξα τη δεύτερη ημέρα:


Βίβιαν: Ουγγαρέζικο άλογο 28 ετών κατά δήλωσή της, μάλλον λίγο πιό μεγάλη. Έχει όλη την καλή διάθεση να ιδρώσει και προσπαθεί φιλότιμα. Θα σου προτείνει διάφορα καλούδια επιπλέον, αλλά μόνο με σκοπό όχι το γάμο, αλλά να γίνει το πορτοφόλι σου πιό ελαφρύ. Όμως, δεν θα στενοχωρηθεί αν αρνηθείς.

Daisy: Ένα αφρικανικό λουλούδι 23 ετών από τη Γκάνα. Για εμένα, η αποκάλυψη αυτού του ταξιδιού. Πρίν να είναι πόρνη, είναι πρώτα άνθρωπος!!! Δείτε την απάντηση #11 στην πρώτη σελίδα αυτού του νήματος.
 

arxipoutaniaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί αδερφοί εν FKK, agiana και mysterious, πάνω από όλα FKK Rules!!!
Μπορώ να πω ότι στα περίπου 15 ταξίδια μου στην Γερμανία για FKK, αυτό ήταν το καλύτερο , πρέπει να σου κάτσει η διάθεση , η παρέα και πάνω από όλα τα μωράκια. Εγώ δεν τις αποκαλώ π0#τάνες αλλά κοινωνικούσ λειτουργούς!!! Χεχεχεεχ
Αγαπητέ mysterious είσαι ξεπατοκαλάθας, η μύηση με την πετσέτα είναι για λίγους χεχε, αλλά χαλάλι σου!!!

Σαν βετεράνος του είδους, ειδικά στην Φρανκφούρτη (αλλα και σας άλλες πόλεις) μπορώ να πω ότι οι Ρουμάνες είναι μουνάρες (καθόλου κυταρίτιδα, τέλεια κορμάκια) αλλά γυφτοχωριατάκια, και όντως της ξεπέτας!!!
Τώρα αν έχεις στη παρέα σου ένα βετεράνο που μυρίζει τις καλές από χιλιόμετρα (ή τις έχει κάνει testdrive) σώθηκες!! Φίλε Agiana περιμένω τα εύσημα για την μουλάτα που σου πρότεινα ΧΩΡΙΣ να την έχω δοκιμάσει κιόλας!
Πάντως τις μεγαλύτερες ήττες τις έχω φάει από βραζιλιάνες!!
Αδέρφια , εις το επανακούην!!
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Αγαπητέ mysterious είσαι ξεπατοκαλάθας, η μύηση με την πετσέτα είναι για λίγους χεχε, αλλά χαλάλι σου!!!

Mysterious....... ξεσκεπάστηκες επιτέλους! :birdman: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :thefinge:

Φίλε Agiana περιμένω τα εύσημα για την μουλάτα που σου πρότεινα ΧΩΡΙΣ να την έχω δοκιμάσει κιόλας!

Έχεις δίκιο συναγωνιστή! Επανορθώνω λοιπόν, με μεγάλη ευχαρίστηση, όχι μόνο γιατί η ώθηση που μου έδωσες ήταν η λυδία λίθος για να επιλέξω την όμορφη μουλάτα -παρ'ότι ΔΕΝ την είχες δοκιμάσει αλλά το κριτήριο του πουτανιάρη μίλησε ευθέως και προέβλεψε αληθώς την κατάληξη της επιλογής-, αλλά και γιατί συνάντησα σε άγνωστο και μακρινό σε εμένα τόπο και χώρο, έναν άνθρωπο, πρόσχαρο, φιλικό, απέριττο, πλακατζή, αγωνιστή της ζωής, πρόθυμο να συνδράμει με τη γνώση του, την εμπειρία του και τη γνώμη του οποιονδήποτε ζητήσει τη βοήθειά του! :smitten:

Πάντως τις μεγαλύτερες ήττες τις έχω φάει από βραζιλιάνες!!

Παντού υπάρχουν κακοτοπιές. Ακόμη και για τους βιρτουόζους του είδους.


Αδέρφια , εις το επανακούην!!

Και εις το επανιδείν!!!
 

arxipoutaniaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στους συναγωνιστές FKKάδες!
Αδέρφια ψάχνω εισιτήρια για το επόμενο ταξιδι , έχω βρει κάτι φτηνούτσικα τον Ιούλιο, any ideas?

Αγαπητέ agiana ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, τα αυτά και δυ υμάς, η γνωριμία βοήθησε πολύ στην διάθεση!
Αναμένω στας επάλξεις, με περιμένουν τα μωράκια μου στο Mainhattan (ξέρεις ποιό ε?) και ψάχνω δικαιολογία να ξαναμπώ στο αεροπλάνο, μήπως να κανονίζαμε τίποτα μαζί και με τον mysterious???

FKK Rules!!!
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Αγαπητέ agiana ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, τα αυτά και δυ υμάς, η γνωριμία βοήθησε πολύ στην διάθεση!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Αναμένω στας επάλξεις, με περιμένουν τα μωράκια μου στο Mainhattan (ξέρεις ποιό ε?) και ψάχνω δικαιολογία να ξαναμπώ στο αεροπλάνο, μήπως να κανονίζαμε τίποτα μαζί και με τον mysterious???

Για τόσο κοντά χρονικά, είναι σχεδόν αδύνατον για εμένα. (Μη δίνουμε και στόχο.....)
Αλλά κάτι για τέλη Σεπτέμβρη, δεν θα με άφηνε διόλου αδιάφορο.


[move]FKK Rules!!![/move]
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Για τόσο κοντά χρονικά, είναι σχεδόν αδύνατον για εμένα. (Μη δίνουμε και στόχο.....)
Αλλά κάτι για τέλη Σεπτέμβρη, δεν θα με άφηνε διόλου αδιάφορο.

[move]FKK Rules!!![/move]
Να που πανε τα λεφτα !!!
Παλι στην Μερκελ ???  :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Αδέρφια ψάχνω εισιτήρια για το επόμενο ταξιδι , έχω βρει κάτι φτηνούτσικα τον Ιούλιο, any ideas?

182 ευρώ βρήκα για Σεπτέμβη και Οκτώβρη..... Που τα βρήκες εσύ βρε?

edit: και 140 για Νοέμβρη.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
τί να πώ
μέ αυτά πού γράφετε θα με κάνετε να μην πάω στο αρτεμης βερολινο  και νάρθω φραγκφούρτη
πάντως για διακοπές ελλάδα δεν τό βλέπω μέ τίποτα....
άλλωστε στην γερμανία είναι ποιό φτηνά....
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
τί να πώ
μέ αυτά πού γράφετε θα με κάνετε να μην πάω στο αρτεμης βερολινο  και νάρθω φραγκφούρτη
πάντως για διακοπές ελλάδα δεν τό βλέπω μέ τίποτα....
άλλωστε στην γερμανία είναι ποιό φτηνά....

Δεν θέλουμε να προκαταβάλλουμε οποιονδήποτε συναγωνιστή. Απλά μοιραζόμαστε μαζί σας ότι ζήσαμε.
Καλό θα είναι πάντως, αν δεν έλθεις τελικά Ελλάδα, να επισκεφθείς πόλη που διαθέτει περισσότερα του ενός FKK. Έτσι θα γνωρίσεις περισσότερες κοπέλλες και θα έχεις μέτρο σύγκρισης για τα μαγαζιά. ;)

Το Άρτεμις έχει πανεύκολη πρόσβαση. Όπως και το Mainhattan. Εύκολη είναι και η πρόσβαση στο OASE, αλλά θα πρέπει να πάρεις ΚΑΙ ταξί, όπου αυτό ανεβάζει το συνολικό κόστος αν πάς περισσότερες της μίας ημέρες.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
τί να πώ
μέ αυτά πού γράφετε θα με κάνετε να μην πάω στο αρτεμης βερολινο  και νάρθω φραγκφούρτη
πάντως για διακοπές ελλάδα δεν τό βλέπω μέ τίποτα....
άλλωστε στην γερμανία είναι ποιό φτηνά....
καλοκαίρι φρανκφούρτη
χειμώνα βερολίνο
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Αύγουστο...., δεν μπορώ να λείψω για "συνέδριο".  :bounce: Ότι παίξει, από μέσα Σεπτέμβρη πλέον!
την χάρηκες την πισίνα με τον κήπο και το bbq?
στο λέω γιατί τα εγκαινίασα με λίγο κρύο τότε ..
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
την χάρηκες την πισίνα με τον κήπο και το bbq?
στο λέω γιατί τα εγκαινίασα με λίγο κρύο τότε ..

Τα τίμησα και τα δύο, δεόντως! Το νερό της πισίνας ήταν δροσερό, ότι έπρεπε να σφίξει το δερματάκι.

Το BBQ ήταν σούπερ. Η μπριζίτσα ψημένη και με τα ζουμιά της (μάλλον για να κατεβάσουμε κι εμείς με τη σειρά μας "ζουμιά" για τα κορίτσια..... :cheesy: ).

Οι ξαπλώστρες ήταν ότι έπρεπε για να λιάσεις τ'αρχιδάκια σου (και για να σου τα πασπατεύουν οι κορασίδες) :grin:.

Αν προσέξεις στο post μου #16, το link από τα Google Maps δείχνει τη φωτό (σήμερα 8/6/11) από το Mainhattan όπως ήταν κατά τη διάρκεια της κατασκευής του (δηλαδή γιαπί)!!!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Τα τίμησα και τα δύο, δεόντως! Το νερό της πισίνας ήταν δροσερό, ότι έπρεπε να σφίξει το δερματάκι.

Το BBQ ήταν σούπερ. Η μπριζίτσα ψημένη και με τα ζουμιά της (μάλλον για να κατεβάσουμε κι εμείς με τη σειρά μας "ζουμιά" για τα κορίτσια..... :cheesy: ).

Οι ξαπλώστρες ήταν ότι έπρεπε για να λιάσεις τ'αρχιδάκια σου (και για να σου τα πασπατεύουν οι κορασίδες) :grin:.

Αν προσέξεις στο post μου #16, το link από τα Google Maps δείχνει τη φωτό (σήμερα 8/6/11) από το Mainhattan όπως ήταν κατά τη διάρκεια της κατασκευής του (δηλαδή γιαπί)!!!
to Manhattan ήταν καλού επιπέδου
ή ξεπέτα?
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.676
Πόντοι
34.267
Όπου παρεμβάλλει η Ρουμανία, η υπόθεση πάντα μυρίζει ξεπέτα, εκτός εξαιρέσεων πάντα!

Προσέχουμε για να έχουμε.
Θα τα πω όλα στον κόσμο να σε μάθει....Σ'έψαχνα στα δωμάτια και στο ΚΙΝΟ κι εσύ με το κατάρτι όρθιο καταγαμούσες ότι κινούταν!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom