Νέα

FKK Mainhattan Φρανκφούρτη: "Sex in the City"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nioioni

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
24
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά, τον άλλο μήνα πάω πάνω Φρανκφούρτη αξίζει η επίσκεψη στο Fkk mainhattan??

Επίσης έχω διαβάσει κ για το Treff 188 γνωρίζει κανείς κάτι γιαυτο;


 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά, τον άλλο μήνα πάω πάνω Φρανκφούρτη αξίζει η επίσκεψη στο Fkk mainhattan??

Επίσης έχω διαβάσει κ για το Treff 188 γνωρίζει κανείς κάτι γιαυτο;

Αξιζει φιλε για την εμπειρια σιγουρα..μη περιμενεις ομως να τρελαθεις με τις υπηρεσιες..ειχα γραψει μια κριτικη απο μια προσφατη επισκεψη..οπως και αλλοι συναγωνιστες..ριξε μια ματια..για το αλλο που λες δεν εχω αποψη..
 

nioioni

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
24
Πόντοι
1
Αξιζει φιλε για την εμπειρια σιγουρα..μη περιμενεις ομως να τρελαθεις με τις υπηρεσιες..ειχα γραψει μια κριτικη απο μια προσφατη επισκεψη..οπως και αλλοι συναγωνιστες..ριξε μια ματια..για το αλλο που λες δεν εχω αποψη..

Ευχαριστώ!! Ξέρει κανεις για το treff 188?
 

nioioni

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
24
Πόντοι
1
Το pauschalclub τη ειναι; Έχεις παει;
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Pauschalclub σημαίνει: με το που μπαίνεις πληρώνεις ένα ποσό και γαμάς όσο θέλεις (110 € ημερήσιο εισιτήριο στο ή προσφορές για 2/3/5 ώρες διαμονή 75/88/99 € ή 120 € ημερίσιο εισιτήριο για και τα δύο μαγαζιά στην ίδια ημέρα). Εγώ έχω πάει μόνο στο μαγαζί στο Eschborn. Έχει 10 κοπέλες μέτριας εμφάνισης, όταν πήγα εγώ ήταν γεμάτο άνδρες, περίπου 25. Λοιπόν, το μαγαζί απλό, τίποτα σπουδαίο, έχει μπούφές, τζακούζι, σάουνα, έναν μικρό κήπο. Έχω γνωστόυς που τους αρέσει εκεί, εγώ δεν είμαι για τέτοια, προτιμώ να πάω Saunaclub.
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Παιδιά πάμε για 2 μέρες Φρανκφούρτη .. Το Meinhattan το έχω επισκευθεί όταν πρωτοάνοιξε πρίν 4 χρόνια αλλά δεν έλεγε πολλά σε σχέση με το Palace και το OASE στην Φρανκφούρτη. Πολλές αν όχι όλες Ρουμάνες και πολύ μικρό. σχετικά με τα άλλα .. αν έχετε νέα να τα μάθουμε..
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Δεν θα σου απαντησω σε όλα τα post ξεχωριστα ...αλλα φιλικα ξεχνα και το Palace και το meinhatan και καντην για Sharks στο Darmstad ..το μονο που αξιζει για το Oasis δεν ξερω ..εχω καιρο να παω
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ φίλε μου..αλλά λόγο δουλειάς δεν μπορούμε να φύγουμε μακρυά και θα την βγάλουμε στα τοπικά χαμετυπία.. έμαθα ότι γίνετε της Ρουμάνας το κάγκελο αλλά όλο και και καλό θα βρούμε .. ποιό πολύ για τπο palace ήμαστε αν και το Oase όταν πήγαμε πρίν 4 χρόνια ήταν το καλύτερο..
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Σε ευχαριστώ φίλε μου..αλλά λόγο δουλειάς δεν μπορούμε να φύγουμε μακρυά και θα την βγάλουμε στα τοπικά χαμετυπία.. έμαθα ότι γίνετε της Ρουμάνας το κάγκελο αλλά όλο και και καλό θα βρούμε .. ποιό πολύ για τπο palace ήμαστε αν και το Oase όταν πήγαμε πρίν 4 χρόνια ήταν το καλύτερο..

δεν είναι μακρυα..ετσι νομιζα και εγω
είναι ποιο κοντα από το oase...
 

agios_prevezis

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
μία φορά έχω πάει μόνο, όταν άνοιξε, πανβρώμικο ήταν, κλασσική τσιγγανορουμανία να σε πιέζει, εντυπωσιακή σάουνα βέβαια, στο τέλος δεν είχε μείνει ούτε φαϊ και τσεπώσαμε κάτι σαντουιτς προοριζόμενα για τις τάνες. δεν πέρασα με καμία, δεν το προτείνω...τώρα και το oase ρουμανοάντρο είναι, πολύ μακρια κιόλας, κατεμέ ταχει  περάσει τα καλύτερα χρόνια του  (παρόλη την επέκταση/ανακαίνιση)
 

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Πρώτη επίσκεψη μετά covid σε 4 FKK γύρω απο την Φρανκφουρτη.
Το καθένα με τα θετικά του και τα αρνητικά του.
Πρώτη παρατηρηση σε όλα:
Η ώρα με ακάποτη πίπα πήγε 150 (δεν διαπραγματεύομαι τιμές, όταν ζητάει 150 δίνω 150 για να απολαύσω αυτό που θέλω).

ΜΑΙΝΗΑΤΤΑΝ:
Είσοδος
: 65. Η μέρα ήταν Παρασκευή. Η κυρία στην είσοδο πολύ ευγενική εξηγησε τα πάντα στα Αγγλικά, της είπα ότι έχω πάει σε άλλα FKK, αλλά όχι σε αυτο. Ανοίγει από τις 12 το πρωί, εγώ έπασα πάνω στην αλλαγή πρωϊνου με δείπνο (17:00)
Μέτρα Covid: Για τα μάτια του κόσμου ρίχνουν μια ματιά στο πιστοποιητικό σου. Μετά τίποτα, ούτε μάσκες.
Χώρος: Ωραίες εγκαταστάσεις spa, στα θετικά οι δυο σάουνες (60 & 90 βαθμων), έχουν και τζακούζι και κήπο για χαλάρωση.
Κοπέλες: Λίγες, ίσως καμιά 10-12 αριά το πολύ. Υποτίθεται ότι έρχονται περισσότερες μετά τις 8 το βράδυ. Κυρίως Ρουμάνες, χωρις πολλή επίθεση-πλησίασμα, εδώ ήμουν τυχερος βρηκα μια και ψηλή και όμορφη και να κάνει καλή πίπα. Λίγοι άντρες, ίσως καμιά 10αριά το πολύ, σχεδόν όλοι Γερμανοί 50-60 ετών. Δωμάτια ωραία, με μεγάλο καθρέφτη που μ αρεσει
Φαγητό: Τόσο το πρωινό, όσο και το δείπνο είναι πολύ βασικά. Δεν θα πεινάσεις, δεν θα ευχαριστηθείς. Η μηχανή του καφέ δούλευε συνέχεια (στο palace την κλείνανε στο δείπνο).

Συνολικά: Μπορείς να περάσεις ένα απόγευμα, πάνε αν δίνεις σημασία στη σάουνα και στο χαλαρό περιβάλλον ξεκούρασης (παίρνεις άνετα υπνάκο στα ανάκλιντρα γύρω από το τζακούζι

Εγραψα ήδη κριτική για Sharks (δεν ειναι αυτο που ηταν, αλλά θα βρεις ακρη) και Palace (OK, καλό φαγητό, ίσως ήμουν άτυχος στην κοπέλα). Θα βάλω και για Oase (μακριά εκτός κι αν ψάχνεις σιλικόνες και κωλάρες).
 

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Τελευταία επίσκεψη πριν λίγες μέρες, για να ξαναδω την Ρουμάνα που προτιμώ.

Αλλαγές: Η είσοδος 70 με μπουρνούζι (65 με πετσέτα, αλλά το θεωρώ ντροπή να μην έχω μπουρνούζι για 5 ευρω)

Μέτρα Covid: Αλλαγή! Πλήρης ΄έλεγχος πιστοποιητικού και διαβατηρίου. Καταγραφη ονοματεπώνυμου και τηλεφώνου. Κατόπιν υποχρεωτικό δωρεαν ραπιντ τεστ (αν δεν εχεις δικό σου). Δέκα λεπτά υπομονή για το αποτέλεσμα. Κρατάς το αποτέλεσμα-πλαστικό με τη γραμμή στο locker σου, μην τυχον και έρθει έλεγχος.

Κοπέλες: Στις 9 το βράδυ ήταν 18 μετρημένες. Πιθανότατα Ρουμάνες οι περισσότερες. Ακόμη λιγότεροι οι άντρες, η δική μου παραπονέθηκε πως κάνει με το ζόρι 1-2 δωμάτια τη μέρα, οι πελάτες έχουν φοβηθεί και δεν πατάνε, βαριέται στο 8ωρο που από ότι κατάλαβα είναι υποχρεωμένη να κάτσει, άσε που πληρώνει και 95 ευρώ είσοδο.
Δυο κοπέλες την είχαν πέσει στην περιοχή του relax,πρώτη φορά το είδα, αλλά οι θέσεις ήταν αρκετές και οι πελάτες λίγοι.

Φαγητό: Τα ίδια, βασικό. Δεν θα πεινάσεις, δεν θα ευχαριστηθείς. Πέτυχα νόστιμο μοσχαρι τυλιχτό και καλή πανακότα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom