Νέα

Φακέλωμα Τραπεζών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγόρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Καραγκιοζακο αν θες να παραθέτεις να τα παραθέτεις όλα κι όχι όπως σε βολεύει.
Όταν περιμένεις να πληρώσεις πχ ένα βιβλίο πχ στα Public και σου ζητάει ο ταμίας το τηλέφωνο σου κι εσύ το δίνεις έτσι στο χαλαρό μάλιστα ναι είσαι χαζος.
Προφανώς είσαι από αυτούς που γράφουν και "σε ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή"
Σου βγήκε και το υποχρεωτικό του τηλεφώνου και των ουρων που ξεκινησες
Ότι είσαι μαλακάς το καταλάβαμε έτσι κι αλλιώς.
Συνέχισε τώρα τη μαλάκια σου στο σπίτι σου μιας και μένεις με το βρακι να πληρωνεις τους λογαριασμούς και συνεχιζε να πληρώνεις την ανακεφαλαιωση των τραπεζών για να το παίζεις και γκουρού του ηλεκτρονικού ebanking με υποχρεωτικό τηλέφωνο.
Δε θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου ειδικέ βλακας.
Κάποτε θα ανακαλύψεις το PayPal, το NFC μα ποτέ δε θα ανακαλύψεις πόσο μαλακάς είσαι.
Τελικά εκτός από βλάκας είσαι και αγράμματος.Είσαι φανερά τόσο εκνευρισμένος γιατί δεν σου βγαίνει εκεί που θες να το πας που από την ταραχή σου κάνεις 2πλές παραθέσεις  :2funny:
Για να μπερδέψεις και άλλο τα πράγματα αφού είδες τελικά οτι δεν σου βγαίνει , άρχισες τώρα να μπερδεύεις τα public , τα paypal,τα NFC και την ανακεφαλαίωση των τραπεζών.Την έχεις τερματίσει τη βλακεία ή μπα;Παίρνει λίγο ακόμα ε;  :2funny:
Ε να σου πω κι εγώ με τη σειρά μου οτι δεν μασάω και μπορώ να σου απαντήσω σε οτι μαλακία κατεβάσει το κουφιοκεφαλάκι σου.Να σου πω λοιπόν οτι ουδέποτε δίνω το κινητό μου από εδώ και από εκεί.Πόσο μάλον σε public και λοιπές αλυσίδες.Το δίνω εκεί που κρίνω εγώ.Κατάλαβες κουφιοκέφαλε;
Όσο αφορά το paypal παίζει να το χρησιμοποιούσα πριν καν γεννηθείς.
Για να δούμε πόσο άλλο θα ασχοληθείς μαζί μου τώρα που βλέπεις οτι δεν σου βγαίνει η κουβέντα εκεί που θες να την πας.Περιμένω την επόμενη κοτσάνα που θα βγάλεις μέσα από κουφιοκέφαλό σου...
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
το τηλ στις τράπεζες εαν το δωσεις μπορει κ να σου βγει σε καλο
Εγω για παράδειγμα βρήκα ενα πορτοφόλι στο δρόμο που ειχε cash card της εθνικής . Αμεςως πηρα τηλ την εθνική κ η υπαλληλος μου έδωσε το τηλ του παιδιού που έχασε την κάρτα του
Τον πηρα λοιπόν τηλέφωνο κ του επέστρεψα το πορτοφόλι με την κάρτα ( που προφανώς ακυρώθηκε ) κ μαζι την ταυτότητα του κ 200 ευρω .
Εαν δεν μπορούσα να τον βρω , θα κράταγα το πορτοφόλι μαζι κ τα λεφτά
Στο ΑΤ δεν θα πηγαινα γιατι θα του τα έκλεβαν τα στρουμφάκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom