Νέα

Ευτράπελα σε στριπτηζάδικα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hector
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φανταρος επαρχια.......

Σκαει Γυναικα μεσα στο κωλομπαρο...Λοκαρει και παει στον αντρα της....

Αυτό θα μου το πληρώσεις και του χωνει χαστουκι....

Ο τυπος κοιταει αποσβολωμενος και σκεφτοταν Πω ρε ποιυστη.....τη γαμήσαμε...

Στο 5λεπτο εκανε Table dance

όχι που θα καθόταν να έσκαγε! :2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλοκαίρι   παλαιότερου  έτους .

Πράξη Α΄

Η  παρέα  ξεκινάει  από  θερινό μπαρ  σε  κουλτουροσυνοικία  των Αθηνών . 
Αντροπαρέα  5-6 άτομα . Μεταξύ  αυτών ο φίλος  μου  ο Νικόλας  και  ο γνωστός  του ο Κωστάκης ( του ‘μεινε  από  τα  μικράτα του ), μέγας  τσιγκούνης και κακορίζικος  τύπος .  Καμακώνουμε  μια  γυναικοπαρέα  απέναντι  από 3-4 φοιτητριούλες  στα  19 – 20 . Βάνουμε  και ποτά . Μόνο ο Κωστάκης  δεν κέρασε  ποτό  καμία  και γύρναγε  να  πουλάει εξυπνάδες  και να  τη  σπάει στους  ζευγαρωμένους  που  κάνανε  καμάκι  Εν τέλει 1-2  πήρανε  τηλέφωνο , αλλά  σε  κάποια  φάση   τα  πιπίνια  απεχώρησαν , ενώ  οι άλλοι με  μαλώνανε που  ήθελα  να  τους  προτείνω  να πάμε  για  κανά  φαγάκι , ίσως  και ξενοδοχειάκι .
( άσε  ρε  μαλάκα , που  όποια  γυναίκα  δεις  την περνάς  για  πουτάνα , πουτανιάρη  αλλοτριωμένε , διεστραμμένε  , έκφυλε  κ.λπ. )
Τώρα  εμείς είχαμε  φτιαχτεί  και  θέλαμε  να  κάνουμε  και  καμιά  μπερμπαντιά . Τριβόμασταν με  τα  μωρά  2 ώρες  και  μείναμε  στην πείνα . 
Σε  κάποια  στιγμή  πέφτει στο τραπέζι η  ιδέα  να  επισκεφθούμε  ένα  στριπομάγαζο. Ο Κωστάκης  ρωτάει πόσα  θα  χαλάσουμε  κατ΄ευθείαν , χέσε  ρε  μαλάκα  μην έρχεσαι , έλα  ρε  μαλάκα  ο άλλος , γύφτουλα  που  χαλάς  την παρέα  . Εχεις  έναν σκασμό λεφτά  και  πάντα  τέτοια κάνεις . Καλά  ρε  να  ρθω  αλλά  δεν είμαι για  πολλά , Εγώ  τους  λέω  άμα  έρθει  αυτός  δεν έρχομαι να  μου  τη  σπάει . Τεσπα , η παρέα  δεν διαλύεται και πάμε  σε   κατάστημα  της  επιλογής  μου !

Πράξη Β΄
Ο Νικόλας , λεβεντόπαιδο , εμφανίσιμος και ωραίος  στη  συναναστροφή  ,  έχει  μπλέξει με  ένα  ρουμανάκι κοντοπούτανο που  ανταποκρίνεται  . Ο Κωστάκης  με  μία έμπειρη κωλομπαρού . Τους  κάνουν τους  απίστευτους  χορούς στο τραπέζι , έχουνε  σηκωθεί  στον καναπέ  και κάνουνε  σόου , τέτοια  ωραία πράματα . Μαζί  τους  συμπαρασύρουνε  την αγαπούλα  μου και τις  αγαπούλες  άλλων   στην παρέα . Γίνεται το έλα  να  δεις .

Το θέμα  είναι  ότι ο Σκρούτζης  ο Κωστάκης ,   χαλάει  λεφτά  για  την  κυρία , αφού έχει βάλει 2-3 μικρά  .(Εν τάξει όχι πολλά , αλλά  όταν κάποιος βγάζει μύρια  και  πάει στο σουβλατζίδικο με  το κομπιουτεράκι για  να  μοιράσει το λογαριασμό , ε , ένα  60άρι  είναι τρομακτική  σπατάλη ) 
Οι λοιποί , έχουμε  σταματήσει να  ασχολούμαστε  με  τις  ξεκωλιάρες  , που  έχουν αρχίσει να  δυσανασχετούν καθ΄όσον έχει παύσει το τρίψιμο και η  μουρμούρα  και μένουν πίσω  σε  ποτάκια ,  αφού  όλοι  ξεκαβλώσαμε  και παρακολουθούμε  τον Κωστάκη , πότε  θα  καταλάβει  τί κάνει και θα  του  έρθει ο εγκεφαλικός  !   
Σε  κάποια  στιγμή ο Κωστάκης  μου  λέει « έχεις 60 € γιατί ο Νικόλας  θέλει να  κεράσει  την κοπέλα  κι άλλο ποτό και του  τελείωσαν τα  λεφτά , και ντρέπεται να  σου  ζητήσει  ? »
Εγώ : « Πως  βεβαίως  μάλιστα , του  λέω » . Σκέφτομαι δε  τι μαλάκας  ο Νικόλας  , 100 χρόνια  φίλοι , όλο τις  ίδιες  μαλακίες  κάνει  , περήφανος  ο σκύλος .
Μετά  από 5 – 10 λεπτά  , κοιτάω  και προς  το Νικόλα αυτός  κοιτάει  εμένα , χαμογελάω  και χαμογελάει και  αυτός  , αλλά  με  περίεργο χαμόγελο , σαν  συγκαταβατικό , σαν αινιγματικό  , ρε  πούστη  λεφτά  του  δώσαμε  μας  ειρωνεύεται και από  πάνω  ! Τεσπα δε  γαμιέται έχει πιει λέω . 
Σε  λίγο  παίρνει  ο Κωστάκης  την  έμπειρη  πάνε  πριβέ . Όλοι    η  παρέα  κάγκελο  αφού  ο  Κωστάκης  δεν δίνει  ούτε  φράγκο για  γαμήσι . Μια  φορά  πήγε  στη  Σωκράτους , και  παρα λίγο να  τον φάνε  οι μαύρες  γιατί τους  έλεγε  για  πίπα  με  5  ευρώ .

Ο Κωστάκης , γυρνάει μετά  από  αρκετή  ώρα με το ύφος  του  ανθρώπου  που  κέρδισε  το τζόκερ , πουκάμισα  ανοιχτά κ.λπ. Η  δε  κυρία  στην τουαλέτα , αφού  είχε συμβεί το αναμενόμενο  και πήγαινε  να  πετάξει  την  καπότα .
«Ο φίλος  τη  γάμησε  την  ……… στο πριβέ » , μου  λέει η  αγαπούλα  μου  με  τον ευγενή  και καλοκάγαθο τρόπο της »  . Ε  να  μην αφήσει στιγμή  να  μη  ρίξει δηλητήριο . Άγγελος η  κοπέλα !
Αποχωρήσαμε  συγχαίροντας  τον Κωστάκη ! Ξόδεψε  αγόγγυστα  και έφαγε  και μπριζόλα  !  Εύγε  τσιγκούνη !

Πράξη  Γ΄

Την  επομένη  στο στέκι μας   της  Πλατειας  Σουλήνα    κατά  το μεσημεράκι . Τρώμε  με  το Νικόλα .
Έρχεται ο λογαριασμός  και  κάνει ο Νικόλας  την  κίνηση  να  πληρώσει .
Εγώ  τσαντίζομαι , διότι  φαντάζομαι ότι το κάνει για  να  με  ευχαριστήσει  για  το χτεσινό  , αφού  γνωρίζει ότι μετά  τόσα  χρόνια  φιλίας  δεν πρόκειται  να  του  ζητήσω  ποτέ  πίσω  60 € , και  μου  κάνει λίγο κάτι σαν ανταλλαγή  και δεν μου  αρέσει . Κάνουμε έναν ελληνικό καυγά  για  το λογαριασμό , και , εν τέλει , αφού  πληρώνουμε  μισά - μισά , ο  Νικόλας  μου  την λέει :
« Αφού  έχεις  λεφτά  ρε  μαλάκα , γιατί  έβαλες  χτες  τον Κωστάκη  να  μου  ζητήσει  60 €  , για  να  βάλεις  το  τελευταίο στην δικιά  σου , έγινες  χειρότερος  από τον Κωστάκη . »

Εγώ , μέσα  στην έκπληξη , τα νεύρα  και την τσαντίλα . 
« Εγώ  ρε  μαλάκα  ή  εσύ  που  ήθελες  να  βάλεις  3ο σπέσιαλ στη  γκόμενα ? »
Κάγκελο  ο  Νικόλας .
Και  μετά  μπήξαμε  τα  γέλια   .

Τη  μπριζόλα  του  Κωστάκη  την  πληρώσαμε  εγώ  και ο Νικόλας !
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Πριν απο 2 χρονια στο baby της ΠΕΙΡΑΙΩΣ 4 φιλαρακια παρεα μπαινουνε μεσα καθωμαστε παραγγελια μπυρες και 2 ενα μπουκαλι jack για σφηνακια οι κορασιδες μας τριγυρναγανε ζητωντας κερασμα ποτου της παραθεταμε στο jack και την κοπαναγανε.Σκαει μυτη μια σταθερη αξια του μαγαζιου ΕΛΛΗΝΙΔΑ ζητησε και αυτη κερασμα την παραθεσαμε και αυτη στο jack.AΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΤΥΠΙΣΑ ΕΚΑΤΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΚΑΙ ΕΠΙΝΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΤΙ ΠΙΝΑΜΕ εμεις δεν μπορουσαμε να γυρισουμε σπιτι μας και κοιμηθηκαμε στο αμαξι
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
AΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΤΥΠΙΣΑ ΕΚΑΤΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΚΑΙ ΕΠΙΝΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΤΙ ΠΙΝΑΜΕ εμεις δεν μπορουσαμε να γυρισουμε σπιτι μας και κοιμηθηκαμε στο αμαξι

Τουλάχιστον είχατε όνειρα γλυκά......!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πριν απο 2 χρονια στο baby της ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σκαει μυτη μια σταθερη αξια του μαγαζιου ΕΛΛΗΝΙΔΑ ζητησε και αυτη κερασμα την παραθεσαμε και αυτη στο jack.AΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΤΥΠΙΣΑ ΕΚΑΤΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΚΑΙ ΕΠΙΝΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΤΙ ΠΙΝΑΜΕ
Ρε συ forest μήπως η τύπισα είναι από Λιβαδειά???? Είνα πάντως πολύ δυνατό ποτήρι ;)
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Καλοκαίρι   παλαιότερου  έτους .

Πράξη Α΄

Η  παρέα  ξεκινάει  από  θερινό μπαρ  σε  κουλτουροσυνοικία  των Αθηνών . 
Αντροπαρέα  5-6 άτομα . Μεταξύ  αυτών ο φίλος  μου  ο Νικόλας  και  ο γνωστός  του ο Κωστάκης ( του ‘μεινε  από  τα  μικράτα του ), μέγας  τσιγκούνης και κακορίζικος  τύπος .  Καμακώνουμε  μια  γυναικοπαρέα  απέναντι  από 3-4 φοιτητριούλες  στα  19 – 20 . Βάνουμε  και ποτά . Μόνο ο Κωστάκης  δεν κέρασε  ποτό  καμία  και γύρναγε  να  πουλάει εξυπνάδες  και να  τη  σπάει στους  ζευγαρωμένους  που  κάνανε  καμάκι  Εν τέλει 1-2  πήρανε  τηλέφωνο , αλλά  σε  κάποια  φάση   τα  πιπίνια  απεχώρησαν , ενώ  οι άλλοι με  μαλώνανε που  ήθελα  να  τους  προτείνω  να πάμε  για  κανά  φαγάκι , ίσως  και ξενοδοχειάκι .
( άσε  ρε  μαλάκα , που  όποια  γυναίκα  δεις  την περνάς  για  πουτάνα , πουτανιάρη  αλλοτριωμένε , διεστραμμένε  , έκφυλε  κ.λπ. )
Τώρα  εμείς είχαμε  φτιαχτεί  και  θέλαμε  να  κάνουμε  και  καμιά  μπερμπαντιά . Τριβόμασταν με  τα  μωρά  2 ώρες  και  μείναμε  στην πείνα . 
Σε  κάποια  στιγμή  πέφτει στο τραπέζι η  ιδέα  να  επισκεφθούμε  ένα  στριπομάγαζο. Ο Κωστάκης  ρωτάει πόσα  θα  χαλάσουμε  κατ΄ευθείαν , χέσε  ρε  μαλάκα  μην έρχεσαι , έλα  ρε  μαλάκα  ο άλλος , γύφτουλα  που  χαλάς  την παρέα  . Εχεις  έναν σκασμό λεφτά  και  πάντα  τέτοια κάνεις . Καλά  ρε  να  ρθω  αλλά  δεν είμαι για  πολλά , Εγώ  τους  λέω  άμα  έρθει  αυτός  δεν έρχομαι να  μου  τη  σπάει . Τεσπα , η παρέα  δεν διαλύεται και πάμε  σε   κατάστημα  της  επιλογής  μου !

Πράξη Β΄
Ο Νικόλας , λεβεντόπαιδο , εμφανίσιμος και ωραίος  στη  συναναστροφή  ,  έχει  μπλέξει με  ένα  ρουμανάκι κοντοπούτανο που  ανταποκρίνεται  . Ο Κωστάκης  με  μία έμπειρη κωλομπαρού . Τους  κάνουν τους  απίστευτους  χορούς στο τραπέζι , έχουνε  σηκωθεί  στον καναπέ  και κάνουνε  σόου , τέτοια  ωραία πράματα . Μαζί  τους  συμπαρασύρουνε  την αγαπούλα  μου και τις  αγαπούλες  άλλων   στην παρέα . Γίνεται το έλα  να  δεις .

Το θέμα  είναι  ότι ο Σκρούτζης  ο Κωστάκης ,   χαλάει  λεφτά  για  την  κυρία , αφού έχει βάλει 2-3 μικρά  .(Εν τάξει όχι πολλά , αλλά  όταν κάποιος βγάζει μύρια  και  πάει στο σουβλατζίδικο με  το κομπιουτεράκι για  να  μοιράσει το λογαριασμό , ε , ένα  60άρι  είναι τρομακτική  σπατάλη ) 
Οι λοιποί , έχουμε  σταματήσει να  ασχολούμαστε  με  τις  ξεκωλιάρες  , που  έχουν αρχίσει να  δυσανασχετούν καθ΄όσον έχει παύσει το τρίψιμο και η  μουρμούρα  και μένουν πίσω  σε  ποτάκια ,  αφού  όλοι  ξεκαβλώσαμε  και παρακολουθούμε  τον Κωστάκη , πότε  θα  καταλάβει  τί κάνει και θα  του  έρθει ο εγκεφαλικός  !   
Σε  κάποια  στιγμή ο Κωστάκης  μου  λέει « έχεις 60 € γιατί ο Νικόλας  θέλει να  κεράσει  την κοπέλα  κι άλλο ποτό και του  τελείωσαν τα  λεφτά , και ντρέπεται να  σου  ζητήσει  ? »
Εγώ : « Πως  βεβαίως  μάλιστα , του  λέω » . Σκέφτομαι δε  τι μαλάκας  ο Νικόλας  , 100 χρόνια  φίλοι , όλο τις  ίδιες  μαλακίες  κάνει  , περήφανος  ο σκύλος .
Μετά  από 5 – 10 λεπτά  , κοιτάω  και προς  το Νικόλα αυτός  κοιτάει  εμένα , χαμογελάω  και χαμογελάει και  αυτός  , αλλά  με  περίεργο χαμόγελο , σαν  συγκαταβατικό , σαν αινιγματικό  , ρε  πούστη  λεφτά  του  δώσαμε  μας  ειρωνεύεται και από  πάνω  ! Τεσπα δε  γαμιέται έχει πιει λέω . 
Σε  λίγο  παίρνει  ο Κωστάκης  την  έμπειρη  πάνε  πριβέ . Όλοι    η  παρέα  κάγκελο  αφού  ο  Κωστάκης  δεν δίνει  ούτε  φράγκο για  γαμήσι . Μια  φορά  πήγε  στη  Σωκράτους , και  παρα λίγο να  τον φάνε  οι μαύρες  γιατί τους  έλεγε  για  πίπα  με  5  ευρώ .

Ο Κωστάκης , γυρνάει μετά  από  αρκετή  ώρα με το ύφος  του  ανθρώπου  που  κέρδισε  το τζόκερ , πουκάμισα  ανοιχτά κ.λπ. Η  δε  κυρία  στην τουαλέτα , αφού  είχε συμβεί το αναμενόμενο  και πήγαινε  να  πετάξει  την  καπότα .
«Ο φίλος  τη  γάμησε  την  ……… στο πριβέ » , μου  λέει η  αγαπούλα  μου  με  τον ευγενή  και καλοκάγαθο τρόπο της »  . Ε  να  μην αφήσει στιγμή  να  μη  ρίξει δηλητήριο . Άγγελος η  κοπέλα !
Αποχωρήσαμε  συγχαίροντας  τον Κωστάκη ! Ξόδεψε  αγόγγυστα  και έφαγε  και μπριζόλα  !  Εύγε  τσιγκούνη !

Πράξη  Γ΄

Την  επομένη  στο στέκι μας   της  Πλατειας  Σουλήνα    κατά  το μεσημεράκι . Τρώμε  με  το Νικόλα .
Έρχεται ο λογαριασμός  και  κάνει ο Νικόλας  την  κίνηση  να  πληρώσει .
Εγώ  τσαντίζομαι , διότι  φαντάζομαι ότι το κάνει για  να  με  ευχαριστήσει  για  το χτεσινό  , αφού  γνωρίζει ότι μετά  τόσα  χρόνια  φιλίας  δεν πρόκειται  να  του  ζητήσω  ποτέ  πίσω  60 € , και  μου  κάνει λίγο κάτι σαν ανταλλαγή  και δεν μου  αρέσει . Κάνουμε έναν ελληνικό καυγά  για  το λογαριασμό , και , εν τέλει , αφού  πληρώνουμε  μισά - μισά , ο  Νικόλας  μου  την λέει :
« Αφού  έχεις  λεφτά  ρε  μαλάκα , γιατί  έβαλες  χτες  τον Κωστάκη  να  μου  ζητήσει  60 €  , για  να  βάλεις  το  τελευταίο στην δικιά  σου , έγινες  χειρότερος  από τον Κωστάκη . »

Εγώ , μέσα  στην έκπληξη , τα νεύρα  και την τσαντίλα . 
« Εγώ  ρε  μαλάκα  ή  εσύ  που  ήθελες  να  βάλεις  3ο σπέσιαλ στη  γκόμενα ? »
Κάγκελο  ο  Νικόλας .
Και  μετά  μπήξαμε  τα  γέλια   .

Τη  μπριζόλα  του  Κωστάκη  την  πληρώσαμε  εγώ  και ο Νικόλας !

τελικα ο πιο
μαγκας ο κωστακης
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Έτσι λέω  και  εγώ
Α  και ότι  πάντα υπάρχει ένας  Κωστάκης
 
OP
OP
H

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Να έχετε ταυτότητα μαζί σας στα στριπομάγαζα, γιατί γίνονται συχνές επιθέσεις αστυνομικών, οι οποίοι ελέγχουν όλους όσους βρίσκονται στο μαγαζί αντιμετωπίζοντάς τους με τη γνωστή αγένειά τους σαν κακοποιούς.
Εγώ επειδή δεν είχα ταυτότητα βρέθηκα συνοδευόμενος από 2 αστυνομικούς, “σαν κρατούμενος”, να πηγαίνουμε στο αυτοκίνητο για να ελέγξουν τα στοιχεία μου από το δίπλωμα οδήγησης, το οποίο ήταν το μόνο επίσημο έγγραφο που είχα.
Φθάνοντας στο αυτοκίνητο δεν άφησαν να μπω εγώ μέσα για να το πάρω, αλλά ρώτησαν που το είχα και διέταξε ο βαθμοφόρος το μικρότερο να μπεί και να το ψάξει. Φαίνεται πως είχαν το φόβο ότι θα μπορούσα να έκρυβα όπλα.
Τέλος πάντων είναι και αυτό ευτράπελο που συμβαίνει μόνο σε στριπομάγαζα και όχι σε άλλου είδους κέντρα διασκέδασης.
 

Επισκέπτης
Να έχετε ταυτότητα μαζί σας στα στριπομάγαζα, γιατί γίνονται συχνές επιθέσεις αστυνομικών, οι οποίοι ελέγχουν όλους όσους βρίσκονται στο μαγαζί αντιμετωπίζοντάς τους με τη γνωστή αγένειά τους σαν κακοποιούς.
Εγώ επειδή δεν είχα ταυτότητα βρέθηκα συνοδευόμενος από 2 αστυνομικούς, “σαν κρατούμενος”, να πηγαίνουμε στο αυτοκίνητο για να ελέγξουν τα στοιχεία μου από το δίπλωμα οδήγησης, το οποίο ήταν το μόνο επίσημο έγγραφο που είχα.
Φθάνοντας στο αυτοκίνητο δεν άφησαν να μπω εγώ μέσα για να το πάρω, αλλά ρώτησαν που το είχα και διέταξε ο βαθμοφόρος το μικρότερο να μπεί και να το ψάξει. Φαίνεται πως είχαν το φόβο ότι θα μπορούσα να έκρυβα όπλα.
Τέλος πάντων είναι και αυτό ευτράπελο που συμβαίνει μόνο σε στριπομάγαζα και όχι σε άλλου είδους κέντρα διασκέδασης.

Επρεπε να πας στο τμημα να κανεις μηνυση...;)

Αυτο απαγορεύεται...απλός μπάτσος δεν μπορεί να κανει ερευνα στο αμαξι,σπιτι κλπ...
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
φιλε τζερυ 89 με ολο το σεβασμο λες μαλακιες-τις ιδιες που ελεγε και ο Καρβελας.Για το αμαξι σου δε χρειαζονται κανενα ενταλμα.Για το σπιτι σου χρειαζονται.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
φιλε τζερυ 89 με ολο το σεβασμο λες μαλακιες-τις ιδιες που ελεγε και ο Καρβελας.Για το αμαξι σου δε χρειαζονται κανενα ενταλμα.Για το σπιτι σου χρειαζονται.
Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορουν (θεωρητικα παντα) να σου κανουν καν σωματικο ελεγχο αν εχεις ταυτοτητα πανω σου και ειναι ενας απλος ελεγχος ρουτινας στο δρομο... Αλλα μπορουν να σου ψαξουν το αμαξι?
Και για να ερθω στο θεμα, δεν εχω τυχει ποτε σε φαση με μπατσους κλπ σε γαμαζι, αλλα πολυ θα ηθελα να τυχω :grin:

Και το ευτραπελο που εχω ειναι αυτος ο διαλογος μετα απο χορο με γλυψιματα χουφτωματα παντου κλπ κλπ...
Της λεω να ερθει στο τραπεζι μετα το χορο...
Εγω: "Θα ηθελες να συναντηθουμε καπου εξω, εκτος του μαγαζιου?"
Αυτη: "Ελα απο το μαγαζι να σε δω και μια δευτερη φορα για να βεβαιωθω οτι δεν εχεις τιποτα πονηρο στο μυαλο σου και μετα"
Εγω: " :think: :idiot: :jerking:"
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ευτράπελο σε στριπ..


ειμαστε προ τριμηνου σε στριπ με παρεα 5-6 ατομα. ο ενας ο τελευταιος εχει ερθει μονος του και αφου συστηνεται αραζει απεναντι μου και παραγγελνει ποτο.
ειναι τυπακι που το παιζει ανετίλα, ξερολιαση και ολα τα συναφη.

ερχεται τεμαχιο, το κερναει ποτο και μετα απο λιγο το διωχνει. διωχνει κι αλλο ενα και καποια στιγμη καθεται διπλα του τεμαχιο που και καλα το γουσταρει πολυ.

τα ποτα αρχιζουν να ερχονται πιο γρηγορα απο ο,τι ετρωγε ο διπλα μου τα φυστικια.

στο 6ο πουτό δηλαδη στο 40λεπτο μαξιμουμ, το τεμάχιό του σηκωνεται να χορεψει στην πιστα και ακολουθως εγω σκυβω και τον ρωταω..

- γαμιεται αυτη ????

και απανταει με ανεση και στομφο..

- Ε Ν Ν Ο Ε Ι Τ Α Ι  !!!!

και ξαναρωταω..

- με ποσα ????

και μου ερχεται η απαντηση..

- τι με ποσα αγορι μου ???? Τ Ζ Α Μ Π Α   !!!!!!!!

- αααααα.. συγνωμη !!!! (του λεω), απλα δεν ηξερα ποσο κανει το πουτό..

:P :P :P :P :P :P :P :P
 
OP
OP
H

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Διάλογος με χορεύτρια.
Εγώ: Πάμε στο πριβέ να γαμηθούμε.
Πουτάνα: Πως μου μιλάς έτσι, για ποιά με πέρασες;
Εγώ: Καλά με συγχωρείς. Πάμε στο πριβέ να αγαπηθούμε.
Πουτάνα: Εντάξει πάμε.
 

john1970

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Κάθομαι στο μπαρ στριπτομαγαζου και έρχεται η barwomen (πολλά χρόνια γνωστή μου έχουμε βγει έξω αρκετές φορές φιλικά).υπάρχει αρκετή κόντρα μεταξύ μας τον τελευταίο καιρό.
Αφού αφήνει κάποιον πελάτη που μίλαγε μαζί της έρχεται με χαιρετάει γλυκά και πάει πάλι σε αυτόν .ο πλάτης πληρώνει και φεύγει(μάλλον νευρίασε).έρχεται μετά κοντά μου της λέω να σε κεράσω ένα ποτάκι;(είμαι καλός πελάτης στο μαγαζί)
-Μου λέει μπορώ να πάρω ένα σπέσιαλ ποτό για να μην πηγαινοέρχομαι συνεχεία;
-Όχι της λέω γιατί μπορεί να φύγω ,πάρε ένα διπλό.(μάλλον έχασε από τον άλλον και      ήθελε να συμπληρώσει από εμένα)
-Της λέω θέλω να έρθω κοντά στο πόστο σου για να μην πηγαινοέρχεσαι
-Μου λέει γιατί καλά δεν είσαι εδώ
-έχει a/c εκεί να δροσιστώ λίγο και μεταφέρομαι
αφού της εξηγώ ότι είναι αγένεια να ζητάς από κάποιον φίλο σου που σε έχει στηρίξει
στο παρελθόν σπέσιαλ ποτό (αστον να κάνει την κίνηση αυτός) την κερνάω δυο σπέσιαλ ποτά και ήμασταν μια χαρά.
Στην άκρη του μπαρ κάθονταν μάλλον κάποιος πουν την περίμενε (απλός ανθρωπάκος)
-μου λέει συγνώμη μπορώ να πάω να μιλήσω σε κάποιον κύριο;
  Και συμπληρώνει γιατί δεν πας να κάτσεις σε ένα καναπέ να μην είσαι
  Μόνος σου εδώ.
-τις λέω μπορείς να πας δεν υπάρχει πρόβλημα
μετά από ένα τέταρτο που ήταν εκεί και με ένα απλό ποτό που την κέρασε
πάω κοντά τους και λέω
-Ρε μεγάλε γιατί δεν κερνάς κανένα σπέσιαλ ποτό σε μια τέτοια κοπελαρα
Πας να την βγάλεις τζαμπα,συνηθως η κοπέλα ζητάει σπέσιαλ ποτά
Προσβαλθηκε αυτός πλήρωσε και έφυγε και αυτή μπαρούτιασε και μουλαρωσε
Τα αλλά κορίτσια που με συμπαθούν και είδαν τη φάση ήρθαν κοντά μου και
Προσπάθησαν να με ηρεμήσουν και να με κάνουν να χαρώ.

σημειωνω αυτοι που δεν πληρωνουν πολλα ειναι κυριοι ενω εμεις που χαλαμαι ημαστε πελατες
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.678
Πόντοι
266
πριν από πολλά χρόνια στην Πάτρα
Είμαι με ένα φίλο μου σε μια άκρη, έρχεται η πρώτη δεν μιλούσε ελληνικά έρχεται η δεύτερη το ίδιο, λέω στο μαγαζάτορα
- καμιά που να καταλαβαίνει?
-περίμενε
έρχεται μια ξανθιά
- αλο μποις
- αλο, από που είσαι
- από Θεσ?νίκη
- από πια χώρα που έχει θεσ?νικη - δεν την πίστεψα-
- ελληνίδα είμαι
Πιάνουμε την κουβέντα, την κερνάμε 1-2-3-4 δεν θυμάμαι μας ζητά και άλλο
- Μπα θα φύγουμε
- όχι μωρέ καθίστε λίγο και παραγγένλει ποτό για πάρτη - καθαρό με χρέωση δικιά της.
Ολη τη νύχτα την βγάλαμε στο κουβεντιαστό χωρίς κέρασμα, σαν φιλαράκια ήταν πάντως καλό παιδί δηλ από ένα σημείο και μετά δεν την βλέπαμε σεξουαλικά αλλά σαν καλή παρέα.
που και που ερχόταν το αφεντικό κάτι της έλεγε αυτή στον κόσμο της γούσταρε την παρέα μας βγάλαμε και φωτο χορέψαμε...
Πάμε μετα από 2 μέρες και την ζητάμε `την έδιωξα ήταν φύρα για το μαγαζί' μας είπε το μπος...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αυτή : Να  πάρω  ένα πουτό ?
Αυτός : Ναι  μωράκια  μου
Έρχεται  το  ποτάκι , το κορίτσι πίνει  μια  μεγάλη  γουλιά  κάνοντας  ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
Αυτός: Διψάς  μωράκι  μου
Αυτή : Πουλιίιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Επισκέπτης
Αυτή : Να  πάρω  ένα πουτό ?
Αυτός : Ναι  μωράκια  μου
Έρχεται  το  ποτάκι , το κορίτσι πίνει  μια  μεγάλη  γουλιά  κάνοντας  ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
Αυτός: Διψάς  μωράκι  μου
Αυτή : Πουλιίιιιιιιιιιιιιιιιι

:2funny: :2funny:

Άμα έχεις τέτοιους φίλους...τι να τους κάνεις τους οχτρούς,αναρωτιέμαι...

Όσο για την εβδομάδα...άλλοι πηδάνε..κι άλλοι χοροπηδάνε...καλά ξεκινήσαμε πάλι...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
δεν  χοροπηδάνε , χορεύουν  R&B  σου  είπα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom