Νέα

Ευτράπελα σε στριπτηζάδικα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hector
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τέτοιες φάσεις θα έπρεπε να μπορούν να υπάρχουν σε βίντεο... θα έπεφτε το γέλιο της αρκούδας!!!
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Η ιστορια ειναι μεταξυ καλτιλας και ευτραπελου.

2003 δεκεβρης. Εγω δουλευω σε μια εταιρια και ειμαι συνεχεια ταξιδια εντος ελλαδος, αθηνα-καβαλα με αεροπλανο και μετα με αυτοκινητο επισκεψη σε ολες τις πολεις της Β ελλαδος, Ξανθη κομοτηνη αλεξανδουπολη, ορεστειαδα κτλ. Η γαλαταδικη πτήση της επιστροφης στην αθηνα στις 530  με ελικοφορο. Οταν ξεκιναγα το τουρ ειχα μπανισει μια ταμπελα αναμεσα σε κατι καλαμποκια εγραφε ΜΠΑΡ και ηταν κρεμασμενη σε στυλο απο τουμοσωληνα που κανονικα ηταν για αρδευση και δεν ειχαν μπει στον κοπο να κοψουν ουτε το στομιο στην ακρη.Αυτο ειναι το μαγαζι μου.Οταν το μπανισα ηταν πρωι και η ταμπελα σβηστη, ελπιζα οταν θα γυρναω το μαγαζι να δουλευει ακόμα και εαν εχουν καει ολα τα γραμματα απο ΝΕΟΝ. Το ταξιδι κουραστικο δουλεια πολυ, ξεκιναω την επιστροφη και ειμαι γυρω στις 0100 εξω απο το ευαγες ιδρυμα. Πεταω στις 530 εχω ευκολα 3 ωερες και μερικες εκατονταδες ευρω για φυτιλιασμα. Στη ταμπελα μονο το μισο Μ αναβε /` .Στριβω δεξια στον δρομο η ασφαλτος τελιωνει και συνεχιζει χωματοδρομος. Συνεχιζω και ακολουθω το καλωδιο της ταμπελας που εχει τραβηχτει με μπαλαντεζα και σερνεται στην ακρη του δρομου. Φτανω σε ξεφωτο στρωμενο με γαρμπιλι. Το μαγαζι γυψοσανιδα σομον τσιγκος και τσιμεντολιθος. Απεξω ενα τρακτερ μια παλια BMW και ενα νισαν κινγκ καμπ χωρις πινακιδες. Λαστιχα απο αυτοκινητα και τρακτερ ακουμπισμενα στον τοιχο. Το αντλιοστασιο δινει ρευμα στην ταμπελα και στο μαγαζι και στην καυλα μου. Ακουγεται μουσικη. Ανοιγω την πορτα και μπαινω σε ενα σκωτεινο παρακμιακο σκονισμενο χωρο. Διακρινω κατι σεπαρε στο τελος του χωρου. Παω και καθομαι. Η ωρα περνα. Κανεις δεν μου δινει σημασια. Στο μαγαζι 3 γυναικες ολες και ολες. Η μια μιλαγε στο μπαρ με το σερβητορο-γκαρσονι-ιδιοκτητη. Η αλλη μαυρη χορευε πανω στον σωληνα με εναν πιρφορο στυλ αγροτοσυνδικαλιστη με ανοιχτο μπλε πουκαμισο εξω απο το παντελονι. Ο πιρφορος χουφτωνε την μαυρουλα και δαγκωνε το μαγιο της. Στην μπλακ λαιτ φαινοτουσαν τα χαλασμενα δοντια του.Του ελειπε ενα μπροστα αριστερα. Η μαυρουλα χορευε και πρεπει να ηταν η μοναδικη μαυρη στον πλανητη με κυταριτιδα ποιο πολυ απο το ριμουλκο που εκανε πιατσα μεσα στο κιτρινο τσικουετσεντο τερμα στην συγγρου. Θεε μου, σκεφτομαι, θα μπερδεψε ο πιλοτος του PZL το φαρμακο για τον δακο και τους ψεκασε με χλωρινη δεν εξηγηται αλλιως. Οι πατσες της μαυρης και ο αγροτοσυνδικαλιστης χορευουν μπλουεζ πανω στην πιστα με Σοτη βολανη. Το παντελονι  του εχει μισοπεσει και απο πισω φωσφωριζει στην μπλακλαιτ η κωλοχαραδρατου

Περνουσε η ωρα και κανενας δεν ερχοταν για παραγγελια. Αναβω αναπτηρα, φιλοτιμηται ο σερβιτορο-ιδιοκτητης.
-καλησπερα θα ηθελα μια μπυρα.
-δεν εχω
-τι εχετε
-μονο ουισκι
-(απο το βαρελι τους να υποθεσω)
-.....
σκαναρω τον χωρο. βλεπω μια γκορντον σπεις σκονισμενη εν ειδη ντεκορ μπροστα απο την ταμειακη τον παρακαλεσα να μου την φερει.
Δεν ειχε ανοιχτηρι την ανοιγω με αναπτυρα και οι πρωτες γουλιες δροσιζουν τον φαρυγγα μου απο την ξεραιλα του τσιγαρου.
ΠΛηρωνω κατευθειαν.

Για το τριτο τεμαχιο δεν σας ειπα. Ξανδια μιλφογκρανα με πολυ ωραιο κολο (βραδυ με μπλακ λαιτ κτλτ) νομιζω ηταν η μοναδικη γαμησιμη εκει μεσα. Της κανω νοημα ερχεται. Της λεω να κατσει κερναω ποτο νομιζω κατι σαν σαμπανια πιστας με ενα 20αρικο. Τα λεμε μπαλαμουτιαζω μπαινω στο ψητο. Δεν μιλαει ελληνικα. Δεν εχει σημασια. Την αφηνω να μιλα και δειχνω οτι καταλαβαινω. Την χουφτωνω δαχτυλιαζωντας. Στο δαχτυλο μου, μουνιλα.

-Εχω καβλωσει θελω πιπα (λεω)
-Ντεν γκινετε βλεπουνε
το χερι της να μου τον σφηγκει πανω απο το παντελονι.

Βγαζω ενα 50αρικο και το ακουμπαω διπλα απο το φερμουαρ του παντελονιου.
-Ξεκινα αλλιως φευγω.

Τον παιρνει στο στομα, πιπα βιαστικη ανχωτικη με μπολικο χερι. Μετα καβλωνα και της τον εδινα βαθεια. Τα σαλια της τρεχανε, αλλα δεν σηκωσε κεφαλι για να μην φανει πανω απο το τραπεζι. Κανω το τσιγαρο μου σαν να μην τρεχει τπτ. Η θεια δινει πονο, μπλεγμενα μαλια σαλια ολα πουτανα.

Την χυνω και τα πινει ολα. Καθε αναπνοη και γουλια. Αφου καθαριζει με στομα σηκωνεται και μου μιλαει σαν να μην ετρεχε τπτ. Η μασκαρα ειχε φτασει πιγουνι, και τα χιλια της ειχαν πριστει. Της αφηνω το πενηνταρικο και την αποχαιρετω με ενα φιλι στο μαγουλο.


Πισσα σκοταδι, στο ραδιοφωνο της 520 ε36 ακουγεται Παριος Το ειχαμε και οι δυο πελωρια αναγκη.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ωραιο ρομαντικο σκηνικο  ο απο πανω :wanker:


εχετε πετυχει εναν τυπο στο κινκυ πολυ περιεργος
ο τυπος λοιπον καθοταν στο τραπεζι με το μπουφαν δεν το βγαζει και καθε λιγη ωρα πηγαινε στο μπανιο
μαλιστα μια φορα νομιζα οτι ειχε φυγει απο το τραπεζι κανα μισαωρο (δεν ειχε παει ουτε χορο ουτε πριβε) και πηγα να κατσω στο τραπεζι του γιατι ειχε καλυτερη θεα (αυτα μπροστα απο τους καναπεδες του χορου) και ο σερβιτορος μου λεει εδω καθεται ενας κυριος και που ειναι του λεω εχει φυγει τοση ωρα ,ειναι στην τουαλετα μου λεει :jerking:
μαλλον αυτος την επαιζε καθε τρεις και λιγο  :wanker:
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
ωραιο ρομαντικο σκηνικο  ο απο πανω :wanker:


εχετε πετυχει εναν τυπο στο κινκυ πολυ περιεργος
ο τυπος λοιπον καθοταν στο τραπεζι με το μπουφαν δεν το βγαζει και καθε λιγη ωρα πηγαινε στο μπανιο
μαλιστα μια φορα νομιζα οτι ειχε φυγει απο το τραπεζι κανα μισαωρο (δεν ειχε παει ουτε χορο ουτε πριβε) και πηγα να κατσω στο τραπεζι του γιατι ειχε καλυτερη θεα (αυτα μπροστα απο τους καναπεδες του χορου) και ο σερβιτορος μου λεει εδω καθεται ενας κυριος και που ειναι του λεω εχει φυγει τοση ωρα ,ειναι στην τουαλετα μου λεει :jerking:
μαλλον αυτος την επαιζε καθε τρεις και λιγο  :wanker:

γιατι ρε φιλε ? αποκλείεται να τον είχε πιάσει κοψιμο ?  :shit:
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
πριν χρονια σε μπατσελορ φιλου  τον οποιο οι γκομενες ξεβρακωνοντας τον μετα απο χορο στην πιστα τον δενουνε και κατεβαζοντας τον με τη ψωλη εξω την ακουμπαει στο μαγουλο θαμωνα κατα λαθος ο οποιος αμεριμνος επινε το ποτο του στο τραπεζι  γυρναει και του λεει εκπληκτος.σιγα ρε φιλε θα μας γαμισεις και μας στο τελος. :cheesy:

Το ξεθάβω γιατί έλιωσα!!!!
 

svartelegna

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
49
Like
24
Πόντοι
0
2007 αν θυμάμαι καλά, στο παλιό Ανατολή!

Κάθομαι όρθιος και με πλησιάζει μία μαυρούλα!
Αρχίζει το μπλα μπλα και μετά από λίγο με σπρώχνει ελαφρά προς τον τοίχο.
Όρθιοι και face to face αρχίζει να με χουφτώνει γενικά και να ψιλοφιλιόμαστε!
Καλή φάση λέω και απλώνω τα χέρια μου να χουφτώσω την κωλάρα της. 
Πιάνω κάτι πλαδαρό και ανοίγω τα μάτια μου και τι βλέπω :
Να ξεπροβάλει από πίσω της μία ηλικιωμένη κυρία με ένα τεράστιο χαμόγελο, κρατώντας λουλούδια στα χέρια τα οποία και πουλούσε μέσα στο μαγαζί! Και ναι , μόλις την είχα χουφτώσει την κακομοίρα! :0
Περιττό να σας πω οτι η μαυρούλα και κάποιοι που είδαν το σκηνικό είχαν γαμηθεί στα γέλια!
 

stevesteve2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
106
Πόντοι
280
Στριπ διπλα στο Διογένης.Νεκρα.
Μπήκαμε παρεα τριών ατόμων.να ηταν και αλλοι πέντε μεσα.
Αρχίζουν τους χώρους κατι αδιάφορα μεχρι που λεει ηρθε η ωρα της τάδε για σόου.
Βγαίνει μια νταρντανα μελαχρινή και αρχίζει να γδύνεται.
Πιάνει μπος ξύλινη μπάρα και ανάβει τις δυο άκρες της.
Με αυτήν έπαιξε μεχρι που την πέρασε ανάμεσα στα πόδια της.αναμενη παντα.
Και τοτε ακουγεται η ατάκα: ετσι κανεις μωρή μπικίνι;
Φύγαμε κλαίγοντας απο τα γέλια εντός πενταλεπτου...
Πολλα χρονια πριν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom