Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Όλο και κάποια καλή δικαιολογία θα βρούμε μωρό μου  :rockon: :rockon: :rockon:,,,,,,
Από αυτά Ελλεινιδα είμαι δεν έχω μάθει  λες ??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα απο τετοια οτι θες ολο και κατι βρισκουμε για δικαιολογια
πριν απο καιρο εγινε κατι και ειχα ολη την νυχτα δικη μου αλλα δεν κανει να το γραψω εδω
Μετά το γυμναστήριο όμως μωρό μου που έχω τρελές ορέξεις :knockinb:  θα σε βάλω ανάμεσα και θα φιλάς τα κάθετα χείλι όπως λέει και ο γατουλις  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν το λεω μονο αλλα το πρατω  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
το σ/κ πως προβλεπεται ευακι να το περασεις?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
πολυ ωραιο!ολο σου το σωμα ειναι για ρουφηγμα!μαρεσει ετσι μετα το γυμναστηριο που λες..ιδρωμενη φορωντας μονο το αρωμα σου..



Θα προτιμούσα να είμαι με την φουστίτσα μου και να ξεκινάς να γλύφεις από της μπότες μου και επάνω σιγά σιγά απαλά απαλά μέχρι να φτάσεις στα κάθετα χείλι ;) ;) ,,
Με εξιτάρει η ιδέα να είμαι όρθια με τα πόδια ανοιχτα και εσύ να είσαι γονατιστός και να ανεβαίνεις σιγά σιγα προς τα επάνω ,,,,,,, ;) ;) ;) ;)
Μετά να μου βγάζεις της ζαρτιέρες και της κάλτσες αργά αλλά έντονα και να με σφίγγεις με τα χεριά σου στα μπούτια μέχρι να βογκαω από καβλα  ;) ;) ;),,,,, τον ιδρώτα από τα γυμναστήρια τον σιχενωμε αλλά από το σεξ  με φτιάχνει τρελά ………. :boobies:


Απαπαπαπαπαπα απογευματιατικα ντροπή ……. Τι θα πει ο κόσμος ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
εισαι καυλα!με την πισω πορτα του παραδεισου θα με αφησεις να τη γευτω?ο κοσμοσ τωρα.. :cum: :cum:/θα το θελα πολυ να κατεβω αθηνα  για σενα...
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλα απο τετοια οτι θες ολο και κατι βρισκουμε για δικαιολογια
πριν απο καιρο εγινε κατι και ειχα ολη την νυχτα δικη μου αλλα δεν κανει να το γραψω εδω Δεν το λεω μονο αλλα το πρατω  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:



Καλά λέει το άσμα ο Γιώργος (γάτος) είναι πονηρός και αυτά που λέει μην τα τρως :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:,,,, αχ βρε γατουλι βρες εσύ την δικαιολογία και σου υπόσχομαι όλη η νύχτα να είναι δικια μας ………. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Συνημμένα

  • eva home.JPG
    eva home.JPG
    33,1 KB · Εμφανίσεις: 79

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ευάκι καλησπέρα
Αλλος ένας τρελός θαυμαστής σου!!!!!!!!
Οι Φωτο είναι τέλειες, τι να πρωτοθαυμάσεις. Τα πόδια, το στήθος κλπ κλπ κλπ
Να είσε καλά να σε απολαμβάνουμε.
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευάκι καλησπέρα
Αλλος ένας τρελός θαυμαστής σου!!!!!!!!
Οι Φωτο είναι τέλειες, τι να πρωτοθαυμάσεις. Τα πόδια, το στήθος κλπ κλπ κλπ
Να είσε καλά να σε απολαμβάνουμε.



Σε ευχαριστώ μωρό μου , να είσαι καλά……. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
εισαι καυλα!με την πισω πορτα του παραδεισου θα με αφησεις να τη γευτω?ο κοσμοσ τωρα.. :cum: :cum:/θα το θελα πολυ να κατεβω αθηνα  για σενα...


Άμα ξέρεις να το διεκδικήσεις γιατί όχι ????? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ευα τι φωτο ειναι αυτη (τελευταία) ανασταίνεις νεκρό μωρό μου.
Τι δικαιολογία να βρώ και εγώ. Και αυτή την εποχή δεν γίνεται και κανένα συνέδριο ή έκθεση. ΚΡΙΣΗ ρε γαμώτο.
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
για σενα θα θελα να κανω τα παντα!σαν και σενα σπανια βρισκεις τετοια θεικα πλασματα.
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλά λέει το άσμα ο Γιώργος (γάτος) είναι πονηρός και αυτά που λέει μην τα τρως :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:,,,, αχ βρε γατουλι βρες εσύ την δικαιολογία και σου υπόσχομαι όλη η νύχτα να είναι δικια μας ………. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Εδω ειναι το γαμωτο και εγω το θελω πολυ αλλα τι δικαιολογια να βρω  :think: :think:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευα τι φωτο ειναι αυτη (τελευταία) ανασταίνεις νεκρό μωρό μου.
Τι δικαιολογία να βρώ και εγώ. Και αυτή την εποχή δεν γίνεται και κανένα συνέδριο ή έκθεση. ΚΡΙΣΗ ρε γαμώτο.



Χμ ναι εν Μέρι έχεις ένα δίκιο για τα συνέδρια κλπ αλλά πιστεύω κάτι να βρούμε ως δικαιολογία ….Τα τίναξε η γάτα του κολλητού σου και πρέπει να του συμπαρασταθείς διότι τώρα τελευταία έπαιρνε κάτι ψυχοφάρμακα και δεν ήταν καλά και φοβάμαι να τον αφήσω μόνο του όλη νύχτα και μετά από αυτό που έπαθε ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) …. Λέμε τώρα …… :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
για σενα θα θελα να κανω τα παντα!σαν και σενα σπανια βρισκεις τετοια θεικα πλασματα.




Υπερβάλεις ;) ;) … Όχι τίποτα άλλο θα σε ακούσει και ο Μαρουλιας και ποιος με σώσει από του χάρου τα δόντια  :'( :'(,,,,απαπαπαπαπαπα κραταει και από Μάνη μην τον βλέπεις έτσι ….. :s&m_3: Αν και τώρα τελευταία τον βλέπω να τρέχει στην εκπομπή αγρότης μόνος ψάχνει !!!!!! :grin: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
καλησπερα ευακι....τι κανεις?βλεπω εχουν αναψει τα αιματα μεσημεριατικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom