Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Οταν βλεπω τόσες σελιδες αδιάβαστες από την τελευταια μου επίσκεψη σε αυτό το τοπικ ειμαι σίγουρος  πως εβαλε το χερακι της η Eυα με νεες φωτο…
Δεν με βλεπω να αντέχω πολύ ακομα την αναμονη..
Με βλεπω το επόμενο σαββατοκύριακο να κατεβαίνω…
Εχω συνεδριο με θεμα τα Καθετα χείλη της Ευας…

Αυτά είναι συνέδρια κυριοι… :knockinb:

εμενα μου σφυριξε ενα παπαγαλακι για ενα σεμιναριο Πισω Πορτας...ισχυει;;; :kissass2: :kissass2: :kissass2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αυτο ηταν...

%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B9%CF%84%CE%B9.jpg
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
:smitten:

'Όταν με χρόνια με καιρούς θα σβήσει το όνομα μου, θα μείνουν για ενθύμιο τούτα τα γράμματα μου.
Να σου θυμίζουν τις στιγμές, της πλήρης ευτυχίας και τις αξέχαστες στιγμές που εζησα μαζι σου . . . .

Η αγάπη είναι δικαίωμα του καθενός,
κανείς όμως δεν μπορεί να σου τη στερήσει,

θέλει όμως προσοχή!

Γι' αυτό αγάπα ότι αξίζει! Μόνο πρόσεχε ότι αξίζει πονάει...!

Για 'μένα είσαι το πιο όμορφο τριαντάφυλλο του κόσμου!

Σε λατρεύω,  σε νοιάζομαι, σε αγαπώ...!!! Φιλάκια άπειρα στην πιο τέλεια φατσούλα του κόσμου... Την δικιά σου...!!!


Χωρίς να βάλω υπογραφή γνωρίζεις ποιος σου γράφει.  Αυτός που πάντα σ' αγαπά και δεν θα σε ξεχάσει. . . . . . .
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Χμμμμμ!!!!!!!
Ποιος τυχερος σε κραταει ακομη ξυπνια?
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Αν το ευακι ηταν στην αμερικη θα ηξερε κανεις την Σαρλιζ Θερον η την Σκαρλετ Γιοχανσον;
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αν το ευακι ηταν στην αμερικη θα ηξερε κανεις την Σαρλιζ Θερον η την Σκαρλετ Γιοχανσον;
Kαθε ενας στο ειδος του και το Ευακι στο πισωκολητο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Καλημερα Ευα  :-* :-* :-* :-*
Καλημερα στην παρεα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Kαθε ενας στο ειδος του και το Ευακι στο πισωκολητο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Καλημερα Ευα  :-* :-* :-* :-*
Καλημερα στην παρεα


Καλημέρα γατουλι μου :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* , καλημέρα σε όλους :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Και μην ξεχνάς και ο Λουμιδης στους καφέδες του :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
Νιαουυυυυυυυυυυυυυ
Καλά είσαι διαδικτυακέ μου γατουλι ??????????? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλα ειμαι γατουλα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
εσυ ;
παλι αταξιες πρωινες εκανες  :think:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλα ειμαι γατουλα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
εσυ ;
παλι αταξιες πρωινες εκανες  :think:


Μια χαρά είμαι κι εγώ μωρό μου :-* ,,,,,και από ότι βλέπω έχει και πολύ ωραία μέρα και δεν είναι για να καθόμαστε μέσα με τίποτα :rockon: ,Ότι πρέπει για καφεδάκι κοντά στην θάλασσα και να λιαστώ σαν μικρή και αθώα γατουλαααααα (ελλεινιδα) για να μην ξεχνιόμαστε κι άλας χι χι χι χι χι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dogman

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Μια χαρά είμαι κι εγώ μωρό μου :-* ,,,,,και από ότι βλέπω έχει και πολύ ωραία μέρα και δεν είναι για να καθόμαστε μέσα με τίποτα :rockon: ,Ότι πρέπει για καφεδάκι κοντά στην θάλασσα και να λιαστώ σαν μικρή και αθώα γατουλαααααα (ελλεινιδα) για να μην ξεχνιόμαστε κι άλας χι χι χι χι χι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλημερα κουκλαρα  :-*
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μια χαρά είμαι κι εγώ μωρό μου :-* ,,,,,και από ότι βλέπω έχει και πολύ ωραία μέρα και δεν είναι για να καθόμαστε μέσα με τίποτα :rockon: ,Ότι πρέπει για καφεδάκι κοντά στην θάλασσα και να λιαστώ σαν μικρή και αθώα γατουλαααααα (ελλεινιδα) για να μην ξεχνιόμαστε κι άλας χι χι χι χι χι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απο μερα και σημερα λες και ειναι ανοιξιατικη οτι πρεπη για καφε και  :pipa1: :knockinb: παραλιακα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Απο μερα και σημερα λες και ειναι ανοιξιατικη οτι πρεπη για καφε και  :pipa1: :knockinb: παραλιακα



Πειράζει να είναι μόνο για καφέ σήμερα ??????? :grin: :grin: :grin:
Άντε το πολύ πολύ κανένα παιχνιδάκι με κανέναν αλλά μέχρι εκεί στα Μάτια :sunglasses:
Το άλλο το ξέχνα :pipa2: ….Ελλεινιδα είπαμε :rockon: .είμαι δύσκολη πλένω με Ε--σεξ ………. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μωρό μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Πειράζει να είναι μόνο για καφέ σήμερα ??????? :grin: :grin: :grin:
Άντε το πολύ πολύ κανένα παιχνιδάκι με κανέναν αλλά μέχρι εκεί στα Μάτια :sunglasses:
Το άλλο το ξέχνα :pipa2: ….Ελλεινιδα είπαμε :rockon: .είμαι δύσκολη πλένω με Ε--σεξ ………. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μωρό μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Εισαι και δυσκολη κανεις και κολπα  :grin: :grin: :grin:
κανεις και ...σκι  :think:
Ελλεινιδαρα μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom