Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 216K
  • Tagged users Καμία

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465
60 για 45λέπτο δεν βρίσκεις σε πολλά πάντως..............
το δεύτερο σκέλος τον γραφόμενων σου  ισχύει για όλα και για τα πάντα  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465
ΓΙΑ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΤΙΜΟΥΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΚΕΤΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ. ΕΚΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟ
σε αυτό συμφωνώ και εγώ.....αρκεί ο εκάστοτε  πελάτης να είναι κύριος στην συμπεριφορά του προς τις κοπέλες....να μην ζητάει παπάδες και τα πάντα
(το παραπάνω γενικά το λέω και απο πείρα.........)
 

orgasmopsolos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
54
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
σε αυτό συμφωνώ και εγώ.....αρκεί ο εκάστοτε  πελάτης να είναι κύριος στην συμπεριφορά του προς τις κοπέλες....να μην ζητάει παπάδες και τα πάντα
(το παραπάνω γενικά το λέω και απο πείρα.........)
ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ???? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.970
Κριτικές
490
Like
36.593
Πόντοι
41.447
ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ???? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ?

γιατι γράφεις με μόνιμα κεφαλαία γράμματα, κάτι που απαγορεύεται απο τους κανόνες του φόρουμ όπως και τα greeklish
 

orgasmopsolos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
54
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Sorry, μου διέφυγε!!!
Να επαναλάβω λοιπόν τα όσα δεν πέρασαν λόγω κεφαλαίων, για καλυτέρευση τιμών ή για πακέτο προσφορών σε αυτούς τους πελάτες που τιμούν το μαγαζί τους, διότι φίλες μασαζέρ, θα μας χάσετε από πελάτες.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Να επαναλάβω λοιπόν τα όσα δεν πέρασαν λόγω κεφαλαίων, για καλυτέρευση τιμών ή για πακέτο προσφορών σε αυτούς τους πελάτες που τιμούν το μαγαζί τους, διότι φίλες μασαζέρ, θα μας χάσετε από πελάτες.

Πακέττα προσφορών και καλύτερες τιμές κάνουν αρκετά μαγαζιά στους τακτικούς πελάτες....Βέβαια,ο καθένας έχει την δική του πολιτική.Θα σου πώ πάντως,μιλώντας γενικά και όχι μόνο για το συγκεκριμένο μαγαζί,ότι μαγαζί που έχει φουλ δουλειά δεν είναι λογικό να ρίξει τις τιμές.
 

orgasmopsolos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
54
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πακέττα προσφορών και καλύτερες τιμές κάνουν αρκετά μαγαζιά στους τακτικούς πελάτες....Βέβαια,ο καθένας έχει την δική του πολιτική.Θα σου πώ πάντως,μιλώντας γενικά και όχι μόνο για το συγκεκριμένο μαγαζί,ότι μαγαζί που έχει φουλ δουλειά δεν είναι λογικό να ρίξει τις τιμές.
Δε διαφωνώ μαζί σου. Αυτό που δεν ξέρω είναι κατά πόσο το εν λόγω έχει όντως τόση δουλειά, που να μη χρειάζεται διορθωτικές.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Δε διαφωνώ μαζί σου. Αυτό που δεν ξέρω είναι κατά πόσο το εν λόγω έχει όντως τόση δουλειά, που να μη χρειάζεται διορθωτικές.

Το έχω γράψει και αλλού,θα το πω κι εδω.Και τι σε νοιάζει? αν θες,τι μας νοιάζει? οταν πας στο σουπερ-μαρκετ ψάχνεις να δεις αν έχουνε δουλειά και γιατί δεν μειώσανε τις τιμές στα μακαρόνια?
Το αν μια επιχείρηση χρειάζεται να κάνει διορθωτικές κινήσεις,διαφήμιση,εκπτώσεις,κλπ.,το ξέρει καλύτερα απ' όλους η ίδια.....και αποφασίζει.Εμείς είμαστε πελάτες....αν μας αρέσει και μπορούμε πληρώνουμε τις υπηρεσίες που προσφέρονται.Αν οχι,πάμε παρακάτω....το αν η επιχείρηση κερδίζει η δεν κερδίζει,αν έχει δουλειά η δεν έχει,δεν μας αφορά.Δεν καταλαβαίνω γιατί να ασχοληθούμε.....
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Το έχω γράψει και αλλού,θα το πω κι εδω.Και τι σε νοιάζει? αν θες,τι μας νοιάζει? οταν πας στο σουπερ-μαρκετ ψάχνεις να δεις αν έχουνε δουλειά και γιατί δεν μειώσανε τις τιμές στα μακαρόνια?
Το αν μια επιχείρηση χρειάζεται να κάνει διορθωτικές κινήσεις,διαφήμιση,εκπτώσεις,κλπ.,το ξέρει καλύτερα απ' όλους η ίδια.....και αποφασίζει.Εμείς είμαστε πελάτες....αν μας αρέσει και μπορούμε πληρώνουμε τις υπηρεσίες που προσφέρονται.Αν οχι,πάμε παρακάτω....το αν η επιχείρηση κερδίζει η δεν κερδίζει,αν έχει δουλειά η δεν έχει,δεν μας αφορά.Δεν καταλαβαίνω γιατί να ασχοληθούμε.....
Σωστος. Η συζητηση αυτη εχει γινει πολλες φορες και φυσικα δεν εχει αποτελεσμα. Ποιο το νοημα λοιπον να συνεχιζεται και πολυ περισσοτερο στο συγκεκριμενο μαγαζι που εχει απο τις καλες τιμες στην αγορα. Και το λεω χωρις να ειμαι τακτικος πελατης. Εχω παει μονο 2-3 φορες γιατι δεν εχει καποια κοπελα του γουστου μου.
 

goahead

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη Ιουλιανού 53. Βερόνικα, εξαιτίας των κριτικών.
Ρε καρντάσια, για πείτε μου, γιατί θα τρελαθώ!!! Με γούσταρε στ’ αλήθεια ή αυτή είναι η τακτική της για να δημιουργήσει πελατεία? Μήπως και σε σας συνέβη το ίδιο? Γιατί αν είναι έτσι, τα πράγματα είναι επικίνδυνα και αυτή η κοπέλα είναι ναρκοπέδιο!!!
Μου πήρε πίπα ξεκάπωτη και μετά ήθελε να μπω μέσα της χωρίς προφύλαξη!!! Και να χύσω μέσα της!!! Το εκμεταλλεύτηκα, αλλά μετά το σκυλομετάνιωσα.!!!
Μήπως οι καλές κριτικές προκύπτουν από αυτού του είδους τη συμπεριφορά? Νομίζω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους.
Συγγνώμη αν δημιουργώ αναστάτωση αλλά ψιλοσοκαρίστηκα (παρότι ενέδωσα).
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Επίσκεψη Ιουλιανού 53. Βερόνικα, εξαιτίας των κριτικών.
Ρε καρντάσια, για πείτε μου, γιατί θα τρελαθώ!!! Με γούσταρε στ’ αλήθεια ή αυτή είναι η τακτική της για να δημιουργήσει πελατεία? Μήπως και σε σας συνέβη το ίδιο? Γιατί αν είναι έτσι, τα πράγματα είναι επικίνδυνα και αυτή η κοπέλα είναι ναρκοπέδιο!!!
Μου πήρε πίπα ξεκάπωτη και μετά ήθελε να μπω μέσα της χωρίς προφύλαξη!!! Και να χύσω μέσα της!!! Το εκμεταλλεύτηκα, αλλά μετά το σκυλομετάνιωσα.!!!
Μήπως οι καλές κριτικές προκύπτουν από αυτού του είδους τη συμπεριφορά? Νομίζω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους.
Συγγνώμη αν δημιουργώ αναστάτωση αλλά ψιλοσοκαρίστηκα (παρότι ενέδωσα).

Κάτσε ένα λεπτό. Εννοείς ότι τη γάμησες ακάποτα ή ότι σού πήρε πίπα ακάποτα; Εγώ από αυτά που έγραψες, κατάλαβα ότι τη γάμησες ακάποτα, αλλά επειδή το θέμα είναι πολύ σοβαρό θα ήθελα να επιβεβαιώσεις ότι κατάλαβα καλά.
 

goahead

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Κάτσε ένα λεπτό. Εννοείς ότι τη γάμησες ακάποτα ή ότι σού πήρε πίπα ακάποτα; Εγώ από αυτά που έγραψες, κατάλαβα ότι τη γάμησες ακάποτα, αλλά επειδή το θέμα είναι πολύ σοβαρό θα ήθελα να επιβεβαιώσεις ότι κατάλαβα καλά.
Καλά κατάλαβες!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
σε ειδε ωραιο παιδι... ειναι στις μερες της, το ωαρια της ειναι ετοιμα για γονιμοποιηση γι' αυτο... ειπε να τεκνοποιησετε μαζι...
αντε καλοριζικο τι ονομα θα το βγαλετε?
εγω προσωπικα στο χυσιμο θα επαιρνα και κωλο ακαποτα για να αποφυγω ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες...
περα απ την πλακα...
ή λες αληθεια οποτε μαλλον εισαι μαλακας με την καλη εννοια
ή λες ψεμματα για να πληξεις το μαγαζι οποτε μαλλον εισαι μαλακας με την κακη εννοια
συγνωμη για τους χαρακτηρισμους αλλα στην περιπτωση που περιγραφεις τι αλλο να πω...
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Αν υπάρχουν και άλλα μέλη του φόρουμ που έχουν παρόμοια εμπειρία, καλό είναι να το πουν ώστε να διασταυρωθεί η είδηση.
 

Επισκέπτης
Με δεδομένο ότι το ποστ είναι χρήστη των 12ποστ ....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Με δεδομένο ότι το ποστ είναι χρήστη των 12ποστ ....

Ρε συ, Λάκη, βλέπεις ότι ήμουν πολύ προσεκτικός στη διατύπωσή μου -γι' αυτό ζήτησα διασταύρωση. Από την άλλη μεριά δεν σημαίνει κατ' ανάγκη ότι όποιος έχει λίγα ποστ, είναι και αναξιόπιστος. Τα λίγα ποστ δίνουν ένα ενδεχόμενο αναξιοπιστίας, αλλά δεν δίνουν βεβαιότητα αναξιοπιστίας. Άλλωστε υπάρχουν τόσοι και τόσοι άνθρωποι με πολλές εμπειρίες στην πιάτσα που απλά δεν είναι μέλη του σάιτ. Συνεκτιμώντας όλα αυτά, ζήτησα διαστάυρωση...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
σε ειδε ωραιο παιδι... ειναι στις μερες της, το ωαρια της ειναι ετοιμα για γονιμοποιηση γι' αυτο... ειπε να τεκνοποιησετε μαζι...
αντε καλοριζικο τι ονομα θα το βγαλετε?
εγω προσωπικα στο χυσιμο θα επαιρνα και κωλο ακαποτα για να αποφυγω ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες...
περα απ την πλακα...
ή λες αληθεια οποτε μαλλον εισαι μαλακας με την καλη εννοια
ή λες ψεμματα για να πληξεις το μαγαζι οποτε μαλλον εισαι μαλακας με την κακη εννοια
συγνωμη για τους χαρακτηρισμους αλλα στην περιπτωση που περιγραφεις τι αλλο να πω...
Τα ειπες ολα. Το μονο που εχω να προσθεσω ειναι ότι αν λεει αληθεια , ειναι μαλακας με την καλη εννοια μόνο αν ειναι 18 αρης και η καυλα ξεπερναει την λογικη ή ειναι 60φευγα οποτε οτι και να κολλησει δεν θα προλαβει να τον πιασει. :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom