Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μόνο 3 κοπέλες ????? Μάλλον το χτύπημα του καλοκαιριού ήταν πολύ πιό σοβαρό από ότι φαινόταν !!!!

Κακίες.....δεν έχω πάει στο συγκεκριμένο μαγαζί εδω και 1 χρόνο περίπου,αλλά ο χώρος ειναι πολύ καλός και απ' ότι διαβάζω τα κορίτσια και οι υπηρεσίες στον μέσο όρο τουλάχιστον.....Μην ξεχνάς οτι την Κυριακή πολλές κοπέλλες παίρνουν ρεπό.....
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημερα και πολα φιλακια. σιμερα ειμαστε μεχρι τησ 9 το βραδι λαουρα βικη και η κατερινα σασ περιμενομε για ομορφο μασαζ να ειστε ολη καλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.613
Πόντοι
2.660
Κακίες.....δεν έχω πάει στο συγκεκριμένο μαγαζί εδω και 1 χρόνο περίπου,αλλά ο χώρος ειναι πολύ καλός και απ' ότι διαβάζω τα κορίτσια και οι υπηρεσίες στον μέσο όρο τουλάχιστον.....Μην ξεχνάς οτι την Κυριακή πολλές κοπέλλες παίρνουν ρεπό.....

Σε καμία περίπτωση δεν είναι κακίες ... Αν μη τι άλλο .. το έχω τιμήσει δεόντως το μαγαζί .. σε σημείο να με κατηγορήσουν για promotion. Απλά την αλήθεια λέω ....
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το μαγαζί συνεχίζει και παρέχει πάρα πολύ καλές και διακριτικές υπηρεσίες στους πελάτες.

Το να βγαίνει κάποιος και να το λέει συνέχεια δεν νομίζω ότι είναι σωστό.

Ετσι και αλλιώς υπάρχουν τόσα μα τόσα μαγαζιά οπότε κανείς δεν κοροϊδεύει κανένα.

Εγώ είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με τις τελευταίες επισκέψεις και όποτε μπορώ και έχω και την οικονομική ευχέρεια αφού τα πράγματα έχουν στενέψει πάρα πολύ πλέον από πλευράς χρημάτων.

όσοι συνεχίζουν το άθλημα είναι πραγματικά ηρωες
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημερα και πολα φιλακια. σιμερα ειμαστε μεχρι τησ 9 το βραδι λαουρα βικη και η κατερινα σασ περιμενομε για ομορφο μασαζ να ειστε ολη καλα  :-* :-* :-* :-* :-*
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Καλημέρα και πολλά φιλάκια. Σήμερα είμαστε μεχρι τις 9 το βραδυ Λαουρα, Βικη και η Κατερινα. Σας περιμένουμε για όμορφο μασαζ. Να είστε όλοι καλά.

Κατερινάκι καντο copy paste και έτσι θα το έχεις σωστό ορθογραφικά. Χωρίς παρεξήγηση και με αγάπη...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Πέρασμα σήμερα με τον nsmirni76, υποδοχή από την Κατερίνα και παρουσίαση δυο θεραπευτριών:
Λάουρα, μελαχρινή και πολύ κεφάτη στην πασαρέλα και
Βίκυ, πολύ όμορφη και με πολύ δυνατό κωλαράκι.


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.726
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα το απογευματάκι μαζί με τον Dimit31 , στην πόρτα η Κατερίνα , δούλευαν σήμερα μόνο δυό κοπέλες ,  Λάουρα μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ωραίο κώλο και Βίκυ καστανή με κανονικό σώμα 2αράκια βυζιά και πολύ ωραίο κώλο.   
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημερα και πολα φιλακια. σιμερα ειμαστε μεχρι τησ 9 το βραδι ευα λαουρα βικη κατερινα και η κιτα σασ περιμενομε για ομορφο μασαζ να ειστε ολη καλα  :-* :-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και πολλά φιλάκια. Σήμερα είμαστε μεχρι τις 9 το βραδυ Λαουρα, Βικη και η Κατερινα. Σας περιμένουμε για όμορφο μασαζ. Να είστε όλοι καλά.

Κατερινάκι καντο copy paste και έτσι θα το έχεις σωστό ορθογραφικά. Χωρίς παρεξήγηση και με αγάπη...

αβριο θα κανω ετσι
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Καλημερα και πολα φιλακια. σιμερα ειμαστε μεχρι τησ 9 το βραδι ευα λαουρα βικη κατερινα και η κιτα σασ περιμενομε για ομορφο μασαζ να ειστε ολη καλα  :-* :-*
κατερινα κανεις προγραμμα εσυ?
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημέρα και πολλά φιλάκια. Σήμερα είμαστε μεχρι τις 9 το βραδυ Λαουρα, Βικη, Ευα, Κατερινα και με τις καινούργιες κοπέλες Χριστίνα και Κασάνδρα από Βουλγαρία και Άννα από Ρουμανία. Σας περιμένουμε για όμορφο μασαζ και καινούργια προγράμματα από κοντά. Να είστε όλοι καλά.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Καλημέρα και πολλά φιλάκια. Σήμερα είμαστε μεχρι τις 9 το βραδυ Λαουρα, Βικη, Ευα, Κατερινα και με τις καινούργιες κοπέλες Χριστίνα και Κασάνδρα από Βουλγαρία και Άννα από Ρουμανία. Σας περιμένουμε για όμορφο μασαζ και καινούργια προγράμματα από κοντά. Να είστε όλοι καλά.
οι δυο καινουργιες εχουν τιποτα προσοντα :tits: :tits: :tits2: :tits2:,η τσαμπα θα ερθω με το μοτο..?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
πέρασμα προσφάτως: Λαουρα, Βικη, Κατερινα έχουν αναφερθεί αρκετοί σε αυτές. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Χριστίνα μελαχρινή large, Κασσάνδρα η μελαχρινή που εκδίδεται με 30 ευρώ στο Δροσοπούλου 95 και Άννα νεαρή συνεσταλμένη κορασίδα, συμπαθής.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1

heellover σου έστειλα πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom