Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
αν πιστεύεις οτι οποιοδήποτε σαιτ σηκώνει μαγαζί η μαγαζια εισαστε βαθια νυχτωμένοι.το ίντερνετ δεν ειναι ουτε το το 20%της δουλειάς των μαγαζιών αν περίμεναν τα στουντιο μπουρδέλα μασάζ το ίντερνετ για να δουλέψουν πίστεψε δεν θα λειτουργούσε ούτε το 30%των μαγαζιών που υπάρχουν τώρα.άποψη μου το ίντερνετ βοηθάει σε ποσοστό 15-20 %το πολύ.

Για στούντιο,μπουρδέλλα,κλπ. ισως και να εχεις δίκιο....για τα μασατζίδικα όμως,το site έχει συμβάλλει τα μέγιστα στην ανάπτυξή τους....αν θες,μεγάλωσε την πίτα...προσωπικά,εχω διαβάσει σχόλια πολλών συναγωνιστών που λένε ότι ενω για χρόνια πήγαιναν σε αλλου ειδους μαγαζιά,ανακαλύψανε τα μασατζίδικα απο το site.Στατιστικά στοιχεία φυσικά δεν εχω,αλλά αυτή είναι η αισθησή μου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
ναι , εγώ απ όταν γράφτηκα στο σαιτ τα έμαθα...........
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Κι εγω......Το μονο που ξεραμε ηταν το Μεταξι.....Και πηγαιναμε στο περιπου....Ουτε τουs δρομουs , αλλα ουτε και τιs κοπελεs , με τοση ακριβεια....Και βεβαια να προσθεσω , πιστευα οτι μπουρδελα υπηρχαν μονο σ αυτο το μεροs τηs Αθηναs.....
 

Επισκέπτης
Για στούντιο,μπουρδέλλα,κλπ. ισως και να εχεις δίκιο....για τα μασατζίδικα όμως,το site έχει συμβάλλει τα μέγιστα στην ανάπτυξή τους....αν θες,μεγάλωσε την πίτα...προσωπικά,εχω διαβάσει σχόλια πολλών συναγωνιστών που λένε ότι ενω για χρόνια πήγαιναν σε αλλου ειδους μαγαζιά,ανακαλύψανε τα μασατζίδικα απο το site.Στατιστικά στοιχεία φυσικά δεν εχω,αλλά αυτή είναι η αισθησή μου.
αυτοί που δεν ήξεραν για τα μασάζ δεν ήξεραν και για τα στουντιο τα μπουρδέλα ειναι άλλο κομμάτι.δεν είπα ότι δεν βοηθάνε αλλα αίσθηση μου ειναι όχι πάνω από το 20 % της πελατείας.υπάρχουν μέλη αλλα και μη μέλη που πηγαίνουν και ξέρουν τα μασάζ από τη δεκαετία του 90.προσωπική μου άποψη το μοναδικό κομμάτι του αγοραίου έρωτα που λειτουργεί με 100% απο το ίντερνετ ειναι τα εσκορτ σιτι τουρς
 

Επισκέπτης
Κι εγω......Το μονο που ξεραμε ηταν το Μεταξι.....Και πηγαιναμε στο περιπου....Ουτε τουs δρομουs , αλλα ουτε και τιs κοπελεs , με τοση ακριβεια....Και βεβαια να προσθεσω , πιστευα οτι μπουρδελα υπηρχαν μονο σ αυτο το μεροs τηs Αθηναs.....
με όλο το σεβασμό αλλα αν ήξερες μόνο το μετάξι όταν όλοι ήξεραν ότι ο γνωστός δρόμος με τα σπιτάκια εδώ και πολλά χρόνια ειναι η οδός φυλής τι να πω.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
με όλο το σεβασμό αλλα αν ήξερες μόνο το μετάξι όταν όλοι ήξεραν ότι ο γνωστός δρόμος με τα σπιτάκια εδώ και πολλά χρόνια ειναι η οδός φυλής τι να πω.
Ναι , ενταξει εννουσα και την Φυληs......Απλα δεν φανταζομουν πχ οτι υπαρχει μπουρδελο στο Παγκρατι, οτι στην Ηλιουπολη επισηs...Αυτο εννοω
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
193
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361
με όλο το σεβασμό αλλα αν ήξερες μόνο το μετάξι όταν όλοι ήξεραν ότι ο γνωστός δρόμος με τα σπιτάκια εδώ και πολλά χρόνια ειναι η οδός φυλής τι να πω.
σωστος εγω μονο φυλης ηξερα πιτσιρικας μεταξι πολυ αργοτερα εμαθα και μασαζ απο το σαιτ οταν γραφτηκα
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
μια χαρά τα λες , το θέμα είναι η απληστία.....πχ "χορηγείς" ένα τμήμα της περιοχής για να κάνει τα στραβά μάτια...και σου την πέφτει άλλο τμήμα που δεν χορηγείται έπειτα από καταγγελία.....

Αυτό είναι το πρόβλημα ή ο καταγγέλων που επιλέγει τμήματα?
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Πάντος νομίζω ότι μετά από δύο πεσίματα το εν λόγω κατάστημα θα πετάξει "λευκή πετσέτα"
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
εσύ πρέπει να ξέρεις πολλά , εγώ υποψιάζομαι πάντως κάποιον για λόγους εκδίκησης............
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.613
Πόντοι
2.660
προβλέπω ότι και αυτό το θέμα ... θα καταντήσει σαν το Amnesia ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
του από παντού. 
Έτσι μου είπε μια κυρία όταν με είδε να χτυπάω το κουδούνι για δεύτερη φορά

======
H γνωστή  γεροντοκόρη    θειτσα  με το βαμμενο  μαυρο  κατσαρο μαλλι και τις γιαλούμπες ?---  Αν ειναι αυτή , σίγουρα  επαιξε τον ρόλο της ..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.506
Κριτικές
16
Like
13.745
Πόντοι
6.515
προβλέπω ότι και αυτό το θέμα ... θα καταντήσει σαν το Amnesia ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


καποια στιγμη το αμνεζια απεκτησε δημοφιλια μεσω του σαιτ. Ειχα γραψει οτι καλο θα ηταν να μην μεταφερονται απο τους φιλους  ολες οι "λεπτομερειες".
Μου απαντησαν οτι δεν εχουν αναγκη αυτοι γιατι ειναι "μεσα στα πραγματα".

Ομως αλλη ειναι η ανοχη και η αντιδραση του κρατους οταν ασκειται μια δραστηριοτητα σε στενο κυκλο και αλλο οταν δημοσιευεται σε ενα μεσο μαζικης ενημερωσης οπως το ιντερνετ
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπερα σε όλους. Θέλω να σας ευχαριστήσω που με στηρίξατε και που έκανα τόσους φίλους. Αυτό τώρα τελείωσε. Δεν θα χαθούμε όμως και περιμένω τα pm σας ή τα τηλέφωνα σας στο 6947477026 για πιό όμορφα μασάζ.......
(όχι εδώ αλλά στο "Katerina86 μασάζ"
Nα είστε όλοι καλά και γειά από το "Executive SPA"
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
το θρεντ κλειδωνεται.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
το θρεντ ξεκλειδωνεται μιας και ο νεα σμυρνη ενημερωσε οτι το μαγαζι λειτουργει κανονικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom