Νέα

«Εξαφανισμένες» ιερόδουλες/CG/μασατζούδες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kounelis Ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι σωστοτατος!!!!! μιλαμε για επαγγελματια σωστη πριν καν εμφανισθουν ολα αυτα τα ανατολικα που το παιζουν καπως.. και οντως μουναρος ειναι..τρελη μουναρος,κορμαρα βυζαρα,και κωλος και δερμα απιστευτα μεταξενια ολα,σαν κοριτσακι..
 

nordxxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0

Ετσι παιδια με την Χριστινα,παλιες καλες εποχες οπως και η δραχμουλα μας που δεν θα ξαναδουμε πια!

 

nordxxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Eγω την ειχα γωρισει το 2003 στην μοναστηριου,ηταν εκει μεχρι το 2006,εκτοτε εξαφανιστηκε.
Το μαγαζι εκλεισε για λιγο,εγινε ανακαινιση και λειτουργει εδω και καποιους μηνες απο το πρωι εως νωρις το απογευμα.
Προβλημα ειναι οτι για να πας αυτες τις ωρες ειναι λιγο καρφωμα,εχει κοσμο απο καταστηματα που κοιταν περιεργα
γιατι ξερουν μαλλον τι παιζει,η πορτα του σπιτιου τωρα κανει μπαμ!   
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
8
Like
58
Πόντοι
1
Η Μαιρουλα τελικα εχει εγκαταλειψει το αθλημα?
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
8
Like
58
Πόντοι
1
Η παλιά Μαιρούλα gl με την κοτσίδα-συνήθως-ξανθιά για να βοηθάει στο τσιμπούκι.Θα πρέπει να πλησιάζει τα 45 πια

με κοτσιδα, με καρε, με οτι θες..
πρεπει να εισαι λιγο παλιος στο αθλμα για να την γνωριζεις.
τι σχεση ειχε το σερβις της με Αφρουλες και Σαρες κλπ??
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκες λετε για μια χριστινα ξανθια 40+ με γαλαζια ματια ελληνιδα? με τεραστια βυζια!! αυτη ειναι απο τις πιο παλιες και γνωστες ιεροδουλες στην θεσσαλονικη.πολυ παλια πριν καμμια δεκαρια χρονια ηταν στην αγαπηνου στην καμαρα.μετα ειχε παει βαρδαρη και δεν γουσταρε καθολου.δουλευε και σε μερικα εκει στην γιαννιτσων που υπηρχαν παλιοτερα και τα κλεισανε.φαινεται μετα θα πηγε στην μοναστηριου 261.την ψαχνω και εγω ρε παιδες.αν υπαρχουν νεα της ενημερωστε και μενα.Επισησ κατι ασχετο ρε παιδες.πριν κανα 5χρονο πηγα κανα-δυο φορες στο 261.μετα εκλεισε και τελευταιο χρονο πρεπει να ξαναλειτουργει σωστα? πηγα κανα 2 φορες χτηπυσα και δεν μου ανοιξε κανεις απο πανω.  τι ωρες λειτουργει? και ποιες γκομενες δοθλευουν?

Φιλε συναγωνιστη την πετυχα σημερα πριν απο λιγο Προμηθεους 25 τερμα πανω ψηλα. τρελαθηκα μου εφερε αναμνησεις τρελες :fuck1: τοτε ειχε και 1 ασπρο σκυλακι κανις μεσα στο μπουρδελο αμα θυμασαι?
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι ενα ασπρο σκυλακι σωστα. αντε ρε?  θα την επισκεφτω συντομως..
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Επισης καιρο εχουμε να ακουσουμε νεα απο τη Γιαννα.Που χαθηκε αυτη η πλατινε γκαυλα? :huh:
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Aν εννοείς την Γιάννα από το πράσινο παντρεύτηκε και αποσύρθηκε.
Και μελαχρινή που έγινε πριν σταματήσει πάλι γκαύλα ήταν.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
με κοτσιδα, με καρε, με οτι θες..
πρεπει να εισαι λιγο παλιος στο αθλμα για να την γνωριζεις.
τι σχεση ειχε το σερβις της με Αφρουλες και Σαρες κλπ??
Η Μαιρούλα με τη Νύχτα παιχτη, ναι είμαι 40+
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Πάντως από ομορφιά και σώμα η Noel,μεταγενέστερη της Μαιρούλας, η Ολανδέζα ήταν η καλύτερη ever, imo
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Να κάνουμε και θρεντ για ιστορικά μαγαζιά που έκλεισαν
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
ναι ενα ασπρο σκυλακι σωστα. αντε ρε?  θα την επισκεφτω συντομως..
Σε αυτήν με το άσπρο σκυλάκι έγινε η πρώτη μου επίσκεψη σε ίδρυμα...!! Το αναθεματισμένο ενώ ήταν ήσυχο λίγο πριν τελειώσω άρχισε να γαυγίζει... Μου γάμησε την ψυχολογία, ήμουν και πιτσιρικάς στρεσαρισμένος... Τρελό γέλιο (τώρα - τότε όχι)...  :2funny:

Και όλο το σκηνικό όρθιος... Χωρίς να βγάλω παντελόνι, απλά κατεβασμένο... Πίπα όρθιος εγώ καθιστή αυτή μπροστά μου και πήδημα γονατιστή στα 4 αυτή στην άκρη του κρεββατιού και εγώ όρθιος...  :headbang2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom