Νέα

«Εξαφανισμένες» ιερόδουλες/CG/μασατζούδες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kounelis Ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
395
Κριτικές
7
Like
960
Πόντοι
361
Καλησπέρα παίζει να ξέρει κανείς τι κάνει η Έφη η νεαρη αδύνατη μαυρομαλλα με τον πολύ ωραίο κώλο που δούλευε στα στούντιο στην οδό Φρίξου (σε κάποια φάση στην αρχή του λοκ ντάουν το είχε γυρίσει στις βυζιτες αλλά μετά έχασα τα ηχνη της)

Επίσης μια άλλη απίστευτη που όμως έχω πολλά χρόνια να ακούσω για αυτήν είναι η Έλενα η "Ελληνίδα" που έλεγε ότι ήταν από Ζάκυνθο, κοντούλα ξανθιά με μεγάλο κώλο δούλευε στα las Vegas και η πίπα της ήταν για σεμινάριο
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Καλησπέρα παίζει να ξέρει κανείς τι κάνει η Έφη η νεαρη αδύνατη μαυρομαλλα με τον πολύ ωραίο κώλο που δούλευε στα στούντιο στην οδό Φρίξου (σε κάποια φάση στην αρχή του λοκ ντάουν το είχε γυρίσει στις βυζιτες αλλά μετά έχασα τα ηχνη της)

Επίσης μια άλλη απίστευτη που όμως έχω πολλά χρόνια να ακούσω για αυτήν είναι η Έλενα η "Ελληνίδα" που έλεγε ότι ήταν από Ζάκυνθο, κοντούλα ξανθιά με μεγάλο κώλο δούλευε στα las Vegas και η πίπα της ήταν για σεμινάριο
Η εφη αν δεν κανω λαθος γυρισε στην χωρα της. τελευταια φορα πριν πολυ καιρο που μιλησαμε μου ειχε πει ειχε κατι θεματα με τον πατερα της. τωρα τι να σου πω.
 

Manuel Ferara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Η Αφροδιτη στο κοκκινο Κωλεττη 17 στις γραμμες που το εχουν γκρεμισει και μετα που δουλευε στην Νικηφορου Ουρανου δουλευει πλεον; Η Εμμανουελα εχει χαθει και αυτη η Ρουμανα με τα μεγαλα βυζια που κανει φουλ προγραμα.
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
494
Like
1.207
Πόντοι
201
Η Αφροδιτη στο κοκκινο Κωλεττη 17 στις γραμμες που το εχουν γκρεμισει και μετα που δουλευε στην Νικηφορου Ουρανου δουλευει πλεον;
Τα "ίχνη" της Αφροδίτης αγνοούνται εδώ και δύο χρόνια (ίσως και περισσότερο). Λογικά αποσύρθηκε από το επάγγελμα. Κάποιος έγραψε ότι παντρεύτηκε. Δεν ξέρω καν αν έμεινε Ελλάδα ή την έκανε για Ρωσία.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας τίποτα για την Ιωάννα/Ρούλα που ήταν στο κέντρο;

Μικρούλα ~20 χρόνων.

Κάποιοι λέγανε ότι είχε και τυπά στο διαμέρισμα κάποιες φορές που έκλεβε.

Μου έχει λείψει το πουτανάκι.
 

Manuel Ferara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Ενημερωση για οσους ψαχνουν στο site του paradise την Αμαρυλλις απο Τσεχια (Αλβανιδα ειναι). Η κοπελα πηγε Αθηνα και ειναι ανεξαρτητη εσκορτ, κακα τα ψεματα με το κορμι που εχει μπορει ανετα ειναι εσκορτ και να μην εχει κανενα στουντιο στο κεφαλι της, ομως απο τον Ιανουαριο το 2023 εχει γινει και μανουλα και πλεον το σπορ το εχει σταματησει, δυσκολα να ξαναερθει στα παρανταις. Αυτα τα λιγα που μου τα ειπε μια υπηρεσια που την ειχε σαν κορη της!
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
λοιπόν έχω γράψει κ παλιοτερα σε άλλο τοπικ, τα 2 πιο δυνατά κοριτσια που έχω δει στην πορνοκαριέρα μου ειναι οι Εμμανουέλες.
εμμα και εμμανουέλα κυπρια.
η πρώτη τρομερό τσιμπούκι και θυμαμαι στο τέλος είχε βάλει και βυζια μεγάλα.
η δευτερη κ καλά κύπρια, βυζαρες, ξανθό μαλλί και γλωσσοφυλα σε σημείο που ετσι δεν εκανα ουτε με γκομενα. την συγκεκριμενη την έχασα οταν αποφασησε να φυγει στην κρήτη οπως ειχε ακουστεί.
αν έχει κάποιος ινφο τι κάνουν και που ειναι τώρα τα κοριτσια αυτά...
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
80
Like
197
Πόντοι
0
Μια Χριστίνα star όπως ήταν στο παλιό greece ladies που δούλευε Ανδρέα Γεωργίου (καπου) ξέρουμε τι απέγινε; Τι ρωτάω και γω τωρα...
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Εμμανουέλα ξέρει κανείς που δουλεύει τώρα ;;;
106119559_3168097043270507_9013791611393720182_o.jpg
 

Manuel Ferara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Εμμανουέλα ξέρει κανείς που δουλεύει τώρα ;;;
106119559_3168097043270507_9013791611393720182_o.jpg
Εκτος Θεσσαλονικης και δυσκολα να ξαναερθει, τα δικα μας στουντιο ζητανε απο τις κοπελες τα μισα λεφτα απο τα εξτρα προγραμματα!!!!
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Εκτος Θεσσαλονικης και δυσκολα να ξαναερθει, τα δικα μας στουντιο ζητανε απο τις κοπελες τα μισα λεφτα απο τα εξτρα προγραμματα!!!!
Το θέμα είναι να μάθουμε τώρα που δουλεύει ήταν Λαμία την περασμένη εβδομάδα
 

Manuel Ferara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Το θέμα είναι να μάθουμε τώρα που δουλεύει ήταν Λαμία την περασμένη εβδομάδα
Για Πατρα ειχα πληροφορια, αλλα και η Λαμια πολυ μακρια, να ηταν καπου εδω κοντα Βεροια -Κατερινη κτλ οκ
Αν μαθεις τπτ στειλε μου μνμ.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Για Πατρα ειχα πληροφορια, αλλα και η Λαμια πολυ μακρια, να ηταν καπου εδω κοντα Βεροια -Κατερινη κτλ οκ
Αν μαθεις τπτ στειλε μου μνμ.
Πάτρα ήταν πριν την Λαμία αρχές Ιουλίου studiok δες facebook
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom