Νέα

«Εξαφανισμένες» ιερόδουλες/CG/μασατζούδες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kounelis Ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
φιλε συναγωνιστη και συμπολιτη deker τα συλλυπητηρια μου για σημερα! αντε 3 γκολ απτον βαζελο παει κ ερχεται(εμεις φαγαμε περισσοτερα).
   Αλλα απτον βυντρα γκολ? κ μαλιστα 2?
ρε συ σε λαθος θεμα τα λες....πες τιποτα για τα κοριτσια μας εδω μεσα
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
εγω θα σας παω λιγο πιο παλια.Σε παλιους αναφερωμαι.ηταν περιπου 1999 η 2000.Βρηκα ενα τηλεφωνο απο εφημεριδα που μιλουσε για μια κοπελα(ουτε θυμαμαι τι ελεγε).Πηρα τηλ και μου απαντησε μια που μου ειπε οτ την λενε Τζενη οτι μενει πανοραμα και οτι στοιχιζει 40000 δρχ.Τα πιο πολλα εκεινη την εποχη καθως ολες ηταν του 22000 και 23000 αν θυμαμαι.Μου ειπε να παω στα φαναρια στο δρομο του πανοραματος και οτι εκει θα με συναντουσε ο αντρας της και θα με πηγαινε σπιτι τους.Φυσικα εκει κολησα και ρωτησα ο αντρας σου?μα δεν εχει προβλημα?και μου ειπε κανενα .ε τελος παντων πηγα και συναντηθηκα με τον τυπο και πηγαμε σε ενα αρκετα απομονωμενο σπιτι χωμενο σε κατι δεντρα οπου συναντησα ενα ωραιο milf  και αφου ηπιαμε ενα ποτακι για χαλαρωση του εδωσα και καταλαβε.φυσικα ο αντρας εμεινε εκτος .στην tv του σπιτιου.τωρα αν εβλεπε απο καμια camera?δεν ηταν και δημοφιλεις τοτε....
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
εγω θα σας παω λιγο πιο παλια.Σε παλιους αναφερωμαι.ηταν περιπου 1999 η 2000.Βρηκα ενα τηλεφωνο απο εφημεριδα που μιλουσε για μια κοπελα(ουτε θυμαμαι τι ελεγε).Πηρα τηλ και μου απαντησε μια που μου ειπε οτ την λενε Τζενη οτι μενει πανοραμα και οτι στοιχιζει 40000 δρχ.Τα πιο πολλα εκεινη την εποχη καθως ολες ηταν του 22000 και 23000 αν θυμαμαι.Μου ειπε να παω στα φαναρια στο δρομο του πανοραματος και οτι εκει θα με συναντουσε ο αντρας της και θα με πηγαινε σπιτι τους.Φυσικα εκει κολησα και ρωτησα ο αντρας σου?μα δεν εχει προβλημα?και μου ειπε κανενα .ε τελος παντων πηγα και συναντηθηκα με τον τυπο και πηγαμε σε ενα αρκετα απομονωμενο σπιτι χωμενο σε κατι δεντρα οπου συναντησα ενα ωραιο milf  και αφου ηπιαμε ενα ποτακι για χαλαρωση του εδωσα και καταλαβε.φυσικα ο αντρας εμεινε εκτος .στην tv του σπιτιου.τωρα αν εβλεπε απο καμια camera?δεν ηταν και δημοφιλεις τοτε....

εγω με την σειρα μου θα σας πω για την ιδια πανω-κατω περιοδο 1999-2001 ειχε μια αγγελια με σταθερο πρωτο ψηφιο το2 δηλ. κεντρο, απο περιεργεια κ μονο πηρα τηλ (καθως μεχρι τοτε δεν ειχα παει σε ρδελο), οταν πηρα τηλ χτυπησε 4-5φορες, δεν απαντησε, αλλα μετα βγηκε τηλεφωνητης κ ελεγε την διευθυνση κ τα σχετικα (ηταν κοντα καμαρα απεναντι απο εκκλησια δεξια οδος αγαπηνου, απτην πλευρα του θειου βανια καθως κατεβαινεις απο εγνατια προς ιπποδρομιου), περασα απο εκει να δω τι παιζει κ ειχε ενα υπογειο πανω στο δρομο της αγαπηνου, θυμαμαι κατεβαινες κατι σκαλακια ειχε απεξω κοκκινο φωτακι, αλλα επειδη ημουν σχετικα μικρος κ απειρος τοτε,διστασα να μπω. Αν γνωριζει καποιος τι απεγινε ας ενημερωσει!
ΥΓ. Αν θυμαμαι καλα η αγγελια εγραφε τοτε για μια Ελινα πρασινοματα γυμναστρια ή κατι τετοιο τεόσπαντων. Εχει τωρα εφημεριδα μια παρομοια αγγελια, αλλα με κινητο φυσικα, δεν γνωριζω ομως αν ειναι η ιδια?
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
Ρε σύντροφοι ... μια βοήθεια ... αν ξέρει κανείς ...
Τελευταία φορά το Σεπ. 2004 η Νατάσα, Ουκρανέζα γύρω στα 25 καστανόξανθο μαλλί, τέλια πίπα, ΠΡΩΤΟ πράμα !!!
Μου είπε πως σταματάει από ρδέλα, και δουλεύει σπίτι πλέων ...
Είχα το τηλ. αλλά το' χασα πριν καλά - καλά βρεθούμε ...
Μήπως ξέρει κανείς τι απέγινε εκείνη η ψυχή ;;;

Ή ... Το χάσαμε το κορμί πατριότ ... τη. ;;;
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
ααα .... Τελευταία δούλευε στο Προμηθέως  ... κάτω - κάτω ... νομίζω 11 ;
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Μια Ρουμάνα που σταμάτησε πριν 1 χρόνο περίπου και την φώναζαν Αλεξία, ενώ το κανονικό της όνομα ήταν Μαρία και δούλευε στο γραφείο που έχει τις πολλές Ρουμάνες και την Τσέχα τη Σιμόνα, ξέρει κάποιος συναγωνιστής που μπορεί να βρίσκεται;
Ήταν ξανθιά, 1,70 περίπου, κλανονική προς αδύνατη, μικρό στήθος, πολύ γλυκό πρόσωπο και πολύ καλή επαγγελματίας..
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ρε σύντροφοι ... μια βοήθεια ... αν ξέρει κανείς ...
Τελευταία φορά το Σεπ. 2004 η Νατάσα, Ουκρανέζα γύρω στα 25 καστανόξανθο μαλλί, τέλια πίπα, ΠΡΩΤΟ πράμα !!!
Μου είπε πως σταματάει από ρδέλα, και δουλεύει σπίτι πλέων ...
Είχα το τηλ. αλλά το' χασα πριν καλά - καλά βρεθούμε ...
Μήπως ξέρει κανείς τι απέγινε εκείνη η ψυχή ;;;Ή ... Το χάσαμε το κορμί πατριότ ... τη. ;;;
τη νατάσσα την γνώριζα και εγώ...έχει τουλάχιστον 4 χρόνια μπορεί και 5 που έφυγε απο όσο μου είχε πει εμένα ουκρανία και δέν πιστευω οτι δούλεψε μετα με τηλέφωνο όπως σου είπε.
 

mpourdeleon

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε που προαναφερες για νατασσα αν μιλαμε για την ιδια ηταν που ειχε ενα φοβερο κορμι και ενα χαμογελο με λιγο ανοιχτα δοντια.Πολυ καλη δεν το συζηταω και παιχνιδιαρα ρωτουσα διαρκως για αυτην και μου λεγαν οτι ασχολειται με καλλυντικα τωρα η κατι τετοιο.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά παίζει κανένα τηλέφωνο για cg για αυτήν την ώρα??
 

tongue_009

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδερφοι. Καλές οι αναμνήσεις αλλά εγώ προτείνω να λέμε και καμία τωρινή μας εμπειρία και γνωριμία. Εγώ την Πέμπτη πήρα μία Πένυ, 1.78, μελαχρινή ΜΟΥΝΑΡΑ που δουλεύει με λίγα άτομα, αν την γνωρίζει κανείς. Τύφλα να έχουνε τα μπάζα που μας στέλνουνε εδώ στην Θεσσαλονίκη για city tours.
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Mπορεις να δόσεις πληροφορίες για την Πένυ? ευχαριστώ....  :grin:
 

tongue_009

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Τα είπα φίλε μου. Ελληνίδα, κορμάρα, μελαχρινή με 1.78 ύψος, μουνάρα. Αλλά ας αρχίσουμε όλοι να λέμε τις νέες μας γνωριμίες, δεν νομίζω πως είναι κακό ή κρυφό.
 

dilllil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
ναι ρε αδερφε μουναρα 1.78 και τα σχετικα... κανενα τηλ στο ΡΜ στειλε να την δοκιμασουμε και εμεις!!!!
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδερφοι. Καλές οι αναμνήσεις αλλά εγώ προτείνω να λέμε και καμία τωρινή μας εμπειρία και γνωριμία. Εγώ την Πέμπτη πήρα μία Πένυ, 1.78, μελαχρινή ΜΟΥΝΑΡΑ που δουλεύει με λίγα άτομα, αν την γνωρίζει κανείς. Τύφλα να έχουνε τα μπάζα που μας στέλνουνε εδώ στην Θεσσαλονίκη για city tours.

Σύντροφε,
Ανέφερες για κάτι που ακούγετε πολύ καλό :) ...
Για την Πένυ, ένα τηλ. παρακαλώ se PM να δοκιμάσω και ΄γω ???

Σ' ευχαριστώ προκαταβολικά !
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
τη νατάσσα την γνώριζα και εγώ...έχει τουλάχιστον 4 χρόνια μπορεί και 5 που έφυγε απο όσο μου είχε πει εμένα ουκρανία και δέν πιστευω οτι δούλεψε μετα με τηλέφωνο όπως σου είπε.
Δούλευε, το ξέρω εγώ, για τουλάχιστον 6 μήνες μετά, έχασα το κινητό μου όμως με το τηλ. της ...
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
Φίλε μου tongue_009 δεν μπορώ να σου στείλω ΡΜ άδειασε μερικά :)
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδια αν έχετε κανένα τηλέφωνο της ελληνίδας, αν μπορείτε να το στείλετε σε πμ.ψάχψνω εδώ και καιρό κάτι καλό και δεν βρίσκω..!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom