Νέα

«Εξαφανισμένες» ιερόδουλες/CG/μασατζούδες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kounelis Ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
η ιονελα το ρουμανακι το 19χρονω απο το fever που δουλευε εφυγε απο το μαγαζι και δουλευει απο οτι εμαθα στα καινουργια ρδελα στη βιλκα.fbk camelia ionela!!!το ειχα παρει ενα βραδι καβαντζα στο fever και με εχτρα 20ε μου ειχε δωσει και κωλαρακι και εμεινα μαλακασ :rockon:!!!αν καποιοσ ξερει που ακριβωσ δουλευει ασ βοηθηση την κατασταση!!!
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
Η αφρουλα απο κωλετη ξερουμε αν ειναι καπου?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
607
Πόντοι
86
Καλημέρα στο thread. H Ιονέλλα από fever σγουρομάλλα με μεγάλα βυζιά δουλεύει στην περιοχή της Βίλκα ?
Εγώ πάντως έχω βρει την ρουμάνα Μαρία που δούλευε ως Αλεξία στο γραφείο Μαρίνας - Βάνας ή φαλάκρα ή όπως αλλιώς το ξέρετε.
Έχει παντρευτεί έκοψε το άθλημα και δουλεύει σε κοτοπουλάδικο στην Καλαμαριά και φυσικά δεν με αναγνωρίζει και καλά κάνει μεταξύ μας.
Και μιά ερώτηση για πολύ παλιούς παίκτες : Τι απέγινε η Gabi βουλγάρα από το ίδιο γραφείο ?
 

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
αχ ελευθερο την ιονελα μας να κανω εγκυο να την κανω να την παντρευτω να την χαιρομαι μονο εγω ποσο την αγαπω χαχαχαχα ειμαι αγαπουλης με την ιονελα απο το φηβερ αλλα εφυγε και ειμαι πολυ στεναχωρημενος απο τοτε
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
αχ ελευθερο την ιονελα μας να κανω εγκυο να την κανω να την παντρευτω να την χαιρομαι μονο εγω ποσο την αγαπω χαχαχαχα ειμαι αγαπουλης με την ιονελα απο το φηβερ αλλα εφυγε και ειμαι πολυ στεναχωρημενος απο τοτε
φιλαρακι εγω θα χαρακτηριζα τον εαυτο μου αγαπολη με την ηρα και την μαιρουλα.....τα χασαμε τα κοριτσια :S :S :S :S :S :S :S :S :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
η μαιρουλα ποια ειναι??????????? αααα επισης να πω η ανιτα που ειναι το καυλακι αλβανιας που το παιζει ελληνοιταλιδα αχ βυζακι πουπουλενιο και κωλο σιταρενιο
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
η μαιρουλα φλλαρακι ηταν μια μελαχροινη κοπελα με 3αρι φυσικο στηθος.....η ειδικοτητα της η πιπα και το αρχιδογλυψειμο.....ηταν στο μπλε σπιτακι που τωρα εχει κινεζικα :S :S :S :S :S :S :S :S
 

EVGAS

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Νικολ Γαλλιδα milf...δεν την προλαβα στα Τριδυμα...ξερει κανεις αν εχει παει σε καποιο αλλο;
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Φρίξου 14 βραδυνή
 

studioman

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
re paides mia natasas mavromalla psili pou duleve bardari sto sapfous 5 xerei kaneis pou exei emfanistei twra teleftea ?????
 

Michelakoss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Δεν Θυμαμαι Το Ονομα της αλλα ειχε ενα Γιορκ Σιαρ Σκυλακη Κοντο με μηδεν βυζι καρε μαλλι δουλευε στο μαγαζι πισω απο το μπυτικ μετα πηγε στο ερως αν δεν κανω λαθος και μετα την εχασα παρα πολυ δυνατο ρωσσακη....
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
942
Like
189
Πόντοι
6
Κανενα Νεο απο Αμαντα εχουμε ??
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Δεν Θυμαμαι Το Ονομα της αλλα ειχε ενα Γιορκ Σιαρ Σκυλακη Κοντο με μηδεν βυζι καρε μαλλι δουλευε στο μαγαζι πισω απο το μπυτικ μετα πηγε στο ερως αν δεν κανω λαθος και μετα την εχασα παρα πολυ δυνατο ρωσσακη....

Για τη Νατασσα τη τσαρίνα λες? Στο Ερως είναι κανονικά στο πόστο της.

Αλλά έχεις χάσει επισόδεια, αφού τα βυζιά μεγάλωσαν από τότε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom