Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
θερμή παράκληση για μαγνητοσκόπηση της επικείμενης αυτής τσάρκας, και ανέβασμά της στο YouTube.

Στώ!


:)
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Σήμερα το μεσημέρι θα πάω στουντελότσαρκα σε Αιγάλεω και Μεταξουργείο. Θα μαγνητοφωνήσω τις στιχομυθίες με το κινητό.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
A) AVAILABLE BUDGET
Στις 15/05/2015 η Ηπειρώτισσα γιαγιά μου έκανε δώρο 200 ευρώ. Στις 25/05/2015 (bank holiday in the UK) ώρα 12:00 ξεκίνησα από το σπίτι μου, για να πάω μοντελόβολτα. Στο πορτοφόλι κουβαλούσα συνολικά 115 ευρώ.

Β) ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΣΤΟΥΝΤΕΛΟΤΣΑΡΚΑΣ
Στην αρχή για να καυλώσω, πήγα με τα πόδια μέχρι την πλατεία Αμερικής. Στη συνέχεια, πήρα το τρόλεϊ 5 και κατέβηκα στον ΟΤΕ. Από εκεί πήρα ΗΣΑΠ και ΜΕΤΡΟ (γραμμή 2) και κατέβηκα ΣΤΑΘΜΟ ΛΑΡΙΣΗΣ.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
1 Νοε 2014
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
A) AVAILABLE BUDGET
Στις 15/05/2015 η Ηπειρώτισσα γιαγιά μου έκανε δώρο 200 ευρώ. Στις 25/05/2015 (bank holiday in the UK) ώρα 12:00 ξεκίνησα από το σπίτι μου, για να πάω μοντελόβολτα. Στο πορτοφόλι κουβαλούσα συνολικά 115 ευρώ.

Β) ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΣΤΟΥΝΤΕΛΟΤΣΑΡΚΑΣ
Στην αρχή για να καυλώσω, πήγα με τα πόδια μέχρι την πλατεία Αμερικής. Στη συνέχεια, πήρα το τρόλεϊ 5 και κατέβηκα στον ΟΤΕ. Από εκεί πήρα ΗΣΑΠ και ΜΕΤΡΟ (γραμμή 2) και κατέβηκα ΣΤΑΘΜΟ ΛΑΡΙΣΗΣ.
αγαπητε τακμαν
εχεις καποιο λινκ με φωτος η βιντεος
θα ηθελα πολυ να σε γνωρισω αλλα αφου δεν γινετε λογω αποστασης τουλαχιστον να σε εβλεπα κ αν ειναι δυνατον να σε ακουγα
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Από την οδό Δηληγιάννη, πήρα το λεωφορείο Α15 (ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ) και κατέβηκα στη στάση "Παλιατζίδικα". Κατόπιν, ξεκίνησα φυσιολογικά την τσάρκα μου.

1ος σταθμός: Κροκεών 6.
Η τσατσά ήταν μια αδιάφορη 50άρα Ελλεηνίδα, με παντελόνι και απεριποίητα χέρια (χωρίς τρικ-τρικ). Η μαγητοσκοπημένη στιχομυθία ήταν η κάτωθι:

ΤΑΚΜΑΝ: Καλημέρα.
ΤΣΑΤΣΑ: Καλημέρα. Τι κάνετε;
ΤΑΚΜΑΝ: Καλά.
ΤΣΑΤΣΑ: Είστε καλά;
ΤΑΚΜΑΝ: Ναι.
ΤΣΑΤΣΑ (βγάζοντας την αύρα της Καραδήμου να διδάσκει Μαθηματικά): Η Ιζαμπέλα και η Δανάη είναι σήμερα τα κορίτσια μας. Τα ξέρουμε;
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΤΑΚΜΑΝ: Όχι, δεν τα ξέρω. Είπα να γυρίσω κάποια στούντιο που δεν έχω πάει ποτέ, και ένα από αυτά ήταν αυτό.
ΤΣΑΤΣΑ: Μάλιστα. Κορίτσια μπορείτε να έρθετε λίγο;
ΚΑΠΟΙΑ ΦΩΝΗ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ: Έρχομαι.
ΤΣΑΤΣΑ: Θέλετε πρώτα να τα δείτε όλα ε;
ΤΑΚΜΑΝ: Επειδή έπιασα δουλειά στην Αγγλία και ξεκινάω 15 Ιουνίου, πρέπει να μου φύγουν τα απωθημένα. Θα τα δω όλα και κάποιο θα τιμήσω βέβαια. Εννοείται.
ΤΣΑΤΣΑ: Μάλιστα. Ήρθατε μόνο για να δείτε.
ΤΑΚΜΑΝ: Όχι. Και για να δω και για να τιμήσω αυτό που θα μου αρέσει περισσότερο.
ΤΣΑΤΣΑ (βγάζοντας την αύρα του Μόρφη να διδάσκει Φυσική): Αααα …

Μετά από 1 λεπτό ...

ΤΣΑΤΣΑ: Αυτή είναι η Ιζαμπέλα μας.
ΙΖΑΜΠΕΛΑ: Γεια σου αγάπη μου. Καλά είσαι;
ΤΑΚΜΑΝ: Καλά.

Μετά από 30 δευερόλεπτα ...

ΔΑΝΑΗ: Γεια σου.
ΤΣΑΤΣΑ: Και η Δανάη μας.
ΤΑΚΜΑΝ (βγάζοντας την αύρα του Τζαβίδη να ανεβοκατεβαίνει τις σκάλες του κτιρίου 58): Ωραία.
ΔΑΝΑΗ: Τι κάνεις μωρό μου;
ΤΑΚΜΑΝ: Καλά.
ΤΑΚΜΑΝ (για ξεκάρφωμα): Αν καταλήξω εδώ, θα τιμήσω τη Δανάη.
ΤΣΑΤΣΑ: Δεν πειράζει.
ΤΑΚΜΑΝ: Έγινε. Ευχαριστώ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.777
Like
20.669
Πόντοι
5.006
πολυ πολιτισμενος διαλογος φιλε τακμαν...  :hi: :hi: :hi: :hi:
θα μπορουσες να τις πεταξεις και κανα πεπονοτρυπητη και να κρατας τα χερια της τσατσα, φαντασιομενος οτι εισαι σομαλος στο αστικο προς τα καπη...τοτε αυτες θα κανανε τον αναδρομο μορφασμο του γυπα και εσυ θα γελουσες σαν κορνουτος... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Τάκη όλο στη πείνα μας έχεις ... δε πιστεύω να έκανες πάλι σχέση με κανένα 23χρονο  κ να έκοψες τα δελα. .
Σε έχουμε μεγάλη ανάγκη
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Τάκη όλο στη πείνα μας έχεις ... δε πιστεύω να έκανες πάλι σχέση με κανένα 23χρονο  κ να έκοψες τα δελα. .
Σε έχουμε μεγάλη ανάγκη
Ψάχνω απεγνωσμένα καμία Αγγλίδα α-καπέλο με φούστα και τρικ-τρικ.
Το λεωφορείο Χ5 (Southampton - Fareham - Gosport Ferry) είναι σκέτη τσόντα.
Είναι μια γριά ταμίας που δουλεύει στα Tesco του Fareham, που είναι καλό κομμάτι. Σκέφτομαι να της πω "Take and these £5.00. Just, I would like a handshake from you to feel a little bit love". Λέτε να πιάσει;
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αξίζει να σημειωθεί ότι ο μισθός μου είναι £ 2,080 pm.
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Ρε ΤΑΚΗ δωσε σημαδια στην παρεα, μας ξενερωσες ουτε ενα βιντεακι ουτε νεωτερα για Αρκουδα ουτε τιποτα. Περναμε στερηση.  :headbang2: :coffee:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Ρε ΤΑΚΗ δωσε σημαδια στην παρεα, μας ξενερωσες ουτε ενα βιντεακι ουτε νεωτερα για Αρκουδα ουτε τιποτα. Περναμε στερηση.  :headbang2: :coffee:
μαστορα δες καμια επαναληψη κων/νου και ελενης γιατι το βλεπω το πραγμα να κανει πρεμιερα μαζι με τις αλλες σαπουνοπερες τερμα του σεπτεμβρη.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
τακη καμ μπακ που εισαι??!


σε εχει αναγκη το σαιτ
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
:rockon:Ο μεγαλυτερος ανωμαλος ειναι αυτος που παριστανει τον ηθικολογο. Ειμαστε ολοι πηχτρα μες την διαστροφη και τα ακατανομαστα παθη.
Μας αρεσει να κατακρινουμε τους αλλους επειδη αυτο μας ανυψωνει.Ο Τακμαν δεν βλαπτει κανεναν ,ειναι ενα αγνο παιδι που ψαχνει
λιγη στοργη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom