Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΤΣΑΤΣΑ: Παρακαλώ;
ΤΑΚΜΑΝ: Εγώ είμαι. Συγχώρεσέ με σε παρακαλώ, για την ενόχληση. Σε πήρα για να δω, πού δουλεύεις αύριο.
ΤΣΑΤΣΑ: Στο 36Α.
ΤΑΚΜΑΝ (χαρούμενος): Σε ευχαριστώ. Πραγματικά δεν μπορείς να φανταστείς, τι χαρά μου δίνεις. Το 92Α το μισώ.
ΤΣΑΤΣΑ: Κοίταξε να δεις. Εγώ σήμερα το μεσημέρι πήρα τηλέφωνο το μεγάλο αφεντικό και τον παρακάλεσα να με βάλει να δουλέψω στη Βριλησσού. Με βολεύει το 36Α, γιατί τελειώνοντας παίρνω το λεωφορείο και με αφήνει έξω από την πόρτα του σπιτιού μου.
ΤΑΚΜΑΝ: Ελπίζω να το έκανες και για να δεις εμένα.
ΤΣΑΤΣΑ: (ανεστραμμένος μορφασμός Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Εγώ χαίρομαι πολύ, που πήρες το ΕΚΑΣ. Μπήκαν τα χρήματα στο λογαριασμό σου;
ΤΣΑΤΣΑ: Όχι ακόμα, αλλά όπου να ναι θα μπουν.
ΤΑΚΜΑΝ: Η Παναγιά να σαι έχει καλά. Εγώ να ξέρεις καθημερινά προσεύχομαι για σένα.
ΤΣΑΤΣΑ: (μορφασμός του Γύπα Big Bubble).
ΤΑΚΜΑΝ: Λοιπόν, αύριο κατά τις 10:30 θα σε πάρω τηλέφωνο στο στούντιο, για να σε ενημερώσω για την ακριβή ώρα άφιξης. You know, θέλω να κάνω booking, όπως κάνουν και οι Άγγλοι.
ΤΣΑΤΣΑ: (διπλή γκριμάτσα του Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Λοιπόν, θα τα πούμε από κοντά αύριο. Θα σου φέρω και το δωράκι.
ΤΣΑΤΣΑ: Έγινε. Τα λέμε.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Aχαααα...
Πιο συγκαταβατικη την βλεπω τωρα την Αρκουδιτσα σου, Τακ...
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Ρε ΤΑΚ, μήπως τα αφεντικά των στούντιο έμαθαν για το επικείμενο μποϋκοτάζ στα μαγαζιά που δουλεύει η Teddy Bear και της είπαν να μην σε στεναχωρεί ;  Έχει τιτανοτεράστια δύναμη το σάϊτ !!!
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Aχαααα...
Πιο συγκαταβατικη την βλεπω τωρα την Αρκουδιτσα σου, Τακ...

Ρε ΤΑΚ, μήπως τα αφεντικά των στούντιο έμαθαν για το επικείμενο μποϋκοτάζ στα μαγαζιά που δουλεύει η Teddy Bear και της είπαν να μην σε στεναχωρεί ;  Έχει τιτανοτεράστια δύναμη το σάϊτ !!!

Νομίζω ότι μόλις ανέφερε την ανάληψη και το 50αρικο άλλαξε στάση...
Δημήτρη πρόσεχε μήπως σε θέλει για τα λεφτά σου.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Μετά το παραπάνω τηλεφώνημα στην τσατσά, τα συναισθήματά μου ήταν μικτά. Αισθάνθηκα χαρά, που θα την έβλεπα την επόμενη μέρα χωρίς κάμερες και αγωνία, γιατί δεν ήξερα τι θα αντιμετώπιζα (τους τελευταίους 5 μήνες πολλές φορές μου είχε δώσει την εντύπωση ότι έχει ψυχρανθεί μαζί μου).
Στις 20:30 πήρα το μετρό από τη στάση "Σύνταγμα" και στις 21:03 έφτασα στον Άγιο Ελευθέριο. Η γκόμενα του πατέρα μου είχε φτιάξει γιουβέτσι με κριθαράκι και έφαγα μαζί της βραδινό. Στις 22:05 επέστρεψα Κυψέλη. Από τις 22:20 μέχρι τις 00:30 έγραφα στο site τις μαλακίες μου. Στις 00:40 έπεσα για ύπνο.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ
Ξύπνησα στις 08:30. Κατούρησα, έβγαλα το ημερολόγιο, έριξα ένα παχύ χέσιμο, ήπια τον καφέ και έφαγα τα δημητριακά μου. Κατόπιν, έκανα ντους και ξύρισμα. Στις 10:29 πήρα τηλέφωνο την τσατσά στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36Α. Η στιχομυθία ήταν η ακόλουθη:

ΤΣΑΤΣΑ: Ναι;
ΤΑΚΜΑΝ: Έλα εγώ είμαι.
ΤΣΑΤΣΑ: Δε σε ακούω, περίμενε λίγο να κατέβω κάτω.
ΤΣΑΤΣΑ (μετά από 1 λεπτό): Έλα σε ακούω τώρα. Τι θες;
ΤΑΚΜΑΝ: Σε πήρα απλά να σε ενημερώσω ότι τώρα θα ξεκινήσω από το σπίτι μου, για να έρθω από εκεί.
ΤΣΑΤΣΑ: Άντε έλα.
ΤΑΚΜΑΝ: Λοιπόν, θα τα πούμε.
ΤΣΑΤΣΑ: (έκλεισε το τηλέφωνο).

Κλείνοντας το τηλέφωνο, αισθάνθηκα ένα σφίξιμο στην καρδιά από τη στενοχώρια. Η συμπεριφορά της ήταν ασυνήθιστα ψυχρή.

*Θα ακολουθήσει κριτική*
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Μετά το παραπάνω τηλεφώνημα στην τσατσά, τα συναισθήματά μου ήταν μικτά. Αισθάνθηκα χαρά, που θα την έβλεπα την επόμενη μέρα χωρίς κάμερες και αγωνία, γιατί δεν ήξερα τι θα αντιμετώπιζα (τους τελευταίους 5 μήνες πολλές φορές μου είχε δώσει την εντύπωση ότι έχει ψυχρανθεί μαζί μου).
Στις 20:30 πήρα το μετρό από τη στάση "Σύνταγμα" και στις 21:03 έφτασα στον Άγιο Ελευθέριο. Η γκόμενα του πατέρα μου είχε φτιάξει γιουβέτσι με κριθαράκι και έφαγα μαζί της βραδινό. Στις 22:05 επέστρεψα Κυψέλη. Από τις 22:20 μέχρι τις 00:30 έγραφα στο site τις μαλακίες μου. Στις 00:40 έπεσα για ύπνο.
Ρε ΤΑΚ, πρέπει να ξεκολλήσεις νομίζω απ' όλα αυτά. Εντάξει, ωραία η πλάκα, ο χαβαλές που κάνουμε, αλλά σκέφτεσαι ότι αν περάσουν τα χρόνια κι εσύ συνεχίσεις να καλλιεργείς αυτή τη συμπεριφορά το λιγότερο που θα γίνει είναι να δυστυχήσεις κι άλλο? Φίλους δεν έχεις? Τι σου λένε? Άσε τι σου λέμε οι παπάρες εδώ μέσα. Οι κοντινοί σου? Κι απορώ γιατί έχεις και κάποιο μορφωτικό επίπεδο, έχεις χιούμορ, καλό παιδί είσαι, πώς σκατά την πάτησες έτσι? Έχε υπόψην σου ότι η διαχωριστική γραμμή ανάμεσα στην τρέλα και την λογική είναι πολύ μικρή. Και ο γυρισμός δύσκολος. Θα μου πεις, "εσύ τι ζόρι τραβάς"? Σωστά. Εγώ όπως και όλοι εδώ διαβάζουμε ό,τι γράφεις και γελάμε. Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι χέστηκε ο ένας ή ο άλλος εδώ αν θα ευοδώσει η όποια σχέση σου με την αρκουδίτσα ή κάθε άλλη α-καπέλο υπηρεσία. Αλλά αν δεν είναι πλάκα η συναισθηματική σου κατάσταση που καιρό τώρα περιγράφεις, νομίζω πρέπει να προσπαθήσεις να κάνεις κάτι καλύτερο για τον εαυτό σου. Όχι γιατί δεν είναι "φυσιολογικές" οι ορέξεις σου, τα φετίχ σου κι όλα αυτά. Αλλά επειδή δεν θα σε βγάλουν πουθενά,  χαλαρά μάλιστα μπορεί να αρχίσουν να σου τρώνε και λεφτά, και θα βρεθείς αργότερα σε μεγαλύτερο ψυχολογικό αδιέξοδο. Ξέρω φυσικά ότι δεν ακούς από λόγια και το μόνο που σε νοιάζει είναι να σου πουν όλοι εδώ ότι "ναι, κάτι μπορεί να γίνει με την αρκουδίτσα". Καλή η πλάκα, αλλά να λέμε και κάτι σοβαρό κάπου κάπου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Τι ειναι ο κορνουτος???   :huh:
Δεν ειναι σιγουρο οτι ειναι απο τα Λατινικα :think:στα Εβρα'ι'κα η λεξη  קרניים (Καρνάιμ) εχει 2 εννοιες Φωτοστεφανο και Κερατα!  :2funny: Αν δειτε το Μωηση σε μια κεντρικη πλατεια της Ρωμης στο αγαλμα του Μικελαντζελο εχει Κερατα στο κεφαλι ενω επρεπε να εχει φωτοστεφανο!Ο Μικελαντζελο οταν εφτιαξε το αγαλμα πηρε τη δευτερη εννοια της λεξης Κερατα :2funny: και του εβαλε Κερατα :2funny:---Τακμαν σε μερικες μερες θα τα πουμε απο κοντα :)
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Πριν από λίγο δημοσίευσα την κριτική μου για την τσάρκα της 7ης Ιουνίου (Βριλησσού 36Α). Θέλω μπόλικα σχόλια.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
takman μας έχεις τρελάνει όλους με το ταλέντο σου  :thumbsup:
ο λαός απαιτεί και άλλα τέτοια μεγαλειώδη βιντεάκια :

 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Το σίγουρο είναι ότι θα βγάλω βιντεάκια με το Δημήτρη τον Πορνομετανάστη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom