Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν φωναζει σπιτι του την αρκουδιτσα να ειναι και εντος εδρας ο ΤΑΚ ..να της φορεσει και τα τρικ-τρικ και να κανει δουλεια σαν ανθρωπος με την ανεση του
ειναι και οι γονεις του τυπε θα νιωθει αβολα..
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν φωναζει σπιτι του την αρκουδιτσα να ειναι και εντος εδρας ο ΤΑΚ ..να της φορεσει και τα τρικ-τρικ και να κανει δουλεια σαν ανθρωπος με την ανεση του
Μόνο το σπίτι στο Southampton αισθάνομαι σαν προσωπικό μου χώρο. Όταν τελειώσω το MSc και πιάσω δουλειά στην Αγγλία, θα τη φέρω εκεί.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Η ώρα είχε πάει 21:36. Είχα συμφωνήσει με τη γκόμενα του πατέρα μου στις 23:00 να έρθω σπίτι της στον Άγιο Ελευθέριο, γιατί θα μου είχε έτοιμο βραδινό. Για αυτό έπρεπε να πάρω γρήγορες αποφάσεις. Έτσι λοιπόν συγκρίνοντας όλα τα παραπάνω ιδρύματα, σκέφτηκα ότι η Ρωσσίδα τσατσά που εργαζόταν στο νούμερο 27, θα ήταν ιδανική περίπτωση.
Στις 21:39 έκλεισα το κινητό μου και μπήκα στο συγκεκριμένο στούντιο. Η στιχομυθία με την τσατσά ήταν η ακόλουθη:

ΤΑΚΜΑΝ: Κέρδισες.
ΤΣΑΤΣΑ: Από εδώ είναι το δωμάτιο. Με ποια κοπέλα θα περάσεις;
ΤΑΚΜΑΝ: Θα σου πω τι ακριβώς θέλω.
ΤΣΑΤΣΑ: Σε ακούω.
ΤΑΚΜΑΝ: Τα τελευταία 2 χρόνια μένω μόνιμα στην Αγγλία και πάσχω από κατάθλιψη. Μου λείπει η αγάπη και η στοργή και αρκετές φορές τα βράδια μιλάω με το μαξιλάρι μου. Επειδή μου αρέσουν οι μεγάλες γυναίκες ...
ΤΣΑΤΣΑ (με διέκοψε): Μη σκέφτεσαι εμένα. Εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα.
ΤΑΚΜΑΝ: Μα δε με άφησες να τελειώσω. Αυτό που θέλω από εσένα είναι να μπεις στο δωμάτιο με την κοπέλα και να σου κρατάω τα χέρια κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης. Φυσικά θα σε πληρώσω παραπάνω.
ΤΣΑΤΣΑ: Αυτό δεν το έχω ξανακάνει ποτέ.
ΤΑΚΜΑΝ: Για όλα υπάρχει πρώτη φορά.
ΤΣΑΤΣΑ: Τέλος πάντων. Με ποια κοπέλα θα περάσεις στο δωμάτιο;
ΤΑΚΜΑΝ: Θα μπεις και εσύ;
ΤΣΑΤΣΑ: Όχι αγάπη μου.
ΤΑΚΜΑΝ: Είσαι σίγουρη;
ΤΣΑΤΣΑ: Ναι.
ΤΑΚΜΑΝ: Ε τότε φεύγω. Πάω στο Σερβίων 26.
ΤΣΑΤΣΑ: (έκλεισε την πόρτα).

Έτσι λοιπόν, επειδή δεν είχα πολύ χρόνο στη διάθεσή μου, αποφάσισα να τιμήσω τη Βαλεντίνα με το 50άρικο και τα υπόλοιπα χρήματα να τα κρατήσω για άλλη στουντιότσαρκα.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
B) ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
Στις 21:48 έφτασα για δεύτερη φορά έξω από το στούντιο της οδού Σερβίων 26 και έκλεισα το κινητό μου. Αυτή τη φορά μου άνοιξε κατευθείαν η Βαλεντίνα, με χαιρέτησε με διευθυντικό sandwich και με οδήγησε κατευθείαν στο κόκκινο δωμάτιο. Εκεί της έσκασα το 50άρικο και τη ρώτησα «Έχει καμία τουαλέτα εδώ, να ρίξω κανένα κατούρημα πριν το γαμήσι;». Φυσικά, η Βαλεντίνα με οδήγησε στην τουαλέτα, όπου άδειασα με την ησυχία μου.
Μετά το κατούρημα, επέστρεψα στο δωμάτιο του έρωτα, γδύθηκα, βόλεψα τα πράγματά μου και έβαλα σε περίοπτη θέση του Γύπα τα εννιάμερα.
Μετά από 1 λεπτό ήρθε η Βαλεντίνα, φέρνοντας μαζί της ένα ποτήρι νερό. Αφού ήπια το νεράκι και δροσίστηκα, ξεκίνησε αμέσως η ερωτική ιεροτελεστία, τα στάδια της οποίας ήταν τα εξής:

1η φάση: «Τα κλασσικά». Της φόρεσα του Γύπα τα εννιάμερα και μου φόρεσε το προφυλακτικό.
2η φάση: «Πολυκαυλωτικός χορός» (εκτιμώμενη διάρκεια: 3 λεπτά). Κατά τη διάρκεια της φάσης αυτής, χόρευα με τη Βαλεντίνα Αργεντίνικο Ταγκό. Φυσικά όσο χορεύαμε, ο πούτσος μου είχε αποκτήσει σχήμα φιδιού και γαργάλαγε ευχάριστα το αιδοίων της. Αξίζει να σημειωθεί ότι τα τρικ-τρικ της πουτάνας τα έκανα γυαλόχαρτο από το τρίψιμο. Για να εμπνευστώ, φαντασιωνόμουν ότι ταξίδευα με την αρκουδίτσα από Poole για Jersey με το πλοίο Condor Ferries στην πρώτη θέση και ότι της κρατούσα τα χεράκια, για να τη βοηθήσω να ανέβει τις σκάλες. Επειδή όμως η πεζοπορία με είχε κουράσει, δεν άντεξα το χορό για πολλή ώρα.
3η φάση: «Η μέθοδος του Βουλκανιζατέρ» (εκτιμώμενη διάρκεια: 2 λεπτά). Κατά τη διάρκεια της φάσης αυτής, εγώ ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελλα και η Βαλεντίνα μου την έπαιζε με την κλασσική μέθοδο του άτεχνου φραπέ. Εκτός από τα τρικ-τρικ που της τα θώπευα με μανία, της μίλησα για τον έρωτά μου με την αρκούδα, για την ερωτική μου απογοήτευση και για το πρόγραμμα «μαλακία με την τσατσά». Αξίζει να αναφερθεί ότι η Βαλεντίνα μου υποσχέθηκε ότι στην περίπτωση που την επισκεφτώ και δουλεύει με α-καπέλο τσατσά, θα πραγματοποιηθεί η φαντασίωσή μου με πιθανότητα 100%.

Πάω να την πέσω. Αύριο τα υπόλοιπα.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
B) ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
Εκεί της έσκασα το 50άρικο και τη ρώτησα «Έχει καμία τουαλέτα εδώ, να ρίξω κανένα κατούρημα πριν το γαμήσι;». Φυσικά, η Βαλεντίνα με οδήγησε στην τουαλέτα, όπου άδειασα με την ησυχία μου.
Αμαν ρε συ Τακη , ριξε ενα παχυ χεσιμο στο ντελο να γινει φαση...οχι μονο κατουρημα.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Μόλις δημοσίευσα την κριτική μου. Θέλω σχόλια.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Μόλις δημοσίευσα την κριτική μου. Θέλω σχόλια.
Τακ, μολις ανοιξα υπολογιστη, παροτι μετα απο πολλες ωρες δουλεια, θα αφοσιωθω στην μελετη της κριτικης σου και θα σου κανω κριτικη, ανεμενε... :rockon:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Αγαπητε τακ, οσον αφορα την κριτικη σου, για αλλη μια φορα, σου βγαζω το...καπελο και οχι την Α-καπελο...
Το θεμα ειναι ομως να στο βγαλει και μια Α-καπελο, οχι μονο εμεις...
Ωστοσο τα λογια της Βαλεντινας, που φαινεται ειναι ντομπρα γυναικα μας δινουν βασιμες ελπιδες για τη θετικη εκβαση της υποθεσης σου...
Δεν ξερω ομως μην εκανες ζημια στα τρικ-τρικ της και παρεξηγηθηκε, μπορεις να εισαι πιο προσεκτικος την αλλη φορα, γιατι μην ξεχνας μπορει να ειναι απο δωρα που εχει δεθει συναισθηματικα μαζι τους μεχρι να εχει στην κυριολεξια "γαμηθει" για να τα αγορασει και να τα κανει δωρο στον εαυτο της... :fuck1:
Οντως Condor Ferries ονομαζονται οι γραμμες που ταξιδεψες, ή condom ferries??? :grin:
Παντως μπορω να καταλαβω οτι παρολες τις φιλοτιμες προσπαθειες της Βαλεντινας εφυγες "αδειος" απο το χαμαιτυπειο της οδου Σερβιων...
Ενας κοινος θνητος θα σου προτεινε να πατε μαζι τσαρκα για βοηθεια και συμπαρασταση, αλλα εγω προσωπικα δε θα στο συνιστουσα ποτε, ουτε καν να μπεις στον κοπο να το δοκιμασεις, η αυτοκαθαρση και η τελικη δικαιωση να ξερεις θα ερθει απο τον δικο σου μοχθο, τον φοβο της απορριψης απο μια Α-καπελο, την αγωνια και το τρεμουλο που νοιωθεις απο ταν της μιλας στο τηλεφωνο, μεχρι της προσπαθεια που κανεις για ενα απλο αγγιγμα στα τρικ-τρικ της, οσο και να νοιωθεις "χωμα" και τελειωμενος μετα απο μια απορριψη απο μια Α-καπελο, να ξερεις οτι εσυ δεν εισαι ενας απλος γυπαςπου κουβαλας τα εννιαμερα του, αλλα ενας πραγματικος Φοινικας που μπορεις και αναγεννιεσαι απο τις σταχτες σου :rockon:
Keep walking baddy..
Y.Γ.
Τι τραπεζι σου εκανε η μνηστη του πατρος σου αν επιτρεπεται?
Ειχες ορεξη να φας υστερα απο την εμπειρια σου? :think:
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αγαπητε τακ, οσον αφορα την κριτικη σου, για αλλη μια φορα, σου βγαζω το...καπελο και οχι την Α-καπελο...
Το θεμα ειναι ομως να στο βγαλει και μια Α-καπελο, οχι μονο εμεις...
Ωστοσο τα λογια της Βαλεντινας, που φαινεται ειναι ντομπρα γυναικα μας δινουν βασιμες ελπιδες για τη θετικη εκβαση της υποθεσης σου...
Δεν ξερω ομως μην εκανες ζημια στα τρικ-τρικ της και παρεξηγηθηκε, μπορεις να εισαι πιο προσεκτικος την αλλη φορα, γιατι μην ξεχνας μπορει να ειναι απο δωρα που εχει δεθει συναισθηματικα μαζι τους μεχρι να εχει στην κυριολεξια "γαμηθει" για να τα αγορασει και να τα κανει δωρο στον εαυτο της... :fuck1:
Οντως Condor Ferries ονομαζονται οι γραμμες που ταξιδεψες, ή condom ferries??? :grin:
Παντως μπορω να καταλαβω οτι παρολες τις φιλοτιμες προσπαθειες της Βαλεντινας εφυγες "αδειος" απο το χαμαιτυπειο της οδου Σερβιων...
Ενας κοινος θνητος θα σου προτεινε να πατε μαζι τσαρκα για βοηθεια και συμπαρασταση, αλλα εγω προσωπικα δε θα στο συνιστουσα ποτε, ουτε καν να μπεις στον κοπο να το δοκιμασεις, η αυτοκαθαρση και η τελικη δικαιωση να ξερεις θα ερθει απο τον δικο σου μοχθο, τον φοβο της απορριψης απο μια Α-καπελο, την αγωνια και το τρεμουλο που νοιωθεις απο ταν της μιλας στο τηλεφωνο, μεχρι της προσπαθεια που κανεις για ενα απλο αγγιγμα στα τρικ-τρικ της, οσο και να νοιωθεις "χωμα" και τελειωμενος μετα απο μια απορριψη απο μια Α-καπελο, να ξερεις οτι εσυ δεν εισαι ενας απλος γυπαςπου κουβαλας τα εννιαμερα του, αλλα ενας πραγματικος Φοινικας που μπορεις και αναγεννιεσαι απο τις σταχτες σου :rockon:
Keep walking baddy..
Y.Γ.
Τι τραπεζι σου εκανε η μνηστη του πατρος σου αν επιτρεπεται?
Ειχες ορεξη να φας υστερα απο την εμπειρια σου? :think:
Μου έφτιαξε ομελέτα με πατάτες. Ο Κρόνος στον 4ο οίκο έχει βάλει αρκετές τρικλοποδιές στα αισθηματικά μου.

ΥΓΣ: Πολύ μου άρεσαν τα σχόλιά σου. Να σαι καλά.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 05/06/2013 ώρα 22:13 ξανάνοιξα το κινητό μου μετά το πουτανογαμήσι. Τα μάτια μου ήταν δακρυσμένα από την κατάθλιψη και είχα βραδυκαρδία και νύστα. Στις 23:06 έφτασα στο σπίτι της "μητριάς" μου και έφαγα βραδινό. Κατόπιν, επέστρεψα Κυψέλη με τη συγκοινωνία. Μόλις έφτασα σπίτι, έκανα ντους, λούστηκα και απολύμανα τα γεννητικά μου όργανα. Στις 01:05 έπεσα για ύπνο κάνοντας το σταυρό μου. Προσευχήθηκα η αρκουδίτσα μου να είναι καλά, να μπορέσω να τη δω με την ησυχία μου και να μου προσφέρει χάδια και τρυφερές αγκαλίτσες.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Σωστος, αλλα να ειναι και καλα η μητρια σου να σου προσφερει γευματα να περνεις δυναμεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom