Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Όχι fan club, μία πραγματική Τακμανιστική γκρούπα.

ΕΡΩΤΗΣΗ 1
Όταν αυνανίζεστε, ποιο είναι το αντικείμενο πόθου;
Α) Η Star Ελλάς 2010.
Β) Μια κοπέλα της διπλανής πόρτας (π.χ. μια 20άχρονη φοιτήτρια).
Γ) Μια πουτάνα.
Δ) Ένας άντρας.
Ε) Μια α-καπέλο (π.χ. η γηραιότερη ζητιάνα της γειτονιάς, η γριά γειτόνισσα με τα περισσότερα τρικ-τρικ, η τσατσά της Βριλησσού 60).

Αν απαντήσατε Δ, είστε πο8σταρδέλλα. Αν απαντήσατε Α, Β ή Γ, είστε τίγκα στην ανωμαλία. Όπως και να έχει το θέμα, αν δεν απαντήσατε το Ε, παρακαλώ μη συνεχίζετε το ερωτηματολόγιο. Αποκλειστήκατε ήδη.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΕΡΩΤΗΣΗ 2
Τι κοιτάτε πρώτα σε μια α-καπέλο;

Α) Το μουνάκι της.
Β) Το λέγειν της.
Γ) Το ντύσιμό της (φούστα, τρικ-τρικ, τακούνια).
Δ) Το χαρακτήρα της.
Ε) Τα βυζιά της.

Αν δεν απαντήσατε το Γ, έχετε αποκλειστεί. Αν επιλέξατε το Γ, καλή συνέχεια.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΕΡΩΤΗΣΗ 3
Τι σας αρέσει να συζητάτε με τους φίλους σας, όταν βγαίνετε για καφέ;

Α) Για ποδόσφαιρο.
Β) Για τις πουτανοεμπειρίες σας.
Γ) Γενικότερα για την ερωτική σας ζωή.
Δ) Για την κρίση στην ευροζώνη.
Ε) Για τους πίνακες του Λεονάρντο Ντα Βίντσι.

Όπα. Έχω μια δουλειά τώρα με τον Lion King. Τα λέμε.
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Στις 17:55 επέστρεψα σπίτι. Από τις 18:18 μέχρι τις 19:00 έπεσα για τη μεσημεριανή μου σιέστα. Στις 19:05 συνέχισα διάβασμα. Συγκέντρωση; 0 out of 10. Αισθανόμουν πολύ συγκινημένος από το τηλεφώνημα της καρδουλίτσας μου. Ανάμεσα στις σελίδες του βιβλίου για την Empirical Likelihood, έβλεπα τη Σταυρούλα να με αγκαλιάζει, να με παρηγορεί, να μου καθαρίζει τα γυαλιά με άζαξ και φυσικά να μου κρατάει τα χεράκια. Αχ Παναγίτσα μου. Την αγαπάω τόσο πολύ.
Στις 20:45 πήγα σε μια pub στην London Road και έφαγα ham, eggs and chips για βραδινό.
Σκέφτομαι να αλλάξω το εισιτήριο για 22 Αυγούστου και να κουβαλήσω τις σημειώσεις μαζί μου στην Αθήνα, για να είμαι μεγαλύτερο διάστημα κοντά στην ψυχουλίτσα μου.
Προς το παρών, πάω να την πέσω και να βαρέσω καμία μαλακία.

ΥΓΣ: Μερικά σχόλια είναι πολύ πετυχημένα. Τα σκέφτομαι και γελάω σαν κορνούτος.

Ρε κρετινε γιατι δεν αυτοκτονεις να ησυχασεις ,εχεις σπασει τα αρχιδια
των τσατσαδων,των πορνιδιων και ολου του κοσμου εισαι μια ανωμαλια της φυσης
και αυτη περιμενει να κανεις το καθηκον σου να εξαφανιστεις.
πολυς κοσμος θα βρει την υγεια του. ΑΙ ΣΙΧΤΗΡ ΒΛΑΚΑ ΑΜΟΙΒΑΔΑ
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ρε κρετινε γιατι δεν αυτοκτονεις να ησυχασεις ,εχεις σπασει τα αρχιδια
των τσατσαδων,των πορνιδιων και ολου του κοσμου εισαι μια ανωμαλια της φυσης
και αυτη περιμενει να κανεις το καθηκον σου να εξαφανιστεις.
πολυς κοσμος θα βρει την υγεια του. ΑΙ ΣΙΧΤΗΡ ΒΛΑΚΑ ΑΜΟΙΒΑΔΑ

Τύπε έχεις δίκιο. Αναρωτιέμαι ποιος ασχολήτε με αυτό τον άνθρωπο και γιατί να αρέσουν αυτά που γράφει. Εγώ ας πούμε σήμερα ξύπνησα στις 7.32. Έφαγα δημητριακά και μια φέτα ψωμί με μαρμελάδα σπιτική. Ήπια ένα χυμό και έριξα ένα παχύ χέσιμο. Στις 8.45 πήρα το λεωφορείο 040 από Πειραιά για Σύνταγμα. Δεν είχε κόσμο και έκατσα μπροστά μπροστά. Στη στάση Χαροκόπου είχε ψιλογεμίσει και έκατσε δίπλα μου μια α-καπέλο γύρω στα 70 φορώντας μαύρα ρούχα (χήρα θα ήτανε) και πολυδιαθλαστικά ριγκάκια και τρικ - τρικ. Στη στάση Άγιος Σώστης της έπιασα κουβέντα:
-Κάνει ζέστη έ;
-Μορφασμός γύπα
-Έσείς δεν πήγατε διακοπές;
-Μόνη είμαι αγόρι μου , που να πάω;
-Είναι και η οικονομική κρίση
-Μορφασμός συγκατάβασης

Τελικά φτάσαμε Σύνταγμα, την χαιρέτησα με ένα διευθυντικό σάντουιτς και ξεκίνησα με τα πόδια για εξάρχεια που είχα ραντεβού με τον Πράσινο βάτραχο για καφέ...

τι λέγαμε? α ναι. πολύ μαλάκας ο ΤΑΚΜΑΝ.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
TAKMAN χθες επισκέφτηκα την Αννα Μαρία στο Μεγ. Αλεξάνδρου 133 και φορούσε μια σειρά από πολύχρωμα τρικ τρακ!!
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
ΕΡΩΤΗΣΗ 1
Όταν αυνανίζεστε, ποιο είναι το αντικείμενο πόθου;
Α) Η Star Ελλάς 2010.
Β) Μια κοπέλα της διπλανής πόρτας (π.χ. μια 20άχρονη φοιτήτρια).
Γ) Μια πουτάνα.
Δ) Ένας άντρας.
Ε) Μια α-καπέλο (π.χ. η γηραιότερη ζητιάνα της γειτονιάς, η γριά γειτόνισσα με τα περισσότερα τρικ-τρικ, η τσατσά της Βριλησσού 60).

Αν απαντήσατε Δ, είστε πο8σταρδέλλα. Αν απαντήσατε Α, Β ή Γ, είστε τίγκα στην ανωμαλία. Όπως και να έχει το θέμα, αν δεν απαντήσατε το Ε, παρακαλώ μη συνεχίζετε το ερωτηματολόγιο. Αποκλειστήκατε ήδη.

Χθες ημουν Βριλησσου 60 με τις τσατσαδες και τα γαμιδια καναμε πλακα
με τον ηλιθιο ΤΑΚΜΑΝ η τσατσα ελεγε ποσο μαλακας ειναι μετα μου εκανε μια πιπα με
χυσιμο στην μαπα και χωρισαμε με γελια για τον ηλιθιο.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
ΕΡΩΤΗΣΗ 3
Τι σας αρέσει να συζητάτε με τους φίλους σας, όταν βγαίνετε για καφέ;

Α) Για ποδόσφαιρο.
Β) Για τις πουτανοεμπειρίες σας.
Γ) Γενικότερα για την ερωτική σας ζωή.
Δ) Για την κρίση στην ευροζώνη.
Ε) Για τους πίνακες του Λεονάρντο Ντα Βίντσι.

Όπα. Έχω μια δουλειά τώρα με τον Lion King. Τα λέμε.

Εγώ το Ε
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Στις 17:55 επέστρεψα σπίτι. Από τις 18:18 μέχρι τις 19:00 έπεσα για τη μεσημεριανή μου σιέστα. Στις 19:05 συνέχισα διάβασμα. Συγκέντρωση; 0 out of 10. Αισθανόμουν πολύ συγκινημένος από το τηλεφώνημα της καρδουλίτσας μου. Ανάμεσα στις σελίδες του βιβλίου για την Empirical Likelihood, έβλεπα τη Σταυρούλα να με αγκαλιάζει, να με παρηγορεί, να μου καθαρίζει τα γυαλιά με άζαξ και φυσικά να μου κρατάει τα χεράκια. Αχ Παναγίτσα μου. Την αγαπάω τόσο πολύ.
Στις 20:45 πήγα σε μια pub στην London Road και έφαγα ham, eggs and chips για βραδινό.
Σκέφτομαι να αλλάξω το εισιτήριο για 22 Αυγούστου και να κουβαλήσω τις σημειώσεις μαζί μου στην Αθήνα, για να είμαι μεγαλύτερο διάστημα κοντά στην ψυχουλίτσα μου.
Προς το παρών, πάω να την πέσω και να βαρέσω καμία μαλακία.

ΥΓΣ: Μερικά σχόλια είναι πολύ πετυχημένα. Τα σκέφτομαι και γελάω σαν κορνούτος.
Έλα νωρίτερα γιατί τον Αύγουστο φουντώνουν οι έρωτες,θα προλάβεις και την αυγουστιάτικη πανσέληνο και αν είσαι τυχερός να την πας βόλτα!
Μην την πας στην Ακρόπολη και σου μείνει στον δρόμο,πάρε Λυκαβητό μήπως κάνεις και τίποτα τρελλίτσες με το Άζαξ γιά να γλυτώσετε και το περπάτημα!
Εκεί έχει και μια καντίνα αλλά ημν πάρεις παγωτό και πάθει ο λαιμός της,πάρε ένα γλυκύ βραστό γιά να ανάψουν τα αίματα!
Αν δεν θέλει καφέ,κέρασέ την τσάι,όχι από το ψυγείο,και αυτό θα ανάψει τα αίματα επίσης!
Μπορείς να έχεις και κανένα πακέτο παξιμάδια μαζί,τρελλαίνονται οι γριές με τα παξιμάδια,τους θυμίζουν τα καλά χρόνια που το πιπιλίζανε το άτι!
Οταν φτάσει στα μισά το τσάι,πιάστεις το χέρι και χάιδευε το με τα ντριν-ντραν,εκεί πρόσεξε μην χύσεις από την συγκίνηση για να πείτε ιστορίες πολλές,όλο το βράδυ δικός σας είναι.
Πάρε και ένα μπουκαλάκι μήπως θέλει να πάρει τα χάπια της γιά την πίεση!
Ελπίζω να βοήθησα να κάνετε ένα αυγουστιάτικο ραντεβού!
Η Ελλάδα σε περιμένει να πατήσεις τα εδάφη της!!!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Τελικά άλλαξα το εισιτήριό μου για 22 Αυγούστου. Θα μείνω Ελλάδα συνολικά 22 μέρες. Αν η μαμά μου πάει για κανένα μεσημεριανό καφέ, θα χτυπήσω το κουδούνι της κυρίας Νίκης (έχω πεθυμήσει τα βραχιολάκια της). Στις 24/08/2012 θα επισκεφτώ την καρδουλίτσα μου στο στούντιο. Πολύ μου άρεσαν οι ιδέες για το Λυκαβητό. Κάτι θα κανονίσουμε. Στις 20 Αυγούστου έχω γεννέθλια και θέλω να την κεράσω.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Τελικά άλλαξα το εισιτήριό μου για 22 Αυγούστου. Θα μείνω Ελλάδα συνολικά 22 μέρες. Αν η μαμά μου πάει για κανένα μεσημεριανό καφέ, θα χτυπήσω και το κουδούνι της κυρίας Νίκης. Στις 24/08/2012 θα επισκεφτώ την καρδουλίτσα μου στο στούντιο. Πολύ μου άρεσαν οι ιδέες για το Λυκαβητό. Κάτι θα κανονίσουμε. Στις 20 Αυγούστου έχω γεννέθλια και θέλω να την κεράσω.
Άρα Λέων στο όριο είσαι!
Ξέρεις τα ζώδια από τα αισθήματά σου?
Είμαι κορυφή στα ζώδια,θα βοηθήσω όσο μπορώ!
Μερικές έχουν κρυμένα τα χαρίσματα τους και πρέπει να ψάξουμε να τα βγάλουμε!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Θα γίνει χαμός στα γενέθλια,δεν θα μπορεί να σου πει και όχι!
Ετοιμάσου να ξεδώσεις και να μας γεμίσεις ακριβείς  και πλήρης αναφορές!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Βγάλε το pdf,έχει και το όνομάσου εκεί γραμμένο και θα μάθει όλος ο σέρβερ πως σε λένε!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ημερομηνία γέννησης: 20/08/1985.
Εκτιμώμενη ώρα γέννησης: 04:10 πμ.
Ήλιος: 26'58 -> Λέων. Μου αρέσει να είμαι το επίκεντρο της προσοχής, να με θαυμάζουν, έχω χιούμορ, είμαι υπερβολικά γεννεόδωρος, θέλω να έχω το πάνω χέρι στις σχέσεις μου με τις α-καπέλο, το φλερτ αποτελεί οξυγόνο για μένα, έχω πολλούς φίλους, μου αρέσει να δραματοποιώ τις καταστάσεις, έχω ταλέντο στην υποκριτική, αγαπάω τα παιδιά.
Ωροσκόπος: 24΄05 -> Καρκίνος. Αν και είμαι "πολύ τρελλός", πολλές φορές σε άγνωστα άτομα δίνω την εντύπωση του "συνεσταλμένου και καλού παιδιού". Επιπλέον, είμαι πολύ συναισθηματικός.
Σελήνη: 15'11 -> Ζυγός. Η ανάγκη μου για συντροφικότητα είναι αυξημένη. Δεν αντέχω τη μοναξιά. Δύσκολα τσακώνομαι με άλλους ανθρώπους, όσο θυμωμένος και να είμαι. Τέλος, έχω κάποια "καλλιτεχνική φλέβα".
Ερμής: 13'38 R -> Λέων. Το γεγονός ότι γεννήθηκα σε ανάδρομο ερμή, με κάνει και σκέφτομαι με έναν ιδιαίτερο τρόπο, δύσκολα κατανοητό στο ευρύ κοινό. Επιπλέον, δεν συγκεντρώνομαι εύκολα.
Άρης: 16'38 -> Λέων. Είμαι υπερβολικά σπάταλος, το ξέρω. Επιπλέον, στη μέθοδο του ντιβανοτρυπητή, είμαι σεξοβόμβα.
Αφροδίτη: 20'26 -> Καρκίνος. Ενισχύει την ευαισθησία μου. Επιπλέον, ευθύνεται κατά ένα μέρος, για το γεγονός ότι μου αρέσουν οι α-καπέλο.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ημερομηνία γέννησης: 20/08/1985
Εκτιμώμενη ώρα γέννησης: 04:10 πμ.
Ήλιος: 26'58 -> Λέων. Μου αρέσει να είμαι το επίκεντρο της προσοχής, να με θαυμάζουν, έχω χιούμορ, είμαι υπερβολικά γεννεόδωρος, θέλω να έχω το πάνω χέρι στις σχέσεις μου με τις α-καπέλο, το φλερτ αποτελεί οξυγόνο για μένα, έχω πολλούς φίλους, μου αρέσει να δραματοποιώ τις καταστάσεις, έχω ταλέντο στην υποκριτική, αγαπάω τα παιδιά.
Ωροσκόπος: 24΄05 -> Καρκίνος. Αν και είμαι "πολύ τρελλός", πολλές φορές σε άγνωστα άτομα δίνω την εντύπωση του "συνεσταλμένου και καλού παιδιού". Επιπλέον, είμαι πολύ συναισθηματικός.
Σελήνη: 15'11 -> Ζυγός. Η ανάγκη μου για συντροφικότητα είναι αυξημένη. Δεν αντέχω τη μοναξιά. Δύσκολα τσακώνομαι με άλλους ανθρώπους, όσο θυμωμένος και να είμαι. Τέλος έχω κάποια "καλλιτεχνική φλέβα".
Ερμής: 13'38 R -> Λέων. Το γεγονός ότι γεννήθηκα σε ανάδρομο ερμή, με κάνει και σκέφτομαι με έναν ιδιαίτερο τρόπο δύσκολα κατανοητό στο ευρύ κοινό. Επιπλέον δεν συγκεντρώνομαι εύκολα.
Άρης: 16'38 -> Λέων. Είμαι υπερβολικά σπάταλος, το ξέρω. Επιπλέον στην μέθοδο του ντιβανοτρυπητή, είμαι σεξοβόμβα.
Αφροδίτη: 20'26 -> Καρκίνος. Ενισχύει την ευαισθησία μου. Επιπλέον ευθύνεται κατά ένα μέρος για το γεγονός ότι μου αρέσουν οι α-καπέλο.
Είσαι στο όριο όμως και πρέπει να σε επηρεάζει και το επόμενο ζώδιο πάρα πολύ!
Με τα χρόνια και ειδικά μετά τα 30 βγαίνει ο ωροσκόπος σου από πάνω!
Εγώ ρώτησα αν ξέρεις και τα ζώδια από τα μωρά σου για να βρεις τα αδύνατα σημεία τους,πάντως με ωροσκόπο Καρκίνο θέλεις οικογένεια,είσαι εργατικός,τακτικός και ευχάριστος σε παρέες!
Κοίτα τους συνδιασμούς,στις γυναίκες πιάνει μετά τα 25 οπότε εσύ δεν έχεις σίγουρα πρόβλημα,αλλά το πρόβλημα θα είναι αν ξέρουν τι ώρα γεννηθήκανε!
Άλλες εποχές τότε!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Είσαι στο όριο όμως και πρέπει να σε επηρεάζει και το επόμενο ζώδιο πάρα πολύ!
Με τα χρόνια και ειδικά μετά τα 30 βγαίνει ο ωροσκόπος σου από πάνω!
Εγώ ρώτησα αν ξέρεις και τα ζώδια από τα μωρά σου για να βρεις τα αδύνατα σημεία τους,πάντως με ωροσκόπο Καρκίνο θέλεις οικογένεια,είσαι εργατικός,τακτικός και ευχάριστος σε παρέες!
Κοίτα τους συνδιασμούς,στις γυναίκες πιάνει μετά τα 25 οπότε εσύ δεν έχεις σίγουρα πρόβλημα,αλλά το πρόβλημα θα είναι αν ξέρουν τι ώρα γεννηθήκανε!
Άλλες εποχές τότε!
Η Σταυρούλα είναι Τοξότης με ωροσκόπο Τοξότη. Μου το είπε η ίδια.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Α,δύσκολη περίπτωση!
Συγκεκριμένα:
Ήλιος: 19'11 -> Τοξότης.
Ωροσκόπος: Τοξότης (άγνωστη μοίρα).
Σελήνη: 24'45 -> Παρθένος.
Άρης: 16΄11 -> Κριός.
Ερμής: 14΄23 -> Τοξότης.
Αφροδίτη: 05'08 -> Υδορχόος.
Πώς την κόβεις τη συναστρία;
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Συγκεκριμένα:
Ήλιος: 19'11 -> Τοξότης.
Ωροσκόπος: Τοξότης (άγνωστη μοίρα).
Σελήνη: 24'45 -> Παρθένος.
Άρης: 16΄11 -> Κριός.
Ερμής: 14΄23 -> Τοξότης.
Αφροδίτη: 05'08 -> Υδορχόος.
Πώς την κόβεις τη συναστρία;
Δεν μου αρέσει που έχει την αφροδίτη της στον υδροχόο!
Αυτό μου χτύπησε πρώτο αλλά δεν έχω χρόνο τώρα να το κοιτάξω,θα βγώ βολτούλα με μία νεαρούλα και τον μαλάκα τον αδερφό της!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom