Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Tυπε ξερεις σε ποσο μεγαλη εκτιμηση σε εχω... :hi:
Σε παρακαλω να ανακαλεσεις αυτα που ειπες για τον ΜΕΓΙΣΤΟ ΤΑΚΜΑΝ!!!
Ο ΤΑΚΜΑΝ ειναι μεγαλη μορφη τον εχουμε πελωρια αναγκη  :rockon: :rockon: :rockon:

φιλε την αληθεια λεω και την ξερει και ο ιδιος ο τακμαν την αληθεια ειναι πιρφοροσ ριγκακιασ τελος
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Η στιχομυθία που ακολούθησε, ήταν η εξής:

ΤΣΑΤΣΑ (βγάζοντας την αύρα της Ταυλανδής αεροσυνοδού της British Airways): Τέλος;
ΤΑΚΜΑΝ (βγάζοντας την αύρα της κυρίας Νίκης): Όχι καλέ. Έχουμε καιρό ακόμα.
ΤΣΑΤΣΑ: (ανεστραμμένη γκριμάτσα του Γύπα).
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Μετά από 40 δευτερόλεπτα ...

ΤΑΚΜΑΝ (γελώντας σαν τρόφιμος ψυχιατρείου): Τέλειωσα. Χαζό ε;
ΤΣΑΤΣΑ: Μπράβο.

Φαντασίωση: Ότι είμαι Πακιστανός λαθρομετανάστης και γίνεται η γνωριμία με την "κοπέλα" στο 049.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Μετά από την παραπάνω στιχομυθία, συνέχισα σιωπηλά τον πεπονοτρυπητή. Για 2-3 λεπτά, έτριβα τον πούτσο μου με πάθος στο σεντόνι, χρησιμοποιώντας:

1) Την κάθετη αντίδραση του δαπέδου Ν.
2) Την επιτάχυνση της βαρύτητας g=9.81 m/s^2.
3) Τον τύπο της οριζόντιας βολής h=1/2*gt^2.

Φυσικά καθώς τριβόμουν, έκανα γυαλόχαρτο τα τρικ-τρικ της τσατσάς. Αξίζει να σημειωθεί ότι ανά τακτά χρονικά διαστήματα διέκοπτα το χούφτωμα, για να πιάσω τις τρίχες από τα γεννητικά μου όργανα.
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Μετά από την παραπάνω στιχομυθία, συνέχισα σιωπηλά τον πεπονοτρυπητή. Για 2-3 λεπτά, έτριβα τον πούτσο μου με πάθος στο σεντόνι, χρησιμοποιώντας:

1) Την κάθετη αντίδραση του δαπέδου Ν.
2) Την επιτάχυνση της βαρύτητας g=9.81 m/s^2.
3) Τον τύπο της οριζόντιας βολής h=1/2*gt^2.

Φυσικά καθώς τριβόμουν, έκανα γυαλόχαρτο τα τρικ-τρικ της τσατσάς. Αξίζει να σημειωθεί ότι ανά τακτά χρονικά διαστήματα διέκοπτα το χούφτωμα, για να πιάσω τις τρίχες από τα γεννητικά μου όργανα.

Δεδομένης μιας αρχικής ταχύτητας Uo η οποία πιθανόν να εξαρτάται από το πόσο καιρό έχεις να χύσεις, το μέγιστο βεληνεκές του σπέρματος επιτυγχάνεται σε μια πλάγια βολή με τον πούτσο σε γωνία 45[sup]ο[/sup]
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΚΡΙΤΙΚΗ  :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

''3ος σταθμός: Αγκύρας 1.
Μίλησα με την υπηρεσία από το θυροτηλέφωνο. Η στιχομυθία που ακολούθησε, ήταν η εξής:

ΥΠΗΡΕΣΙΑ: Γουστάρεις τραβέλι;
ΤΑΚΜΑΝ: Όχι, ευχαριστώ.''
 
Εγγρ.
1 Νοε 2014
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
δυο αποριες που πρεπει να λυθουν για να παρακολουθουμε καλυτερα την συνεχεια

1- τι ειναι ο κορνουτος
2- τι χρωμα εχει το βρακι σου. λευκο? κλασσικο? φορας παντα το ιδιο οταν πηγαινεις στα σπιτια?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Μετά από την παραπάνω στιχομυθία, συνέχισα σιωπηλά τον πεπονοτρυπητή. Για 2-3 λεπτά, έτριβα τον πούτσο μου με πάθος στο σεντόνι, χρησιμοποιώντας:

1) Την κάθετη αντίδραση του δαπέδου Ν.
2) Την επιτάχυνση της βαρύτητας g=9.81 m/s^2.
3) Τον τύπο της οριζόντιας βολής h=1/2*gt^2.

Φυσικά καθώς τριβόμουν, έκανα γυαλόχαρτο τα τρικ-τρικ της τσατσάς. Αξίζει να σημειωθεί ότι ανά τακτά χρονικά διαστήματα διέκοπτα το χούφτωμα, για να πιάσω τις τρίχες από τα γεννητικά μου όργανα.

epic behavior  :kneel: :kneel: :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Τρισμεγιστε ΤΑΚΜΑΝ, βαση των γνωσεων μου στην Πορνοφυσικη, επετρεψε μου να κανω καποιες διορθωσεις στον τροπο μελετης του φαινομενου.
Ο τυπος 3 που εδωσες ειναι λαθος.
Το προβλημα εχει ως εξης:

Πεος μαζας m και μηκους λ, βρισκεται καυλωμενο και ακινητο πανω σε στρωμα με συντελεστη ολισθησης μ. Θα θεωρησουμε το πεος σημειακο αντικειμενο(δηλαδη χωρις διαστασεις οποτε το λ δε το λαμβανουμε υπ οψη). Σεληνιασμενος αντρας, κινει το πεος , ασκωντας του κινωντας το σωμα του δυναμη F σταθερου μετρου(υποθετουμε για χρονικο διαστημα t1 καθε φορα) και μετα το αφηνει να ακινητοποιηθει λογω τριβης. Την κινηση αυτη την επαναλαμβανει Ν φορες. Να βρεθει ποσες φορες πρεπει να επαναλαβει την κινηση ο TAKMAN(το Ν δηλαδη) προκειμενου να εκσπερματισει, αν γνωριζουμε οτι το ελαχιστο εργο της τριβης που απαιτειται για προκληθει ο οργασμος, ειναι Μ Jοule

Σαν εξωτερικος παρατηρητης, το φαινομενο το αντιλαμβανομαι ως εξης... Αρχικα το πεος ειναι ακινητο και λογω αδρανειας για να κινηθει, πρεπει να του ασκησεις μια σταθερη δυναμη F > T , οπου Τ ειναι η Τριβη και φυσικα ειναι αντιθετη απο τη φορα της F.  Oποτε για χρονο t1 και αποσταση Χ1 το πεος θα εκτελεσει ομαλη επιταχυνομενη κινηση με επιταχυνση α που θα υπολογισουμε ως εξης
ΣF = m*α --> F-T = m*α --> F-μ*m*g = m*α --> α = (F - μ*m*g)/m (1)

Ο χρονος t1 που ασκεις τη δυναμη καθε φορα ειναι συγκεκριμενος  και φυσικα ιδιος για καθε επαναληψη.. Οποτε μετα απο αυτο το χρονο, το πεος θα εχει αποκτησει ταχυτητα u1 = α*t1 (2)
Και η αποσταση που θα εχει διανυσει θα ειναι
Χ1 = (1/2)*α*t1^2 (3)

Μετα το χρονο t1, σταματας να ασκεις τη δυναμη F και το πεος εκτελει επιβραδυνομενη κινηση λογω της Τ, μεχρι τελικα να ακινητοποιηθει. Tην επιβραδυνση α’ τη βρισκουμε ως εξης
ΣF = m*α’ --> Τ = m*α’ --> μ*m*g = m*α’ --> α’ = μ*g (4)

O χρονος t2 μεχρι να ακινητοποιηθει το πεος βρισκεται ως εξης
0 = u1 - a’*t2 --> u1=a’*t2 --> t2 = u1/a’ (5)

Kαι η αποσταση που θα διανυσει μεχρι να ακινητοποιηθει ειναι
Χ2 = υ1*τ2 - (1/2)*α’*τ2^2 (6)

Οποτε η αποσταση που θα διανυσει το πεος σε καθε επαναληψη ειναι Χ = Χ1+Χ2 (7) και ο χρονος της καθε επαναληψης ειναι t = t1+t2 (8)

Οποτε το εργο της τριβης σε καθε επαναληψη θα ειναι W = T*X --> W = μ*m*g*X (9)

Οποτε αφου γνωριζουμε οτι το συνολικο εργο που απαιτειται για την εκσπερματιση ειναι Μ Joule, μπορουμε να υπολογισουμε τον αριθμο επαναληψεων ως εξης

Μ = Ν*W --> N = M/W (10)

H αν λαβουμε υπ οψην οτι ανεφερεις οτι ο συνολικος χρονος που εκανες να χυσεις ειναι t(ολικο)=3 λεπτα(=180s) , το Ν μπορουμε να το βρουμε
Ν=t(ολικο)/t (11)

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

μόλις ανέβηκες πολλά επίπεδα στην πορνοεκτιμησή μου  :hi:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.030
Like
21.124
Πόντοι
5.006
Τρισμεγιστε ΤΑΚΜΑΝ, βαση των γνωσεων μου στην Πορνοφυσικη, επετρεψε μου να κανω καποιες διορθωσεις στον τροπο μελετης του φαινομενου.
Ο τυπος 3 που εδωσες ειναι λαθος.
Το προβλημα εχει ως εξης:

Πεος μαζας m και μηκους λ, βρισκεται καυλωμενο και ακινητο πανω σε στρωμα με συντελεστη ολισθησης μ. Θα θεωρησουμε το πεος σημειακο αντικειμενο(δηλαδη χωρις διαστασεις οποτε το λ δε το λαμβανουμε υπ οψη). Σεληνιασμενος αντρας, κινει το πεος , ασκωντας του κινωντας το σωμα του δυναμη F σταθερου μετρου(υποθετουμε για χρονικο διαστημα t1 καθε φορα) και μετα το αφηνει να ακινητοποιηθει λογω τριβης. Την κινηση αυτη την επαναλαμβανει Ν φορες. Να βρεθει ποσες φορες πρεπει να επαναλαβει την κινηση ο TAKMAN(το Ν δηλαδη) προκειμενου να εκσπερματισει, αν γνωριζουμε οτι το ελαχιστο εργο της τριβης που απαιτειται για προκληθει ο οργασμος, ειναι Μ Jοule

Σαν εξωτερικος παρατηρητης, το φαινομενο το αντιλαμβανομαι ως εξης... Αρχικα το πεος ειναι ακινητο και λογω αδρανειας για να κινηθει, πρεπει να του ασκησεις μια σταθερη δυναμη F > T , οπου Τ ειναι η Τριβη και φυσικα ειναι αντιθετη απο τη φορα της F.  Oποτε για χρονο t1 και αποσταση Χ1 το πεος θα εκτελεσει ομαλη επιταχυνομενη κινηση με επιταχυνση α που θα υπολογισουμε ως εξης
ΣF = m*α --> F-T = m*α --> F-μ*m*g = m*α --> α = (F - μ*m*g)/m (1)

Ο χρονος t1 που ασκεις τη δυναμη καθε φορα ειναι συγκεκριμενος  και φυσικα ιδιος για καθε επαναληψη.. Οποτε μετα απο αυτο το χρονο, το πεος θα εχει αποκτησει ταχυτητα u1 = α*t1 (2)
Και η αποσταση που θα εχει διανυσει θα ειναι
Χ1 = (1/2)*α*t1^2 (3)

Μετα το χρονο t1, σταματας να ασκεις τη δυναμη F και το πεος εκτελει επιβραδυνομενη κινηση λογω της Τ, μεχρι τελικα να ακινητοποιηθει. Tην επιβραδυνση α’ τη βρισκουμε ως εξης
ΣF = m*α’ --> Τ = m*α’ --> μ*m*g = m*α’ --> α’ = μ*g (4)

O χρονος t2 μεχρι να ακινητοποιηθει το πεος βρισκεται ως εξης
0 = u1 - a’*t2 --> u1=a’*t2 --> t2 = u1/a’ (5)

Kαι η αποσταση που θα διανυσει μεχρι να ακινητοποιηθει ειναι
Χ2 = υ1*τ2 - (1/2)*α’*τ2^2 (6)

Οποτε η αποσταση που θα διανυσει το πεος σε καθε επαναληψη ειναι Χ = Χ1+Χ2 (7) και ο χρονος της καθε επαναληψης ειναι t = t1+t2 (8)

Οποτε το εργο της τριβης σε καθε επαναληψη θα ειναι W = T*X --> W = μ*m*g*X (9)

Οποτε αφου γνωριζουμε οτι το συνολικο εργο που απαιτειται για την εκσπερματιση ειναι Μ Joule, μπορουμε να υπολογισουμε τον αριθμο επαναληψεων ως εξης

Μ = Ν*W --> N = M/W (10)

H αν λαβουμε υπ οψην οτι ανεφερεις οτι ο συνολικος χρονος που εκανες να χυσεις ειναι t(ολικο)=3 λεπτα(=180s) , το Ν μπορουμε να το βρουμε
Ν=t(ολικο)/t (11)

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
ωραιο θεμα...... λες να πεσει στις πανελληνιες τυπε??? :grin:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Καμια σχεση. Αλλα στη φυσικη ημουνα πολυ καλος, πανελληνιες 20 εγραψα  :wanker: Εχουν περασει τοσα χρονια και ακομα τα θυμαμαι...

άμα δεν καβλώσεις τη γκόμενα δεν θα χει υγρά και τότε ο συντελεστής τριβής μ θα ναι πολύ μεγάλος τύπε. πρέπει να θέσεις αρχικές συνθήκες νομίζω
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Τυπε δε μελετησες σωστα την ασκηση  :s&m_3:
Ο ΤΑΚΜΑΝ γαμουσε το σεντονι!  :wanker:

ναι τύπε έχεις δίκιο !! η θεωρία σου διαφοροποιείται αρκετά όταν υπάρχει μουνοζούμι σε ρομαντικές καταστάσεις  :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.030
Like
21.124
Πόντοι
5.006
Αν πεσει θα πατωσει κοσμος τυπε  :S
Ειναι θεμα για δυνατους πορνοεγκεφαλους  :grin:
εχουμε δυνατα μυαλα εδω μεσα τυπε....ολο και καποιος θα ειναι μελος στην επιτροπη που εισηγειται τα θεματα των πανελληνιων...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom