Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Και πανω που ο kritikos με ειχε ψησει να παω ερχεσαι εσυ και αλλαζεις τα σχεδια :grin:
Παντως για την παολα που λες οταν ειχε ερθει ειχε απο τα καλυτερα σωματα σε συνδιασμο με φατσα για εικοσαχρονο.Βεβαια αυτο που λες το αποδεικνυουν και οι φωτο της στο fb.Τελος παντως θα μπω στον κοπο οπως ειπα πριν για το χαβαλε και μονο να κανω μια βολτα.Κριμα παντως γιατι μιας και βγηκε και η καμερα στο prive ηταν ευκαιρια αν υπηρχε κατι αξιολογο...
Η Πάολα πλέον είναι σα να έχει φάει άλλη μια Πάολα..είναι και κοντή και μοιάζει με κουβαρίστρα!!
Eπιπλέον ξέχασα να ανφέρω και τη Μίκυ (με τη μύτη).
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Ξέχασα να αναφέρω ότι παρότι κανινούριο ρόστερ,έχουν κ πάλι μια πολύ γυμνασμένη της οποίας το όνομα μου διαφεύγει...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Ξέχασα να αναφέρω ότι παρότι κανινούριο ρόστερ,έχουν κ πάλι μια πολύ γυμνασμένη της οποίας το όνομα μου διαφεύγει...
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω με τον όρο καινούριο. ΄Καινούριο για την Ελλάδα? καινούριο για το μαγαζί? απλή ανακύκλωση παλιών, ανάξιων λόγου υλικών..κάτι σαν τις μεταγραφές του ΠΑΟΚ στο ποδόσφαιρο..
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.122
Like
1.929
Πόντοι
216
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω με τον όρο καινούριο. ΄Καινούριο για την Ελλάδα? καινούριο για το μαγαζί? απλή ανακύκλωση παλιών, ανάξιων λόγου υλικών..κάτι σαν τις μεταγραφές του ΠΑΟΚ στο ποδόσφαιρο..

:2funny: :2funny:

 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Mάγγες εμείς έχουμε συνηθίσει το Erotica πολύ ψηλά στα ουράνια ναι μεν ποτέ δεν ήταν το εμπορικό μαγαζί σαν αυτά της Συγγρού με τα show και τις παπαριές αυτές αλλά είχε ένα roster που στις 15 οι 10 ήταν Α ποιότητας και οι 5 μέτριες και τώρα είναι φυσικό να μην μας αρέσει οταν έχει μόνο μέτριες και όταν βλέπουμε και κάποιες μάλιστα να έχουν χαλάσει . Το Εrotica σαν χώρος είναι το καλήτερο μαγαζί στην Ελλάδα και πρέπει πάντα να έχει τις καλήτερες δεν μπορεί και δεν πρέπει να κάνει ανακύκλωση με τελειωμενες 40αρες στριπερ και μπάζα
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω με τον όρο καινούριο. ΄Καινούριο για την Ελλάδα? καινούριο για το μαγαζί? απλή ανακύκλωση παλιών, ανάξιων λόγου υλικών..κάτι σαν τις μεταγραφές του ΠΑΟΚ στο ποδόσφαιρο..
Εγώ τις περισσότερες τις είδα πρώτη φορά,τουλάχιστο στο Ερότικα...

Τώρα αν έχουν δουλέψει παλιότερα είτε στο ίδιο,είτε σε άλλο μαγαζί,δεν είμαι σε θέση να το ξέρω...

Αν ξέρεις κάτι...

Υ.Γ Ωραίο το καρφί σου για τη σαβούρα του Παοκ...
 

thecrazybaby123!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2013
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
Όχι φίλε,μια άλλη είναι...

Την Τατιάνα τη θυμάμαι πως είναι...

πρεπει να μιλας για μια αμαντα.ψηλη ξανθια πολυ γυμνασμενη και σιλινονατους βυζους.οχι πολυ μεγαλους.αλλα πολυ μετρια σαν γκομενα.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
πρεπει να μιλας για μια αμαντα.ψηλη ξανθια πολυ γυμνασμενη και σιλινονατους βυζους.οχι πολυ μεγαλους.αλλα πολυ μετρια σαν γκομενα.
Αυτή λέω...

Όχι κ μέτρια ρε συ,μια χαρά είναι...
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
310
Like
92
Πόντοι
1
θα δωσει καποιος τα φωτα του για την αμαντα.αξιζει πριβε?
 

ikskarda

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα το Σαββατο με φιλο μου και κατσαμε κανενα 3ωρο. Πληρωσαμε στην εισοδο 10 ευρω και πηραμε πρασινη μπυρα γιατι μονο αυτην ειχε. Μας εβαλαν πισω πισω αριστερα.
Ειχα ξαναπαει τα Χριστουγεννα και θυμομουν μια δυο κοπελες. Αν και το μαγαζι ειναι αρκετα καλο και με ανετους καναπεδες 1-2 κοπελες με απογοητευσαν σε εμφανιση και σε χορο αλλα σιγουρα θα ξαναπαω και συντομα.

Καποια στιγμη βλεπω απο πανω μου την Τατιανα να κανει μιαου και μιαου επι 5 λεπτα :tickedoff: και να προσπαθει εμενα και το φιλο μου να μας πεισει να την κερασουμε ποτο. Της λεω οκ και κανει νοημα να της φερουν και βλεπω οτι της δινουν σφηνακι με νερο (10 ευρω αυτο ???  :headbang:)

Να μην τα πολυλογω του φιλου μου του ερχοταν συνεχεια και του τριβοταν η Ελληνιδα με το ονομα Κατερινα η οποια του δινει facebook και εγω καταφερα μια ξανθουλα (δε θα πω ονομα), την οποια κερασα και αυτη το γνωστο σφηνακι με νερο και τα λεγαμε για αρκετη ωρα :dancing: και στο τελος πηρε το κινητο μου και μου εγραψε και το δικο της facebook και μου λεει μαρεσει ο τροπος που μιλας και το οτι εισαι καθαρος.
Της λεω θα κανονισουμε βολτα και μου λεει ναι μιλησε μου να σε κανω φιλο γιατι εχω κλειστο ολο το προφιλ να μην δεχομαι αιτηματα. Της εστειλα μηνυμα και ακομα περιμενω  :huh: να το δει

Καταδρομικη θα γινει ξανα Παρασκευη η Σαββατο !!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Χθες ημουνα στο Ερωτικα.. Εψαχνα τη Μπαρμπη αλλα δυστυχως ειχε ρεπο, οποτε εφυγα απραγος.

Μη ψαρωνεις με κινητα facebook και τετοια, σε ολους τα ιδια λενε.
Δε σου λεω οτι ειναι απιθανο, αλλα μη τρεφεις ελπιδες

Συμφωνώ με μπέμπα........όλο μαλακίες λένε οι τσούρκες......και αν καταφέρεις να γαμήσεις τσαμπέ.......κάπως θα στην "φέρουν"...... ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δε λεω οτι ειναι απιθανο να γινει.
Γυναικες ειναι και αυτες.

Απλα το να δινουν κινητα και facebook αποτελει παγια τακτικη των σωληνοκοριτσων εδω και χρονια για να αποκτησουν νεους λεβεντοτσολιαδες, γκομενοβοσκους κλπ κλπ κλπ πιρφορους  :tooth:

Ισχύει............θέλει προσοχή,εκτός αν είναι πυρφόρος ο άλλος και τα θέλει ο κωλαράκος του............. :rockon:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.122
Like
1.929
Πόντοι
216
Δε λεω οτι ειναι απιθανο να γινει.
Γυναικες ειναι και αυτες.

Απλα το να δινουν κινητα και facebook αποτελει παγια τακτικη των σωληνοκοριτσων εδω και χρονια για να αποκτησουν νεους λεβεντοτσολιαδες, γκομενοβοσκους κλπ κλπ κλπ πιρφορους  :tooth:

Γνωστα αυτα.Μια απο τις μικρες που ειναι ακομα εκει μ ειχε δωσει καποτε κινητο βγηκαμε τα ειπαμε κλπ.
Εκεινη την περιοδο ειχα κανονισει ταξιδακι εξωτερικο.Μου λεει να ερθω λεω ελα αμα βρουμε θεση αεροπλανο βεβαια.Της λεω αλλα ειναι ακριβα τα εισητηρια (για να δω τι θα πει).Τελικα δεν ηρθε μιας και προφανως ηθελε να τα πληρωσω εγω :2funny:.

Καλους μαλακες ψαχνουν.Μην τσιμπατε.Γαμηστε αν τα καταφερετε και πουλο χωρις δευτερη σκεψη.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Χθες ημουνα στο Ερωτικα.. Εψαχνα τη Μπαρμπη αλλα δυστυχως ειχε ρεπο, οποτε εφυγα απραγος.

Μη ψαρωνεις με κινητα facebook και τετοια, σε ολους τα ιδια λενε.
Δε σου λεω οτι ειναι απιθανο, αλλα μη τρεφεις ελπιδες
Δεν ειχε ρεπο φιλος ψεμματα σου ειπαν,ειναι Lido πλεον.....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Δεν ειχε ρεπο φιλος ψεμματα σου ειπαν,ειναι Lido πλεον.....

:new_shocked:

Απιστευτο..Ώστε λενε και ψεμματα ? :2funny:

Πιστευω να καταλαβες το χιουμορ..Απλα σε αυτά τα μαγαζια κανενα ατομο δεν λεει την αληθεια.

Μα κανενα.

Αυτά.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom