Νέα

Erotica Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
τελικά γιατί δεν μας λές για τα πριβέ τους????? τί κάνουν οι εν λόγω? κια για να σε βοηθήσω...

1)πλέκουν
2)ράβουν
3)μήπως πιπώνουν?
4)τις γλυφομουνιάζεις?
5)γαυγίζουν?
6)παίρνουν τηλέφωνο στην μαμα πατρίδα?
7)τρώνε ρόκα παρμεζάνα?
8)βράζουν αντίδια?
9)καλουπώνουν χαλούμιΑ?
10)παίζουν στοίχημα σε τάμπλετ?
11)συνεννοούνται με τον εκμισθωτή τους για τα ενοίκια και τις υποχρεώσεις γενικά των σπιτιών τους?
12)ρίχνουν πασιέντζα?
13)συζητάνε για τον καιρό?
14)μπαίνουν σε υπόγειο τούνελ που τις τηλεμεταφέρει στην αρχαία δωδώνη?
15)πίνουν μπύρε?

Τί στο διάτανο κάνουν και κανείς δεν έχει βγεί να πεί κάτι????????? Ενώ ξέρουμε όλοι την πολιτική του ιδρύματος κάποιοι μας λένε για καλό πριβέ...καλό πριβέ για το κοινό σημαίνει τουλάχιστο παίξιμο φράπα με ολίγον φτυσοσάλιο γαμώ το φελέκι μου μέσα!!!
δωσε λεμεεεεεεεεε  :rockon: :rockon:
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
τελικά γιατί δεν μας λές για τα πριβέ τους????? τί κάνουν οι εν λόγω? κια για να σε βοηθήσω...

1)πλέκουν
2)ράβουν
3)μήπως πιπώνουν?
4)τις γλυφομουνιάζεις?
5)γαυγίζουν?
6)παίρνουν τηλέφωνο στην μαμα πατρίδα?
7)τρώνε ρόκα παρμεζάνα?
8)βράζουν αντίδια?
9)καλουπώνουν χαλούμιΑ?
10)παίζουν στοίχημα σε τάμπλετ?
11)συνεννοούνται με τον εκμισθωτή τους για τα ενοίκια και τις υποχρεώσεις γενικά των σπιτιών τους?
12)ρίχνουν πασιέντζα?
13)συζητάνε για τον καιρό?
14)μπαίνουν σε υπόγειο τούνελ που τις τηλεμεταφέρει στην αρχαία δωδώνη?
15)πίνουν μπύρε?

Τί στο διάτανο κάνουν και κανείς δεν έχει βγεί να πεί κάτι????????? Ενώ ξέρουμε όλοι την πολιτική του ιδρύματος κάποιοι μας λένε για καλό πριβέ...καλό πριβέ για το κοινό σημαίνει τουλάχιστο παίξιμο φράπα με ολίγον φτυσοσάλιο γαμώ το φελέκι μου μέσα!!!

hahahahaha...Υποκλίνομαι στον βιρτουόζο της στριπο-ελεγείας..προτείνω να προστεθεί κ ένα emoticon με υπόκλιση στο μενού του site...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
τελικά γιατί δεν μας λές για τα πριβέ τους????? τί κάνουν οι εν λόγω? κια για να σε βοηθήσω...

1)πλέκουν
2)ράβουν
3)μήπως πιπώνουν?
4)τις γλυφομουνιάζεις?
5)γαυγίζουν?
6)παίρνουν τηλέφωνο στην μαμα πατρίδα?
7)τρώνε ρόκα παρμεζάνα?
8)βράζουν αντίδια?
9)καλουπώνουν χαλούμιΑ?
10)παίζουν στοίχημα σε τάμπλετ?
11)συνεννοούνται με τον εκμισθωτή τους για τα ενοίκια και τις υποχρεώσεις γενικά των σπιτιών τους?
12)ρίχνουν πασιέντζα?
13)συζητάνε για τον καιρό?
14)μπαίνουν σε υπόγειο τούνελ που τις τηλεμεταφέρει στην αρχαία δωδώνη?
15)πίνουν μπύρε?

Τί στο διάτανο κάνουν και κανείς δεν έχει βγεί να πεί κάτι????????? Ενώ ξέρουμε όλοι την πολιτική του ιδρύματος κάποιοι μας λένε για καλό πριβέ...καλό πριβέ για το κοινό σημαίνει τουλάχιστο παίξιμο φράπα με ολίγον φτυσοσάλιο γαμώ το φελέκι μου μέσα!!!
Δεν υπάρχει πολιτική του μαγαζιού..Αν δε σε ενοχλεί να σε παίρνουν μάτι ( ή και να καταγράφουν?) ,καθώς είναι γνωστό πώς στο πριβέ του Έρότικα οι κάμερες λειτουργούν, μπορείς να κάνεις αρκετά..Ανάλογα με το πόσα θα σου επιτρέψει η εκάστοτε κοπέλα,ποσο έχει πιει,πόσο (δεν) έχει δουλέψει κτλ..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Δεν υπάρχει πολιτική του μαγαζιού..Αν δε σε ενοχλεί να σε παίρνουν μάτι ( ή και να καταγράφουν?) ,καθώς είναι γνωστό πώς στο πριβέ του Έρότικα οι κάμερες λειτουργούν, μπορείς να κάνεις αρκετά..Ανάλογα με το πόσα θα σου επιτρέψει η εκάστοτε κοπέλα,ποσο έχει πιει,πόσο (δεν) έχει δουλέψει κτλ..

δεν μας ενοχλεί τίποτα...να μας καταγράφουν στα παπάρια μας!εμείς απλά θέλουμε να τις γαμάμε τις ξεφτίλες μέσα από την κουρτίνα με 50..ούτως ή άλλως και εμείς ξεφτίλες είμαστε που το θέλουμε....να μας πιπώνουν με φτυσίδια...είναι απλό....το κάνουνε?και ποιές?και αν δεν το κάνουνε στα παπάρια μας...πάμε μιά βιέννη μιά φρανκφούρτη και μας τα τρώνε εκεί...και όχι οι εδώ αχρηστίδιδες...με τις σαβούρες τους...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
και φυσικά και υπάρχει πολιτική στο εκάστοτε ίδρυμα..στάρ,αλκατράζ το παίζουν ξυνίλες...ούτε μαλακία δεν αφήνουν...μόνο αμα ξέρεις καμμια παλιά από αλλού...ε να πά να γαμηθούνε....οι άλλοι δε που το χουν μπουρδέτο μέσα το πριβέ έχουν κάτι μπαζούκλες...κλείστα τα ρημάδια να μην κουραζόμαστε ούτε εμείς ούτε εσείς.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Pathe για σεξ στο πριβέ δε ξέρω..Τα υπόλοιπα όμως παίζουν κανονικότατα..
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
και φυσικά και υπάρχει πολιτική στο εκάστοτε ίδρυμα..στάρ,αλκατράζ το παίζουν ξυνίλες...ούτε μαλακία δεν αφήνουν...μόνο αμα ξέρεις καμμια παλιά από αλλού...ε να πά να γαμηθούνε....οι άλλοι δε που το χουν μπουρδέτο μέσα το πριβέ έχουν κάτι μπαζούκλες...κλείστα τα ρημάδια να μην κουραζόμαστε ούτε εμείς ούτε εσείς.
Τώρα κατάλαβα γιατί μισείς τον σωλήνα  :s&m_2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Pathe για σεξ στο πριβέ δε ξέρω..Τα υπόλοιπα όμως παίζουν κανονικότατα..

με ποιές?τόσα χρόνια κανείς δεν έγραψε τί έκανε και με ποιά..τώρα και να πεί στα παπάρια του κοσμάκη καθώς το επίπεδο είναι ούτως ή αλλως πεσμένο και λεφτά δεν υπάρχουν.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
με ποιές?τόσα χρόνια κανείς δεν έγραψε τί έκανε και με ποιά..τώρα και να πεί στα παπάρια του κοσμάκη καθώς το επίπεδο είναι ούτως ή αλλως πεσμένο και λεφτά δεν υπάρχουν.

Τώρα που έγινε η θάλασσα γιαούρτι ξεμείναμε από κουτάλια, φίλε.
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
τελικά γιατί δεν μας λές για τα πριβέ τους????? τί κάνουν οι εν λόγω? κια για να σε βοηθήσω...

1)πλέκουν
2)ράβουν
3)μήπως πιπώνουν?
4)τις γλυφομουνιάζεις?
5)γαυγίζουν?
6)παίρνουν τηλέφωνο στην μαμα πατρίδα?
7)τρώνε ρόκα παρμεζάνα?
8)βράζουν αντίδια?
9)καλουπώνουν χαλούμιΑ?
10)παίζουν στοίχημα σε τάμπλετ?
11)συνεννοούνται με τον εκμισθωτή τους για τα ενοίκια και τις υποχρεώσεις γενικά των σπιτιών τους?
12)ρίχνουν πασιέντζα?
13)συζητάνε για τον καιρό?
14)μπαίνουν σε υπόγειο τούνελ που τις τηλεμεταφέρει στην αρχαία δωδώνη?
15)πίνουν μπύρε?

Τί στο διάτανο κάνουν και κανείς δεν έχει βγεί να πεί κάτι????????? Ενώ ξέρουμε όλοι την πολιτική του ιδρύματος κάποιοι μας λένε για καλό πριβέ...καλό πριβέ για το κοινό σημαίνει τουλάχιστο παίξιμο φράπα με ολίγον φτυσοσάλιο γαμώ το φελέκι μου μέσα!!!
Υποκλίνομαι στο χιούμορ σου αλλά κ στις αλήθειες που κατέγραψες...Όσο για τα υπόλοιπα,στο Ερότικα δεν νομίζω να κάνεις κάτι στο πριβέ,όσο κ να την ξέρεις την γκόμενα...

Άμα σε γουστάρει τόσο,πιο πιθανό να κανονίσεις κάτι για έξω από το μαγαζί παρά να διακινδυνεύσει η κοπέλλα να κάνει κάτι στο πριβέ κ να χάσει τη δουλειά της...

Αυτά...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
Ναι,ειδαμε και που κανονισαμε κατι με μια συγκεκριμενη τι καταφεραμε!μας το παιζε μετα κυρια ενω ειχαμε κανονισει τα παντα(χωρο,δωρακι,μερα)!αντε με τα νουμερα!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Τώρα που έγινε η θάλασσα γιαούρτι ξεμείναμε από κουτάλια, φίλε.
:cheesy: :cheesy: :cheesy:

επέτρεψε μου να σου πώ ότι ξεμείναμε και απο πηρούνια καθότι ώς γνήσιος παραξενίδης αυτού του τόπου το γιαούρτι τό τρώω με πηρούνι(αλήθεια λέμε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:). άσε που τα ρεβύθια τα τρώω με τα χέρια!!!!!! :rockon: :rockon:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.123
Like
1.934
Πόντοι
216
Υποκλίνομαι στο χιούμορ σου αλλά κ στις αλήθειες που κατέγραψες...Όσο για τα υπόλοιπα,στο Ερότικα δεν νομίζω να κάνεις κάτι στο πριβέ,όσο κ να την ξέρεις την γκόμενα...

Άμα σε γουστάρει τόσο,πιο πιθανό να κανονίσεις κάτι για έξω από το μαγαζί παρά να διακινδυνεύσει η κοπέλλα να κάνει κάτι στο πριβέ κ να χάσει τη δουλειά της...

Αυτά...

:thumbsup:

Μια που αρχισε τις  :pipa1: πριν καιρο πηρε ποδι με την μια και ηταν και ελληνιδα αποτι μου ειχαν πει μιας και δεν ειχα την χαρα να την γνωρισω.
Μπαζο ηταν οποτε ειδε και αποειδε χωρις χορους και κερασματα και πηγε να βγαλει αλλιως το χρημα που δεν εβγαζε αλλα...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
:thumbsup:

Μια που αρχισε τις  :pipa1: πριν καιρο πηρε ποδι με την μια και ηταν και ελληνιδα αποτι μου ειχαν πει μιας και δεν ειχα την χαρα να την γνωρισω.
Μπαζο ηταν οποτε ειδε και αποειδε χωρις χορους και κερασματα και πηγε να βγαλει αλλιως το χρημα που δεν εβγαζε αλλα...
Λογικό...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Ναι,ειδαμε και που κανονισαμε κατι με μια συγκεκριμενη τι καταφεραμε!μας το παιζε μετα κυρια ενω ειχαμε κανονισει τα παντα(χωρο,δωρακι,μερα)!αντε με τα νουμερα!
Άλλο αυτό...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Υποκλίνομαι στο χιούμορ σου αλλά κ στις αλήθειες που κατέγραψες...Όσο για τα υπόλοιπα,στο Ερότικα δεν νομίζω να κάνεις κάτι στο πριβέ,όσο κ να την ξέρεις την γκόμενα...

Άμα σε γουστάρει τόσο,πιο πιθανό να κανονίσεις κάτι για έξω από το μαγαζί παρά να διακινδυνεύσει η κοπέλλα να κάνει κάτι στο πριβέ κ να χάσει τη δουλειά της...

Αυτά...
Δε ξέρω τί ακριβώς περιμένεις να σου κάνουν στο πριβέ..Όμως γλυψίματα,δάχτυλα,handjobs κτλ παίζουν κανονικότατα και μάλιστα εδώ και πολύ καιρό..ακόμα και η γκόμενα του αφεντικού στο έδινε στο πιάτο..Το ερώτημα είναι αξίζει η κατάσταση? Για εμένα όχι!
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.123
Like
1.934
Πόντοι
216
Δε ξέρω τί ακριβώς περιμένεις να σου κάνουν στο πριβέ..Όμως γλυψίματα,δάχτυλα,handjobs κτλ παίζουν κανονικότατα και μάλιστα εδώ και πολύ καιρό..ακόμα και η γκόμενα του αφεντικού στο έδινε στο πιάτο..Το ερώτημα είναι αξίζει η κατάσταση? Για εμένα όχι!

Προφανως και δεν αξιζει.
Οσο για αυτα που προανεφερες σαφως και γινονταν και η αρτεμις ηταν απο τις πρωτες που τα εκανε.
Ειδικα αν σε ηξερε τα εδινε ολα.Τιμουσε τα λευτα και με το παραπανω.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
aaaχ    η καρμεν μας........τα τιμουσε βεβαιοτατα......αν θελει η κορασιδα και ξερεις η μιλησεις στο αφεντικον ολα γινονται....σπανια πηδημα....αλλα πιπες επαιζαν κανινικοτατα απο 2-3 κορασιδες......λιγο το ποτο,λιγο η ''φιλια'' λιγο οι καυλες,ολα γινονται....δυσκολο ομως και απο λιγες....οσο για την καμερα ριχνεις κατι πανω με τη γονικη συναινεση.... ;)
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Δε ξέρω τί ακριβώς περιμένεις να σου κάνουν στο πριβέ..Όμως γλυψίματα,δάχτυλα,handjobs κτλ παίζουν κανονικότατα και μάλιστα εδώ και πολύ καιρό..ακόμα και η γκόμενα του αφεντικού στο έδινε στο πιάτο..Το ερώτημα είναι αξίζει η κατάσταση? Για εμένα όχι!
Όλα παίζουν ρε φίλε αλλά εκεί μέσα υπό συγκεκριμένες συνθήκες μόνο...Δεν περιμένω κάτι συγκεκριμένο,τα πριβέ κ οι υπόλοιπες μαλακίες τελείωσαν για μένα...

Άρα συμφωνούμε ότι δεν αξίζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom