Νέα

Erotic Dream στην Αθήνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΣΠΥΡΟΣ 177

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
το τραγικο ξερεις ποιο ειναι? οτι εαν η εκθεση ηταν της προκοπης και ειχε στηθει οπως θα πρεπε δηλαδη οχι σαν αρπαχτη και παπατζα απλα για να αρπαξουν τα φραγκα θα σου ελεγα οτι κριση-ξεκριση τα 15 και τα 20 ευρω αξιζει να τα δωσεις για να δεις κατι διαφορετικο για να ξεδωσεις να διασκεδασεις κτλ κτλ κτλ....αλλα οχι ρε φιλε να σου ζητανε τοσα λεφτα και να το απαιτουν σε καιρους χαλεπους που μεχρι και το 10ρικο το σκεφτεσαι να το δωσεις και να βλεπεις αυτην την αρπαχτη...
:thumbsup:
αν δεν εχουν διαθεση να το κανουν οπως πρεπει μην την ξαναδιοργανωσουν
 

chuk

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε,το πρόβλημα είναι να μη χάσεις 5€ σε περίπτωση που δεν είναι καλό το Dark room ή να μη χάσεις τα 15€ εισόδου;

imagina  οπως ειδα απο τις φωτο στο site σου εσυ πηγες . θα παω με κοπελα οποτε θα πληρωσουμε 7,5 ευρω εκαστως. ρωταω λοιπον ξανα εσενα μιας και πηγες. αξιζουν τα 5 παραπανισια ευρω? και : εχει Dark Room μεσα στην σκηνη αυτη?
 

Επισκέπτης
imagina  οπως ειδα απο τις φωτο στο site σου εσυ πηγες . θα παω με κοπελα οποτε θα πληρωσουμε 7,5 ευρω εκαστως. ρωταω λοιπον ξανα εσενα μιας και πηγες. αξιζουν τα 5 παραπανισια ευρω? και : εχει Dark Room μεσα στην σκηνη αυτη?

Ναι πήγα εχθές.Αλλά στη σκηνή BDSM δεν πήγα.Δεν είμαι οπαδός του στυλ αυτού και δεν έχω λόγο να πάω.Πάντως αν πας με κοπέλα που θα βάλει τα μισά,εντάξει δε θα περάσεις άσχημα.Εμένα δε μου άρεσε η έκθεση,αλλά εγώ "απαιτώ" πολλές κοπέλες να φωτογραφίζω,ίσως εσένα σου αρέσει το θέαμα που θα δεις.

 

chuk

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
6
Πόντοι
0
Ναι πήγα εχθές.Αλλά στη σκηνή BDSM δεν πήγα.Δεν είμαι οπαδός του στυλ αυτού και δεν έχω λόγο να πάω.Πάντως αν πας με κοπέλα που θα βάλει τα μισά,εντάξει δε θα περάσεις άσχημα.Εμένα δε μου άρεσε η έκθεση,αλλά εγώ "απαιτώ" πολλές κοπέλες να φωτογραφίζω,ίσως εσένα σου αρέσει το θέαμα που θα δεις.
Nα σαι καλα. παρεπιπτοντως , ωραιες φωτο
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.595
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.183
Πόντοι
14.565

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Κι όμως σε αυτή τη φωτό δεν βγηκε τόσο χάλια όσο σε άλλες που έχω δει (γενικά δεν είναι του γούστου μου).

μ'αρεσει αλλα πρεπει να βαφεται καλυτερα για να συνεχισει να μ'αρεσει :grin:

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Κι όμως σε αυτή τη φωτό δεν βγηκε τόσο χάλια όσο σε άλλες που έχω δει (γενικά δεν είναι του γούστου μου).

σε όσες φώτο έχει ανεβάσει στο φεις και σε διάφορα μπλογκ που έχω δει το ίδο μπάζο είναι :(

στην ταινία φαίνεται καλύτερη και πιο σέξυ να μην την αδικώ :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Από κοντά είναι συμπαθητική.Το βάψιμο που κάνει είναι όντως ένα θέμα.Αυτό το έντονο ροζ στα χείλη είναι αηδία.
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
πολυ κοκκαλιαρα ειναι ρε παλικαρια -η εμενα φανηκε..??? :pipa3:
 

Επισκέπτης
Ένα από τα καλύτερα "μωρά" στην έκθεση ήταν στο περίπτερο της Σειρήνα,αλλά δεν είναι "της δουλειάς".Αν πάει κανείς,ας ρωτήσει το όνομά της διότι έκανα τη μαλακία και δε ρώτησα...

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom