Νέα

Erotic Dream στην Αθήνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
τοσο χαλια ρε μαγκες?τι λιγοτερο ειχε απο την περσινη?σκεφτομε να παω σημερα αλλα με αυτα που γραφετε....:( ειναι πιο μικρη?δεν εχει καλα σοου?αυτο το dark room που λετε μπηκε κανενασ?
Μπαααα, μην τους δίνεις σημασία. Τους έχει πιάσει όλους ο αρνητισμός της εποχής.  :grin: Μόδα είναι και ελπίζω να περάσει...
 

Επισκέπτης
psix_fan θεωρείς ότι ήταν καλή η φετεινή εκδήλωση;Στις προηγούμενες είχες πάει;Στην 1η και τη 2η κυρίως είχες πάει;Στην 1η πολλοί λέγαμε "εντάξει δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο,του χρόνου θα είναι καλύτερη,μαθαίνουν".Και αντί να είναι καλύτερες οι επόμενες από τη συσορευμένη εμπειρία,ήταν χειρότερες.Φέτος ήμουν διατεθειμένος να πάω και τις 3 ημέρες,πέρσι πήγα μόνο 2 επειδή την 3η ημέρα έπρεπε να πάω εκτός Αθηνών,και τελικά μετάνιωσα και για την μία μέρα που πήγα.Αν είχα πρόσκληση θα πήγαινα αλλά να πληρώσω και άλλα 15€ δεν πρόκειται.Αν ήταν καλύτερη θα τα έδινα ευχαρίστως.
.
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
psix_fan θεωρείς ότι ήταν καλή η φετεινή εκδήλωση;Στις προηγούμενες είχες πάει;Στην 1η και τη 2η κυρίως είχες πάει;Στην 1η πολλοί λέγαμε "εντάξει δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο,του χρόνου θα είναι καλύτερη,μαθαίνουν".Και αντί να είναι καλύτερες οι επόμενες από τη συσορευμένη εμπειρία,ήταν χειρότερες.Φέτος ήμουν διατεθειμένος να πάω και τις 3 ημέρες,πέρσι πήγα μόνο 2 επειδή την 3η ημέρα έπρεπε να πάω εκτός Αθηνών,και τελικά μετάνιωσα και για την μία μέρα που πήγα.Αν είχα πρόσκληση θα πήγαινα αλλά να πληρώσω και άλλα 15€ δεν πρόκειται.Αν ήταν καλύτερη θα τα έδινα ευχαρίστως.
.
θα κλαψω τοσο πολυ τα λεφτα μου?τα σοου δεν αξιζουν?
 

Επισκέπτης
θα κλαψω τοσο πολυ τα λεφτα μου?τα σοου δεν αξιζουν?

Τα σόου στην κεντρική σκηνή δεν είναι άσχημα.Όσα είδα ήταν καλούτσικα.Απλώς δεν έχει περιφερειακά σόου σε άλλα "περίπτερα" όπως είχε παλιότερα.Κάτι προσπαθούσαν να κάνουν οι κοπέλες του Lido και του Athens αλλά δεν αρκούν.
 

chuk

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
6
Πόντοι
0
Κανενας τελικα ποθ γνωριζει αν αξιζει το BDSM show  με τα 5 ευρω παραπανω και αν εχει dark room??????????????

λιγη βοηθεια πριν ξεκινησω ρε παιδια. το σκευτομαι ακομα αν αξιζει!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Φίλε,το πρόβλημα είναι να μη χάσεις 5€ σε περίπτωση που δεν είναι καλό το Dark room ή να μη χάσεις τα 15€ εισόδου;
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
chuk μας επρηξες ,διαβασε πιο πισω,εγραψα στο χωρο των 5 ευρο δεν υπαρχει νταρκ ρουμ..ουτε τζαμπα δεν ξαναπαω,,εκτος αν εμενα διπλα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.620
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.343
Πόντοι
14.565
Κανενας τελικα ποθ γνωριζει αν αξιζει το BDSM show  με τα 5 ευρω παραπανω και αν εχει dark room??????????????

λιγη βοηθεια πριν ξεκινησω ρε παιδια. το σκευτομαι ακομα αν αξιζει!!!!!!!!!!
Τί να αξίζει ρε γμτ; Κατ' αρχάς είναι τόσο dark που δε βλέπεις τπτ. Επισκέπτες κουτουλάνε μεταξύ τωνε και τέτοια.
 

Επισκέπτης
Επειδή ξέρω ότι τις γουστάρετε αμφότερες!!!  :2funny:

Βούλα Βαβάτση.Σε λίγο νέα ταινία!
http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/imaginas001_02.jpg[/img[/URL]]

Μαριάννα Ντούβλη.Τη φωτογράφισα και δεν ήξερα ποια ήταν.Ήμουν έτοιμος να ρωτήσω,αλλά άκουσα δίπλα κάποιον που το είπε...Να μην ξέρω τη φίρμα...  :2funny: :2funny:

[img]http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/imaginas085.jpg[/img[/URL]]
 

johnrafale

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες το εισητηριο κοστιζει 15 ευρω ανα ατομο?Ανεξαρτητως αν εισαι ζευγαρι?
 

johnrafale

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλα οτι ο μαλακας παντα πληρωνει αυτο ειναι σιγουρο.Αλλα σοβαρα τωρα ισχυει κατι για ζευγαρια?Εχω ακουσει για παλαιοτερες εκθεσεις οτι ισχυε.
 

Επισκέπτης
Καλα οτι ο μαλακας παντα πληρωνει αυτο ειναι σιγουρο.Αλλα σοβαρα τωρα ισχυει κατι για ζευγαρια?Εχω ακουσει για παλαιοτερες εκθεσεις οτι ισχυε.

Στο facebook στη σελίδα που έχει φτιάξει η διοργάνωση το αναφέρει επισήμως ότι η κοπέλα έχει δωρεάν είσοδο.

 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Η Ντούβλη πολύ χάλια στη φωτό -πρέπει να έχει παχύνει τελευταία.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Αυτός ο τυπάς δεν δούλευε στο star το στριπτιτζάδικο?????


http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=121507.0;attach=348975;image[/img[/URL]]
[/quote]

παντως αυτη μοιαζει πολυ με την Νικολετα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom