Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 966K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,6%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 258 74,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    347

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.353
Like
21.272
Πόντοι
5.506
Στις μεγάλες πόλεις αδύνατον.Το πρόβλημα είναι αλλού ότι Αγγλικά δε μιλάει καμία!
   Αν ακούς το βλάκμαν θα πας μπροστά  :2funny:.
   Τελικά είσαι στο επίπεδο του πουλιού και του Μπαροκ.Μόνο λόγια και μηδέν αποδείξεις!


Ενω εσυ εβαλες τη μογγολα που τρωει λουκανοπιτα....  :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Συγγνώμη εγώ δεν μένω εκεί  :2funny:σε ένα τέτοιο μέρος μένει αυτός με τη φακλάνα που σας έχω γράψει.Αλλά τόσο άσχετοι είστε και βάζετε ότι μαλακία σας κατέβει?Αυτό το διαμέρισμα που έβαλες είναι στο νομό της Μόσχας σε ένα από τα χειρότερα μέρη που υπάρχουν  :headbang:Τι σχέση έχω εγώ με της πόλεις δορυφόρους της Μόσχας? :jerking:
  Ένα παράδειγμα διαμέρισμα σε ένα παρόμοιο σπίτι με το δικό μου και παρόμοιο σε εμβαδόν 41.8 τετραγωνικά.
 
  Και σπίτι παρόμοιο με το δικό μου.Και μέσα αν το δείτε μοιάζει στη διαρηθμιση.Το δικό μου είναι λίγο καλύτερο γιατί έχει κουζίνα 13,5 μέτρα ενώ αυτό της αγγελίας έχει κουζίνα 10.7 τετραγωνικά.Τα δωμάτια είναι σχεδόν ίδια εμένα 20.8 της αγγλίες 21.7.Και το δικό μου είναι περίπου 44 τετραγωνικά ενώ αυτό είναι 41.8
  Αυτά γιά να μη γράφει ο κάθε αμόρφωτος και ηλίθιος γκαστερμπάιτ ότι  :jerking: του κατέβει  :2funny:
  Η φώτο από το σπίτι που πουλιέται το διαμέρισμα είναι από το παράθυρο μου τραβηγμένες τώρα.
  Επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες δε σημαίνει ότι όλοι είναι το ίδιο  :2funny:.
 

ρε παπάρα αφού εσύ μένεις Μόσχα... η αγγελίες είναι από Αγία Πετρούπολη...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Συγγνώμη εγώ δεν μένω εκεί  :2funny:σε ένα τέτοιο μέρος μένει αυτός με τη φακλάνα που σας έχω γράψει.Αλλά τόσο άσχετοι είστε και βάζετε ότι μαλακία σας κατέβει?Αυτό το διαμέρισμα που έβαλες είναι στο νομό της Μόσχας σε ένα από τα χειρότερα μέρη που υπάρχουν  :headbang:Τι σχέση έχω εγώ με της πόλεις δορυφόρους της Μόσχας? :jerking:
  Ένα παράδειγμα διαμέρισμα σε ένα παρόμοιο σπίτι με το δικό μου και παρόμοιο σε εμβαδόν 41.8 τετραγωνικά.
 
  Και σπίτι παρόμοιο με το δικό μου.Και μέσα αν το δείτε μοιάζει στη διαρηθμιση.Το δικό μου είναι λίγο καλύτερο γιατί έχει κουζίνα 13,5 μέτρα ενώ αυτό της αγγελίας έχει κουζίνα 10.7 τετραγωνικά.Τα δωμάτια είναι σχεδόν ίδια εμένα 20.8 της αγγλίες 21.7.Και το δικό μου είναι περίπου 44 τετραγωνικά ενώ αυτό είναι 41.8
  Αυτά γιά να μη γράφει ο κάθε αμόρφωτος και ηλίθιος γκαστερμπάιτ ότι  :jerking: του κατέβει  :2funny:
  Η φώτο από το σπίτι που πουλιέται το διαμέρισμα είναι από το παράθυρο μου τραβηγμένες τώρα.
  Επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες δε σημαίνει ότι όλοι είναι το ίδιο  :2funny:.
 
ρε παπάρα αφού εσύ μένεις Μόσχα... η αγγελίες είναι από Αγία Πετρούπολη...
Καλά λένε ότι το ποτό βαράει στο κεφάλι  :2funny:Μου φένεται η αφραγκία και η αγαμία σας έχει βαρέσει στο κεφάλι  :2funny:.
 Σε πρηγούμενα ποστ που ο Βλάκμαν πάλι έγραφε μαλακίες  :jerking: :2funny:είχα βάλει φώτο το σπίτι μου και το βρήκατε στο ίντερνετ ότι είναι του 2003 και δεν είναι σοβιετικό όπως έλεγε ο Βλάκμαν τότε  :jerking: :2funny:Γιατί η Σοβιετική Ένωση έχει σταματίσει να υπάρχει από το τέλος του 1991.
 

KristoferG

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Ολοι χαμογελαν στη φωτο ομως
Οπως χαμογελουσαν και οταν πηγαινανε να πολεμησουν στην Αλβανια
Ο μονος αληθινος δρομος του ανδρος στη ζωη ειναι ο αγων και η βιοπαλη, το εχει πει ακομη και ο Φρουντ

Οτιδηποτε αλλο, υποδεεστερο
:respect:

Aπαιδευτοι ανθρωποι..
Ζουνε σε αλλο συμπαν
Καποτε πιστευα οτι ο Καιάδας ειναι η μονη λυση για αυτους τωρα απλα τους λυπαμαι
 

Επισκέπτης
μηπως να αυτοκτονήσεις ειναι μια καλη λυση win win ?
Θινκ αμπαουτ ιτ
Κανεις το μονο σημαντικο γεγονός στξμ ζωή σου. Αν δε πεσεις απο λανα ουρανοξυστη θαχεις κ πολυ αδρεναλινη
Πρωτη γουιν γουιν φαση
Και παραλληλα ενα σαπροφυτο λιγοτερο επιτελεις κ κοινωνικό έργο
Αλλη μια γουιν φαση
Σκεψου το
κλωνος του βαλκανιου ψευταρα εισαι;
 

Επισκέπτης
Απο εκει που λεγατε οτι πηγατε στο εξωτερικο για τη μεγαλη ζωη και για να γινετε ελιτ, τωρα λετε οτι πατε για τον πονο, τη βιοπαλη, και την κοινωνικη προσφορα. καλα εκανε και σας εκραζε ο Δημητρακης απο την αρχη.
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • DSCN1396 copy.jpg
    DSCN1396 copy.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 21

KristoferG

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16
Απο εκει που λεγατε οτι πηγατε στο εξωτερικο για τη μεγαλη ζωη και για να γινετε ελιτ, τωρα λετε οτι πατε για τον πονο, τη βιοπαλη, και την κοινωνικη προσφορα. καλα εκανε και σας εκραζε ο Δημητρακης απο την αρχη.

Κανενας δεν παει εξωτερικο για μεγαλη ζωη. Ολοι πηγαινουν για ΚΑΝΟΝΙΚΗ ζωη, δηλαδη δουλεια, σπιτι, φαγητο, κλπ κανονικο κρατος, οχι συνδικαλιστες, οχι 79% φορους, αξιοκρατια, κλπ

Οι περισσοτεροι φευγουν γιατι δε θελουν να ψαχνουν φαγητο στα σκουπιδια, η να παρακαλανε βουλευτες να τους βολεψουν για 500 ευρω, η να τους ταιζει η μανα τους στα 45 κλπ, η να γαμιουνται 15 ωρα σε αθλιους εργοδοτες για 400 ευρω αδηλωτοι ακουγοντας ολη μερα βρισιδια
 

KristoferG

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16

χαχαχαχα ναι ξερω οτι χτυπαει ασχημα σαν ερωτηση :2funny: :2funny: :2funny:
απλα επειδη ασχολουμαι με γυμναστικη ειπα να τον ρωτησω.
Καθεται και μπροστα απο το 'Gum' οποτε δενει :cheesy:
Σιγουρα κανει αθλημα παντως, μαλλον πολεμικες τεχνες
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.568
Like
2.881
Πόντοι
506
Gum.... μεγαλο εμπορικο κεντρο στη κοκκινη πλατεια...Μοσχα
αυτο στο βαθος..
ομορφη φωτογραφια που μεταφερνει αριστα το τσουχτερο κρυο που επικρατει στην ρωσια

ολοι τους ειναι ντυμενοι λες και ειναι φωκιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom