Νέα

Επώνυμα ρούχα από Ιταλία σε απίστευτες τιμές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα John12345
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
19397783_1.jpg

245 45 17 σου κανει???
Υ.Γ εχω γαιδουρινο σαμπγουφερ στο πορτμπαγκαζι & "η παναγια μαζι σου" στο ταμπλω..

Στις επιγραφές είσαι κλασσικός.

Πάρε:

diesel.jpg
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
oταν ακουτε ιταλικο σε τιμη ευκαιριας στην ελλαδα μαλλον ειναι ιταλικο,οσο ιταλος ειναι ο γιαο μινγκ...
τα φερνουν απο κινα στην ιταλια,ετικετουλα και εφυγαν..
τουλαχιστον ετσι εκανε ενας γνωστος μου που υποτιθεται πως πουλαγε ιταλικα εσωρουχα-πιτζαμες κλπ..
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Ας ειναι καλα ο σχωρεμενος ο Αρμανης που ξεκινησε την μοντα με την Κινα
  Εδω ο Φερραγκαμο φτιαχνει στην Ρουμανια λεμε
  Γνησια Ιταλικα σου λεει ο αλλος
  οπως λεμε "Ο γαυρος ειναι μεγαλη ομαδα"

  χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχχαχαχ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
  Ας ειναι καλα ο σχωρεμενος ο Αρμανης που ξεκινησε την μοντα με την Κινα
  Εδω ο Φερραγκαμο φτιαχνει στην Ρουμανια λεμε
  Γνησια Ιταλικα σου λεει ο αλλος
  οπως λεμε "Ο γαυρος ειναι μεγαλη ομαδα"

  χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχχαχαχ

ακομα λενε για γνησια. για το γαβρο εχω χρονια να ακουσω αααααααααααααααααχαχαχαχαχα
 
OP
OP
J

John12345

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
oταν ακουτε ιταλικο σε τιμη ευκαιριας στην ελλαδα μαλλον ειναι ιταλικο,οσο ιταλος ειναι ο γιαο μινγκ...
τα φερνουν απο κινα στην ιταλια,ετικετουλα και εφυγαν..
τουλαχιστον ετσι εκανε ενας γνωστος μου που υποτιθεται πως πουλαγε ιταλικα εσωρουχα-πιτζαμες κλπ..

Ναι γιατί είχαμε μάθει να πληρώνουμε καραβίσια ότι μας πουλούσαν (γνήσια και μη) οι διάφοροι και μόλις βρεθεί κάποιος να πουλήσει κάτι καλό μας κακοφαίνεται και μας βγαίνει όλη η πονηριά.
 

Andreas70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι γιατί είχαμε μάθει να πληρώνουμε καραβίσια ότι μας πουλούσαν (γνήσια και μη) οι διάφοροι και μόλις βρεθεί κάποιος να πουλήσει κάτι καλό μας κακοφαίνεται και μας βγαίνει όλη η πονηριά.

Συμφωνώ απόλυτα με τον John12345. Αυτή η ελληνική πονηριά....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Συμφωνώ απόλυτα με τον John12345. Αυτή η ελληνική πονηριά....
Ρε βλάκα γράφτηκες για να μας παπαριάσεις πριν 2 λεπτά?
Πόσο μαλάκες μας περνάς? Ουστ ρε.

 Περίληψη - Andreas


Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος
Όνομα: Andreas
Μηνύματα: 1 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 20:39
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 20:41
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
έχει κάτι Ιταλικά δεξαμενόπλοια με 5000 κινεζάκια στις ραπτομηχανές όξω από Νάπολη που ναι μεν τα ράβουν στα Ιταλικά νερά, αλλά...ε, δε θέλει και πολλές εξηγήσεις.
Και πάλι ακριβά, πανάκριβα τα πουλάνε στο Ψυχικό. Τα ίδια να τα βρεις από κοντέϊνερ στο γιουσουρούμ στη μισή τιμή.

(Ρε κύττα που ο κώλος του Ελληνάρα καλόμαθε με τα επώνυμα ιταλιάνικα...;!)
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
O John 1,2,3,1000,1000000,με αυτα που γραφει (και το νεο λογαριασμο που ανοιξε) μαλλον εχει την εντυπωση οτι στο σαιτ ολοι ειναι μαλακες και εχουν σφηνωμενη τυροπιτα στο μυαλο τους.
Εχω την αποψη, οτι ο Γιαννακης μαλλον εχει IQ κατεψηγμενης ντοματας  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
που προσπαθει να ψαρεψει πελατες απο εδω με τοσο ακομψο τροπο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.763
Πόντοι
266
πάντως με την κρίση πολλά από τα ακριβά μαγιαζιά ειδικά στην επαρχία θα βαρέσουν διάλυση, τότε βουρ στο πατσά, εγώ τι χειμώνα ντύθηκα μια χαρά από ανακαίνιση μαγαζιού και το καλοκαίρι πρόλαβα καλά κομάτια από κλείσιμο, πουκάμισο και παντελόνι από 10ε τώρα έχω βάλει στο μάτι και ένα άλλο και λεφτά να μην έχω δανείζομαι και αγοράζω όταν βρω ευκαιρία...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Εχεις παραστατικα για τις εισαγωγες?
Δεν υπαρχει καποια διαδικασια για εισαγωγη εμπορευματος απο το εξωτερικο?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εχεις παραστατικα για τις εισαγωγες?
Δεν υπαρχει καποια διαδικασια για εισαγωγη εμπορευματος απο το εξωτερικο?
η Ιταλία δεν είναι εξωτερικό.

ελεύθερη διακίνηση εμπορευμάτων υπάρχει εντός ΕΕ. Αμα έχει πλερωθεί ο φόρος σε ένα κράτος της ΕΕ δεν ξαναφορολογείται ούτε επιβάλλονται δασμοί.
Γι αυτό και εντός ΕΕ τσιγάρα αδασμολόγητα δεν παίζουν.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
O John 1,2,3,1000,1000000,με αυτα που γραφει (και το νεο λογαριασμο που ανοιξε) μαλλον εχει την εντυπωση οτι στο σαιτ ολοι ειναι μαλακες και εχουν σφηνωμενη τυροπιτα στο μυαλο τους.
Εχω την αποψη, οτι ο Γιαννακης μαλλον εχει IQ κατεψηγμενης ντοματας  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
που προσπαθει να ψαρεψει πελατες απο εδω με τοσο ακομψο τροπο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Είπαμε είμαστε μαλάκες εδώ απλά όχι τόσο όσο μας περνάνε μερικοί  :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
οι Οίκοι - PRADA, GUCCI, VERCASCHE, ARMANI klp- εχουν ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΚΑΤΖΙΔΙΚΑ σε διαφορες πόλεις - της PRADA πχ ειναι 40 λεπτα έξω απο την Φλορεντία, που έχω πάει. τα αντοιστοιχα αλλα τα βρισκετε στο νετ ευκολα.

Αν δεν σας ενοχλεί να ψωνιζεται μαζι με εκατονταδες ασιατες που εχουν ερθει με πολμαν με 250€-350€ κανετε ενα ωραίο 3ημερο Ιταλία και ψωνιζετε κοστος, τρωτε και τις παστες σας και επιστρεφετε.

αφηστε τις μαλακιες με τα μαγαζακια και τους ''εισαγωγείς''...
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
οι Οίκοι - PRADA, GUCCI, VERCASCHE, ARMANI klp- εχουν ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΚΑΤΖΙΔΙΚΑ σε διαφορες πόλεις - της PRADA πχ ειναι 40 λεπτα έξω απο την Φλορεντία, που έχω πάει. τα αντοιστοιχα αλλα τα βρισκετε στο νετ ευκολα.

Αν δεν σας ενοχλεί να ψωνιζεται μαζι με εκατονταδες ασιατες που εχουν ερθει με πολμαν με 250€-350€ κανετε ενα ωραίο 3ημερο Ιταλία και ψωνιζετε κοστος, τρωτε και τις παστες σας και επιστρεφετε.

αφηστε τις μαλακιες με τα μαγαζακια και τους ''εισαγωγείς''...


+φωνώ.....έτσι αγοράζω από Πράντα τα Καρ Σου μου....:)
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Στο ή στην διεύθυνση Βρανά 6, Νέο Ψυχικό. Βρήκα απίστευτη ποιότητα και ακόμα πιο απίστευτες τιμές. Κάνουν δική τους εισαγωγή από Ιταλία.

Tι fashionrepublic και παπαριές μας λες εδω ρε!
Αυτο το μαγαζι επρεπε να το λένε chinarepublic να τελειώνουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom