Νέα

Επώνυμα ρούχα από Ιταλία σε απίστευτες τιμές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα John12345
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αααααααααααχχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχα

κάτι σαν εννιαίο αλλά αντί για πεζώ καβαλάς φεραρικό.  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
ferrari-fxx-race-leader.jpg
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ΑΡΕΣΚΕΙ ΜΟΥ ΝΑ ΘΩΡΩ , ΤΖΙΑΙ ΤΕΤΟΙΑΝ ΚΑΡΣ
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
παιδια για ψωνια επωνυμων ρουχων στην ιταλια λεει το thread αλλα μονο αυτο δεν ειναι.ευχομαι αρκετοι μαγκες να εχουν καποια πειρα απο εκει και να ξεορυν πως μπορουμε να βρουμε επωνυμα ρουχα ιτλαια χωρις να χρειαστει αν ξοδεψουμε πανω απο 1000 η 2000 ευρω.λοιπον εχω ακουσει και ενα χωριο το seravalle scrivia 80 χιλιομετρα απο μιλανο πας και με λεωφορειο.εκει θα βρεις πολυ καλες τιμες που σου εποτρεπουν να γεμισεις βαλιτσα αν εχεις ενα αλφα κομποδεμα.ειναι ενα χωριο σαν ενα μεγαλο factory outlet οπως ακουσα.μιλαμε βεβαια για στοκ εμπορευμα ενα χρονο πριν περιπου αλαλ με μεγαλη ποικιλια σε χρωματα σχεδια δηλαδη τα παντα απλως ειναι στοκ.με ενδιαφερει αν ξερει κανεας για τιμες στην πλατεια duomo και σε αλλα επωνυμα μαγαζια στο κεντρο οπου εκει βεβαια ειναι πανακριβα αλλα και αυτα με ενδιαφερουν.και εδω δεν ειναι και τοσο φτηνα.πριν 3 καλοκαιρια στην μυκονο ειχα χαλασει για ρουχα και μαγιο 800 ευρω σε μια μερα.ειναι φυσικα πιο ακριβη απο αθηνα η μυκονος αλλα αν παιρνεις φιρμες αναγκαστικα πληρωνεις.εγω πηρα τοτε απο lak. soho soho αμερικανικη μαρκας παντελονι ριγε casual μπλουζα πaul franc 50 ευρω τοτε στοκ ομως απο οτι καταλαβα ηταν...δεν εχω μεγαλη εμπειρια απο ψωνια και ρουχα γενικως αλλα αν καποιος μαγκας ξερει απο ψωνια επωνυμων ρουχων στο μιλανο ας πει ακομα και για τα ακριβα.εδω θα ειμαστε να μην χαθουμε οποις εχει πληροφοριες ας τις παραθεσει εδω.το καλο ντυσιμο παντα και παντου μετραει πολυ μαγκες μου ειδικα αν εισαι εκλεκτικος.αυτα για τωρα εις το επανειδειν.
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
φιλε ται να δωσο 800 για ψωνια δεν το κανω ,μου φαινετε μαλακια ,εγω παω στην αγια και με 200ε ψωνιζω επωνυμεσ φιρμεσ για 1 χρονο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom