Νέα

Επικίνδυνα περιστατικά με ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα J_K
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 407
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.680
Πόντοι
4.655

Συνημμένα

  • N4AAAA.jpg
    N4AAAA.jpg
    124,2 KB · Εμφανίσεις: 44

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Kαι εγω κατα λαθος γαμαγα χωρις καποτα, αλλα αντι να παθω κατι εγω χαθηκε η πουτανα και δεν ξαναεμφανιστηκε στην πιατσα. Να ζησουμε να την θυμομαστε!!!  :priest: :priest: :priest:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Kαι εγω κατα λαθος γαμαγα χωρις καποτα, αλλα αντι να παθω κατι εγω χαθηκε η πουτανα και δεν ξαναεμφανιστηκε στην πιατσα. Να ζησουμε να την θυμομαστε!!!  :priest: :priest: :priest:

όταν την  :zfuck: έγινε τίποτα τέτοιο ?  :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.antinews.gr/wp-content/uploads/2009/07/eclipse.jpg[/img[/URL]]

;D
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Kαι εγω κατα λαθος γαμαγα χωρις καποτα, αλλα αντι να παθω κατι εγω χαθηκε η πουτανα και δεν ξαναεμφανιστηκε στην πιατσα. Να ζησουμε να την θυμομαστε!!!  :priest: :priest: :priest:
την εστειλες τυπε :priest:
 

Επισκέπτης
Kαι εγω κατα λαθος γαμαγα χωρις καποτα, αλλα αντι να παθω κατι εγω χαθηκε η πουτανα και δεν ξαναεμφανιστηκε στην πιατσα. Να ζησουμε να την θυμομαστε!!!  :priest: :priest: :priest:

τύπε μήπως πήδηξες αυτή; Γιατί κάτι τέτοια έλεγε το αβατάρ της...

www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=73740]http://www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=73740[/url]
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Kαι εγω κατα λαθος γαμαγα χωρις καποτα, αλλα αντι να παθω κατι εγω χαθηκε η πουτανα και δεν ξαναεμφανιστηκε στην πιατσα. Να ζησουμε να την θυμομαστε!!!  :priest: :priest: :priest:
Tυπε μπας και εκανες τιποτα περιεργα στην πουτανα;  :rolleyes:
kanibal-di-papua-nugini-332x205.png

 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
όταν την  :zfuck: έγινε τίποτα τέτοιο ?  :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.antinews.gr/wp-content/uploads/2009/07/eclipse.jpg[/img[/URL]]

;D
[/quote]Mαλλον κατι τετοιο, υπο την σκιαν της ακροπόλεως!

 [img]http://parathiro.net/wp-content/uploads/2013/04/488278_ekleipsi_selinis_akropoli.jpg
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
πειτε κανα περιστατικο ρε τυποι
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
και γαμω τα αντισωματα δεν σε αγγιζει κανενας ιος  :S :S :S :S :S :S :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ουυυυυ εχουμε μπολικα απ αυτα παρε να χεις  :tooth:

Καπου στην Αλκαμενους σε μια σαπια κωλογρια.. Εσπασε το προφυλακτικο, εχυσα μεσα  :S

Φυλης 69Β μια Ελενα μελαχρινη με Βυζαρες.. Το ιδιο  :S

Διδυμου 16Α μια αλβανιδα δεν θυμαμαι ονομα, πηγε να κατσει ακα, την πεταξα πισω.

Στο Φυλης 59 πριν 3 χρονια περιπου  :think: στο 2ο ραντεβου μαζι της και μετα απο απιστευτο ερωτα και καυλαντα η Σακιρα εκατσε για πρωτη φορα ακαποτα πανω μου.. Δεν ξερω τι σκεφτομουν και γω νομιζα οτι την επιασα γκομενα η με ερωτευτηκε  :dunno: .. Στη συνεχεια ακολουθησαν πανω απο 10 καυτες ακρως ερωτικες απροφυλακτες συνεδρειασεις μαζι της μεχρι που μια ωραια μερα μου ανακοινωσε οτι φευγει για παντα.. Ημουνα απαρηγορητος για πανω απο 2 μηνες  :'(  :jerking:

Κασσανδρας 6 αν θυμαμαι επισης πριν 2-3 χρονια.. Ονομα κοπελας Ελπιδα.. Φοβερη μουναρα.. 2ο ραντεβου, απιστευτο καυλαντισμα με ειχε τρελανει στα φιλια και οπως τριβοταν πανω μου εκατσε και αυτη ακαποτα.. Ειχα σεληνιαστει απ την καυλα και δεν αντεδρασα για αρκετη ωρα..  :S


Κασσανδρας 4 Μισελ απο Βραζιλια και καλα.. Ακριβως το ιδιο σκηνικο..  :S

Ευνειδων 5 Μια σαπια μιλφ ουτε ονομα δεν θυμαμαι.. Αυτη την πεταξα πισω ακαριαια  :tooth:

Και 4-5 περιπτωσεις με σπασμενα προφυλακτικα ενδιαμεσα που το καταλαβα αμεσως..  :S

....και φυσικα ελευθερο στοματικο, γλωσσοφιλα, 69 και δαχτυλα με την γνωστη Νατασα απο Φωκαιας22 που βρεθηκε θετικη στον HIV  :S  :S :S :S

Ολα εγιναν με τη χρονικη σειρα που τα περιγραφω.. Εκανα τις τελευταιες  εξετασεις για ολα τα ΣΜΝ 2-3 μηνες μετα το σκηνικο με τη Νατασα και ευτυχως δεν αρπαξα τιποτα..

Απο τοτε δεν εχει συμβει τιποτα

Πολυ φοβαμαι οτι ολο και κατι θα ξανακανεις γιατι εισαι άμυαλος.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ακου ρε κατι ανθρωποι που κυκλοφορουν... ακάποτο σεξ με πουτάνα. Και μετα σε λένε και πιρφορο.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Ουυυυυ εχουμε μπολικα απ αυτα παρε να χεις  :tooth:

Καπου στην Αλκαμενους σε μια σαπια κωλογρια.. Εσπασε το προφυλακτικο, εχυσα μεσα  :S

Φυλης 69Β μια Ελενα μελαχρινη με Βυζαρες.. Το ιδιο  :S

Διδυμου 16Α μια αλβανιδα δεν θυμαμαι ονομα, πηγε να κατσει ακα, την πεταξα πισω.

Στο Φυλης 59 πριν 3 χρονια περιπου  :think: στο 2ο ραντεβου μαζι της και μετα απο απιστευτο ερωτα και καυλαντα η Σακιρα εκατσε για πρωτη φορα ακαποτα πανω μου.. Δεν ξερω τι σκεφτομουν και γω νομιζα οτι την επιασα γκομενα η με ερωτευτηκε  :dunno: .. Στη συνεχεια ακολουθησαν πανω απο 10 καυτες ακρως ερωτικες απροφυλακτες συνεδρειασεις μαζι της μεχρι που μια ωραια μερα μου ανακοινωσε οτι φευγει για παντα.. Ημουνα απαρηγορητος για πανω απο 2 μηνες  :'(  :jerking:

Κασσανδρας 6 αν θυμαμαι επισης πριν 2-3 χρονια.. Ονομα κοπελας Ελπιδα.. Φοβερη μουναρα.. 2ο ραντεβου, απιστευτο καυλαντισμα με ειχε τρελανει στα φιλια και οπως τριβοταν πανω μου εκατσε και αυτη ακαποτα.. Ειχα σεληνιαστει απ την καυλα και δεν αντεδρασα για αρκετη ωρα..  :S


Κασσανδρας 4 Μισελ απο Βραζιλια και καλα.. Ακριβως το ιδιο σκηνικο..  :S

Ευνειδων 5 Μια σαπια μιλφ ουτε ονομα δεν θυμαμαι.. Αυτη την πεταξα πισω ακαριαια  :tooth:

Και 4-5 περιπτωσεις με σπασμενα προφυλακτικα ενδιαμεσα που το καταλαβα αμεσως..  :S

....και φυσικα ελευθερο στοματικο, γλωσσοφιλα, 69 και δαχτυλα με την γνωστη Νατασα απο Φωκαιας22 που βρεθηκε θετικη στον HIV  :S  :S :S :S

Ολα εγιναν με τη χρονικη σειρα που τα περιγραφω.. Εκανα τις τελευταιες  εξετασεις για ολα τα ΣΜΝ 2-3 μηνες μετα το σκηνικο με τη Νατασα και ευτυχως δεν αρπαξα τιποτα..

Απο τοτε δεν εχει συμβει τιποτα

Τι antivirus εχεις ρε τυπε?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ακου ρε κατι ανθρωποι που κυκλοφορουν... ακάποτο σεξ με πουτάνα. Και μετα σε λένε και πιρφορο.
η πουτανα σκατομαλακα κανει καθε μηνα εξετασεις οι πουτανες οι αλλες τον γιατρο τον βλεπουν στον υπνο τους μονο ,καλο ειναι να προφυλασομαστε με ολες αλλα μη μου λες για πουτανα και μη ενω ολες ειναι, και οι χειροτερες ειναι αυτες που δεν ειναι επαγγελματιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom