Νέα

Επικίνδυνα περιστατικά με ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα J_K
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 407
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
129
Like
158
Πόντοι
1
Για αρκετο καιρο γαμουσα ακαποτα πουτανα που ειχαμε "σχεση" φυσικα μου εδιχνε εξετασεις καθε 15 μερες ηταν πολυ καθαρη...αλλα ποτε δεν ξερεις ....ευτυχως δεν κολησα τιποτα.Να προσεχετε μαγκες δεν παιζουν με αυτα!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Οι εξωτερικες γκομενες ειναι πιο επικυνδινες τυποι.
Οι περισσοτερες γαμιουνται με τους γκόμενους τους ακα καιβτους αλλαζουν σαν τα πουκαμισα και εκει ειναι η μεγαλυτερη εστια.
 

kerk99

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
253
Like
302
Πόντοι
21
Οι εξωτερικες γκομενες ειναι πιο επικυνδινες τυποι.
Οι περισσοτερες γαμιουνται με τους γκόμενους τους ακα καιβτους αλλαζουν σαν τα πουκαμισα και εκει ειναι η μεγαλυτερη εστια.
Πες το ψεματα.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.355
Like
44.206
Πόντοι
6.256
στο άλλο νήμα λες για 10 και 20 ευρώ το πήδημα και δεν αξίζει παραπάνω και μετά ο ίδιος γράφεις ότι βρήκες μπαρίστα και θα σκάσεις 150 :confused:
ομηρικές μαλακίες :confused::jerking::jerking::jerking::jerking:
συνέχισε, αρχή βδομάδας είναι, μπορείς να φορτσάρεις και περισσότερο...
σε παρακαλω,ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,μην ξεχνας σε ποιον μιλας...ο τυπος εχει κολλησει η1ν1,ειχε κολλησει κορωνοιο αλλα πηγε στα καπακια στην Ν.Σμυρνη στα επεισοδια αν θυμασαι..οτι μας εγραφε απο το κωλοχωρι του βεβαια μικρη σημασια εχει..απο τα τοσα ψεμματα ξεχνα και τι γραφει ο βουκολος εραστης
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
από τη μια λες ότι δεν θες ελληνίδες γιατί αργούν να γαμηθούν και γι αυτό πας με βίζιτες μόνο, από την άλλη ότι οι ελληνίδες είναι επικίνδυνες για ακάποτο γιατί αλλάζουν τους γκόμενους σαν τα πουκάμισα :confused:
μήπως είσαι λίγο :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking: ???
Τα εχεις κανει αχτμα στο πλακουτσωτο σου κεφαλι.
Δεν ειπα αργουν να γαμηθουν σλλα δεν αξιζει να σπαταλας ενεργεια και χρονο για να σου κατσουν μην μπερδευεις τη πουτσα με το πουτσακι το δικο σου.
Επισης οι ελληνιδες ναι αλλαζουν τους γκομενους σαν τα πουκαμισα δεν θεωρουνται πιστες,βασικα επενδυουν στοθς αντρες και οταν βρουν καλη επενδυση ανοιγουν τα ποδαρακια.
Ειναι επικυνδινες γτ ποτε δεν κανουνν εξετασεις για σμν και επισης σχεδον το 90%πηδιουνται ακα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
σε παρακαλω,ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,μην ξεχνας σε ποιον μιλας...ο τυπος εχει κολλησει η1ν1,ειχε κολλησει κορωνοιο αλλα πηγε στα καπακια στην Ν.Σμυρνη στα επεισοδια αν θυμασαι..οτι μας εγραφε απο το κωλοχωρι του βεβαια μικρη σημασια εχει..απο τα τοσα ψεμματα ξεχνα και τι γραφει ο βουκολος εραστης
Καλα εσυ εχεις θέμα με την επαρχεία και τα χωρια αυτο το ξερουμε.
Ναι ρε θα σου πω ψεμματα για να δειξω τι ρε βλακακο?
Αν ηθελα εδω μεσα να πουλησω φουμαρα θα σου λεγα ειμαι ενας ζαμπλουτος με 20 γκομενες και θα μου μιλαγες με το σεις και με το σας.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.355
Like
44.206
Πόντοι
6.256
Καλα εσυ εχεις θέμα με την επαρχεία και τα χωρια αυτο το ξερουμε.
Ναι ρε θα σου πω ψεμματα για να δειξω τι ρε βλακακο?
Αν ηθελα εδω μεσα να πουλησω φουμαρα θα σου λεγα ειμαι ενας ζαμπλουτος με 20 γκομενες και θα μου μιλαγες με το σεις και με το σας.
εγω θα στο πω φιλικα...δεν ξερω τι ζορια αυτοεκτιμησης τραβας αλλα με αυτα που γραφεις αυτοαναιρεισαι..και το κακο ειναι οτι τα γραφεις ελαφρα την καρδια..εγω δεν ειπα ουτε για λεφτα,ουτε για γκομενες οτι το παιζεις καποιος σε αυτα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
εγω θα στο πω φιλικα...δεν ξερω τι ζορια αυτοεκτιμησης τραβας αλλα με αυτα που γραφεις αυτοαναιρεισαι..και το κακο ειναι οτι τα γραφεις ελαφρα την καρδια..εγω δεν ειπα ουτε για λεφτα,ουτε για γκομενες οτι το παιζεις καποιος σε αυτα
Εεε τοτε τι λες ρε γατε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom