Νέα

Επικίνδυνα περιστατικά με ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα J_K
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 407
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
αραγε καταληγουμε στο συμπερασμα οτι κυκλοφορουν πολλοί μαλακες...δηλαδη με ποιο σκεπτικο γαμιούνται ακαποτα με πουτανες...βεβαια δεν δικαιολογώ τις  πουτανες που γαμιούνται επιτηδες ακαποτα...
εσυ ρε τυπε δεν κανεις ακα σεξ;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
filepicker%2Ft9SJJfTryZODnV2aBDgw_heineken.jpg

Eνα λιτρο την ημερα το γιατρο τον κανει περα
:rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.820
Πόντοι
21.555
αυτοαποκαλειται μπουρδελιαρης,τον ψηφιζω για τον επομενο τιμημενο του ιστοτοπου
Έχω τήν εντύπωση ότι θά έπρεπε ήδη να είναί τιμημένος μετά από 4 καταθέσεισ σέ μιά μέρα βλέπης !!! :s&m_1:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
μεγαλος τυπε σημερα αλλες δυο καταθεσεις σε νταιανα και ανκα...τα υπολοιπα στην ημερησια ενημερωση..
αφου δεν τελειωσες λες ρε τυπε τι καταθεση λες; εκτος και αν εννοεις το 20ρικο που πλερωσες
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Άλλος ένας στην συλλογή γλωωσοφιλιασμένων της κυρίας Ντιάνας. :think:
μαλλον τυπε...με πεταξε κατω στο κρεβατι και αρχιζε και μου εκανε κατι περιεργα γενικως η συνευρεση της ηταν περιεργη...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.820
Πόντοι
21.555
μαλλον τυπε...με πεταξε κατω στο κρεβατι και αρχιζε και μου εκανε κατι περιεργα γενικως η συνευρεση της ηταν περιεργη...
Μήπως θέλης νά έχουμε αλλαγή χρωμοσωμάτων; :s&m_1:
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Το προβλημα σου ειναι οτι βλεπεις τη γυναικα λες και ειναι ζωο. Οι γυναικες δεν ειναι ζώα. Περα απο το σεξουαλικο πρεπει να υπάρχει και ψυχικη επαφη.
Τα λες τοσο ρομαντικα...Παω να ξερασω ουρανια τοξα και νεραιδες.
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Οχι τιποτα απλα ετσι εχω μαθει..
Ξεκινησα τα μπουρδελα απ τα 13 μου οποτε οπως καταλαβαινεις εχω καλομαθει στο ευκολο πηδημα..
+ οτι επειδη εχω συνηθησει στην ποικιλια, δεν μου κανει καμια αισθηση να γαμαω την ιδια γυναικα για πανω απο 2-3 φορες πχ απο ενα σημειο και μετα ειτε πιανω τον κωλο μου ειτε πιανω τον δικο της το ιδιο ερεθιζομαι..  :grin:
οποτε οπως καταλαβαινεις πλεον βαριεμαι και σπανια να μπω στη διαδικασια να ριξω μια γυναικα, να επενδυσω χρονο και χρημα σαυτη απ τη στιγμη που γνωριζω εκ των προτερων οτι θα τη γαμησω 2-3 φορες και θα τη βαρεθω..
βεβαια δεν λεω οχι σε ευκολα πηδηματα εκτος, δηλαδη περιπτωσεις που ειναι ηδη ψημενες και δεν θελει σχεδον καθολου προσπαθεια, αυτο το κανω ακομα και θα συνεχισω να το κανω..
Μπεμπα...εισαι πελωριο RESPECT. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom