Νέα

Έπεσε πρόστιμο από τους άχρηστους τσέους του ΦασιστιΚούλη. ΠΩΣ ΤΗ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΩ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milftaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.738
Κριτικές
10
Like
2.093
Πόντοι
3.187
Αν έχεις καμιά άκρη στην εφορία πήγαινε να σου σβήσει το πρόστιμο. Με το αζημείωτο βέβαια αλλά όχι και 300....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.127
Κριτικές
1
Like
29.822
Πόντοι
8.006
χαχα τρολλαρεις ετσι?

Η Ελλαδα νομιζεις εχει αυστηρη αστυνομια? Που ζεις? Εχεις ταξιδεψει πουθενα? Απο τις πιο χαλαρες αστυνομιες στον κοσμο.
Ολοι αυτοι που λες σε μια Αμερικη, Γερμανια, Ιταλια, Αυστραλια, Ασια, Αφρικη, Λατινικη Αμερικη θα ειχαν φαει σφαιρα στην ιδεα οτι δε σταματας και κανεις τον καμποσο.

Και μονο που εχεις να επιδειξεις εναν γρηγοροπουλο 15 χρονια πριν που ενα τετοιο μεμονωμενο περιστατικο μπορεις να βρει δεκαδες μεχρι και στο Μονακο, αποδεικνυει οτι ΔΕΝ εχουμε αυστηρη αστυνομια.

Ισλανδια λεει με 350κ κατοικους. Ευτυχως που δε μας ειπες και Γροιλανδια με τους στυγνους εγκληματιες να κλεβουν φωκιες.
Μωρο εισαι?

Παρε και Σκανδιναβια που πετας οντας ασχετος

Ειδικα σκανδιναβια ειναι 10 φορες πιο αυστηροι απο εδω και δε παιζουν.
Για κανε να φυγεις απο κανενα μπλοκο αστυνομιας και τα λεμε.

Ακομα ενας αδιαβαστος με αποψη
Μηπως εχεις efsyn και left homepage και ενημερωνεσαι?
Μην δινεις πολλη σημασια, ο συγκεκριμενος εχει μυαλο δεκάχρονου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.127
Κριτικές
1
Like
29.822
Πόντοι
8.006
Σε χαίρομαι που είσαι χαρούμενος που δεν ζεις στην Κίνα.
Ολα τα άλλα τα ανέχεσαι και το υπομένεις.
Ραγιαδισμός στα καλύτερα
Να πας να ζησεις εσυ στη Γερμανια, τη Γαλλια, το Βελγιο και την Σκανδιναβια, να χορτασεις δημοκρατική και ανεκτική αστυνομια.
Εκει θα νιωσεις πολυ καλυτερα.
Αντε με τον καθε καταπιεσμενο του καναπε.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.755
Κριτικές
6
Like
3.421
Πόντοι
736
Αν έχεις καμιά άκρη στην εφορία πήγαινε να σου σβήσει το πρόστιμο. Με το αζημείωτο βέβαια αλλά όχι και 300....
150 είπαν οτι είναι τώρα , οπότε χωρίς να ξέρω τι μπορεί να ζητήσει αυτός στην εφορία , αλλά μάλλον αυξάνονται οι πιθανότητες το "φακελάκι" που λες να πλησιάσει το πρόστιμο :P
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.148
Κριτικές
5
Like
1.285
Πόντοι
216
βρες μερικους επιβατες που ηταν στο ιδιο λεοφωρειο για μαρτυρες οτι τη φορουσες,κανε ενσταση και καπακι μηνυση στο οργανο για καταχρηση εξουσιας.παρε και το πιστοποιητικο εμβολιασμου σαν αποδεικτικο νομιμοφροσυνης.....και τα παντα εγγραφως....μη δεχτεις καμμια προφορικη απαντηση.....
Κατάφερες να σπασεις το ρεκόρ μαλακιας του νηματοθετη με αυτο το ποστ!
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.148
Κριτικές
5
Like
1.285
Πόντοι
216

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.148
Κριτικές
5
Like
1.285
Πόντοι
216
Τι λες ρε αλεξ μας κοροιδευεις.
Η ελλαδα εχει επιεικης αστυνομια??τα χαστουκια στους Πακιστανούς μεσα στο τμημα ομονοιας ποιος τα εδινε,τους αθιγγανους με πυροβολισμους ποιος τους εφαγε,τον 15χρονο γρηγοροπουλο ποιος τον εφαγε και πολλα αλλα γεγονοτα,οπως να ποδοπατουν παιδια σε διαδηλωσεις να κοπανανε στο ψαχνο κλπ.
Καθολου επιεικης δεν ειναι και η δυναμη της εξουσιας καλα κρατεί.
Πηγαινε να δεις την αστυνομια στην ισλανδια και στις σκανδιναβικες χωρες και ελα να μου πεις.
Πηγαινε να στραπονιαστεις και να τραβελοπουτσιαστεις εσυ Ζανουλα πουσταρα που ηρθες να μιλησεις και εδω!
Σκεφτομαι τι πακιστανικη και γυφτικη βρωμοπουτσα εχεις φαει!
Screenshot_20210903-010153.png
Screenshot_20210903-010056.png
Screenshot_20210903-171826.png
Screenshot_20200725-123940.jpeg
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200725-123940.jpeg
    Screenshot_20200725-123940.jpeg
    112,8 KB · Εμφανίσεις: 22
Τελευταία τροποποίηση:

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.354
Like
10.877
Πόντοι
3.556
Θελει μεγαλη προσοχη στο ποιος καθεται διπλα μας στο λεωφορειο

 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
540
Κριτικές
10
Like
581
Πόντοι
4.245
Αν και γράφω λίγο αργά, σε σχέση με το πρώτο, εισαγωγικό σχόλιο, η διαφορά του Έλληνα με τους υπόλοιπους ανά τον κόσμο, είναι η εξής:
- Έλλην: πώς της σκαπουλάρω, φασισταριά, Κούλης, μπάτσος κλπ
- Ευρωπαίος: φυσικά έκανα λάθος, πού πληρώνω, στην αστυνομία ή κάπου αλλού;
Μένοντας 10ο χρόνο Ελβετία έχω καταλάβει τη διαφορά που κάνει αυτόν τον τόπο να πηγαίνει με μεγάλα βήματα πίσω.

Τι σχέση είχε αν σου έπεσε η μάσκα στο παράθυρο ή αν σου τρίφτηκε στο ροχαλητό, ή κλπ κλπ; Τη φορούσες όταν έγινε ο έλεγχος; Τα υπόλοιπα είναι τρίχες κατσαρές.
Το να σου πέσει η μάσκα ενώ κοιμόσουν είναι εντελώς απίστευτο ακόμη και για πλάκα....
 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
540
Κριτικές
10
Like
581
Πόντοι
4.245
Α, και όχι μάσκα στο θεληματικό πηγούνι, ή λίγο κάτω από τη μύτη, ή στραβά ή ό,τιδήποτε..
Μάσκα να φτάνει ανάμεσα στα μάτια, αλλιώς δεν τη φοράς σωστά.
Εύχομαι να συνεχίσουν να γράφουν γιατί η Ελλάδα πάει από το κακό στο χειρότερο, όποτε κατεβαίνω όλο και μεγαλύτερη βλακεία διαπιστώνω.
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Αν και γράφω λίγο αργά, σε σχέση με το πρώτο, εισαγωγικό σχόλιο, η διαφορά του Έλληνα με τους υπόλοιπους ανά τον κόσμο, είναι η εξής:
- Έλλην: πώς της σκαπουλάρω, φασισταριά, Κούλης, μπάτσος κλπ
- Ευρωπαίος: φυσικά έκανα λάθος, πού πληρώνω, στην αστυνομία ή κάπου αλλού;
Μένοντας 10ο χρόνο Ελβετία έχω καταλάβει τη διαφορά που κάνει αυτόν τον τόπο να πηγαίνει με μεγάλα βήματα πίσω.

Τι σχέση είχε αν σου έπεσε η μάσκα στο παράθυρο ή αν σου τρίφτηκε στο ροχαλητό, ή κλπ κλπ; Τη φορούσες όταν έγινε ο έλεγχος; Τα υπόλοιπα είναι τρίχες κατσαρές.
Το να σου πέσει η μάσκα ενώ κοιμόσουν είναι εντελώς απίστευτο ακόμη και για πλάκα....
Αδερφε , δεν θα απαντουσα αλλο σε αυτο το thread γιατι αποδειχτηκε τι ατομα κατα το ημισυ υπαρχουν εδω μεσα και οχι μονο εδω ,
αλλα επειδη οπως ειπα υπαρχουν αλλοι τοσοι νορμαλ σε αυτην την βοθρο κοινωνια οπως και εδω ( γιατι και το Μπου αντικατοπτριπζει λιγακι την κοινωνια ) και οχι μοναχα αυτιστικα μαμοθρευτα σκουπιδαρια , τυπους σαν τον Μαρκουλη εναν μαλακα με γαμημενη μεχρι τα εκγατα ψυχη απο τα τσιμπουκια που το χει κερασει η ζωη, που ακομα προφανως τον ξεσκατιζει το ζωο που εχει για μανα ( φαινεται απο τον σκατοτροπο που εγραφε ), θα απαντησω αλλη μια φορα σε εναν τυπο σαν και σενα που φαινεσαι καπως νορμαλ και εχεις ζησει και στο εξωτερικο κατι που θα ηθελα κα εγω να κανω καποια στιγμη
Ο ΛΟΓΟΣ που εγω εγινα ,ναι θα το πραδεχτω, ενας 'ακομα' 'παρακαλεσακιας' και ευθυνοφοβος για ενα 'σφαλμα' οπως λες και με εβαλες στο ιδιο τσουβαλι με τους σκατιαδες του οχλου ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΦΑΛΑ ! ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ κουραδο σκατενιο συστημα ΜΑΣ εχει μαθει να το κανουμε ΕΙΤΕ ΣΦΑΛΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΣΦΑΛΟΥΜΕ
και εδω ερχεται η ουσια ολων αυτων που ηθελα να πω σχετικα με το τι ειναι η τιμωρια ( οχι μονο στο νοητικα καθυστερημενο Ελλαδισταν των σκατιαδων και των μετριατζιδων ) ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ
Τι ειναι λοιπον η τιμωρια ? Ειναι καποιου ειδους φασιστικη επικαιροποιηση ενος καραφλο σκατιαρη αγραμματου ( που αμα δειτε τα γραμματ με τα οποια εγραψε το αλλο σκουπιδαριο οταν με κατεβασαν απο το λεωφορειο το παραβολο , ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, για να κανω την ενσταση και να βρω το ονομα του του ψωριαρη πηρα ξανα στους κωλομπατσους να με πουνε το ονομα του , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΑ ΟΡΝΙΘΟΣΚΑΛΙΣΜΑΤΑ που εκανε ο αναπηρος αγγραματος ψωροχωριατης πουθενατζης, που το βαλανε να κανει τον ΕΠΙΒΟΛΕΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ) , ενος πουθενατζη με στολη , οτι ταχα μου και καλα, ειναι ανωτερος μας και μας επιβαλλει τον νομο ( οτι τωρα αυτος εχει στολη και πρεπει να τον υπακουμε ) ή ειναι ΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΚΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΙΑΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ ΣΟΥ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ.......
Μαλλον το δευτερο αδερφε μου, ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ , ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΟΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΚΑΗΜΕΝΩΝ ΜΑΜΟΘΡΕΦΤΟΘΗΛΑΣΤΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΑΚΑΡΙΔΩΝ, ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΥΤΡΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΡΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ Η ΜΠΑΛΑ....
εσυ ειπες, τι σημασια εχει αν τριφτηκε στο υπνο ή κατι αλλο ..... ε λοιπον, εγω θα σου πω μια ακομα προσωπικη πληροφορια για μενα, τη οποια δεν θα πρεπε οχι μονο σε σενα να πω αλλα ΚΥΡΙΩΣ ουτε και στους σκουπιδοσκατομπατσους, αναγκαστηκα ομως να την πω, οχι γιατι ειναι ψεμα και την εφυηρα μπας και τις σκαπουλαρω, αλλα γιατι ειμαι περα για περα αληθινος και οχι σκουπιδι ..... εγω εχω μια ασυναισθητη παθηση που λεγεται βρουξισμος ( πολλοι μπορει το εχουν, βαριεμαι να το εξηγησω τωρα τι ειναι, γκουγκλαρε το και μαθε τι ειναι , συνηθως οι περισσοτεροι το μαθαινουν και το ανακλυπτουν οταν εχουν γκομενα και κοιμουνται μαζι της, κατι σαν το ροχαλητο ενα πραγμα αλλα χειροτερο ) και καθε φορα που πεφτω σαν κουτσουρο για υπνο καπου, ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ μπορει να παθω, αρα και αυτο οπως και η λαθος σταση της ψευτο μασκας στο οριο της μυτης με εκανε να ειμαι το ενα δευτερολεπτο που θυμαμαι να την φοραω κανονικα οσο κινουνταν το λεωφορειο και το αλλο που ανοιγω τα ματια να ειναι πεσμενη πιο κατω απο την μυτη και να ειναι το κεφαλι στριφογυρισμενο 45 μοιρες κολλημε νο στο τζαμι ...... ΑΡΑ ποιο ειναι τελικα το ζητουμενο στον σωφωνισμο και τι εγινε εδω που να δινει ΟΥΣΙΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΣΚΑΤΟΜΠΑΤΣΟΙ ?
ΣΤΗ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ , ΤΙΠΟΤΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ , ΤΙΠΟΤΑ
Διοτι οταν μπηκα στο λεωφορειο, ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΦΟΡΕΜΕΝΗ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ , ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΝΩ, γιατι σεβομαι τους ανθρωπους αλλα και τα αναριθμητα ζωα γυρω μου ( ακομα και αν ειναι ζωα και δεν τους αξιζει ουτε φτυσιμο στον ταφο τους περισσοτερους) ..........
Εχω επομενως ΕΓΩ , η κατηγορια του πιο υπευθυνου πολιτη εκει εξω, ΝΑ ΣΩΦΡΩΝΙΣΤΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ? ΟΧΙ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ Θα μαθω κατι, εγω απο ολο αυτο ? ΟΧΙ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ , ΜΟΝΑΧΑ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΚΛΕΨΟΥΝ ΕΥΡΩ ΟΠΩΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΑΤΟΚΡΑΤΟΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,
Θα σταματησει μηπως ο βρουξισμος στον υπνο και στην ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ο υπνος στα γαμημενα κωλο ΚΤΕΛ, την αλλη θα μαθει ο υπνος και δεν θα με πιασει, μην τυχον και με βρει κανας αναπηρος σκατοπουστομπατσος που αντι να παει να συλλαβει εγκληματιες ή να βαζει στην φυλακη δεμενους πισθαγκωνα αλητες και αποβρασματα της ζωης, που τρεχουν με 200 και σκοτωνουν κοσμο, ανεβαινει σε λεωφορεια και ριχνει προστιμα σε τυπους που κοιμουνται ?
Θα μου πεις που να ηξερε ποιον ειχε μπροστα του ο κωλομπατσος ..... ε τουλαχιστον οταν κατεβαινα ας ειχαν την ενσυναισθηση, να καταλαβουν ποιος ειμαι , ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΕΥΚΑΡΙΑ να ακουσουν ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ , αντ' αυτου αυτοι με εκοψαν στον προλογο, γιατι ΤΑΧΑ οπως λες και εσυ ταχα ετσι θα σωφρωνιστουν οι λανθανοντες .... ΜΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΩΦΡΩΝΙΣΤΕΙ ..... ΕΓΩ ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟς ΠΟΛΙΤΗΣ , ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΩΝΟΙΟ ΜΑΖΙ ,ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ .......

Υ.Γ. ενα μοναχα ακομα θα πω και οτι καταλαβες καταλαβες ,
οταν ξαναανεβηκα στο λεωφορειο που ηταν σταματημενο πιο κατω γιατι οταν μας κατεβασε ο πρωτος καραφλοπουστομπατσος ειπε στον οδηγο , σταματα να τους περιμενεις, θελουν λεει να ξαναανεβουν, εμενα και τον αλλον που επιασε που ΔΕΝ ΦΟΡΑΓΕ ΚΑΝ ΜΑΣΚΑ.....
ο οδηγος με ρωτησε ανεβαινοντας και ενω ημουνα ΤΕΡΜΑ ΦΟΥΡΚΙΣΜΕΝΟΣ, τι εγινε ρε συ φιλε ? και του απανταω αυτα τα φασιστο ζωα με κατεβασαν για τον κωλο ελεγχο τους
και τον βλεπω στο καπακι να σκαει ενα χαμογελο της επιτυχιας και να κατεβαζει επιδεικτικα την μασκα γελωντας, ο βρωμοχοντρος ο ΕΛληναρας, ο οδηγαρας και να λεει ατακιτσα κωμικου 'ατυχος ε χααχχαα' και συνεχισε πατωντας γκαζι και χασκογελωντας χαιρεκακα ..... ενω τατυτοχρονα ανεβαινοντας να ξαναπαω στην θεση που καθομουνα, δυο τρεις τους ειδα να κανανε χαμογελακια και καποιοι βγαλαν επιδεικτικα τις μασκες να 'αναπνευσουν' τωρα που εφυγε ο 'μπαμπουλας'
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ , γελουσανε τα ζωα ..... γελουσαν και βγαλανε τις μασκεσ που εφυγε ο μπαμπουλας και γελουσαν με τον πιο ευσυνειδητο εκει μεσα...... αλλα οχι εγω το επρεπε να το φαω προστιμο ο παρακαλεσακιας .......
ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΡΩΝΟΙΟ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Testaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2016
Μηνύματα
28
Like
9
Πόντοι
0
Αν ήσουν υπεύθυνος πολίτης δε θα περίμενες από την αστυνομία να μασήσει δάφνες ή να πάρει το λόγο σου ως γεγονός.
Σε είδαν όπως σε είδαν και σου έβαλαν πρόστιμο και δικαίως.
Από την άλλη μετά εσύ που λες ότι είσαι "υπεύθυνος πολίτης" αν ήσουν παρών να την σκαπουλάρει κάποιος που στην ουσία δεν φορούσε μάσκα, θα έλεγες για την ατιμωρησία στο Ελλαδιστάν κλπ κλπ
Επίσης ο ιός κυκλοφορεί και δεν τον νοιάζει αν κοιμάσαι, γιατί αυτός δεν κοιμάται.
Αν τον έχεις πχ, μια χαρά θα γέμιζες τον χώρο με ιό και θα κόλλαγες τους γύρω σου , αλλά δε πειράζει. Θα έλεγες συγνώμη παιδιά που σας κόλλησα, με πήρε ο ύπνος....
Βέβαια από τον τρόπο που γράφεις και αυτά που λες, προφανώς δεν το αντιλαμβάνεσαι, αλλά στα μάτια τρίτων όχι απλά ανήκεις στους σκατιάδες του όχλου όπως είπες, αλλά είσαι και στο σκληρό πυρήνα τους.
Έσφαλες και τέλος. Όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες και μάλιστα με χυδαίο τρόπο.
 

TsiribimTsiribom

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2019
Μηνύματα
37
Like
51
Πόντοι
0
Αδερφε , δεν θα απαντουσα αλλο σε αυτο το thread γιατι αποδειχτηκε τι ατομα κατα το ημισυ υπαρχουν εδω μεσα και οχι μονο εδω ,
αλλα επειδη οπως ειπα υπαρχουν αλλοι τοσοι νορμαλ σε αυτην την βοθρο κοινωνια οπως και εδω ( γιατι και το Μπου αντικατοπτριπζει λιγακι την κοινωνια ) και οχι μοναχα αυτιστικα μαμοθρευτα σκουπιδαρια , τυπους σαν τον Μαρκουλη εναν μαλακα με γαμημενη μεχρι τα εκγατα ψυχη απο τα τσιμπουκια που το χει κερασει η ζωη, που ακομα προφανως τον ξεσκατιζει το ζωο που εχει για μανα ( φαινεται απο τον σκατοτροπο που εγραφε ), θα απαντησω αλλη μια φορα σε εναν τυπο σαν και σενα που φαινεσαι καπως νορμαλ και εχεις ζησει και στο εξωτερικο κατι που θα ηθελα κα εγω να κανω καποια στιγμη
Ο ΛΟΓΟΣ που εγω εγινα ,ναι θα το πραδεχτω, ενας 'ακομα' 'παρακαλεσακιας' και ευθυνοφοβος για ενα 'σφαλμα' οπως λες και με εβαλες στο ιδιο τσουβαλι με τους σκατιαδες του οχλου ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΦΑΛΑ ! ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ κουραδο σκατενιο συστημα ΜΑΣ εχει μαθει να το κανουμε ΕΙΤΕ ΣΦΑΛΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΣΦΑΛΟΥΜΕ
και εδω ερχεται η ουσια ολων αυτων που ηθελα να πω σχετικα με το τι ειναι η τιμωρια ( οχι μονο στο νοητικα καθυστερημενο Ελλαδισταν των σκατιαδων και των μετριατζιδων ) ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ
Τι ειναι λοιπον η τιμωρια ? Ειναι καποιου ειδους φασιστικη επικαιροποιηση ενος καραφλο σκατιαρη αγραμματου ( που αμα δειτε τα γραμματ με τα οποια εγραψε το αλλο σκουπιδαριο οταν με κατεβασαν απο το λεωφορειο το παραβολο , ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, για να κανω την ενσταση και να βρω το ονομα του του ψωριαρη πηρα ξανα στους κωλομπατσους να με πουνε το ονομα του , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΑ ΟΡΝΙΘΟΣΚΑΛΙΣΜΑΤΑ που εκανε ο αναπηρος αγγραματος ψωροχωριατης πουθενατζης, που το βαλανε να κανει τον ΕΠΙΒΟΛΕΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ) , ενος πουθενατζη με στολη , οτι ταχα μου και καλα, ειναι ανωτερος μας και μας επιβαλλει τον νομο ( οτι τωρα αυτος εχει στολη και πρεπει να τον υπακουμε ) ή ειναι ΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΚΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΙΑΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ ΣΟΥ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ.......
Μαλλον το δευτερο αδερφε μου, ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ , ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΟΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΚΑΗΜΕΝΩΝ ΜΑΜΟΘΡΕΦΤΟΘΗΛΑΣΤΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΑΚΑΡΙΔΩΝ, ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΥΤΡΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΡΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ Η ΜΠΑΛΑ....
εσυ ειπες, τι σημασια εχει αν τριφτηκε στο υπνο ή κατι αλλο ..... ε λοιπον, εγω θα σου πω μια ακομα προσωπικη πληροφορια για μενα, τη οποια δεν θα πρεπε οχι μονο σε σενα να πω αλλα ΚΥΡΙΩΣ ουτε και στους σκουπιδοσκατομπατσους, αναγκαστηκα ομως να την πω, οχι γιατι ειναι ψεμα και την εφυηρα μπας και τις σκαπουλαρω, αλλα γιατι ειμαι περα για περα αληθινος και οχι σκουπιδι ..... εγω εχω μια ασυναισθητη παθηση που λεγεται βρουξισμος ( πολλοι μπορει το εχουν, βαριεμαι να το εξηγησω τωρα τι ειναι, γκουγκλαρε το και μαθε τι ειναι , συνηθως οι περισσοτεροι το μαθαινουν και το ανακλυπτουν οταν εχουν γκομενα και κοιμουνται μαζι της, κατι σαν το ροχαλητο ενα πραγμα αλλα χειροτερο ) και καθε φορα που πεφτω σαν κουτσουρο για υπνο καπου, ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ μπορει να παθω, αρα και αυτο οπως και η λαθος σταση της ψευτο μασκας στο οριο της μυτης με εκανε να ειμαι το ενα δευτερολεπτο που θυμαμαι να την φοραω κανονικα οσο κινουνταν το λεωφορειο και το αλλο που ανοιγω τα ματια να ειναι πεσμενη πιο κατω απο την μυτη και να ειναι το κεφαλι στριφογυρισμενο 45 μοιρες κολλημε νο στο τζαμι ...... ΑΡΑ ποιο ειναι τελικα το ζητουμενο στον σωφωνισμο και τι εγινε εδω που να δινει ΟΥΣΙΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΣΚΑΤΟΜΠΑΤΣΟΙ ?
ΣΤΗ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ , ΤΙΠΟΤΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ , ΤΙΠΟΤΑ
Διοτι οταν μπηκα στο λεωφορειο, ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΦΟΡΕΜΕΝΗ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ , ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΝΩ, γιατι σεβομαι τους ανθρωπους αλλα και τα αναριθμητα ζωα γυρω μου ( ακομα και αν ειναι ζωα και δεν τους αξιζει ουτε φτυσιμο στον ταφο τους περισσοτερους) ..........
Εχω επομενως ΕΓΩ , η κατηγορια του πιο υπευθυνου πολιτη εκει εξω, ΝΑ ΣΩΦΡΩΝΙΣΤΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ? ΟΧΙ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ Θα μαθω κατι, εγω απο ολο αυτο ? ΟΧΙ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ , ΜΟΝΑΧΑ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΚΛΕΨΟΥΝ ΕΥΡΩ ΟΠΩΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΑΤΟΚΡΑΤΟΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,
Θα σταματησει μηπως ο βρουξισμος στον υπνο και στην ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ο υπνος στα γαμημενα κωλο ΚΤΕΛ, την αλλη θα μαθει ο υπνος και δεν θα με πιασει, μην τυχον και με βρει κανας αναπηρος σκατοπουστομπατσος που αντι να παει να συλλαβει εγκληματιες ή να βαζει στην φυλακη δεμενους πισθαγκωνα αλητες και αποβρασματα της ζωης, που τρεχουν με 200 και σκοτωνουν κοσμο, ανεβαινει σε λεωφορεια και ριχνει προστιμα σε τυπους που κοιμουνται ?
Θα μου πεις που να ηξερε ποιον ειχε μπροστα του ο κωλομπατσος ..... ε τουλαχιστον οταν κατεβαινα ας ειχαν την ενσυναισθηση, να καταλαβουν ποιος ειμαι , ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΕΥΚΑΡΙΑ να ακουσουν ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ , αντ' αυτου αυτοι με εκοψαν στον προλογο, γιατι ΤΑΧΑ οπως λες και εσυ ταχα ετσι θα σωφρωνιστουν οι λανθανοντες .... ΜΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΩΦΡΩΝΙΣΤΕΙ ..... ΕΓΩ ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟς ΠΟΛΙΤΗΣ , ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΩΝΟΙΟ ΜΑΖΙ ,ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ .......

Υ.Γ. ενα μοναχα ακομα θα πω και οτι καταλαβες καταλαβες ,
οταν ξαναανεβηκα στο λεωφορειο που ηταν σταματημενο πιο κατω γιατι οταν μας κατεβασε ο πρωτος καραφλοπουστομπατσος ειπε στον οδηγο , σταματα να τους περιμενεις, θελουν λεει να ξαναανεβουν, εμενα και τον αλλον που επιασε που ΔΕΝ ΦΟΡΑΓΕ ΚΑΝ ΜΑΣΚΑ.....
ο οδηγος με ρωτησε ανεβαινοντας και ενω ημουνα ΤΕΡΜΑ ΦΟΥΡΚΙΣΜΕΝΟΣ, τι εγινε ρε συ φιλε ? και του απανταω αυτα τα φασιστο ζωα με κατεβασαν για τον κωλο ελεγχο τους
και τον βλεπω στο καπακι να σκαει ενα χαμογελο της επιτυχιας και να κατεβαζει επιδεικτικα την μασκα γελωντας, ο βρωμοχοντρος ο ΕΛληναρας, ο οδηγαρας και να λεει ατακιτσα κωμικου 'ατυχος ε χααχχαα' και συνεχισε πατωντας γκαζι και χασκογελωντας χαιρεκακα ..... ενω τατυτοχρονα ανεβαινοντας να ξαναπαω στην θεση που καθομουνα, δυο τρεις τους ειδα να κανανε χαμογελακια και καποιοι βγαλαν επιδεικτικα τις μασκες να 'αναπνευσουν' τωρα που εφυγε ο 'μπαμπουλας'
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ , γελουσανε τα ζωα ..... γελουσαν και βγαλανε τις μασκεσ που εφυγε ο μπαμπουλας και γελουσαν με τον πιο ευσυνειδητο εκει μεσα...... αλλα οχι εγω το επρεπε να το φαω προστιμο ο παρακαλεσακιας .......
ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΡΩΝΟΙΟ
και το παραληρημα συνεχιζεται
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.754
Like
20.636
Πόντοι
5.006
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί αποτελεί δικαιολογία για να μη φάει πρόστιμο το ότι"κοιμόταν και του είχε πέσει η μάσκα". Δηλαδή όταν κοιμάσαι, ο ιός αδρανοποιείται και δεν μεταδίδεται; Οπότε είσαι ασφαλής και εσύ και οι γύρω σου; Υπάρχει τέτοια έρευνα; :think:
Προς γνώση και συμμόρφωση : σε περίπτωση ενδεχόμενου ύπνου, ας φοράμε χειρουργική μάσκα ή υφασμάτινη που να εφαρμόζει καλά και όχι αυτές τις υφασμάτινες που πέφτουν και τις σηκώνουμε 3 φορές το δευτερόλεπτο
και
σε περίπτωση μεταφοράς με ΚΤΕΛ, ας φοράμε διπλή μάσκα γιατί είναι κάποιοι που είτε κοιμούνται και τους πέφτει είτε τρώνε σε όλη τη διάρκεια του ταξιδιού είτε ..... χίλιες δυο δικαιολογίες μπορεί να σκαρφιστεί ο καθένας.

Το νου μας ρε!

o υπνος ειναι ελλειψη συνειδησης και αρα ανωτερα βια και λογος για να μην σου επιβληθει προστιμο...
ειναι σαν να λες λιποθυμησα και μου επεσε η μασκα....
 

satyrus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
986
Πόντοι
990
χαχα τρολλαρεις ετσι?

Η Ελλαδα νομιζεις εχει αυστηρη αστυνομια? Που ζεις? Εχεις ταξιδεψει πουθενα? Απο τις πιο χαλαρες αστυνομιες στον κοσμο.
Ολοι αυτοι που λες σε μια Αμερικη, Γερμανια, Ιταλια, Αυστραλια, Ασια, Αφρικη, Λατινικη Αμερικη θα ειχαν φαει σφαιρα στην ιδεα οτι δε σταματας και κανεις τον καμποσο.

Και μονο που εχεις να επιδειξεις εναν γρηγοροπουλο 15 χρονια πριν που ενα τετοιο μεμονωμενο περιστατικο μπορεις να βρει δεκαδες μεχρι και στο Μονακο, αποδεικνυει οτι ΔΕΝ εχουμε αυστηρη αστυνομια.

Ισλανδια λεει με 350κ κατοικους. Ευτυχως που δε μας ειπες και Γροιλανδια με τους στυγνους εγκληματιες να κλεβουν φωκιες.
Μωρο εισαι?

Παρε και Σκανδιναβια που πετας οντας ασχετος

Ειδικα σκανδιναβια ειναι 10 φορες πιο αυστηροι απο εδω και δε παιζουν.
Για κανε να φυγεις απο κανενα μπλοκο αστυνομιας και τα λεμε.

Ακομα ενας αδιαβαστος με αποψη
Μηπως εχεις efsyn και left homepage και ενημερωνεσαι?
ΠΕΣΤΑ!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην δινεις πολλη σημασια, ο συγκεκριμενος εχει μυαλο δεκάχρονου
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.445
Πόντοι
8.530
Το καλύτερο απο όλα βασικά ... γιατί μου φαίνεται λίγο κουφό να φοράς μάσκα ενω κοιμάσαι , πίνεις ένα monster η κάτι άλλο με πολύ καφείνη και έτσι ακόμα και αν είσαι με την μάσκα κάτω γιατί μπορεί να έτρωγες όπως λές , να μπορείς να την σηκώσεις αν χρειαστεί.

Μιά ιδέα είπα βασικά , δεν την έχω δοκιμάσει γιατί έχω να πάρω κτέλ η λεωφορείο κάτι χρόνια.

Επίσης να πω οτι τον καταλαβαίνω τον νηματοθέτη που λέει περί άδικου πρόστιμου , πόσο μάλλον αν ηταν συνέχεια προβλεπόμενος όπως λέει.

Και βασικά σιγά να μην βάλουμε και τριπλή μάσκα για έναν ιό που πρέπει να κάνεις τέστ για να δείς αν τον έχεις.

Άσε που οτιδήποτε περισσότερο απο μονή μάσκα εμποδίζει την αναπνοή και έτσι αναγκάζεσαι να αναπνεύσεις περισσότερο απο πλάγια όπου δεν υπάρχει μάσκα. Έτσι ακούγεται τουλάχιστον γιατί δεν έτυχε ποτέ να βάλω διπλή μάσκα.
Δεν εμποδιζει την αναπνοη απλως νιωθεις να πιεζεσαι λιγο στο προσωπο και αν εισαι λιγο με ψυχολογικα θεματα νιωθεις ιτι δυσκολευεσαι να αναπνευσεις.
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
ποια ζωντοχηρα βρε μαλακα ! διπλα μου καθοταν ενας αραπης με βρωμεροραστα μαλλι που πηγα μετα το περιστατικο να τον ρωτησω καλα ρε φιλε γιατι δεν ειδοποιεις και συ , οταν ξανανεβηκα σοκαρισμενος απο την πρωτογονη συμπεριφορα των σκουπιδαριων της τροχαιας , γιατι εκτος των αλλων με περιμενε ( μαζι με τον αλλον που ΟΝΤΩΣ εκανε παραβαση ) και για καμποσα λεπτα το λεωφορειο, και ο χιμπαντζης δεν καταλαβαινε Χρηστο απο λεξεις !
Ο μόνος μαλάκας και πρωτόγονος είσαι εσύ.. Σταμάτα επιτέλους την κλάψα ρε πανίβλάκα κι κάνε κανένα μεροκάματο για να μη μας πρήξεις ξαι και άλλο τ'αρχίδια
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Για ΜΙΑ κ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορα , καθυστερημενο ναυαγιο της ζωης !!!!
Δεν φοραγα καμια μασκα σαν σαλιαρα , ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΤΑΙΓΑ , ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΒΑΡΙΑ και δεν καταλαβα πως επεσε κατω απο το υψος της μυτης ετσι πως γυρισε πλαγια ο λαιμος ! ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙ , οχι ομως οπως κοιμασαι εσυ γενικοτερα στην ζωης σου επειδη λογικα εισαι ενα απραγο σκουπιδαριο ! με ειχε παρει ο υπνος ... ασυναισθητα ! καταλαβες τωρα κακομοιρη?
τυπε ορθιος η καθιστος σε πηρε ο υπνος?:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom