Νέα

Έπεσε πρόστιμο από τους άχρηστους τσέους του ΦασιστιΚούλη. ΠΩΣ ΤΗ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΩ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milftaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Αδερφια του μπου ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ να δουμε αν οντως καποιος εδω μεσα εχει γνωσεις ή προηγουμενη εμπειρια σε ενα ζητημα και να δουμε επιτελους αν μπορει να βοηθησει σε κατι ΣΟΒΑΡΑ !
Προσφατα και οταν λεω προσφατα τα τελευταια εικοσιτετραωρα, ταξιδευα Αθηνα απο ενα κοντινο προορισμο με το ΚΤΕΛ ! Στην μεση της διαδρομης λιγο πριν μπουμε στο κυριως μερος της πολης , κανανε εφοδο τα αχρηστα και ανημπορα ζωα που λεγονται αστυνομικοι ( τροχαια ) να κανουν ελεγχο στο λεωφορειο αν ολοι φορανε μασκες και δεν υπαρχει καποιος που εν τηρει κατα γραμμα τον Νομο περι προσοχης και ευθυνης του διπλανου ( διοτι ο κορωνοιος ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ ). Να μην τα πολυλογω , εγω ο κακομοιρης με επιασε ο υπνος στα μισα της διαδρομης και ειχα γυρει το κεφαλι μου στο τζαμι , ΦΥΣΙΚΑ το τονιζω οτι φορουσα μασκα κανονικα και με τον νομο και εχω κανει και εμβολιο ( το τονιζω για να μην λενε καποιοι οτι ειμαι κανενας μη νομοταγης και αρπαγμενος οτι δεν υπαρχει κορωνοιος και τετοιες μαλακιες που πιστευουν πολλοι αυτιστικοι ) , ΑΠΛΑ ο καψερος ετσι πως 'επεσε' το κεφαλι μουστο πλαι, 'γλιστρησε' και η μασκα και επεσε κατω απο τα ρουθουνια με αποτελεσμα να εκτεθει το στομα αρκετα ( ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ενω κοιμομουνα και μαλιστα βαθια και δεν καταλαβαινα τιποτα ) και στο μεταξυ ανεβαινει το αθλιο καραφλο σκουπιδι της τροχαιας , ενας καημενος αυτιστικοφατσας και επιασε εναν που δεν φορουσε καν μασκα και ξυπναει και μενα και φωναζε σαν τον μαλακα τον αρχιδαρα , ελα και εσυ κατω ΤΩΡΑ , εγω εντωμεταξυ σαστισμενος απο τον υπνο ημουνα σε σοκ γιατι η πρωτη εικονα , μεχρι να προλαβω καλα καλα να συνειδητοποιησω ηταν η καθυστερημενη φατσα του πουστομπατσου και ξαφνου ημουνα κατω και κατεβηκα και εδωσα τα στοιχεια στα αυτιστικα σκουπιδαρια του κωλο Φασιστα του αυτιστιΚΟΥΛΗ ( που πηγε και στο Γιειλ να γραψει το ζωο που εχει για κορη ) ΧΩΡΙΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ! ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑ!

Αν καποιος εχει φαει προστιμο εδω μεσα για παρομοιο λογο , τυπου οτι ταχα δεν φορουσε μασκα και δεν τηρουσε τις απαρεγκλιτες εντολες υγιειονομικης καλυψης κλειστου χωρου ή αν ειστε νομικοι και ξερετε απο αυτα, PlEASE αν μπορειτε ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ,τι πρεπει να κανω ,
τα ανικανα και απραγα ζωα της τροχαιας με κατι ορνιθοσκαλισματα π εκαναν εγραψαν και μια διευθυνση ενα email για ενσταση λεει και καλα αμα δεν συμφωνησατε με την αποφαση , αλλα εγω επειδη φοβαμαι οτι αμα κανω απλα ενσταση εκει θα μου τα κελψουν τα κωλοφασισταρια τα 150 , μηπως λοιπον πρεπει να προβω και σε αλλες ενεργειες πχ, να φτασω παρω μεχρι και Διευθυντη Τροχαιας να παρακαλεσω για να μην το φαω ,
δεν ειμαι καθολου καλα στην ζωη μου γενικα και ειδικα οικονομικα και ηρθε τωρα και αυτο σημερα και με γαμησε το ειναι ,
please αν μπορειτε πειτε σοβαρες συμβουλες !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.178
Κριτικές
1
Like
30.892
Πόντοι
8.006
Μην πληρωσεις τιποτα και ασε το ποσο του προστιμου να περασει σαν χρεος στην εφορια
Για μικροποσά δεν κάνει κατασχεσεις η ΑΑΔΕ
Αν θελεις παλι, οταν βεβαιωθει στην εφορια ως χρεος κάνε ρυθμιση 12 δοσεων ή οσες σου επιτρεψει το συστημα.
Πολυ αγχος βλεπω για ενα προστιματακι, σιγα ρε φιλε, ουτε το 1/10 του κοσμου δεν τα πληρωσε
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Θα μπορούσες να πεις κάποιον απο γύρω αν τυχόν γίνει κάτι να σε ειδοποιήσει αφού ξέρεις ότι κοιμάσαι σαν βόδι.
Τώρα πλήρωσε τη μαλακία σου και μη κλαίγεσαι σαν τη ζωντοχήρα!
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
167
Like
153
Πόντοι
1
Μην πληρωσεις τιποτα και ασε το ποσο του προστιμου να περασει σαν χρεος στην εφορια
Για μικροποσά δεν κάνει κατασχεσεις η ΑΑΔΕ
Αν θελεις παλι, οταν βεβαιωθει στην εφορια ως χρεος κάνε ρυθμιση 12 δοσεων ή οσες σου επιτρεψει το συστημα.
Πολυ αγχος βλεπω για ενα προστιματακι, σιγα ρε φιλε, ουτε το 1/10 του κοσμου δεν τα πληρωσε
Φίλε αν το πρόστιμο πάει στην ααδε δεν θα προστίθεται τόκοι μετά και το πρόστιμο θα αυξηθει;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Κανε ενσταση..
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Μην πληρωσεις τιποτα και ασε το ποσο του προστιμου να περασει σαν χρεος στην εφορια
Για μικροποσά δεν κάνει κατασχεσεις η ΑΑΔΕ
Αν θελεις παλι, οταν βεβαιωθει στην εφορια ως χρεος κάνε ρυθμιση 12 δοσεων ή οσες σου επιτρεψει το συστημα.
Πολυ αγχος βλεπω για ενα προστιματακι, σιγα ρε φιλε, ουτε το 1/10 του κοσμου δεν τα πληρωσε
ρε μεγαλε , εισαι και ο νομικος της παρεας και παλαιος κιολας...... δεν ηταν αυτη η απαντηση π θελω....οχι ρε φιλε ειναι θεμα ηθικο και αρχων και ψυχολογιας αν θελεις , ΔΕΝ ΘΕΛΩ να εχω προστιμο στο ονομα ακομα και αν ειναι ενα σχετικα ευτελες ποσο οπως ΛΕΣ , που δεν βγαζουμε ολοι τα ιδια λεφτα σε αυτην την ζωη μεγαλε Κουγια του Μπου ! αλλοι ειμαστε με 600αρια και 700αρια και τωρα για ΚΑΝΕΝΑΝ λογο θα πληρωνω στο σκουπιδο κρατος του αναπηρου εγκεφαλικα Δεξιοφασιστα με την φατσα αυτιστικου σχεδον το 1 τεταρτο του μισθου μου ! Αμα εισαι τοσο large στειλε μου εσυ 150 και ειμαστε οκ τοτε , αμα ΕΣΕΝΑ δεν σου κανει τιποτα, που εγω σου λεω οτι δεν ειναι ΜΟΝΟ το ποσο , ειναι και οτι το ονομα μου , ΤΟ ΟΝΟΜΑ ενος πεντακαθαρου ανθρωπου και οχι ενος ακομα αναπηρου σκουπιδιου οπως τοσοι και τοσοι εκει εξω θα ειναι γραμμενο σαν ΠΑΡΑΒΑΤΗΣ για το ΑΠΟΛΥΤΩΣ Τιποτα, αυριο σε ενα γραφειο καπου στην Αθηνα που θα ασχολειτε με προστιμα , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΩ και να ΕΧΩ ΣΦΑΛΕΙ πουθενα ΑΠΟΛΥΤΩΣ , ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ δεν ουσταρω ουτε σεντ να δωσω ετσι , ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ τροπους να διαγραφει θελω , οχι αστο να παει εφορια και τετοια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.178
Κριτικές
1
Like
30.892
Πόντοι
8.006
ρε μεγαλε , εισαι και ο νομικος της παρεας και παλαιος κιολας...... δεν ηταν αυτη η απαντηση π θελω....οχι ρε φιλε ειναι θεμα ηθικο και αρχων και ψυχολογιας αν θελεις , ΔΕΝ ΘΕΛΩ να εχω προστιμο στο ονομα ακομα και αν ειναι ενα σχετικα ευτελες ποσο οπως ΛΕΣ , που δεν βγαζουμε ολοι τα ιδια λεφτα σε αυτην την ζωη μεγαλε Κουγια του Μπου ! αλλοι ειμαστε με 600αρια και 700αρια και τωρα για ΚΑΝΕΝΑΝ λογο θα πληρωνω στο σκουπιδο κρατος του αναπηρου εγκεφαλικα Δεξιοφασιστα με την φατσα αυτιστικου σχεδον το 1 τεταρτο του μισθου μου ! Αμα εισαι τοσο large στειλε μου εσυ 150 και ειμαστε οκ τοτε , αμα ΕΣΕΝΑ δεν σου κανει τιποτα, που εγω σου λεω οτι δεν ειναι ΜΟΝΟ το ποσο , ειναι και οτι το ονομα μου , ΤΟ ΟΝΟΜΑ ενος πεντακαθαρου ανθρωπου και οχι ενος ακομα αναπηρου σκουπιδιου οπως τοσοι και τοσοι εκει εξω θα ειναι γραμμενο σαν ΠΑΡΑΒΑΤΗΣ για το ΑΠΟΛΥΤΩΣ Τιποτα, αυριο σε ενα γραφειο καπου στην Αθηνα που θα ασχολειτε με προστιμα , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΩ και να ΕΧΩ ΣΦΑΛΕΙ πουθενα ΑΠΟΛΥΤΩΣ , ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ δεν ουσταρω ουτε σεντ να δωσω ετσι , ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ τροπους να διαγραφει θελω , οχι αστο να παει εφορια και τετοια
Πρώτον, δεν "γραφεται" πουθενα το προστιμο. Μπας και νομιζεις οτι γραφεται στο ποινικο μητρωο?
Δευτερον, τα προστιμα δεν τα ανακαλυψε ο "δεξιοφασιστας". Υπηρχαν και θα υπαρχουν για ενα σωρο παραβασεις. Και για την συγκεκριμενη παραβαση, τα ιδια προστιμα υπαρχουν πανευρωπαικα.
Τριτον, αν θελεις "νομιμο" τροπο διαγραφης, κανε ενσταση.
Τεταρτον, αν θελεις να διαγραφεί λαμογιοειδώς, δεν ξερω να σε βοηθησω.
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Θα μπορούσες να πεις κάποιον απο γύρω αν τυχόν γίνει κάτι να σε ειδοποιήσει αφού ξέρεις ότι κοιμάσαι σαν βόδι.
Τώρα πλήρωσε τη μαλακία σου και μη κλαίγεσαι σαν τη ζωντοχήρα!
ποια ζωντοχηρα βρε μαλακα ! διπλα μου καθοταν ενας αραπης με βρωμεροραστα μαλλι που πηγα μετα το περιστατικο να τον ρωτησω καλα ρε φιλε γιατι δεν ειδοποιεις και συ , οταν ξανανεβηκα σοκαρισμενος απο την πρωτογονη συμπεριφορα των σκουπιδαριων της τροχαιας , γιατι εκτος των αλλων με περιμενε ( μαζι με τον αλλον που ΟΝΤΩΣ εκανε παραβαση ) και για καμποσα λεπτα το λεωφορειο, και ο χιμπαντζης δεν καταλαβαινε Χρηστο απο λεξεις !
 

Makis99

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
346
Κριτικές
14
Like
1.406
Πόντοι
2.285
ρε μεγαλε , εισαι και ο νομικος της παρεας και παλαιος κιολας...... δεν ηταν αυτη η απαντηση π θελω....οχι ρε φιλε ειναι θεμα ηθικο και αρχων και ψυχολογιας αν θελεις , ΔΕΝ ΘΕΛΩ να εχω προστιμο στο ονομα ακομα και αν ειναι ενα σχετικα ευτελες ποσο οπως ΛΕΣ , που δεν βγαζουμε ολοι τα ιδια λεφτα σε αυτην την ζωη μεγαλε Κουγια του Μπου ! αλλοι ειμαστε με 600αρια και 700αρια και τωρα για ΚΑΝΕΝΑΝ λογο θα πληρωνω στο σκουπιδο κρατος του αναπηρου εγκεφαλικα Δεξιοφασιστα με την φατσα αυτιστικου σχεδον το 1 τεταρτο του μισθου μου ! Αμα εισαι τοσο large στειλε μου εσυ 150 και ειμαστε οκ τοτε , αμα ΕΣΕΝΑ δεν σου κανει τιποτα, που εγω σου λεω οτι δεν ειναι ΜΟΝΟ το ποσο , ειναι και οτι το ονομα μου , ΤΟ ΟΝΟΜΑ ενος πεντακαθαρου ανθρωπου και οχι ενος ακομα αναπηρου σκουπιδιου οπως τοσοι και τοσοι εκει εξω θα ειναι γραμμενο σαν ΠΑΡΑΒΑΤΗΣ για το ΑΠΟΛΥΤΩΣ Τιποτα, αυριο σε ενα γραφειο καπου στην Αθηνα που θα ασχολειτε με προστιμα , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΩ και να ΕΧΩ ΣΦΑΛΕΙ πουθενα ΑΠΟΛΥΤΩΣ , ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ δεν ουσταρω ουτε σεντ να δωσω ετσι , ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ τροπους να διαγραφει θελω , οχι αστο να παει εφορια και τετοια

Ρε φίλε πως κανεις ετσι; περίοδο εχεις;
Ρώτησες και σου είπε τη γνώμη του ο ανθρωπος, αν δε σου αρέσει οκ αλλα αυτη ειναι.
Πηγαινε στο γραφείο που ασχολείται με πρόστιμα και βρες λύση. Τι ανοίγεις θέμα αφού ξέρεις την απαντηση.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.480
Like
11.041
Πόντοι
3.556
Και για την συγκεκριμενη παραβαση, τα ιδια προστιμα υπαρχουν πανευρωπαικα.
Παντως εδω που τα λεμε ειναι αδικο να τρωει ιδιο προστιμο ο Ολλανδος που βγαζει 3000 (5% τουμισθου του) το μηνα και ο Ελληνας που βγαζει 600 (25% του μισθου του)
Ειδικα το 300ρι (που καποια στιγμη ηθελε να το κανει 500ρι) σε γονατιζε. Μισος μισθος
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.011
Κριτικές
99
Like
47.433
Πόντοι
21.511
ποια ζωντοχηρα βρε μαλακα ! διπλα μου καθοταν ενας αραπης με βρωμεροραστα μαλλι που πηγα μετα το περιστατικο να τον ρωτησω καλα ρε φιλε γιατι δεν ειδοποιεις και συ , οταν ξανανεβηκα σοκαρισμενος απο την πρωτογονη συμπεριφορα των σκουπιδαριων της τροχαιας , γιατι εκτος των αλλων με περιμενε ( μαζι με τον αλλον που ΟΝΤΩΣ εκανε παραβαση ) και για καμποσα λεπτα το λεωφορειο, και ο χιμπαντζης δεν καταλαβαινε Χρηστο απο λεξεις !
εισαι ρατσιστης παιχτη ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.178
Κριτικές
1
Like
30.892
Πόντοι
8.006
ποια ζωντοχηρα βρε μαλακα ! διπλα μου καθοταν ενας αραπης με βρωμεροραστα μαλλι που πηγα μετα το περιστατικο να τον ρωτησω καλα ρε φιλε γιατι δεν ειδοποιεις και συ , οταν ξανανεβηκα σοκαρισμενος απο την πρωτογονη συμπεριφορα των σκουπιδαριων της τροχαιας , γιατι εκτος των αλλων με περιμενε ( μαζι με τον αλλον που ΟΝΤΩΣ εκανε παραβαση ) και για καμποσα λεπτα το λεωφορειο, και ο χιμπαντζης δεν καταλαβαινε Χρηστο απο λεξεις !
Βρωμιαρης ο μαυρος με το ραστα, δεξιοφασιστας αυτιστικος ο Κουλης, σκουπιδαριό ο τροχαίος, large Κούγιας του μπου εγω, εισαι πολυ γλυκούλης ρε τύπε
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.011
Κριτικές
99
Like
47.433
Πόντοι
21.511
Βρωμιαρης ο μαυρος με το ραστα, δεξιοφασιστας αυτιστικος ο Κουλης, σκουπιδαριό ο τροχαίος, large Κούγιας του μπου εγω, εισαι πολυ γλυκούλης ρε τύπε
οι παρενεργειες που σου ελεγα ?
τα βλεπεις τα αποτελεσματα :eyebrows:
 
OP
OP
M

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
ΒΛΕΠΩ βριθει σοβαρων λυσεων το Μπου , ευχαριστω αλανια , ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΙ
εντωμεταξυ εγω κυριως ηθελα μια σοβαρη αποψη απο ψυχολογικης αποψεως κυριως , γιατι εχω ωρες τωρα που αναλογιζομαι το περιστατικο και ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΗ φορα σε τοσα χρονια στην ζωη μου πιαστηκα ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΟΥΠΙΔΟΕΥΤΕΛΗ λογο και μονο και μονο απο αυτο ειμαι τοσο εκνευρισμενος και πανω εκει π παω να σκεφτω κατι αλλο να χαλαρωσω , μου ρχεται στο μυαλο εκεινη η φατσα του του καραφλοκασιδα του σκουπιδοτενεκε την ωρα που ξυπναω σαστισμενος με μισοφορεμενη ζαρωμενη στο πλαι του μαγουλου μου την μασκα να φωναζει σχεδον κανοντας προγκρομ Χιτλερικα, 'και σεις κυριε κατεβειτε σας παρακαλω ΤΩΡΑ ΚΑΤΩ, ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΣΥ , τι με κοιτας με γουρλωμενο υφος ΚΑΤΕΒΑ ΤΩΡΑ' ! Μα το θεο το ποσα σεναρια εχω κανει στο μυαλο να εγκληματισω ΣΟΒΑΡΑ αμα τον δω αυτον τον ασχημοαναπηρο , ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ! και οχι μονο αυτο αλλα και τους κατω που τα γραφανε τα προστιμα! τεσπα σιγα που θα εβρισκα σοβαρη λυση ..... κατσε τωρα να παρακαλας αναπηρους δημοσιους υπαλληλους απο αυριο και να σε παραπεμπουνε απο τηλεφωνο σε τηλεφωνο και απο προισταμενο σε προισταμενο και παλι αααν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom