Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 223K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
ησουν και πελατης της και σε ξεπεταξε
Φαντασου αυτους που δεν ειναι πελατες τι σφολι θα φανε αν δεν ηταν καλα
Θα μπορουσε να σου πει αφου εχεις ξαναπαει αστο σημερα δεν ειμαι καλα.
Ακριβώς! Κ αν ήμουν εγώ θα την απέφευγα μόλις μου έλεγε ότι έχει συνάχι κ είναι άκεφη αλλα είναι στανταρακι,εκεί τη πάτησε
 

hana3671

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
22
Like
154
Πόντοι
10
Ακριβώς! Κ αν ήμουν εγώ θα την απέφευγα μόλις μου έλεγε ότι έχει συνάχι κ είναι άκεφη αλλα είναι στανταρακι,εκεί τη πάτησε

Οταν μου το ειπε, ηταν ηδη μαζι μου στο δωματιο 2-3 λεπτα με τη μαλαπερδα στο χερι της. Δεν ηθελα να μπω στη διαδικασια να ζητησω πισω τα λεφτα και να εχω μανουρες με τη ιδια και την τσατσα. Επαιξα κι εχασα αλλα δεν προκειται να με ξαναδει!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
Οταν μου το ειπε, ηταν ηδη μαζι μου στο δωματιο 2-3 λεπτα με τη μαλαπερδα στο χερι της. Δεν ηθελα να μπω στη διαδικασια να ζητησω πισω τα λεφτα και να εχω μανουρες με τη ιδια και την τσατσα. Επαιξα κι εχασα αλλα δεν προκειται να με ξαναδει!
αμ θα σε ξαναδεί! Γιατί αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που την έχεις στανταρακι. Όλοι λίγο πολύ είμαστε καψούρηδες με τα στανταρακια μας
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Οταν μου το ειπε, ηταν ηδη μαζι μου στο δωματιο 2-3 λεπτα με τη μαλαπερδα στο χερι της. Δεν ηθελα να μπω στη διαδικασια να ζητησω πισω τα λεφτα και να εχω μανουρες με τη ιδια και την τσατσα. Επαιξα κι εχασα αλλα δεν προκειται να με ξαναδει!
στη μουναρα της και αν δε σε ξαναδει θα δει αλλους !!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.745
Κριτικές
15
Like
11.397
Πόντοι
3.846

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
Μια καλή θεωρώ περίπτωση  λατινας ειναι η ροζαλιντα από φυλής 104 .....δεν κοροϊδεύει και τιμά το αντίτιμο...μια μικρή ένσταση από την πλευρά μου στην παθητικότητα της κατα τα αλλα ειναι καλή....
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Βριλησου 36 α περασμα μετα τις 1 την νυχτα δουλευε μια γκομενα ντορινα αλβανιδα πρεπει να ηταν οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα δεν την λες και ασχημη ημουν με εναν φιλο μας ψιλο τρηφτηκε στο σαλονι και αποφασισαμε για παρτουζα η τιμη εκλεισε στα 80 ευρω που τις προτειναμε και δεχτηκε και για τους δυο.στα του αγωνα τα εδινε ολα πολυ δεχτηκη,πιπα χωρις καποτα γλωσσοφιλα και γενικα δεν εκλεβε στις στασεις τελειωμα στα βυζια της.διαρκεια παραμονης στο δωματιο περιπου κανα 20 λεπτο μιλαει ελληνικα καλα και ηλικια περιπου στα 35.μου ειπε οτι δουλευει καθε σαββατο δεν ειναι η μουναρα που θα παθεις πλακα αλλα το εξαργυρωνει σε υπηρεσιες.
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Βριλησου 36 α περασμα μετα τις 1 την νυχτα δουλευε μια γκομενα ντορινα αλβανιδα πρεπει να ηταν οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα δεν την λες και ασχημη ημουν με εναν φιλο μας ψιλο τρηφτηκε στο σαλονι και αποφασισαμε για παρτουζα η τιμη εκλεισε στα 80 ευρω που τις προτειναμε και δεχτηκε και για τους δυο.στα του αγωνα τα εδινε ολα πολυ δεχτηκη,πιπα χωρις καποτα γλωσσοφιλα και γενικα δεν εκλεβε στις στασεις τελειωμα στα βυζια της.διαρκεια παραμονης στο δωματιο περιπου κανα 20 λεπτο μιλαει ελληνικα καλα και ηλικια περιπου στα 35.μου ειπε οτι δουλευει καθε σαββατο δεν ειναι η μουναρα που θα παθεις πλακα αλλα το εξαργυρωνει σε υπηρεσιες.
Καλή τιμουλα
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
100 ήθελε τις είπα 80 και μπηκε
 

Επισκέπτης
Εμμυ(Ρωσίδα) και μια πιτσιρικά Ρουμάνα.
Τι εννοείς στα 5 λεπτά φεύγουν;
Παίρνεις διπλό και σε ξεπετανε σε 5 λεπτά;
στο μονο

Η πιτσιρικα Ρουμανα July με ξεπεταξε

Οχι οτι οι βενεζουαλοφολιτσες καθονται παραπανω
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Mαυρο στη συγκεκριμενη εκδιδομενη!
Ας μην ειμαστε υπερβολικοι..... Δε ριχνεις μαυρο σε στανταρακι οπως η Γκλορια εξ αιτιας ενος ατυχου περιστατικου. Δεν εχουν μεινει και πολλες να εχουμε ανεση..... Νομιζω;
Παντως σε αναλογη περιπτωση πριν χρονια στο RIP Β42 με τον "ερωτα" Λαϊμα, με προλαβε στο σαλονι πριν μπω δωματιο, εκατσε στα ποδια μου για να φαινεται στην καμερα οτι με ψηνει να περασω και μου ψυθιρισε στ' αυτι "σε παρακαλω φυγε, δεν ειναι καλη μερα σημερα".
Απο τοτε ποτε δεν περναω δωματιο πριν δω και πω μια καλημερα με την κοπελα στο σαλονι....Ακομα και στανταρακια που τις ξερω χρονια. Ετσι αποφευγω περιπτωσεις κακοκεφιας, ιώσεων κλπ. που ειναι μεσα στο προγραμμα να συμβουν.  :hi:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
Ας μην ειμαστε υπερβολικοι..... Δε ριχνεις μαυρο σε στανταρακι οπως η Γκλορια εξ αιτιας ενος ατυχου περιστατικου. Δεν εχουν μεινει και πολλες να εχουμε ανεση..... Νομιζω;
Παντως σε αναλογη περιπτωση πριν χρονια στο RIP Β42 με τον "ερωτα" Λαϊμα, με προλαβε στο σαλονι πριν μπω δωματιο, εκατσε στα ποδια μου για να φαινεται στην καμερα οτι με ψηνει να περασω και μου ψυθιρισε στ' αυτι "σε παρακαλω φυγε, δεν ειναι καλη μερα σημερα".
Απο τοτε ποτε δεν περναω δωματιο πριν δω και πω μια καλημερα με την κοπελα στο σαλονι....Ακομα και στανταρακια που τις ξερω χρονια. Ετσι αποφευγω περιπτωσεις κακοκεφιας, ιώσεων κλπ. που ειναι μεσα στο προγραμμα να συμβουν.  :hi:
Λαϊμαααααααα ! Εσυ την είχες εντοπίσει Καλαμάτα ή κάνω λάθος; Ξέρουμε που γαμιεται αυτός ο παίδαρος;
 

hana3671

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
22
Like
154
Πόντοι
10
Ας μην ειμαστε υπερβολικοι..... Δε ριχνεις μαυρο σε στανταρακι οπως η Γκλορια εξ αιτιας ενος ατυχου περιστατικου. Δεν εχουν μεινει και πολλες να εχουμε ανεση..... Νομιζω;
Παντως σε αναλογη περιπτωση πριν χρονια στο RIP Β42 με τον "ερωτα" Λαϊμα, με προλαβε στο σαλονι πριν μπω δωματιο, εκατσε στα ποδια μου για να φαινεται στην καμερα οτι με ψηνει να περασω και μου ψυθιρισε στ' αυτι "σε παρακαλω φυγε, δεν ειναι καλη μερα σημερα".
Απο τοτε ποτε δεν περναω δωματιο πριν δω και πω μια καλημερα με την κοπελα στο σαλονι....Ακομα και στανταρακια που τις ξερω χρονια. Ετσι αποφευγω περιπτωσεις κακοκεφιας, ιώσεων κλπ. που ειναι μεσα στο προγραμμα να συμβουν.  :hi:

Φιλε Toninno την ειδα στο σαλονι, ειπαμε καλημερα, αλλα δεν εκανε κατι για να μου δειξει οτι δεν ειναι καταλληλη μερα. Μου το ξεφουρνισε στο δωματιο 2-3 λεπτα αφοτου ειχε μπει. Με χαλασε πολυ το ολο σκηνικο και δε νομιζω να την προτιμησω ξανα. Συμφωνω μαζι σου οτι δεν εχουν μεινει πολλες με ανεση αλλα απο την αλλη σκεφτομαι μηπως εχουμε παραγνωριστει με ορισμενες για να συμπεριφερονται ετσι
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Φιλε Toninno την ειδα στο σαλονι, ειπαμε καλημερα, αλλα δεν εκανε κατι για να μου δειξει οτι δεν ειναι καταλληλη μερα. Μου το ξεφουρνισε στο δωματιο 2-3 λεπτα αφοτου ειχε μπει. Με χαλασε πολυ το ολο σκηνικο και δε νομιζω να την προτιμησω ξανα. Συμφωνω μαζι σου οτι δεν εχουν μεινει πολλες με ανεση αλλα απο την αλλη σκεφτομαι μηπως εχουμε παραγνωριστει με ορισμενες για να συμπεριφερονται ετσι
Αυτο το τελευταιο ειναι αληθεια....
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Κι'εμένα μου χει τύχει αυτό, να μου πουν οι κοπέλες ότι δεν αισθάνονται καλά και να μην περάσω μαζί τους.
Μια φορά με την Αναστασία την ψηλή στο Φ104, και δύο φορές με τη Φαίη στην αλυσίδα του Μεγαλέξαντρου. Οι σωστές κοπέλες ξέρουν ότι μπορεί να χάσεις ένα 50άρι εκείνη τη μέρα αλλά σκλαβώνεις τον άλλο και θα σου ξανάρθει με την πρώτη ευκαιρία.
Σωστο!!!  :thumbsup:
 
  • Like
Αντιδράσεις: px75

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Λαϊμαααααααα ! Εσυ την είχες εντοπίσει Καλαμάτα ή κάνω λάθος; Ξέρουμε που γαμιεται αυτός ο παίδαρος;
Δεν την ειχα "εντοπισει" ακριβως.... Ειχα πληροφορηση εκ των εσω  :grin: :grin:

Δυστυχως "ο παιδαρος" εχει αποσυρθει απο την κυκλοφορια.... :-
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom