Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.402
Πόντοι
34.612
Το μωρακι το ειχα πρωτοδει οταν ειχε ερθει σε αλλη αλυσιδα πριν δυο χρονια κ ειχαμε καλη χημεια.Τωρα που ξαναρθε το δοκιμασα για να ανανεωσω τα στανταρακια μου κ δε το μετανιωσα.Πολυ φρεσκια,ορεξατη κ με χαμογελο στο ομορφο προσωπακι της οπως τη πρωτη φορα.Στην αρχη γουτσουγουτσου,τσιμπουκι με σκουφο στο 50ρικο αλλα στο 100ρι κ πανω ειπε δεν βαζει!Μετα η κοπελα με ετριβε με τις βυζαρες κ ανεβασε στροφες!Μου πηρε σταση στα 4 για αγριο γαμησι!Εκει οντως πεσανε κολοχαστουκα κ δυνατο σπρωξιμο.
Προτεινεται για βυζολατρες κ καμπυλολατρεις!

Κ για σουσι?? :headbaning1: :respect:
 

jukebox_hero

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
47
Like
47
Πόντοι
0
Ξέρουμε τίποτα για την Άρτεμις της αλυσίδας Θησέως 40/Θησεώς 365/Πειραιώς 193/Αθηνών 318?
Την είχα σταμπάρει απ’ όταν έπαιζε στους Γερμανούς, αλλά θυμάμαι είχε ρωτήσει κάποιος σε ένα από τα νήματα τους αν είναι 100% γυναίκα και μου κόπηκαν τα φτερά τότε... Απάντηση δεν είχε δοθεί από κανέναν και μερικές μετά έφυγε απ’ την αλυσίδα (τυχαίο προφανώς αυτό). Λοιπόν, ξέρει κανείς περισσότερα;
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Το μωρακι το ειχα πρωτοδει οταν ειχε ερθει σε αλλη αλυσιδα πριν δυο χρονια κ ειχαμε καλη χημεια.Τωρα που ξαναρθε το δοκιμασα για να ανανεωσω τα στανταρακια μου κ δε το μετανιωσα.Πολυ φρεσκια,ορεξατη κ με χαμογελο στο ομορφο προσωπακι της οπως τη πρωτη φορα.Στην αρχη γουτσουγουτσου,τσιμπουκι με σκουφο στο 50ρικο αλλα στο 100ρι κ πανω ειπε δεν βαζει!Μετα η κοπελα με ετριβε με τις βυζαρες κ ανεβασε στροφες!Μου πηρε σταση στα 4 για αγριο γαμησι!Εκει οντως πεσανε κολοχαστουκα κ δυνατο σπρωξιμο.
Προτεινεται για βυζολατρες κ καμπυλολατρεις!
Για την Alisa(ή καπως ετσι) μιλαμε; Οταν εμφανιζόταν στην αλυσιδα Π193 κλπ δεν ειχα ακουσει και τα καλυτερα γι' αυτο και δεν πηρα. Και σαν City Touristria που εμφανιστηκε ενα φεγγαρι, παλι δεν ακουστηκαν θετικα σχολια.
Εμφανισιακα μου ειχε κανει πολλα κλικ, δεδομενου οτι ωραια προσεγμενα ξανθα καμπυλατα μιλφ ειναι το φορτε μου  :kissass:
Αν εγραφε καποιος αλλος αυτα που γραφεις δεν θα εδινα σημασια, αλλα τωρα ισως να πρεπει να το κανω το κασκαντεριλικι....
 

Συνημμένα

  • alisa-3.jpg
    alisa-3.jpg
    200,8 KB · Εμφανίσεις: 81

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Ξέρουμε τίποτα για την Άρτεμις της αλυσίδας Θησέως 40/Θησεώς 365/Πειραιώς 193/Αθηνών 318?
Την είχα σταμπάρει απ’ όταν έπαιζε στους Γερμανούς, αλλά θυμάμαι είχε ρωτήσει κάποιος σε ένα από τα νήματα τους αν είναι 100% γυναίκα και μου κόπηκαν τα φτερά τότε... Απάντηση δεν είχε δοθεί από κανέναν και μερικές μετά έφυγε απ’ την αλυσίδα (τυχαίο προφανώς αυτό). Λοιπόν, ξέρει κανείς περισσότερα;
Πολυ καλη περιπτωση εμφανισης - σερβις για τα μετρα του Γερμανικου Ομιλου. Δεν θα κλαψεις σε καμμια περιπτωση.
Τι κανει τωρα που επεστρεψε δεν ξερω (ειχε εξαφανιστει για 6-7 μηνες)
Τελευταια παντως δεν τη βλεπω στις βαρδιες του ομιλου Π193 κλπ
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.289
Κριτικές
19
Like
9.237
Πόντοι
9.095
Για την Alisa(ή καπως ετσι) μιλαμε; Οταν εμφανιζόταν στην αλυσιδα Π193 κλπ δεν ειχα ακουσει και τα καλυτερα γι' αυτο και δεν πηρα. Και σαν City Touristria που εμφανιστηκε ενα φεγγαρι, παλι δεν ακουστηκαν θετικα σχολια.
Εμφανισιακα μου ειχε κανει πολλα κλικ, δεδομενου οτι ωραια προσεγμενα ξανθα καμπυλατα μιλφ ειναι το φορτε μου  :kissass:
Αν εγραφε καποιος αλλος αυτα που γραφεις δεν θα εδινα σημασια, αλλα τωρα ισως να πρεπει να το κανω το κασκαντεριλικι....
οπως το πες "ωραια προσεγμενα ξανθα καμπυλατα μιλφ"
επισης αυτο το πηρε κανεις?φαινεται φοβερη περιπτωση
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.402
Πόντοι
34.612
Για την Alisa(ή καπως ετσι) μιλαμε; Οταν εμφανιζόταν στην αλυσιδα Π193 κλπ δεν ειχα ακουσει και τα καλυτερα γι' αυτο και δεν πηρα. Και σαν City Touristria που εμφανιστηκε ενα φεγγαρι, παλι δεν ακουστηκαν θετικα σχολια.
Εμφανισιακα μου ειχε κανει πολλα κλικ, δεδομενου οτι ωραια προσεγμενα ξανθα καμπυλατα μιλφ ειναι το φορτε μου  :kissass:
Αν εγραφε καποιος αλλος αυτα που γραφεις δεν θα εδινα σημασια, αλλα τωρα ισως να πρεπει να το κανω το κασκαντεριλικι....

Εγω γραψει κ κριτικη αδερφε!!! :hi:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Κι'εγώ την είχα πάρει τότε στο Π193. Αν και χαμογελαστή και ευδιάθετη, τα βυζιά πολύ χαλαρά και στο σεξ γενικά πολύ μέτρια.
Γενικά δεν το κατείχε το σπορ.
Απο τοτε μεχρι σημερα πρεπει να εχει τρεξει ΠΟΛΥ νερο (και σπερμα) στ' αυλακι.... Ετσι τουλαχιστον αφηνει να εννοηθεί ο Pilo  :hi:
Ενα κασκαντεριλικι αξιζει το κοριτσι....
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.289
Κριτικές
19
Like
9.237
Πόντοι
9.095

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Η μία ώρα στο deluxe πόσο πάει ρε παιδες; 150 η 200?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
15
Like
11.664
Πόντοι
3.846
Σπύρου Πατση 40
Εκπληκτικά τα 2 κορίτσια, από Ρωσία και Ρουμανία.
Νεαρά και τα 2, όλα φυσικά και πολύ παιχνίδι στο ντουέτο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

hana3671

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
22
Like
154
Πόντοι
10
Προσφατη επισκεψη στο Αντιοχειας με στοχο τη Γκλορια ως σταθερη αξια για μενα (τουλαχιστον μεχρι προτινος). Προηγουνταν ετερος συναγωνιστης ο οποιος ητσν σε δωματιο εν αναμονη. Πληρωσα το αντιτιμο και ταυτοχρονα η γκλορια εισηλθε στο δωματιο για να ανακουφισει το συναγωνιστη. Ο χρονος παραμονης στο δωματιο μαζι του ηταν 7 λεπτα! Ισως βεβαια να ηταν πολυ καβλωμενος ο τυπος. Μου εκανε εντυπωση το ποσο γρηγορα ηρθε σε μενα και φοβηθηκα οτι θα φαω ξεπετα. Ειχε νευρικοτητα και δηλωσε ακεφη εξαιτιας ενος μπουκωματος στη μυτη λογω κρυολογηματος - ελπιζω να μη με κολλησε καμια ιωση, ας καθοταν σπιτι της αφου ηταν μπουκωμενη, μεγαλο φαουλ αυτο  :headbang:. Ηταν πολυ βιαστικη και διεκπεραιωτικη σε αντιθεση με παλαιοτερες επισκεψεις μου. Μαλλον εχει κουραστει απο τις απανωτες βαρδιες, ισως ηταν το κρυολογημα, αλλα το αποτελεσμα ηταν να κλαψω 50 ευρω τα οποια δε βγαινουν ευκολα. Δε νομιζω οτι θα την προτιμησω ξανα.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
99
Like
5.157
Πόντοι
4.280
Προσφατη επισκεψη στο Αντιοχειας με στοχο τη Γκλορια ως σταθερη αξια για μενα (τουλαχιστον μεχρι προτινος). Προηγουνταν ετερος συναγωνιστης ο οποιος ητσν σε δωματιο εν αναμονη. Πληρωσα το αντιτιμο και ταυτοχρονα η γκλορια εισηλθε στο δωματιο για να ανακουφισει το συναγωνιστη. Ο χρονος παραμονης στο δωματιο μαζι του ηταν 7 λεπτα! Ισως βεβαια να ηταν πολυ καβλωμενος ο τυπος. Μου εκανε εντυπωση το ποσο γρηγορα ηρθε σε μενα και φοβηθηκα οτι θα φαω ξεπετα. Ειχε νευρικοτητα και δηλωσε ακεφη εξαιτιας ενος μπουκωματος στη μυτη λογω κρυολογηματος - ελπιζω να μη με κολλησε καμια ιωση, ας καθοταν σπιτι της αφου ηταν μπουκωμενη, μεγαλο φαουλ αυτο  :headbang:. Ηταν πολυ βιαστικη και διεκπεραιωτικη σε αντιθεση με παλαιοτερες επισκεψεις μου. Μαλλον εχει κουραστει απο τις απανωτες βαρδιες, ισως ηταν το κρυολογημα, αλλα το αποτελεσμα ηταν να κλαψω 50 ευρω τα οποια δε βγαινουν ευκολα. Δε νομιζω οτι θα την προτιμησω ξανα.
ησουν και πελατης της και σε ξεπεταξε
Φαντασου αυτους που δεν ειναι πελατες τι σφολι θα φανε αν δεν ηταν καλα
Θα μπορουσε να σου πει αφου εχεις ξαναπαει αστο σημερα δεν ειμαι καλα.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom