Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 223K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mark_22

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Δεν ξέρω για τις υπόλοιπες αλλά μπορείς να διαγράψεις την Άννα-Μαρία από τη λίστα σύμφωνα με τις μαρτυρίες των συναγωνιστών.
Μυστες δεν ξερω γιατι γινεται τοσος ντορος με Αννα Μαρια τελευταια. Οντως δεν κανει παπαδες οπως παλια αλλα τελευταια φορα που πηγα προσφατα μαζι της ηταν τιμια. Αντιθετα με Ζανετ δεν ειχα περασει καλα αν και διαβαζα διθυραμβους.
 

kOsTAς_ns

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
0
Μια susana απο στουντιο 60 εχει δει κανεις απο κοντα?  Στις φωτο φαινεται πολυ αδυνατη αλλα δεν ανταποτινεται με πληροφοριες στο site..μουφα φωτος.?
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
εχω δοκιμασει απο φυλης 104 την παολα νταρντανα και ψιλοτουμπανο με διαφορα ταττου....δεν μου εκανε προκαταρκτικα και ειπα ... ωχ την πατησαμε..... ομως στην συνεχεια τα βρηκαμε και περασα καλα...κανει καλο και επιμονο μπουκι....η σαμανθα τωρα ειναι μια επισης μελαχρινη...ρουμανα ειπε...πιο νταρντανα με μεγαλα βυζια που τα προσφερει ειναι πιο δοτικη.....γενικα ο οικος δεν ειναι προσανατολισμενος στην ξεπετα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ARHS2k

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
παντως με την ναομι δεν μου καθεται με τιποτα...... εχω παει δυο τρεις φορες εχει κοσμο....ξενερωνω,φευγω
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά καλησπέρα λοιπόν στο βουνό και συγκεκριμένα στα 36αρια μαγαζιά που αποφεύγω καθώς έχω περάσει και καλά και κακά.Αγανακτισμενος από την πιάτσα του 20€ου καθως οι φολες και οι ξεπετες εκεί έχουν γίνει κανόνας ανέβηκα βουνό όπου υπάρχει ένας θησαυρός με όνομα Αλινα μιλάμε για δύναμη η κοπέλα είναι αστέρι
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Φίλε RAMADA Ξεκίνα να πηγαίνεις σε μασατζίδικα.80 ευρώ μια ώρα με 2 χυσίματα DELIGHT,CENTRAL SPA, MPAKNANA δες κριτικές απο κοπέλες και διάλεξε όποια σ αρέσει...για να δεις άσπρη μέρα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δεν ξέρω φίλε από μασατζιδικα δεν έχω εμπειρία παίζουν σίγουρα καλά κομμάτια εκεί αλλά θέλει ψάξιμο ευχαριστώ πάντως
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Μια susana απο στουντιο 60 εχει δει κανεις απο κοντα?  Στις φωτο φαινεται πολυ αδυνατη αλλα δεν ανταποτινεται με πληροφοριες στο site..μουφα φωτος.?

αδύνατη, ωραίο σώμα, πεταχτό κολαράκι, μικρό στήθος, σκουρόχρωμη επιδερμίδα, αρκετά τατουάζ. φωτό ψεύτικες.
 

Brixton

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
9
Like
5
Πόντοι
0
Την Ελίζαμπεθ που δούλεψε χθες για πρώτη φορά στην Ισμήνης μήπως την είδε κάποιος από κοντά;
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Μια susana απο στουντιο 60 εχει δει κανεις απο κοντα?  Στις φωτο φαινεται πολυ αδυνατη αλλα δεν ανταποτινεται με πληροφοριες στο site..μουφα φωτος.?
Εχει ξαναδουλεψει στο μαγαζι σαν Θεοδωρα. Οι φωτο δεν ειναι δικες της, αλλα δειχνουν περιπου αυτο που θα δεις και live.
Απο υπηρεσιες δεν ξερω....
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
προς ναυτιλομενους
προχθές είδα Ράνια της γερμανικής
πέρασε σα σίφουνας στο σαλόνι και ξανακρύφτηκε
πολλά τατουάζ, δε μου είπε κάτι φάτσα
κώλο έχει καλό
τώρα τι άλλο κάνει ή δεν κάνει δεν μπήκα στον πειρασμό να επενδύσω για να το μάθω.

και μια ερώτησις:

παίζει πουθενά σε κάποιο στούντιο κοντοπούτανο με βυζιά μεγάλα που να μην είναι φαλαινάκι;
γνωρίζει κανείς τέτοιες προδιαγραφές κάπου;
 

Brixton

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
9
Like
5
Πόντοι
0
Την είδα τελικά την Ελίζαμπεθ κι από κοντά απόψε και είναι ωραίο μωρό.
Πάντως πιο κορμάρα και πιο του γούστου μου η Μιχαελα που ήταν μαζί της.Πολύ γυμνασμένη.Ξέρει κάποιος περισσότερα τι λέει;
 

Redmad

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
216
Πόντοι
1
Ξέρεις κανείς για τη Λούνα εκ Λατινικής Αμερικής;;; ψάχνω για κριτική αλλά τίποτες...  :think:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
καλησπερα μαγκες ειπα να ανοιξω αυτο το θεματακι για να σας συστησω την Γκλορια (οσοι δεν την ξερετε) ενα στουντιοκοριτσο σχετικα νεο στα σπιτια ... που παρολα αυτα εχει απιστευτα μεγαλη εμπειρια και βγαζει μεγαλη καυλα εντος δωματιου.

Ειναι πολυ ευχαριστη παρουσια με κορμι λαμπαδα ..πεντακαθαρη παντου και με προσοντα που θα ζηλευαν 20αρες. Εχει απιστευτη απαλη και στρογγυλη κολαρα , το νινι της ειναι καλοσχηματισμενο και ενδεικνύεται για λατρεις των μεγαλων μουνοχειλων. Σε οσους αρεσει το πινελο πραγματικα το απολαμβάνει και μετα σου ανταποδιδει με την μαεστρια της βαθυα πιπα και γλυψιμο αρχιδιωνε... Το στηθος της ειναι φτιαχτο αλλα δεν το καταλαβαινεις εχει γινει καλη δουλεια και ολα τα λεφτα ειναι οι ρογες της που ειναι μεγαλες και πεταχτες οτι πρεπει για πιπιλα...

Στα του αγωνα που λενε πολυ εδω μεσα ειναι κερβερος οταν σε καβαλαει οπως και στο πισωκολητο ειναι ολα τα λεφτα με ωραιες θεες και χωρις να δυσανασχετεί σε σφυροκοπημα...

Γενικα ειναι πολυ τιμια επιλογη δεν κλαις λεφτα κτλπ προσπαθει να ευχαριστήσει τον πελατη. Επισης ειναι γλυκια κοπελα συζητήσιμη, εξυπνη και μιλαει απτεστα τα ελληνικα.  

Τα γραφω γιατι ειναι κατι νεο στο χωρο των στουντιο... και αξιζει πραγματικα μονο και μονο στην ιδεα οτι θα γαμησεις ενα πρωην μοντελο με καλες επιδοσεις.
 

Συνημμένα

  • kiria_63_1_1547124350.jpg
    kiria_63_1_1547124350.jpg
    493,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • kiria_63_7_1547124352.jpg
    kiria_63_7_1547124352.jpg
    359,7 KB · Εμφανίσεις: 24
  • kiria_63_14_1547124354.jpg
    kiria_63_14_1547124354.jpg
    477 KB · Εμφανίσεις: 22
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Η γυναίκα είναι από τα τελευταία αξιόλογα Μιλφ που απέμειναν θαυμάσια τύπισσα άριστη επαγγελματίας Γκλόρια πραγματικά μοναδική υπάρχουν κριτικές στο Αντιοχείας
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.091
Πόντοι
11.836
Γκλορια μαλιστα.
Δυνατος μουναρος φαινεται..
 
  • Like
Αντιδράσεις: leon23

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Η γυναίκα είναι από τα τελευταία αξιόλογα Μιλφ που απέμειναν θαυμάσια τύπισσα άριστη επαγγελματίας Γκλόρια πραγματικά μοναδική υπάρχουν κριτικές στο Αντιοχείας

για αυτο ανοιξα θεμα γιατι ειναι μια κατηγορια μονη της ... παρολαταυτα το αφεντικο το συχνονεψε εδω... χωρις να καταλαβω το γιατι .. προμοτορας δεν ειμαι τοσα χρονια που ειμαι στο σιτε! Απλα το κοριτσι αυτο με κερδισε απο την πρωτη στιγμη που την συναντησα.

Οπως μου ειπε κανει και το αγροτικο της στο νεο στουντιο στο Σχηματαρι μια φορα την βδομαδα.

 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Φίλε RAMADA Ξεκίνα να πηγαίνεις σε μασατζίδικα.80 ευρώ μια ώρα με 2 χυσίματα DELIGHT,CENTRAL SPA, MPAKNANA δες κριτικές απο κοπέλες και διάλεξε όποια σ αρέσει...για να δεις άσπρη μέρα
πολυ σωστος φιλε μου!!!!!!!!!!!!η ανεξαρτητες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom