Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Πέρασα από την Πειραιώς 193 για να δω και τις δύο και τη Μαρία και τη Ναστυα αλλά η πρώτη έλειπε.
Πάντως η Ναστυα είναι πιπίνι με ωραίο σωματάκι και με όμορφο πρόσωπο.
Ντροπαλό και πολύ γλυκό κορίτσι!
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Η Μαρία από την ίδια αλυσίδα στούντιο (Πειραιώς 193,Θησέως 40,Λεωφ. Αθηνών 318) σε γενικές γραμμές είναι όπως στις φωτογραφίες αλλά από κοντά είναι ακόμη πιο σκινυ,μικροσκοπική και με πρόσωπο που ηλικιακά δείχνει να φτάνει στα όρια του επιληψιμου!
Πολύ αδύνατη αλλά και πολύ πιο ξεθαρεμενη και παιχνιδιάρα σε σχέση με τη Ναστυα.Η Ναστυα σαφώς πιο ωραία.

Στους Γερμανούς,πολύ καλό μελαχρινό κομμάτι είναι η Αμιρα.
Ο ορισμός της λέξης"τουμπανάκι"!
Δούλευε την Παρασκευή στην Αριστοτέλους μαζί με την Ίνα με την ωραία κωλάρα (μου φάνηκε διαφορετική και με παρέσυρε) και με μια Ναταλί ξανθιά που ήταν εντελώς αδιάφορη περίπτωση και είχε και τα πιασίματάκια της.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
14
Like
3.903
Πόντοι
2.777
τη Μαρία την πέτυχα αλλά οι φώτοζ δεν είναι το κορίτσι, με τόσο black light στα μαγαζιά, στην υποδοχή, δύσκολο να κάνεις σωστό scanning (άσε που κουράζει το UV).
Ήμουν ντεμί να πάρω, να μην πάρω, είχε βγει από ωριαίο πρόγραμμα αλλά έτυχε να ανακοινωθεί ότι μπαίνει σε άλλο ωριαίο. Φαίνεται οι αγαπούληδες έχουν βρει και δίνουν σοκολατάκια, λουλουδάκια και σκατάκια...θα το χαλάσουν μόλις που άρχισε.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
14
Like
3.903
Πόντοι
2.777
έχω ερώτηση (για όσους γνωρίζουν)

Η Αλίνα από Θησέως365, Πειραιώς κλπ.

https://[URL unfurl="true"]www.thiseos365.com/assets/images/girls/5ca915afd41b3_2675_alina12.jpg?c=1554588265[/[/URL]]

[img]https://[URL unfurl="true"]www.thiseos365.com/assets/images/girls/5ca915b227cc7_2675_alina12.jpg?c=1554588265[/img[/URL]]

είναι τόσο μούνοβα όσο φαίνεται; Από φάτσα τι λέει; Από υπηρεσίες;
Ξέρει, έχει πάει κανείς;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Η Αλινα ξανθιά από την αλυσίδα Πειραιώς 193, Θησέως40-365 είναι πολύ ωραία σε πρόσωπο και σώματακι τίμια στο δωμάτιο σύμφωνα με μαρτυρίες.
Δυστυχώς όμως δεν βλέπω σε καμία βάρδια των μαγαζιών της αλυσίδας αυτής την πολύ ωραία καινούργια κοπέλα γαμω τα μουνια την Ναστυα και ετοιμάζουν για να δοκιμάσω ελπίζω να μην την έκανε τόσο σύντομα και να επιστρέψει θα δούμε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.628
Κριτικές
1
Like
31.386
Πόντοι
8.006
Όπως ανέφερα και προηγουμένως η κοπέλα είναι καινούργια στη δουλειά λίγες μέρες πολύ ωραίο κορμί νεανικο πάντως και όμορφη ομοίως και η Ναστυα νεαρές κοπέλες που μαζί με την Έστερ που είναι Λατινοαμερικανα φοβερό γκομενάκι είναι πολύ δυνατά κομμάτια.
Τώρα για την απόδοση τους και υπηρεσίες δεν υπάρχει κάτι πιστεύω σε σύντομο χρονικό διάστημα θα έχουμε και για αυτό νεώτερα
Ειναι ομως η κοπελα της φωτο?
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Κασκαντερικη επισκεψη στο Αντιοχειας για τη Σασα. Προφανως προκειται για παλια καραβανα στην πιατσα αλλα δεν ειχα διαβασει καποια κριτικη απο αλλο μαγαζι που πιθανως δουλευε. Ημουν αρκετα επιφυλακτικος αλλα δυστυχως την πατησα σα μαλακας και περασα στο απλο προγραμμα. Ειναι 35ρα, αρκετα ψηλη, με καλο κωλαρακι, προσωπο αποδεκτο και βυζι σε μεγεθος λεμονιου. Κατα τα λοιπα, οι υπηρεσιες που προσφερει ειναι επιπεδου μεταξουργειου, εχω χρονια να συναντησω τετοια ξεπετα σε στουντιο. Μακρια παιδια, μην πεταξετε τα λεφτα σας στη συγκεκριμενη πορνη!!
Μετα λυπης μου επιβεβαιωνω στο 101% τον συναθλητη hana3671 και στα της εμφανισης και στα της αποδοσης στο στιβο μαχης. Το κασκαντεριλικι εγω το εκανα τη δευτερη ή τριτη βαρδια της στο μαγαζι. Στο σαλονι βλεπεις ενα πολυ ωραιο και εμπειρο μιλφ (χωρις στηθος, αλλα το ξεπερναμε...) και σκεφτεσαι "θα γινει μεγαλη μαχη". ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ. Το εκλαψα γοερα το 90αρι.....Οτι προγραμμα και να παρεις το ιδιο εργο θα δεις.

Οπως γραφει και ο hana ειναι πολυ καιρο στο κουρμπετι, ειναι πολυ εμφανες αυτο στην ανεση με την οποια κινηται, αλλα δεν την ειχα ξαναδει πουθενα. Το κορμι παραπεμπει σε strip μαλλον(απ' οπου εχω μαυρα μεσανυχτα).
Αν καποιος κανει βολτα απο το μαγαζι, Γκλορια μονο, και για το ειδικο κοινο που τη λατρευει, η Λιλικα.
Οι υπολοιπες ειναι ή χοντρα μπαζα(Βικτωρια) ή καμμενες - βαριεστημενες (Σιντυ).

Υ.Γ: Βλεπω ανοιξε και αδελφο στουντιο στο Σχηματαρι.....

Υ.Γ2: Βλεπω μια καινουργια μεταγραφη στο GDE ΛΥΔΙΑ απο Ελλαδα. Αν δε με γελουν τα ματακια μου ειναι το τσοκαρο που εργαζοταν χρονια στα μαγαζια της Καρολινας(Κ5, Μελ50, Λ.Α373 κλπ) με το ιδιο νικ αλλα πιο κοντο μαλλι τωρα. Ο px75 μπορει να μας πει περισσοτερα....
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Ειναι ομως η κοπελα της φωτο?

Καλημέρα όχι δεν νομίζω να είναι η ίδια κοπέλα της φωτογραφίας πάντως είναι αρκετά αξιόλογη εμφανισιακά

Πρόσωπο πολύ πιο άγουρο από κοντά και μικρόσωμη-πολύ αδύνατη και σκουρόδερμη.
Μεταξύ Μαρίας και Ναστυας πολύ πιο ωραία η δεύτερη,δεν το συζητάμε.
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Υ.Γ2: Βλεπω μια καινουργια μεταγραφη στο GDE ΛΥΔΙΑ απο Ελλαδα. Αν δε με γελουν τα ματακια μου ειναι το τσοκαρο που εργαζοταν χρονια στα μαγαζια της Καρολινας(Κ5, Μελ50, Λ.Α373 κλπ) με το ιδιο νικ αλλα πιο κοντο μαλλι τωρα. Ο px75 μπορει να μας πει περισσοτερα....

Ψώνισε το GDE απ'την Καρολίνα,μια και μια!Λυδια και Εύη.


 

Συνημμένα

  • GREEK-ATHENS-CALLGIRLS-ANGELA-9.jpg
    GREEK-ATHENS-CALLGIRLS-ANGELA-9.jpg
    40,9 KB · Εμφανίσεις: 18
  • GREEK-ATHENS-CALLGIRLS-ANGELA-4.jpg
    GREEK-ATHENS-CALLGIRLS-ANGELA-4.jpg
    85,5 KB · Εμφανίσεις: 20

hana3671

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
22
Like
154
Πόντοι
10
Μετα λυπης μου επιβεβαιωνω στο 101% τον συναθλητη hana3671 και στα της εμφανισης και στα της αποδοσης στο στιβο μαχης. Το κασκαντεριλικι εγω το εκανα τη δευτερη ή τριτη βαρδια της στο μαγαζι. Στο σαλονι βλεπεις ενα πολυ ωραιο και εμπειρο μιλφ (χωρις στηθος, αλλα το ξεπερναμε...) και σκεφτεσαι "θα γινει μεγαλη μαχη". ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ. Το εκλαψα γοερα το 90αρι.....Οτι προγραμμα και να παρεις το ιδιο εργο θα δεις.

Οπως γραφει και ο hana ειναι πολυ καιρο στο κουρμπετι, ειναι πολυ εμφανες αυτο στην ανεση με την οποια κινηται, αλλα δεν την ειχα ξαναδει πουθενα. Το κορμι παραπεμπει σε strip μαλλον(απ' οπου εχω μαυρα μεσανυχτα).
Αν καποιος κανει βολτα απο το μαγαζι, Γκλορια μονο, και για το ειδικο κοινο που τη λατρευει, η Λιλικα.
Οι υπολοιπες ειναι ή χοντρα μπαζα(Βικτωρια) ή καμμενες - βαριεστημενες (Σιντυ).

Υ.Γ: Βλεπω ανοιξε και αδελφο στουντιο στο Σχηματαρι.....

Υ.Γ2: Βλεπω μια καινουργια μεταγραφη στο GDE ΛΥΔΙΑ απο Ελλαδα. Αν δε με γελουν τα ματακια μου ειναι το τσοκαρο που εργαζοταν χρονια στα μαγαζια της Καρολινας(Κ5, Μελ50, Λ.Α373 κλπ) με το ιδιο νικ αλλα πιο κοντο μαλλι τωρα. Ο px75 μπορει να μας πει περισσοτερα....
Μετα λυπης μου επιβεβαιωνω στο 101% τον συναθλητη hana3671 και στα της εμφανισης και στα της αποδοσης στο στιβο μαχης. Το κασκαντεριλικι εγω το εκανα τη δευτερη ή τριτη βαρδια της στο μαγαζι. Στο σαλονι βλεπεις ενα πολυ ωραιο και εμπειρο μιλφ (χωρις στηθος, αλλα το ξεπερναμε...) και σκεφτεσαι "θα γινει μεγαλη μαχη". ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ. Το εκλαψα γοερα το 90αρι.....Οτι προγραμμα και να παρεις το ιδιο εργο θα δεις.

Οπως γραφει και ο hana ειναι πολυ καιρο στο κουρμπετι, ειναι πολυ εμφανες αυτο στην ανεση με την οποια κινηται, αλλα δεν την ειχα ξαναδει πουθενα. Το κορμι παραπεμπει σε strip μαλλον(απ' οπου εχω μαυρα μεσανυχτα).
Αν καποιος κανει βολτα απο το μαγαζι, Γκλορια μονο, και για το ειδικο κοινο που τη λατρευει, η Λιλικα.
Οι υπολοιπες ειναι ή χοντρα μπαζα(Βικτωρια) ή καμμενες - βαριεστημενες (Σιντυ).

Υ.Γ: Βλεπω ανοιξε και αδελφο στουντιο στο Σχηματαρι.....

Υ.Γ2: Βλεπω μια καινουργια μεταγραφη στο GDE ΛΥΔΙΑ απο Ελλαδα. Αν δε με γελουν τα ματακια μου ειναι το τσοκαρο που εργαζοταν χρονια στα μαγαζια της Καρολινας(Κ5, Μελ50, Λ.Α373 κλπ) με το ιδιο νικ αλλα πιο κοντο μαλλι τωρα. Ο px75 μπορει να μας πει περισσοτερα....

Φιλε Toninno λυπαμαι που πεταξες κι εσυ τα λεφτα σου σε αυτο το κομοδινο!!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
14
Like
3.903
Πόντοι
2.777
Η Αλινα ξανθιά από την αλυσίδα Πειραιώς 193, Θησέως40-365 είναι πολύ ωραία σε πρόσωπο και σώματακι τίμια στο δωμάτιο σύμφωνα με μαρτυρίες.
Δυστυχώς όμως δεν βλέπω σε καμία βάρδια των μαγαζιών της αλυσίδας αυτής την πολύ ωραία καινούργια κοπέλα γαμω τα μουνια την Ναστυα και ετοιμάζουν για να δοκιμάσω ελπίζω να μην την έκανε τόσο σύντομα και να επιστρέψει θα δούμε

απο τώρα στα πιτς βγήκε;
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Οι περισσότερες κριτικές για cg είναι μούφα, ειδικά όσον αφορά το συγκεκριμένο γραφείο.
Οπότε μην τρέφεις πολλές ελπίδες.

Υ.Γ. Ευχαριστώ τον συναγωνιστή toninno για τα καλά του λόγια.

Ανέφερα αυτή την κριτική γιατί τον συναγωνιστή που την έγραψε τον θεωρώ από τους έγκυρους σ'αυτα που γράφει οπότε...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Ανέφερα αυτή την κριτική γιατί τον συναγωνιστή που την έγραψε τον θεωρώ από τους έγκυρους σ'αυτα που γράφει οπότε...
φαινεται ο dirty οτι τη γνωριζε απο στουντιακες εποχες κ τι γνωριζε καλα!
αν υπαρχει κ συμπαθεια σαφως κ θα περασε καλα...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Μετα λυπης μου επιβεβαιωνω στο 101% τον συναθλητη hana3671 και στα της εμφανισης και στα της αποδοσης στο στιβο μαχης. Το κασκαντεριλικι εγω το εκανα τη δευτερη ή τριτη βαρδια της στο μαγαζι. Στο σαλονι βλεπεις ενα πολυ ωραιο και εμπειρο μιλφ (χωρις στηθος, αλλα το ξεπερναμε...) και σκεφτεσαι "θα γινει μεγαλη μαχη". ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ. Το εκλαψα γοερα το 90αρι.....Οτι προγραμμα και να παρεις το ιδιο εργο θα δεις.

Οπως γραφει και ο hana ειναι πολυ καιρο στο κουρμπετι, ειναι πολυ εμφανες αυτο στην ανεση με την οποια κινηται, αλλα δεν την ειχα ξαναδει πουθενα. Το κορμι παραπεμπει σε strip μαλλον(απ' οπου εχω μαυρα μεσανυχτα).
Αν καποιος κανει βολτα απο το μαγαζι, Γκλορια μονο, και για το ειδικο κοινο που τη λατρευει, η Λιλικα.
Οι υπολοιπες ειναι ή χοντρα μπαζα(Βικτωρια) ή καμμενες - βαριεστημενες (Σιντυ).

Υ.Γ: Βλεπω ανοιξε και αδελφο στουντιο στο Σχηματαρι.....

Υ.Γ2: Βλεπω μια καινουργια μεταγραφη στο GDE ΛΥΔΙΑ απο Ελλαδα. Αν δε με γελουν τα ματακια μου ειναι το τσοκαρο που εργαζοταν χρονια στα μαγαζια της Καρολινας(Κ5, Μελ50, Λ.Α373 κλπ) με το ιδιο νικ αλλα πιο κοντο μαλλι τωρα. Ο px75 μπορει να μας πει περισσοτερα....
τρισμεγιστε θα σε μαλωσω ,δεν γινεται ενας παιχτης σαν και σενα να τον φολιαζουν στα 90 ευρω
τα φωναζουμε τοσα χρονια πανε τα στουντιο ανεξαρτητες μονο στα ιδια λεφτα με ανεση χρονου 2 πιστολιες
και φευγεις γεματος θα εχεις πιει και τις βοτκες σου !!!!!!!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
τρισμεγιστε θα σε μαλωσω ,δεν γινεται ενας παιχτης σαν και σενα να τον φολιαζουν στα 90 ευρω
τα φωναζουμε τοσα χρονια πανε τα στουντιο ανεξαρτητες μονο στα ιδια λεφτα με ανεση χρονου 2 πιστολιες
και φευγεις γεματος θα εχεις πιει και τις βοτκες σου !!!!!!!
Εχεις ενα δικιο (τι ενα δηλαδη, ΠΟΛΛΑ...), αλλα εμπιστεύτηκα υπερβολικα το πορνοενστικτο μου που συνηθως δε λαθεύει.
Συνηθως....οχι παντα.
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
εχει κανεις ιδεα η νικολετα απο αλυσιδα μελαντιας που εξαφανισθηκε?
 

hana3671

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
22
Like
154
Πόντοι
10
Αν καποιος κανει βολτα απο το μαγαζι, Γκλορια μονο, και για το ειδικο κοινο που τη λατρευει, η Λιλικα.
Οι υπολοιπες ειναι ή χοντρα μπαζα(Βικτωρια) ή καμμενες - βαριεστημενες (Σιντυ).

Πραγματικα αυτη η Βικτωρια ειναι σαν τσουβαλι. Την ειχα δει στο Θεσσαλιας και ειχα φυγει τρεχοντας. Απορω αν μπανει κανενας στη βαρδια της, αυτη κανει μονο για σουμο!! Για τη Σιντυ εχω γραψει σε αλλη σελιδα του παροντος thread.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom