Νέα

Ένα καλύτερο BOURDELA.COM! Η γνώμη σου μετράει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να ψηφίζουμε αν μια κριτική μας βοήθησε

  • Ναι

    Ψήφοι: 220 91,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 20 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    240
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Βολικο θα ηταν να υπηρχε βαση δεδομενων οσων κοπελων υπαρχουν οι φωτο απο τα στουντιο και ισως και μια αντιστοιχιση τους με τα στουντιο που δουλευουν ωστε να τις βρισκουμε ποιο ευκολα. Επισης θα ειναι συγκεντρωμενες ετσι και ολες οι κριτικες τις ανεξαρτητα απο το στουντιο στο οποιο γραφτηκαν. Το παρακατω site εχει κανει μια τετοια προσπαθεια αλλα ειναι ψιλο ερασιτεχνικη ακομα. Μηπως θα ηταν ευκολο να κανουμε κατι αντιστοιχο η και καλυτερο εδω?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
καλο μου σάιτ  :smitten:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πριν ξεκινησω να γραφω για τα σημερινα νεα απο τα στουντιο της λαρισας να επισημανω την αναγκη στις κριτικες απο κατω να υπαρχει η δυνατοτητα να ενεργοποιουμε επιλογη με τικαρισμα απλο αν η κοπελα κανει γυμνο στοματικο ως προγραμμα ή οχι.....πιστευω ειναι χρησιμο και πρακτικο για οποιον διαβαζει την κριτικη εκτος απο τα υπολοιπα προγραμματα πχ 69 ,ισπανικο κλπ..... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πριν ξεκινησω να γραφω για τα σημερινα νεα απο τα στουντιο της λαρισας να επισημανω την αναγκη στις κριτικες απο κατω να υπαρχει η δυνατοτητα να ενεργοποιουμε επιλογη με τικαρισμα απλο αν η κοπελα κανει γυμνο στοματικο ως προγραμμα ή οχι.....πιστευω ειναι χρησιμο και πρακτικο για οποιον διαβαζει την κριτικη εκτος απο τα υπολοιπα προγραμματα πχ 69 ,ισπανικο κλπ..... ;)
αντισθενη αυτο να βαλεις στις κριτικες..... ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πολύ το χάρηκα που το σβησε. Κοκόνες κοτ κοτ κοτ έχουν γίνει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Πολύ το χάρηκα που το σβησε. Κοκόνες κοτ κοτ κοτ έχουν καταντήσει
ετσι ....και να μπαναριστουν και ολοι οι κλωνοι....να μεινουν μονο αυτοι που εχουν κριτικες..... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Αφεντικό, κάνε κάτι με τα links μέσα στα PM. Να κοκκινίζουν αυτόματα plz.
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Έκδοση του σάιτ για κινητά! Είναι πολλές φορές που θέλω να μπω και μου κολλάει τον browser - μάλλον είναι πολλά τα γραφικά και μένει απο μνήμη (nokia)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Έκδοση του σάιτ για κινητά! Είναι πολλές φορές που θέλω να μπω και μου κολλάει τον browser - μάλλον είναι πολλά τα γράφικα και μένει απο μνήμη (nokia)
επιβαλλεται πια....
 

deadlypoison

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2010
Μηνύματα
7
Κριτικές
13
Like
3
Πόντοι
10
γνωμη μου μακαρι να ακουστει θα πρεπει να μπουνε και κριτικες απο πιατσες
πχ σολωνος, βερατζερου, βαθης, συγγρου, καβαλας κτλ
ετσι θα υπαρχει και πληροφορηση και σε αυτους που ασχολουνται με το pick up αθλημα
θα μπορει πχ καποιος να γραφει ονομα κοπέλας, περιγραφη, που πιατσαρει (ακριβες σημειο), που τη γαμαει, τιμες, ωρα και μερα συναντησης
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
κανα δωρο στα μελη πρεπει να κανει το σαιτ ποτε ποτε με κληρωση ....να χει και ενδιαφερον και επισκεψιμοτητα.....σε συνεργασια με διαφημιζομενους...... :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
γνωμη μου μακαρι να ακουστει θα πρεπει να μπουνε και κριτικες απο πιατσες
πχ σολωνος, βερατζερου, βαθης, συγγρου, καβαλας κτλ
ετσι θα υπαρχει και πληροφορηση και σε αυτους που ασχολουνται με το pick up αθλημα
θα μπορει πχ καποιος να γραφει ονομα κοπέλας, περιγραφη, που πιατσαρει (ακριβες σημειο), που τη γαμαει, τιμες, ωρα και μερα συναντησης
σωστο.....να ανοιχτει λοιπον ενα θεμα κριτικες πιατσας αθηνας γενικα ,αντε και ενα θεσσαλονικης.....δεν ειναι δυσκολο....γινεται....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom