Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 457
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
8
Like
11.421
Πόντοι
3.786
Αρχικά η συζήτηση άνοιξε από τον τύπο που ανέφερε κόστη 1.500 - 20.000 ευρώ για μία βραδιά. Αυτά χαρακτηρίζονται ως εξωπραγματικά.
Τα ελληνικά swinger clubs δεν τα θεωρώ ακριβά για τα ζευγάρια. Στην τελική γνωρίζεις άλλα ζευγάρια και μετά βρίσκεστε σε σπίτια (και εκεί βέβαια, κάτι να πάρεις να κεράσεις, κανένα ποτό, ή να παραγγείλετε πάλι στα ίδια λεφτά πάμε).

Για τους μόνους άντρες είναι ακριβή η είσοδος και καλά κάνουν αλλιώς θα μαζευόταν ουρά μέχρι την Ελευσίνα.

Ας μη συγκρίνουμε όμως τη φάση με ξενοδοχείο ή airbnb. Εκεί έχεις το δωμάτιο για πάρτη σου, δεν περιμένεις ,δε σε βλέπουν, κρεβάτι ,τηλεόραση, ψυγείο, ντουζ, τζακούζι (όπου υπάρχει). Άλλη υπηρεσία η μία ,άλλη η άλλη. Στο swinger bar πηγαίνεις για τη φάση swinging, να γνωρίσεις ζευγάρια ή μπαλαντέρ, να σε παίρνουν μάτι, να παίρνεις μάτι, αυτά πληρώνεις.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Αρχικά η συζήτηση άνοιξε από τον τύπο που ανέφερε κόστη 1.500 - 20.000 ευρώ για μία βραδιά. Αυτά χαρακτηρίζονται ως εξωπραγματικά.
Τα ελληνικά swinger clubs δεν τα θεωρώ ακριβά για τα ζευγάρια. Στην τελική γνωρίζεις άλλα ζευγάρια και μετά βρίσκεστε σε σπίτια (και εκεί βέβαια, κάτι να πάρεις να κεράσεις, κανένα ποτό, ή να παραγγείλετε πάλι στα ίδια λεφτά πάμε).

Για τους μόνους άντρες είναι ακριβή η είσοδος και καλά κάνουν αλλιώς θα μαζευόταν ουρά μέχρι την Ελευσίνα.

Ας μη συγκρίνουμε όμως τη φάση με ξενοδοχείο ή airbnb. Εκεί έχεις το δωμάτιο για πάρτη σου, δεν περιμένεις ,δε σε βλέπουν, κρεβάτι ,τηλεόραση, ψυγείο, ντουζ, τζακούζι (όπου υπάρχει). Άλλη υπηρεσία η μία ,άλλη η άλλη. Στο swinger bar πηγαίνεις για τη φάση swinging, να γνωρίσεις ζευγάρια ή μπαλαντέρ, να σε παίρνουν μάτι, να παίρνεις μάτι, αυτά πληρώνεις.
Νομίζω ότι το 20000 ήταν λάθος πληκτρολόγηση. Ίσως ήθελε να γράψει 1500-2000
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Αν θέλετε να ανοίξουμε την κουβέντα για το κόστος!!
Βγαίνει ένα ζευγάρι, (νόμιμο ή παράνομο) έξω βόλτα,πηγαίνει σε ένα bar στην Αθήνα και πίνει 4 ποτά με φυστίκια,~ 8€/ποτό x4 =32 € χωρίς να πληρώσει parking (αν είναι τυχερός ο οδηγός). Εκεί στο bar ακούει μουσικούλα ανάλογα και κάνει κέφι και αποφασίζει hotel 25€ το τρίωρο, σύνολο 57€ χωρίς βενζίνες κλπ.
Το ίδιο ζευγάρι αποφασίζει να πάει στο c4c!!! 25€ είσοδος με 2 ποτά +14 € τα δεύτερα=4 ποτά =39€.
Ακούς τη μουσικούλα σου, φτιάχνεσαι και αν δε θέλεις παρέα πηγαίνεις στο κλειστό δωμάτιο, με καθαρές πετσέτες (όσες θέλεις) μωρομάντηλα, αντισηπτικό κλπ. Στον επάνω χώρο έχεις και ντουζιέρα με ζεστό νερό.
Στο 2+2 ανεβαίνει αρκετά το κόστος επειδή η είσοδος είναι 40€ το ζευγάρι αλλά κι εκεί έχεις τις παραπάνω παροχές.
Στα χρήματα δεν μπορεί να υπολογιστεί το αν βρεις παρέα ή αν θα κάνεις ή σε κάνουν μάτι, αν θα κάνεις sex ή μια γνωριμία με προοπτική ή αν είσαι chuckold και ψάχνεις μπαλαντέρ κλπ κλπ.
Αν λοιπόν κάποιος είναι swinger το θεωρώ πολύ καλό deal και ενημερώνω όσους δε γνωρίζουν ότι υπάρχουν πάρα πολλά ζευγάρια (νόμιμα ή παράνομα) που χρησιμοποιούν τα club ως hotel!!!
Εσυ πρεπει να εισαι οικονομολόγος δεν εξηγείτε αλλιώς :grin:
Περα απο την πλάκα το εχω ξαναγράψει οτι ( ασχετως προτημησεως) πρέπει να στηρίζουμε αυτά τα μαγαζιά γιατί είναι μια ειδική κατηγορία και δεν μπορούν να επεκταθούν στο ευρυ κοινό.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Εσυ πρεπει να εισαι οικονομολόγος δεν εξηγείτε αλλιώς :grin:
Περα απο την πλάκα το εχω ξαναγράψει οτι ( ασχετως προτημησεως) πρέπει να στηρίζουμε αυτά τα μαγαζιά γιατί είναι μια ειδική κατηγορία και δεν μπορούν να επεκταθούν στο ευρυ κοινό.
Παπάρια είμαι!! Έχω στάξει τον τελευταίο καιρό στα χοτέλια και στα σπίτια!!! Τουλάχιστον εκεί έχει ενδιαφέρον και γουστάρω!!!
Απλά έγραψα μια απλοϊκή σκέψη μου. Εμένα επειδή μου αρέσει να είμαι σε ερωτικό περιβάλλον 24/7 μου φαίνεται καλό deal!!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
8
Like
11.421
Πόντοι
3.786
ενας γνωστος μου ειχε κανει εταιρεια πριν λιγα χρονια οπως μια μεγαλη εταιρεια στο ΛΑ με πριβε παρτι. Απλα ο Ελληνας αδερφε ουτε σε 15 χρονια δε θα εχει 1500 -20,000 ευρω για μια βραδια για φασεις ματια ερμητικα κλειστα, δεν κανει κακο να σκεφτεσαι πριν γραψεις
να μας πει ο συναγωνιστής. Βέβαια έβαλε κόμα μετά το 20.

Και πάλι 1.500 - 2.000 για μια βραδιά (εκτός αν μιλάμε για μεταφορικά και διαμονή μέσα στο πακέτο) είναι πολλά για Ελλάδα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
να μας πει ο συναγωνιστής. Βέβαια έβαλε κόμα μετά το 20.

Και πάλι 1.500 - 2.000 για μια βραδιά (εκτός αν μιλάμε για μεταφορικά και διαμονή μέσα στο πακέτο) είναι πολλά για Ελλάδα.
Πάρα πολλά!!!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
να μας πει ο συναγωνιστής. Βέβαια έβαλε κόμα μετά το 20.

Και πάλι 1.500 - 2.000 για μια βραδιά (εκτός αν μιλάμε για μεταφορικά και διαμονή μέσα στο πακέτο) είναι πολλά για Ελλάδα.
Εδώ σε έχω. Η τιμές ξεκινάνε απο 3,200 και φτάνουν μέχρι αυτή που βλέπεις.
Κρητη 2025 ;)
 

Συνημμένα

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    148,4 KB · Εμφανίσεις: 33

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
8
Like
11.421
Πόντοι
3.786
Εδώ σε έχω. Η τιμές ξεκινάνε απο 3,200 και φτάνουν μέχρι αυτή που βλέπεις.
Κρητη 2025 ;)
έχει κάποια σχέση αυτό με swingers? Υπάρχουν και πιο ακριβά καταλύμματα. Ε, και;

Αν θες να κάνεις σύγκριση τιμών ψάξε πόσο κάνουν οι κρουαζιέρες και οι εκδρομές για τα swingers club της Ευρώπης. Στα ξενοδοχεία πληρώνουν πολύ περισσότερο από τις τιμές πόρτας επειδή κλείνουν όλο το ξενοδοχείο.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
έχει κάποια σχέση αυτό με swingers? Υπάρχουν και πιο ακριβά καταλύμματα. Ε, και;
Το παρτυ αυτο ειναι απο sdc

Αν θες να κάνεις σύγκριση τιμών ψάξε πόσο κάνουν οι κρουαζιέρες και οι εκδρομές για τα swingers club της Ευρώπης. Στα ξενοδοχεία πληρώνουν πολύ περισσότερο από τις τιμές πόρτας επειδή κλείνουν όλο το ξενοδοχείο.
ΣΕ καραβι που ερχεται Ελλαδα υπαρχει καμπινα με 30-40 κ
Αυτο που θελω να πω ειναι οτι υπαρχουν τετοια γεγοτα.
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
29
Πόντοι
0
Κλασσική μιζερη σιχαμενη ελλεινιδα, η κατάντια της σύγχρονης κοινωνίας. Μόνο για φτύσιμο,βρισιμο και απαξίωση κάνετε,μετά μην αναρωτιέσαι γιατί ο δικός σου είναι συνέχεια εδώ μέσα και γαμαει στα κρυφά αλλοδαπές ή έχει βρει κάποια άλλη και του κάνει τα χατίρια που εσύ δεν του κάνεις. Τράβα άλλου να πουλήσεις τα παραμύθια σου σκατοελλεινιδα,δεν σ έχει καμία ανάγκη το θρεντ.
Δεν πας καλά μου φαίνεται εσύ τυπε,γι'αυτό σε έχουν όλοι εδώ στο κραξιμο.Η δεν εισαι από Ελλαντα η δεν καταλαβαίνεις ελληνικα λόγω χαμηλής νοημοσύνης ίσως .Εμείς στο ξαναγραφω είμαστε ζευγάρι που αναζητάμε ποιοτικό ζευγάρι με σεβασμό στα θέλω όλων μας.Τωρα εσύ πως σου ήρθε και γράφεις τέτοιες κουταμαρες,απορώ.Να είσαι καλά πάντως που έχεις πλάκα και μας κάνεις να γελάμε όλοι μαζί σου δωρεάν χωρίς να πληρώνουμε συχνά πυκνά στο θέατρο .
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
29
Πόντοι
0
Αν θέλετε να ανοίξουμε την κουβέντα για το κόστος!!
Βγαίνει ένα ζευγάρι, (νόμιμο ή παράνομο) έξω βόλτα,πηγαίνει σε ένα bar στην Αθήνα και πίνει 4 ποτά με φυστίκια,~ 8€/ποτό x4 =32 € χωρίς να πληρώσει parking (αν είναι τυχερός ο οδηγός). Εκεί στο bar ακούει μουσικούλα ανάλογα και κάνει κέφι και αποφασίζει hotel 25€ το τρίωρο, σύνολο 57€ χωρίς βενζίνες κλπ.
Το ίδιο ζευγάρι αποφασίζει να πάει στο c4c!!! 25€ είσοδος με 2 ποτά +14 € τα δεύτερα=4 ποτά =39€.
Ακούς τη μουσικούλα σου, φτιάχνεσαι και αν δε θέλεις παρέα πηγαίνεις στο κλειστό δωμάτιο, με καθαρές πετσέτες (όσες θέλεις) μωρομάντηλα, αντισηπτικό κλπ. Στον επάνω χώρο έχεις και ντουζιέρα με ζεστό νερό.
Στο 2+2 ανεβαίνει αρκετά το κόστος επειδή η είσοδος είναι 40€ το ζευγάρι αλλά κι εκεί έχεις τις παραπάνω παροχές.
Στα χρήματα δεν μπορεί να υπολογιστεί το αν βρεις παρέα ή αν θα κάνεις ή σε κάνουν μάτι, αν θα κάνεις sex ή μια γνωριμία με προοπτική ή αν είσαι chuckold και ψάχνεις μπαλαντέρ κλπ κλπ.
Αν λοιπόν κάποιος είναι swinger το θεωρώ πολύ καλό deal και ενημερώνω όσους δε γνωρίζουν ότι υπάρχουν πάρα πολλά ζευγάρια (νόμιμα ή παράνομα) που χρησιμοποιούν τα club ως hotel!!!
Οπότε δεν θεωρούνται με την έννοια του όρου οι παράνομοι δεσμοί swingers,όπως υπάρχει η καθευαυτου έννοια του όρου στο εξωτερικό.Καλο όμως θα ήταν η μουσική των club να εμπεριέχει ελληνικά λαϊκά ακούσματα που είναι πιο μερακληδικα αλλά θα μου πείτε ορισμένα άτομα ότι υπάρχουν κι αυτοί που επικροτούν και την βρίσκουν με ξένα ακούσματα κι άλλοι ενδεχομένως ότι θα παρέπεμπε όλο αυτό περισσότερο σε κέντρο διασκέδασης παρά σε club του χώρου
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.733
Like
16.486
Πόντοι
3.656
Τη φωτογραφία από το ετήσιο μήτινγκ της ελληνικής κοινότητας σούνγκερς την είδατε ;
Ήταν ολοι εκεί .

83498b8bffdc34250f8cb5469656e8d9.jpg
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Τη φωτογραφία από το ετήσιο μήτινγκ της ελληνικής κοινότητας σούνγκερς την είδατε ;
Ήταν ολοι εκεί .

83498b8bffdc34250f8cb5469656e8d9.jpg
Τέτοιο δεν υπάρχει, είναι αλήθεια αλλά η *Πορταριά ξεπέρασε κάθε προσδοκία και χρειάστηκε επέκταση και σε άλλα ξενοδοχεία πλην των συμφωνημένων .
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Οπότε δεν θεωρούνται με την έννοια του όρου οι παράνομοι δεσμοί swingers,όπως υπάρχει η καθευαυτου έννοια του όρου στο εξωτερικό.Καλο όμως θα ήταν η μουσική των club να εμπεριέχει ελληνικά λαϊκά ακούσματα που είναι πιο μερακληδικα αλλά θα μου πείτε ορισμένα άτομα ότι υπάρχουν κι αυτοί που επικροτούν και την βρίσκουν με ξένα ακούσματα κι άλλοι ενδεχομένως ότι θα παρέπεμπε όλο αυτό περισσότερο σε κέντρο διασκέδασης παρά σε club του χώρου
Τα Σάββατα μετά τις 2:00 στο c4c έχει και τέτοια!!! Μερακλήδικα δεν ξέρω τι εννοείς αλλά μέχρι και "βρέχει φωτιά στη στράτα μου" έχω ακούσει - χορέψει :wink:
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
717
Κριτικές
8
Like
471
Πόντοι
306
Εγώ με την κοπέλα μου δεν ξέρουμε από που να αρχίσουμε τα πειράματα λέμε για αρχή Αλκατράζ να πάρουμε χωρούν μετά να πάμε η στο 2 +2 η c4c η να πάρουμε κανένα εσκορτ τι θα κάνατε για πρώτη φορά ας μου πουν οι έμπειροι
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Εγώ με την κοπέλα μου δεν ξέρουμε από που να αρχίσουμε τα πειράματα λέμε για αρχή Αλκατράζ να πάρουμε χωρούν μετά να πάμε η στο 2 +2 η c4c η να πάρουμε κανένα εσκορτ τι θα κάνατε για πρώτη φορά ας μου πουν οι έμπειροι
Ανάλογα τι ψάχνετε!!! Πολύ διαφορετικά πράγματα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
8
Like
11.421
Πόντοι
3.786
Εγώ με την κοπέλα μου δεν ξέρουμε από που να αρχίσουμε τα πειράματα λέμε για αρχή Αλκατράζ να πάρουμε χωρούν μετά να πάμε η στο 2 +2 η c4c η να πάρουμε κανένα εσκορτ τι θα κάνατε για πρώτη φορά ας μου πουν οι έμπειροι
Διαφορετικές υπηρεσίες στο κάθε ένα παίκτη.
Θέλετε να κάνετε τρίο με γυναίκα, ανταλλαγή με ζευγάρι, τι ακριβώς;
Ανάλογα με τη φαντασίωση και ο χώρος.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.421
Κριτικές
124
Like
6.687
Πόντοι
5.097
Τα Σάββατα μετά τις 2:00 στο c4c έχει και τέτοια!!! Μερακλήδικα δεν ξέρω τι εννοείς αλλά μέχρι και "βρέχει φωτιά στη στράτα μου" έχω ακούσει - χορέψει :wink:
Να μην ξεχνάμε και το κορυφαίο που βάζει κάθε φορά ο Αντώνης 'ποτε Βούδας πότε Κουδας'. Για κάτι ελλεινιδες σαν εσενα @Beautyfulgirl
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom