Νέα

Ελληνική Αστυνομία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GEORGEG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.718
Like
29.180
Πόντοι
6.056

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
5
Like
5.507
Πόντοι
1.056

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
5
Like
5.507
Πόντοι
1.056

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.830
Like
3.641
Πόντοι
456
Όποτε ακούω λιοσίων έχει χαρακτεί στο μυαλό μου και σκάει π-ά-ν-τ-α το συμβάν με το αμάξι που είχε πάρει για δοκιμή ένας τύπος που δούλευε σε συνεργείο και το στούκαρε στο τέλος επειδή τον κυνηγούσαν.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.583
Κριτικές
11
Like
2.932
Πόντοι
746
Θυμάμαι πριν 2 - 3 χρόνια, που συνόδευα την μακαρίτισσα (από πέρυσι) μάνα μου, που είχε την μέση της και έπασχε από Αλτσχάϊμερ, λίγο πιο πάνω από το σπίτι μας...
Σε ένα αυτοκίνητο κάθονταν δύο (οδηγός και συνοδηγός) και φαινόταν σαν να περιμένουν κάτι...
Περνώντας από δίπλα τους λέει η μάνα μου: "Γεια σας παιδιά, εκτελείτε υπηρεσία;"
Παραδέχτηκαν ότι ήταν αστυνομικοί που παρακολουθούσαν ένα σπίτι...
Ήταν με πολιτικά και συμβατικό αυτοκίνητο...
Η μάνα μου που ήταν με Αλτσχάϊμερ τους κατάλαβε...
Παράδειγμα επαγγελματισμού και διακριτικότητας... :2funny:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.830
Like
3.641
Πόντοι
456
Κάτι περίεργο συμβαίνει. Θυμάμαι πως το παιδί δούλευε σε πλυντήριο (ή κάτι τέτοιο) στην Λιοσίων και απλά πήρε το αμάξι βόλτα και πήγε μέχρι τα νότια και γύρισε. Ο ιδιοκτήτης έβλεπε απο το gps ότι το αμάξι έκανε βόλτες και ειδοποιήσε την Αστυνομία. η οποία στο σύνταγμα ξεκίνησε να κάνει καταδίωξη. Έπειτα στη Λιοσίων έπιασε μεγάλη ταχύτητα και έγινε η ζημιά. Στα άρθρα που βρίσκω λέει ότι είχε κλαπεί από Άνω λιόσια προηγούμενη μέρα, τελείως άλλα ντι άλλων.
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
290
Like
326
Πόντοι
21
Θυμάμαι πριν 2 - 3 χρόνια, που συνόδευα την μακαρίτισσα (από πέρυσι) μάνα μου, που είχε την μέση της και έπασχε από Αλτσχάϊμερ, λίγο πιο πάνω από το σπίτι μας...
Σε ένα αυτοκίνητο κάθονταν δύο (οδηγός και συνοδηγός) και φαινόταν σαν να περιμένουν κάτι...
Περνώντας από δίπλα τους λέει η μάνα μου: "Γεια σας παιδιά, εκτελείτε υπηρεσία;"
Παραδέχτηκαν ότι ήταν αστυνομικοί που παρακολουθούσαν ένα σπίτι...
Ήταν με πολιτικά και συμβατικό αυτοκίνητο...
Η μάνα μου που ήταν με Αλτσχάϊμερ τους κατάλαβε...
Παράδειγμα επαγγελματισμού και διακριτικότητας... :2funny:

και σκέψου η μάνα σου να ήταν πρώην πράκτορας του fbi και να παρακολουθούσαν εκείνη που το παίζει ότι έχει αλτσχαιμερ.... μου έδωσες ιδέα για μυθιστόρημα :buck2:

παρεπιπτόντως και άσχετο ταυτόχρονα μία γαμάτη μινι σειρά στο Netflix, καλό μου παιδί/dear child
έχει παρόμοια σκηνή γι αυτό το αναφέρω, γαμάτη σειρά!!!
:cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom