Νέα

Ελληνική Αστυνομία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GEORGEG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 393K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
7
Like
2.926
Πόντοι
786
Πρίν λίγο καιρό ερχόμενος από Θεσσαλονίκη Λάρισα, εννοείται από παράδρομο, είδα τελευταία ένα αγριογούρουνο να με κοιτά καταμεσής του δρόμου με το βλέμμα της αγελάδας, περίεργο γιατί αυτά κινούνται σβέλτα! Πήγαινα σιγά,ως συνήθως και το απέφυγα.

Λίγο καιρό αργότερα, πρίν κάνα μήνα χοντρά, μπάτσοι στις Σέρρες τράκαραν με αγριογούρουνο και σκότωσαν άλλους ανθρώπους τραυματίζοντας σοβαρά κάποιους άλλους.

Αυτό για να συμβεί πρέπει να πηγαίνεις κομμάτια,ως συνήθως οι μπάτσοι και να χεις μυαλό αμοιβαδας

από παράδρομο;
δεν φοβάσαι τις νταλίκες;
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
515
Πόντοι
96
αληθινό ή μούφα το νούμερο?
με ενδιαφέρει αν είσαι κάτω από 30, η ακριβής ηλικία δε με νοιάζει
Δεν είναι μουφα ρε όχι, αφού το έχω πει πολλές φορές στο φόρουμ ότι είμαι 18, είμαι αυτός που είχε και ένα θρεντ για πανελλήνιες, το πρώτο μου θρεντ ήταν
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.692
Like
29.000
Πόντοι
6.056
Λογικά για σένα φταίνε τα αγριογούρουνα,ε; :jerking:
Οχι τυπε τα αγριογούρουνα δεν φταίνε, αλλωστε τι ποιο φυσιολογικο απο το να υπάρχουν αγριογουρουνα στη μεση της εθνικής οδου στις 11:30 το βράδυ :idiot: :uglystupid: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Οχι τυπε τα αγριογούρουνα δεν φταίνε, αλλωστε τι ποιο φυσιολογικο απο το να υπάρχουν αγριογουρουνα στη μεση της εθνικής οδου στις 11:30 το βράδυ :idiot: :uglystupid: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
Τύπε ποια εθνική οδό έχουν οι Σέρρες;

Έχεις πάει ποτέ ή είσαι μόνο σπιτάκι ίντερνετ, μπουρδέλα και τα ξέρεις όλα;

Ξέρεις τι ορίζεται ως εθνική οδός; Γιατί η Ελλάδα τέτοιες έχει συγκεκριμένες όλα τ άλλα καροδρομοι είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Οχι τυπε τα αγριογούρουνα δεν φταίνε, αλλωστε τι ποιο φυσιολογικο απο το να υπάρχουν αγριογουρουνα στη μεση της εθνικής οδου στις 11:30 το βράδυ :idiot: :uglystupid: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
Γιατί απίθανο είναι;
Εδω στην Εγνατία οδό (που χρυσοπληρωνουμε) στο Μέτσοβο βγαίνει μπροστά σου η αρκούδα 4 το χάραμα και σου ζητάει 1 ευρώ για τυροπιτα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
2
Like
13.539
Πόντοι
3.556
Τύπε ποια εθνική οδό έχουν οι Σέρρες;

Έχεις πάει ποτέ ή είσαι μόνο σπιτάκι ίντερνετ, μπουρδέλα και τα ξέρεις όλα;

Ξέρεις τι ορίζεται ως εθνική οδός; Γιατί η Ελλάδα τέτοιες έχει συγκεκριμένες όλα τ άλλα καροδρομοι είναι
εν τω μεταξύ στουκάρανε σε αγέλη έτσι ? όχι σε ένα , σε αγέλη αγριογούρουνων:2funny:

:2funny::2funny:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.692
Like
29.000
Πόντοι
6.056
Τύπε ποια εθνική οδό έχουν οι Σέρρες;

Έχεις πάει ποτέ ή είσαι μόνο σπιτάκι ίντερνετ, μπουρδέλα και τα ξέρεις όλα;

Ξέρεις τι ορίζεται ως εθνική οδός; Γιατί η Ελλάδα τέτοιες έχει συγκεκριμένες όλα τ άλλα καροδρομοι είναι

Νεα εθνικη οδο λεει η Καθημερνή, αν λεει μαλακιες δεν φταιω εγω, επισης δεν το ηξερα οτι πρέπει να εχω γυρίσει ολοι την Ελλαδα για να μπορέσω να εκφέρω γνώμη.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Γιατί απίθανο είναι;
Εδω στην Εγνατία οδό (που χρυσοπληρωνουμε) στο Μέτσοβο βγαίνει μπροστά σου η αρκούδα 4 το χάραμα και σου ζητάει 1 ευρώ για τυροπιτα.
Ο τύπος είναι άσχετος... δεν έχει οδηγήσει πέρα από Αθήνα και νομίζει πως όλη η Ελλάδα είναι σαν την Αττική οδό.

Αρχικά λέγανε στην Εγνατία οδό τις ίδιες μαλακίες για τις αρκούδες,πως φταίνε κλπ γυρίζοντας το αργότερα πως ζουνε στο φυσικό τους περιβάλλον, προστατέψτε τες,βαζανε ταμπέλες κλπ

Αντί τύπε @Anemodoura να παραδεχτείς την μαλακια που λες διότι με τα νέα μπατσικα τα πάνε στις δύο ροδες τα αλάνια δίχως αύριο και όπως είπε ο @ROB. C μιλάμε για αγέλη όχι ένα ξεκαρφωτο...Ε εντάξει...για να προκαλέσεις τον θάνατο τριών ανθρώπων και τραυματισμό άλλων τριών, ενώ είσαι αστυνομικός και απ'τα μέρη.... όσο και να πεις... μόνο κουφιοκεφαλοι το κάνουν αυτό
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.692
Like
29.000
Πόντοι
6.056
Ο τύπος είναι άσχετος... δεν έχει οδηγήσει πέρα από Αθήνα και νομίζει πως όλη η Ελλάδα είναι σαν την Αττική οδό.

Αρχικά λέγανε στην Εγνατία οδό τις ίδιες μαλακίες για τις αρκούδες,πως φταίνε κλπ γυρίζοντας το αργότερα πως ζουνε στο φυσικό τους περιβάλλον, προστατέψτε τες,βαζανε ταμπέλες κλπ

Αντί τύπε @Anemodoura να παραδεχτείς την μαλακια που λες διότι με τα νέα μπατσικα τα πάνε στις δύο ροδες τα αλάνια δίχως αύριο και όπως είπε ο @ROB. C μιλάμε για αγέλη όχι ένα ξεκαρφωτο...Ε εντάξει...για να προκαλέσεις τον θάνατο τριών ανθρώπων και τραυματισμό άλλων τριών, ενώ είσαι αστυνομικός και απ'τα μέρη.... όσο και να πεις... μόνο κουφιοκεφαλοι το κάνουν αυτό
Ναι ρε τυπε και το ζευγάρι απο τα Σκοπια που επεσε πανω στα αγριογούρουνα μετα απο τους μπατσους και αυτοι κουφιοκεφαλοι ηταν!

Και μια κοπέλα απο το χωριο της μανας μου που επεσε πανω σε ενα αγριογούρουνο οταν της πετάχτηκε μπροστα της νυχτα στην παλαιά εθνικη οδο Τριπολης-Καλαματας και αυτη κουφιοκέφαλοι ηταν :idiot: :uglystupid:
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
856
Like
1.312
Πόντοι
206
Πρίν λίγο καιρό ερχόμενος από Θεσσαλονίκη Λάρισα, εννοείται από παράδρομο, είδα τελευταία ένα αγριογούρουνο να με κοιτά καταμεσής του δρόμου με το βλέμμα της αγελάδας, περίεργο γιατί αυτά κινούνται σβέλτα! Πήγαινα σιγά,ως συνήθως και το απέφυγα.

Λίγο καιρό αργότερα, πρίν κάνα μήνα χοντρά, μπάτσοι στις Σέρρες τράκαραν με αγριογούρουνο και σκότωσαν άλλους ανθρώπους τραυματίζοντας σοβαρά κάποιους άλλους.

Αυτό για να συμβεί πρέπει να πηγαίνεις κομμάτια,ως συνήθως οι μπάτσοι και να χεις μυαλό αμοιβαδας


Καταλάβατε γιατί έχω θέμα; Εδώ που κολλάει το "μπάτσοι"; Όσο και να πήγαιναν άπαξ και πεταχτεί αγέλη μπροστά σου δεν προλαβαίνεις να κάνεις κιχ. Και επειδή έχουμε και εδώ γουρούνια θα σας πω ότι ΔΕΝ είναι ήσυχα ζώα σαν τις αλεπούδες που κάθονται στην άκρη του δρόμου. Κινούνται συνήθως σε αγέλες και τρέχουν σαν παλαβά. Ο συγκεκριμένος δρόμος που έγινε το ατύχημα είναι και στενός. Πράγμα που σημαίνει μηδενική ορατότητα στη διάσχιση και πιθανή αποφυγή. Τα γουρούνια είναι τόσο γρήγορα που αν ήταν μακριά δεν θα καταλάβαιναν καν ότι πέρασαν. Προφανώς έτρεχαν και έπεσαν πάνω τους ΑΚΡΙΒΩΣ τη στιγμή που πέρναγαν δίπλα τους.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.692
Like
29.000
Πόντοι
6.056
Καταλάβατε γιατί έχω θέμα; Εδώ που κολλάει το "μπάτσοι"; Όσο και να πήγαιναν άπαξ και πεταχτεί αγέλη μπροστά σου δεν προλαβαίνεις να κάνεις κιχ. Και επειδή έχουμε και εδώ γουρούνια θα σας πω ότι ΔΕΝ είναι ήσυχα ζώα σαν τις αλεπούδες που κάθονται στην άκρη του δρόμου. Κινούνται συνήθως σε αγέλες και τρέχουν σαν παλαβά. Ο συγκεκριμένος δρόμος που έγινε το ατύχημα είναι και στενός. Πράγμα που σημαίνει μηδενική ορατότητα στη διάσχιση και πιθανή αποφυγή. Τα γουρούνια είναι τόσο γρήγορα που αν ήταν μακριά δεν θα καταλάβαιναν καν ότι πέρασαν. Προφανώς έτρεχαν και έπεσαν πάνω τους ΑΚΡΙΒΩΣ τη στιγμή που πέρναγαν δίπλα τους.

Ετσι και σε σου πεταχτεί αγριογούρουνο στα 4-5 μετρα μπροστά βραδύ δεν προλαβαίνεις ουτε να ακουμπήσεις το φρενο ακόμα και αν πηγαίνεις με 80 χλμ...
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
856
Like
1.312
Πόντοι
206
Ετσι και σε σου πεταχτεί αγριογούρουνο στα 4-5 μετρα μπροστά βραδύ δεν προλαβαίνεις ουτε να ακουμπήσεις το φρενο ακόμα και αν πηγαίνεις με 80 χλμ...

Πρόπερσι τη γλίτωσα στο τσακ. Πρωί πρωί πήγαινα κάπου και βρήκα κλασικά τσοπάνη. Λέω μέσα μου να κόψω μη μου πεταχτεί ο σκύλος ή κανένα αδέσποτο γίδι παρακάτω. Όντως μερικές δεκάδες μέτρα μετά πετάχτηκε οικογένεια από γουρούνια. Με το ζόρι ακινητοποιήθηκα. Αν ΔΕΝ είχα κόψει για τον τσοπάνη θα τα είχα χτυπήσει. Επίσης επικίνδυνα και τα ζαρκάδια - ελάφια. Αυτά λόγω του άλματος δεν τα βλέπεις καν. Ακόμη και αν είσαι σε εντελώς επίπεδο μέρος με τέλεια ορατότητα θα έρθουν από το πουθενά.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.719
Κριτικές
30
Like
19.894
Πόντοι
8.746
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.719
Κριτικές
30
Like
19.894
Πόντοι
8.746
οκ. νέο παιδί λοιπόν. το δέχομαι και προχωράμε.

α. οι στίχοι των τραγουδιών του σε εκφράζουν?
περί ναρκωτικών, μίσους, καψίματος αστυνομικών κλπ κλπ...
κανονική και όχι ειρωνική η ερώτηση.
δλδ σου λένε κάτι όλα αυτά, θα ήθελες να τα ζήσεις, να τα δεις ?

β. νομίζεις ότι αυτοί οι στίχοι εκφράζουν τον ίδιο τον ράπερ ή ότι απλά ακολουθεί το μόδα της εποχής άσχετα με το τι επιπτώσεις έχουν στη νεολαία τα τραγούδια του?
αν ισχύει το δεύτερο καταλαβαίνεις το catch ή σε αφήνει αδιάφορο>?

γ. τελευταίο κι αν θες απαντάς, αντιμετωπίζεις προβλήματα διαβίωσης. άνεργοι γονείς κλπ?
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.719
Κριτικές
30
Like
19.894
Πόντοι
8.746
Τελείωσε εσύ με τις δικές σου θεραπείες και ύστερα προτείνεις και σε μένα :confused:
τι σχέση έχω εγώ? τουλάχιστον στο παρόν νήμα που συζητάμε δεν εχω εκφράσει και επιδείξει εμμονές...like yourself
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom