Νέα

Ελληνική Αστυνομία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GEORGEG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.753
Κριτικές
30
Like
20.021
Πόντοι
8.746
εισαι ιδανικος υποψηφιος για καθεστος βορειας κορεας , εχει απ'ολα εκει βασανισμους σε υπογεια ηλεκτροσοκ στα παπαρια βγαλσιμο νυχιων με ταναλιες βραστα αυγα σε μασχαλες θα την περασεις φινα εκει δεν εχει και αναρχια
ανατρίχιασα βραδυάτικα...
χάλια ο αριστερός φασισμός :tickedoff:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.232
Κριτικές
2
Like
14.214
Πόντοι
3.556
Ρε αδερφέ τόσα χρόνια μας έχουν πρήξει ότι η Αστυνομία είναι γεμάτη φασίστες και τελευταία με ΧΑυήγτες. Γιατί δεν το αλλάζουν; Εδώ κολλάω εγώ. Μήπως γιατί συμφέρει τους πάντες; Γιατί πίστεψέ με δεν είναι καθόλου δύσκολο να αλλάξει αυτό.
νομίζω ότι στο προηγούμενο ποστ κάλυψα γενικότερα το ερώτημα σου..
Η πολιτική σπέκουλα καταρρίπτεται διότι έχουν χτυπήσει γυναικόπαιδα κ γέρους
σε πολλές μη αριστερές συγκεντρώσεις.


Οι άνθρωποι μονάχα τη κονόμα τους κοιτάνε , ο μισθός τούς είναι λίγος

Το πρόβλημα δεν είναι οι πολιτικές τους πεποιθήσεις
αλλά η διαφθορά τους ειδικά μετά τη κρίση, μια βολτούλα να κάνεις κέντρο και πέριξ θα δεις όλη την συμπαιγνία
Αν πάλι κατοικείς σε ανατολικά ή βόρεια προάστια για να μην καρδιοχτυπάς λογω εκκωφαντικής απουσίας της αστυνομίας,
υπάρχει λύση. Ένστολη σεκιούριτι με μαύρο χρήμα που θα κανονίσεις με τα παιδιά που με σκέτο μισθό απουσιάζουν
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.753
Κριτικές
30
Like
20.021
Πόντοι
8.746

Doberman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
220
Like
388
Πόντοι
21
λες?
να τα λέμε εδώ μέσα λοιπόν όποτε φτάνει η κοπέλα στο δωμάτιο...μην έχω θέματα και πάνε τζάμπα τα 140
ετσι ειναι, αμα σου φαινεται πολιτισμενη η αστυνομια μας και θες περισσοτερες αγριαδες εκει παει το πραμα να επαναφερουμε και τη φαλαγγα που ηταν παλια τους πρακτικη πολυ πετυχημενη
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.753
Κριτικές
30
Like
20.021
Πόντοι
8.746
ετσι ειναι, αμα σου φαινεται πολιτισμενη η αστυνομια μας και θες περισσοτερες αγριαδες εκει παει το πραμα να επαναφερουμε και τη φαλαγγα που ηταν παλια τους πρακτικη πολυ πετυχημενη
μπα είμαστε βάρβαροι εδώ...
πρέπει να τους στείλουμε να μαθητεύσουν σε κίνα ή ρωσία μεριά που την πεφτουν στους διαδηλωτές με ευγένιο ονιέγκιν του τσαικόφσκι...
 

Doberman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
220
Like
388
Πόντοι
21
μπα είμαστε βάρβαροι εδώ...
πρέπει να τους στείλουμε να μαθητεύσουν σε κίνα ή ρωσία μεριά που την πεφτουν στους διαδηλωτές με ευγένιο ονιέγκιν του τσαικόφσκι...
ε ας βαλουμε και εδω αν παιζει το μια βλαχα μια παλιοβλαχα ενω τα παληκαρια μας βασανιζουν διαδηλωτες σε ικανοποιει αυτο η ειναι πολυ πολιτισμενο?
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.847
Like
3.104
Πόντοι
1.706
Δυστυχώς για τα Υμμια και την Κύπρο δεν έγινε τίποτα...καλο θα ήταν να είχαμε παρόμοιες διορθώσεις η έστω μερικοί να πήγαιναν στην μπουζου.
Όχι, το έχω ξαναγράψει πολλές φορές.
Έπεσαν οι τουφεκιές τότε στο Γουδή και μετά από λίγα χρόνια η Βουλή τους έδωσε συγχωροχάρτι. Βενιζέλου πρωτοστατούντος......
Λεπτομέριεα στην όλη υπόθεση πως είχε καταδικαστεί σε θάνατο και ο πρινς Άντριου, της εποχής, και έγινε της κακιάς πουτάνας το κάγκελο για να φυγαδευτεί στην Ιταλία.
Λοιπόν, εμείς, δεν ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ για τέτοιες καταστάσεις.
Ευλογημένες μεν οι σφαίρες, τρόμπες είμεθα.......
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
862
Like
1.324
Πόντοι
206
νομίζω ότι στο προηγούμενο ποστ κάλυψα γενικότερα το ερώτημα σου..
Η πολιτική σπέκουλα καταρρίπτεται διότι έχουν χτυπήσει γυναικόπαιδα κ γέρους
σε πολλές μη αριστερές συγκεντρώσεις.


Οι άνθρωποι μονάχα τη κονόμα τους κοιτάνε , ο μισθός τούς είναι λίγος

Το πρόβλημα δεν είναι οι πολιτικές τους πεποιθήσεις
αλλά η διαφθορά τους ειδικά μετά τη κρίση, μια βολτούλα να κάνεις κέντρο και πέριξ θα δεις όλη την συμπαιγνία
Αν πάλι κατοικείς σε ανατολικά ή βόρεια προάστια για να μην καρδιοχτυπάς λογω εκκωφαντικής απουσίας της αστυνομίας,
υπάρχει λύση. Ένστολη σεκιούριτι με μαύρο χρήμα που θα κανονίσεις με τα παιδιά που με σκέτο μισθό απουσιάζουν

Εγώ έχω αντίθετη άποψη. Υπάρχουν τα ούγκανα ναι όπως σε όλες τις δουλειές αλλά υπάρχουν και άνθρωποι που κάνουν τη δουλειά τους. Σωστά γράφτηκε πως έχουν γίνει χοντρές μαλακίες αλλά την ίδια στιγμή γιατί δεν μιλάει κανένας γι' αυτούς που υπηρετούν στο κέντρο, σε μεγάλες πόλεις ή εκεί που υπάρχει γυφτιά. Εγώ βλέπω φίλους μου να κάνουν κάθε μέρα τις νταντάδες στο γυφταριό αντί να τους σαπίσουν στο ξύλο. Φυσικά με άνωθεν εντολές καθώς είναι τσάμπα ψηφαλάκια.

Εμένα όπως έγραψα και στην αρχή με εκνευρίζει αυτό το "μπάτσος". Δεν ξέρω αν έχεις social αλλά αν έχεις ψάξου λίγο σε ειδήσεις του αστυνομικού ρεπορτάζ. Δε γίνεται να τον αποκαλείς έτσι όταν κάνει τη δουλειά του. Βγαίνει ανακοίνωση για το Χ επίδομα και αρχίζουν να γράφουν "θα φάνε καλά οι μπάτσοι". Γράψε ότι θα πάρουν "αύξηση οι αστυνομικοί". Το λογικό. Για χτες ναι συμφωνώ πως το ξύλο προς τον δεμένο είναι έργο "μπάτσου". Αλλά όχι η καταδίωξη με κίνδυνο και να λες οι "μπάτσοι"
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.753
Κριτικές
30
Like
20.021
Πόντοι
8.746
ε ας βαλουμε και εδω αν παιζει το μια βλαχα μια παλιοβλαχα ενω τα παληκαρια μας βασανιζουν διαδηλωτες σε ικανοποιει αυτο η ειναι πολυ πολιτισμενο?
Όχι ρε, δεν σου ειπα να πάνε μετεκπαίδευση κινα-ρωσία?
 

Doberman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
220
Like
388
Πόντοι
21
Εγώ έχω αντίθετη άποψη. Υπάρχουν τα ούγκανα ναι όπως σε όλες τις δουλειές αλλά υπάρχουν και άνθρωποι που κάνουν τη δουλειά τους. Σωστά γράφτηκε πως έχουν γίνει χοντρές μαλακίες αλλά την ίδια στιγμή γιατί δεν μιλάει κανένας γι' αυτούς που υπηρετούν στο κέντρο, σε μεγάλες πόλεις ή εκεί που υπάρχει γυφτιά. Εγώ βλέπω φίλους μου να κάνουν κάθε μέρα τις νταντάδες στο γυφταριό αντί να τους σαπίσουν στο ξύλο. Φυσικά με άνωθεν εντολές καθώς είναι τσάμπα ψηφαλάκια.

Εμένα όπως έγραψα και στην αρχή με εκνευρίζει αυτό το "μπάτσος". Δεν ξέρω αν έχεις social αλλά αν έχεις ψάξου λίγο σε ειδήσεις του αστυνομικού ρεπορτάζ. Δε γίνεται να τον αποκαλείς έτσι όταν κάνει τη δουλειά του. Βγαίνει ανακοίνωση για το Χ επίδομα και αρχίζουν να γράφουν "θα φάνε καλά οι μπάτσοι". Γράψε ότι θα πάρουν "αύξηση οι αστυνομικοί". Το λογικό. Για χτες ναι συμφωνώ πως το ξύλο προς τον δεμένο είναι έργο "μπάτσου". Αλλά όχι η καταδίωξη με κίνδυνο και να λες οι "μπάτσοι"
οταν οι καλοι επαγγελματιες δε φροντιζουν να γινει καθαρση και να σταματησει η σαπιλα ειναι συνενοχοι
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.232
Κριτικές
2
Like
14.214
Πόντοι
3.556
Εγώ έχω αντίθετη άποψη. Υπάρχουν τα ούγκανα ναι όπως σε όλες τις δουλειές αλλά υπάρχουν και άνθρωποι που κάνουν τη δουλειά τους. Σωστά γράφτηκε πως έχουν γίνει χοντρές μαλακίες αλλά την ίδια στιγμή γιατί δεν μιλάει κανένας γι' αυτούς που υπηρετούν στο κέντρο, σε μεγάλες πόλεις ή εκεί που υπάρχει γυφτιά. Εγώ βλέπω φίλους μου να κάνουν κάθε μέρα τις νταντάδες στο γυφταριό αντί να τους σαπίσουν στο ξύλο. Φυσικά με άνωθεν εντολές καθώς είναι τσάμπα ψηφαλάκια.

Εμένα όπως έγραψα και στην αρχή με εκνευρίζει αυτό το "μπάτσος". Δεν ξέρω αν έχεις social αλλά αν έχεις ψάξου λίγο σε ειδήσεις του αστυνομικού ρεπορτάζ. Δε γίνεται να τον αποκαλείς έτσι όταν κάνει τη δουλειά του. Βγαίνει ανακοίνωση για το Χ επίδομα και αρχίζουν να γράφουν "θα φάνε καλά οι μπάτσοι". Γράψε ότι θα πάρουν "αύξηση οι αστυνομικοί". Το λογικό. Για χτες ναι συμφωνώ πως το ξύλο προς τον δεμένο είναι έργο "μπάτσου". Αλλά όχι η καταδίωξη με κίνδυνο και να λες οι "μπάτσοι"
γνώμη μου να μην παθιάζεσαι δεν αξίζει και δεν έχουν καμία πολιτική ταυτότητα
Το γεγονός ότι φτιάχνονται με τους αναρχικούς είναι διότι τους χαλάνε την ησυχία κάτι σαν βεντέτα ..
Οι ίδιοι μεταξύ τους μπάτσοι αποκαλούνται, έλα μπάτσε έλα μαλάκα κτλπ ειδικοί φρουροί αμεα
Στα @@ τους το εθνόσημο,
ο μισθός του δημοσίου, η μονιμότητα, και τα εξτραδάκια τους πονάνε
Αλλά δεν φταίνε αυτοί , ποιός δεν θέλει να τη περνάει ζάχαρη ? θέμα πολιτικής βούλησης, συμφέρει η σαπίλα,
τα ίδια και στην πυροσβεστική, κάηκε ο κόσμος στο Μάτι και αντί κάτεργο, παράσημο...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.753
Κριτικές
30
Like
20.021
Πόντοι
8.746
γιατι να μην εισαγουμε ρωσσοκινεζους να μην εχουν και τυψεις (οσοι εχουν) οτι βαρανε τα παππουδια τους?
παπούτσι από τον τόπο σου τύπε...δεν το έχεις ακούσει...?

βγαίνω
άκου όμως πρωτα κάτι σοβαρό γιατί πάω τη μαλακία/σοβαρότητα σε αναλογία 9/1 και σήμερα ξέφυγε...

το μπου (όπως και το κάθε μπου) αμβλύνει τα αισθήματα κι ό,τι καλό μέσα μας, ενώ αντίθετα γιγαντώνει τα κατώτερα ένστικτα.
επειδή όμως είμαι κλασικός ελληνάρας και θέλω να αισθανθώ και την αδρεναλίνη των αρχεγονων ενστίκτων μου (που καλωσορίζω συχνά πυκνά), ακολουθώ τη μέθοδο οδυσσέα. και σειρήνες, αλλά και όσο πιο safe γίνεται. όσο πιο...

μέθοδος (ή αλλιώς πως να διατηρείς την ισορροπία)
α. μπες εδώ μέσα και ξεκίνα μόνο σε ικανή ηλικία που δύνασαι να φιλτράρεις πληροφορίες/καταστάσεις, και τα γεγονότα θα σε αγγίξουν/επηρρεάσουν το δυνατό λιγότερο (γιατί μόνο προς το αρνητικό δουλεύουν).
β. για κάθε ώρα εδώ μέσα αφιέρωσε άλλο τόσο χρόνο (τουλάχιστον) στο να (ξανα)οξύνεις τα συναισθήματά σου, την ανθρωπιά σου, το καλό μέσα σου. διάβασε, πήγαινε θέατρο, άκου (με ποιοτικό τρόπο) μουσική.
(εννοείται κι άλλες δραστηριότητες προς αυτόν τον σκοπό υφίστανται, μνημόνευσα τις πιο σημαντικές και κοινές).
γ. αν και όταν αισθανθείς ότι η ενασχόλησή με το σάη σε αλλοτροιώνει κάντην. σοβαρός δείκτης ο τρόπος που βλέπεις τις γυναίκες (εργαζόμενες και μη). μην το αναλύσω, ο νοών νοείτω.

το σχόλιο θα γινόταν καλό νήμα (λέμε τώρα)
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
862
Like
1.324
Πόντοι
206
οταν οι καλοι επαγγελματιες δε φροντιζουν να γινει καθαρση και να σταματησει η σαπιλα ειναι συνενοχοι

γνώμη μου να μην παθιάζεσαι δεν αξίζει και δεν έχουν καμία πολιτική ταυτότητα
Το γεγονός ότι φτιάχνονται με τους αναρχικούς είναι διότι τους χαλάνε την ησυχία κάτι σαν βεντέτα ..
Οι ίδιοι μεταξύ τους μπάτσοι αποκαλούνται, έλα μπάτσε έλα μαλάκα κτλπ ειδικοί φρουροί αμεα
Στα @@ τους το εθνόσημο,
ο μισθός του δημοσίου, η μονιμότητα, και τα εξτραδάκια τους πονάνε
Αλλά δεν φταίνε αυτοί , ποιός δεν θέλει να τη περνάει ζάχαρη ? θέμα πολιτικής βούλησης, συμφέρει η σαπίλα,
τα ίδια και στην πυροσβεστική, κάηκε ο κόσμος στο Μάτι και αντί κάτεργο, παράσημο...

Δεν παθιάζομαι αλλά μου τη βαράει ρε φίλε η υποκρισία. Θες ή δε θες να πας μπροστά; Δε γίνεται ρε φίλε στο διπλανό νήμα για την ψηφιακή ταυτότητα να γράφεις μαλακίες. και γενικά με το gov.gr. Το ίδιο και εδώ. Δε μου αρέσει αυτή η μείωση προς όλο το σώμα. Παντού υπάρχουν σάπιοι και παντού λουλούδια. Αν έχεις @@ μπες μπροστά και φτιάξτο. Αλλά φτιάξτο για το καλό όλων.

Δεν είσαι εσύ ο γαμάω που έγινες μηχανικός και ο άλλος "μπάτσος". Εδώ κολλάω. Σε αυτή τη λογική. Υποτιμάς ένα ολόκληρο κλάδο με αποτέλεσμα να εξακολουθούν να κάνουν κουμάντο οι σάπιοι.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.232
Κριτικές
2
Like
14.214
Πόντοι
3.556
Δεν παθιάζομαι αλλά μου τη βαράει ρε φίλε η υποκρισία. Θες ή δε θες να πας μπροστά; Δε γίνεται ρε φίλε στο διπλανό νήμα για την ψηφιακή ταυτότητα να γράφεις μαλακίες. και γενικά με το gov.gr. Το ίδιο και εδώ. Δε μου αρέσει αυτή η μείωση προς όλο το σώμα. Παντού υπάρχουν σάπιοι και παντού λουλούδια. Αν έχεις @@ μπες μπροστά και φτιάξτο. Αλλά φτιάξτο για το καλό όλων.

Δεν είσαι εσύ ο γαμάω που έγινες μηχανικός και ο άλλος "μπάτσος". Εδώ κολλάω. Σε αυτή τη λογική. Υποτιμάς ένα ολόκληρο κλάδο με αποτέλεσμα να εξακολουθούν να κάνουν κουμάντο οι σάπιοι.
Τα κοιτάς συναισθηματικά, σε καταλαβαίνω.
Όμως δεν υπάρχει στην ελλάδα "για το καλό όλων" . Ατομάρες υπάρχουν ,ο καθένας για τη παρτάρα του,
άντε εξ ανάγκης και για την συντεχνία του
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
862
Like
1.324
Πόντοι
206
Τα κοιτάς συναισθηματικά, σε καταλαβαίνω.
Όμως δεν υπάρχει στην ελλάδα "για το καλό όλων" . Ατομάρες υπάρχουν ,ο καθένας για τη παρτάρα του,
άντε εξ ανάγκης και για την συντεχνία του

Και γι' αυτό πάμε σκατά. Όσο μεγαλώνω μου τη δίνουν τέτοιες συμπεριφορές. Πχ το βλέπω κάθε μέρα στη δουλειά μου. Κάνω ότι μπορώ να σε εξυπηρετήσω και ο συνάδελφος είναι ικανός να σε διώξει αν δεν έχει στυλό στο γραφείο του και δεν θέλει να σηκωθεί να πάρει από το διπλανό. Και αν του πεις κάτι βγαίνει και από πάνω ότι κακομαθαίνω τους πελάτες. Άντε εγώ τώρα να του εξηγήσω ότι αυτοί μας ταϊζουν και όχι το αφεντικό.

Το ίδιο και εδώ. Γιατί να χαλαστεί ο "μπάτσος" όταν όχι μόνο δε θα ακούσει ευχαριστώ αλλά θα κινδυνέψει με ΕΔΕ αν κάτι δεν αρέσει στον ΧΨΩ. Επειδή έχω αρκετούς φίλους οι περισσότεροι νέοι είναι συνειδητοποιημένοι. Περισσότερο απ' όσο νομίζουν κάποιοι. Αλλά όπως έγραψα και πριν κάνουν τις νταντάδες στους γύφτους και λοιπούς παραβατικούς με άνωθεν εντολές. Θα κάνει το 8ωρό του και θα πάει σπίτι του. Και την ίδια στιγμή θα βγει ο πιστολέρο Κορκωνέας με τα γνωστά αποτελέσματα.

Δε θυμάσαι το κράξιμο που έπεσε πριν λίγους μήνες με την καταδίωξη; Σε ποιο άλλο κράτος του κόσμου πολιτισμένο ή μη θα γινόταν θέμα; Σε κανένα απολύτως. Σε όλα τα υπόλοιπα κράτη ΔΕΝ θα μαθαίναμε τίποτα. Άντε από καμία κάμερα για το επικίνδυνο του πράγματος. Εδώ όμως έγινε της πουτάνας.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.178
Κριτικές
8
Like
25.068
Πόντοι
6.336

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.232
Κριτικές
2
Like
14.214
Πόντοι
3.556
Και γι' αυτό πάμε σκατά. Όσο μεγαλώνω μου τη δίνουν τέτοιες συμπεριφορές. Πχ το βλέπω κάθε μέρα στη δουλειά μου. Κάνω ότι μπορώ να σε εξυπηρετήσω και ο συνάδελφος είναι ικανός να σε διώξει αν δεν έχει στυλό στο γραφείο του και δεν θέλει να σηκωθεί να πάρει από το διπλανό. Και αν του πεις κάτι βγαίνει και από πάνω ότι κακομαθαίνω τους πελάτες. Άντε εγώ τώρα να του εξηγήσω ότι αυτοί μας ταϊζουν και όχι το αφεντικό.

Το ίδιο και εδώ. Γιατί να χαλαστεί ο "μπάτσος" όταν όχι μόνο δε θα ακούσει ευχαριστώ αλλά θα κινδυνέψει με ΕΔΕ αν κάτι δεν αρέσει στον ΧΨΩ. Επειδή έχω αρκετούς φίλους οι περισσότεροι νέοι είναι συνειδητοποιημένοι. Περισσότερο απ' όσο νομίζουν κάποιοι. Αλλά όπως έγραψα και πριν κάνουν τις νταντάδες στους γύφτους και λοιπούς παραβατικούς με άνωθεν εντολές. Θα κάνει το 8ωρό του και θα πάει σπίτι του. Και την ίδια στιγμή θα βγει ο πιστολέρο Κορκωνέας με τα γνωστά αποτελέσματα.

Δε θυμάσαι το κράξιμο που έπεσε πριν λίγους μήνες με την καταδίωξη; Σε ποιο άλλο κράτος του κόσμου πολιτισμένο ή μη θα γινόταν θέμα; Σε κανένα απολύτως. Σε όλα τα υπόλοιπα κράτη ΔΕΝ θα μαθαίναμε τίποτα. Άντε από καμία κάμερα για το επικίνδυνο του πράγματος. Εδώ όμως έγινε της πουτάνας.
συμφωνώ
Ψυχραιμία θέλει ακόμη και αν πέσει κατοχική πείνα. Μέχρι τότε ψάξου να κάνεις καμιά δεύτερη δουλειά να βγάζεις παραπάνω απο μισθό
Γιατί όμως είσαι τόσο ευαίσθητος για τους αστυνομικούς που έχουν μόνιμη δουλειά ? ξέρεις πόσοι έχουν πτυχία νομικής,ιατρικής ,μηχανικού
και ψάχνουν δουλειά ή αμοίβονται ανασφάλιστα με 600 ευρώ ? ή μετανάστευσαν ?
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.962
Κριτικές
7
Like
9.014
Πόντοι
1.336
Μην μπερδεύεσαι...εδώ ΔΕΝ πυροβολούν για ψύλλου πήδημα σε ένα τείχος του αισχους.
Αν χάσεις το κινητό σου εκεί θα απευθυνθείς...πως αλλιώς θα μπαίνεις στο bou.;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Eσυ κάτσε και σκέψου τι έκανε αυτό το "καημένο " το παιδί....
Άλλο σε ρώτησα . Δεν είπα ότι είναι καημένο το παιδί και δεν είναι δουλειά μου . Όπως δεν είναι και του ψευτομαγκα που του έριξε το μπουκέτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom