Νέα

Ελληνίδα ή αλλοδαπή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι επιθυμειτε για αγοραιο ερωτα?

  • Ελληνιδα αν υπαρχει

    Ψήφοι: 52 35,6%
  • Αλλοδαπη και ξερο ψωμι....

    Ψήφοι: 65 44,5%
  • Ο,τι να ειναι.....

    Ψήφοι: 30 20,5%
  • ΔΞ/ΔΑ....

    Ψήφοι: 4 2,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    146

Επισκέπτης
Μια κι είναι Κυριακή, το σήμα της ημέρας υπέρ της ενίσχυσης των εγχώριων & τοπικών κοριτσιών  :rockon:



 

Συνημμένα

  • ΚΟΓΙΟΤ ΓΙΟΚ.png
    ΚΟΓΙΟΤ ΓΙΟΚ.png
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 82

Επισκέπτης
ΗΡΩΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΑΡΑΠΙΑ  :rockon:
Τζογαδόροι προσοχή σε αυτή την πουτάνα της Νοτίου Αφρικής :woldman:
Γιαυτό εγώ είμαι δεξί εξτρέμ των Kaizer Chiefs :rockon:

Kυριακή είναι σήμερα, θα το κάνω μπουρλότο εδώ μέσα  :headbaning1: :headbaning2:

 

Συνημμένα

  • ΠΑΡΤΑ ΒΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ.............png
    ΠΑΡΤΑ ΒΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ.............png
    14,1 KB · Εμφανίσεις: 90

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Μπαζόλες ελλεηνιδες ούτε για φτύσιμο
 

Επισκέπτης
Τύπε, αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει και θα σε πλακώσει, ήδη γράφτηκαν αρκετά από τον condo ση 2η σελίδα, υπήρξα κι εγώ σαφής :grin:
Δε μπορώ να παραβλέψω ότι εγχώρια κοπέλα έχω να πετύχω εδώ κάτω 2+ χρόνια :o κι αυτό με επηρεάζει.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Aλλοδαπή.
Τα επιχειρήματα δεν έχουν τελειωμό στο μυαλό μου, θα γράψω μόνο μερικά.
1. Θα γαμήσεις πιο εύκολα/γρήγορα.
2. Δεν θα σου πρήζει τα παπάρια γιατί δεν θα μιλάει καλά τα ελληνικά.
3. Σε ποσοστά είναι πιο όμορφες από τις ελληνίδες.
4. Είμαι υπέρ της εισαγωγής γενικά.
5. Τα σπαστά ελληνικά από ωραία γκόμενα πάντα θα σε ταυτίζουν με πρωταγωνιστή σε τσόντα.
6. Είσαι International γαμιάς. Εχεις πρεστίζ. Γαμάς και της βαράς με το ευρωπαϊκό διαβατήριο την κωλάρα. Η μπογιά σου και κοινώς τα ψωλοφλόκια σου, ξεπερνάνε σύνορα/γλώσσες/ήθη/έθιμα, σαν του Μεγαλέξανδρου. Δεν είσαι για τοπικά πράγματα και μεταφέρεις πολιτισμό μέσω ψωλής.
Η ψυχολογία του international μπήχτη είναι πως όλες οι γαμιόλες του κόσμου θέλουν την ψωλή του σαν να την έχει ψεκάσει με AXE.
7. Ολοι μαμού απο πίσω αλλά ουσιαστικά θα σε ζηλεύουνε και στο μυαλό τους θα σε έχουν πρότυπο και ίνδαλμα.
8. Παπούτσι απ'το τόπο σου και πούτσες μπλέ. Παίρνει κανένας παπούτσι ελληνικό σήμερα?
Εγώ που στα λέω αυτά το πιστεύεις ότι σχεδόν όλες μου οι σχέσεις ήταν με ελληνίδες?
Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και κάθε άποψη είναι σεβαστή. Αυτό που αρέσει σε σένα, δεν αρέσει σε μένα και το αντίστροφο.
Απλά για μένα έτσι όπως έχει γίνει η ελληνίδα(το 95%) με αυτήν την νοοτροπία και μόνο παίρνει Χ. Ειδικά αν μιλάμε για εμφανίσιμη. Ετσι είμαι εγώ.
Επίσης παρατήρησα το εξής. Οι ξένες όταν γίνομαι χορηγός(κεράσματα ποτά κτλ) είναι σαν να υπογράφω σε λευκό χαρτί παρουσία συμβολαιογράφου, ότι την ίδια μέρα γαμάω. Στις ελληνίδες γίνεσαι χορηγός και μέγας μάλιστα και δεν γαμάς ποτέ! Δεν εκτιμούν τίποτα και σε έχουν και για μαλάκα! Οταν κάνεις την αλβανογυφτιά όμως και την βάλεις να πληρώσει θα σε σέβεται η ρουφοκαβλέτα και θα σε έχει και σε εκτίμηση! Μιλάμε ότι η σύγχρονη ελληνίδα παίζει και να έχει αντί για εγκέφαλο μπρόκολο στο κεφάλι της. 
:hi:
 

be water

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2018
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
239
Πόντοι
280
Οι Ελληνίδες που δεν έχουν τυρομουνο
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Καλησπερα ,


τα ειχα με μια Γερμανιδα και ημασταν 5 χρονια ζαχαρη τα ειχα με μια ελληνιδα και ημασταν 4 χρονια αστα να πανε.
Αλλα και με τις 2 ολα τα πληρωναμε μισα μισα.
Δεν παιζει ρολο απο που ειναι η αλλη απλα ολα τελικα ειναι τυχη.
Υπαρχουν ελληνιδες καλες υπαρχουν και ξενες καλες.
Με ξενη που τα ειχα δεν ειχε κερασματα  και χορηγιες ο καθενας τα δικα του. Μισα μισα ολα  .. 
Αμα το πηγαιναμε στα σοβαρα τοτε  θα το συζητουσαμε τι και πως αλλα και παλι μισα μισα σχεδον ολα τα ζευγαρια εξω καπως ετσι το πανε.
Δεν πρεπει να κερασεις για να βγεις με καποια , στην ελλαδα γνωρισα μια γκομενα και μου ειχε πει οτι αυτα γινονται μονο στο εξωτερικο στην ελλαδα η γκομενα δεν πληρωνει.

Μου ειχε δωσει και παραδειγμα με τον δικο τις. 
Μου ειχε πει οτι τις εβαλε τα εισητιρια για Νεα Υορκη + ξενοδοχεια και τα ρεστα  και αυτη σε ανταμοιβη του εκανε το τραπεζι στην ελλαδα (απο οτι μου ειπε του εκανε μακαρονια με κυμα κατι τετοιο) καλα να παθει και αυτος αφου το τραβαγε ο οργανισμος του.Στο τελος θα μαθει οτι τον κερατονε κιολας και μετα θα γινει τουρκος.

Σε καποια φαση τις ζωης μου πηγα σε ψυχολογο για να δω τι κανω τελικα στραβα και ειναι τετοια η κατασταση μου (μονος κτλ κτλ ) Τελικα δεν εκανα τιποτα στραβο απλα εκανα σχεσεις με λαθος ατομα.
Οι σχεσεις αυτες κανανε μπαμ απο την αρχη , απλα εγω δεν εδινα σημασια ελεγα θα αλλαξει θα εχει καλυτερο ευατο. Ελα που δεν αλλαξε καμμια .
Που θελω να φτασω ... Σε καποια στιγμη μου ειπε ο ψυχολογος οτι μη ξανακανω τα ιδια λαθη γιατι μετα οντως εγω θα ειμαι αυτος που εχει προβλημα και συγκεκριμενα μου εδωσε παραδειγμα μια περιπτωση που ειχε.

Ενας τυπας πηγαινε στον ψυχολογο γιατι ..... για το λογο οτι η γκομενα του ξοδευε πολλα και αυτος δεν το γουσταρε αυτο,αλλα δεν μιλαγε κιολας .
Ο τυπος πηγαινε ψυχολογο μονο και μονο για να κλαφτει και να του βρει λυση για το πως να την κανει να μην ξοδευει ....

Ολα μονοι μας τα κανουμε Η αφηνουμε να μας τα κανουνε.
καληνυχτα μαγκες.
 

Επισκέπτης
Ωραίες οι εμπειρίες που μας μετέφερες, αλλά οι κοπέλες που αναφέρεις δεν είναι του χώρου (μπερδεύτηκες όπως ο askeris).
Aλλά αφού το έφερε ξανά η κουβέντα, ουδέποτε επιχείρησα να κάνω σχέση με ξένη. Τώρα ήταν συνάρτηση πολλών παραγόντων, το περιβάλλον, οι παρέες, η διαθεσιμότητα, ε όταν ήμουν κάτω από 30 δεν έβλεπα και πολλές ξένες δίπλα μου παρά μόνο στα ΧΧΧ μαγαζιά, ενώ ελληνίδες το ανάποδο ακριβώς....
Πλέον τα πράγματα άλλαξαν όπως έγραψα στην αρχή, η κρίση χρήματο$$$ βγάζει και κάμποσες δικές μας στο κλαρί.
 

Giorgaras Kalamatianos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
29
Κριτικές
24
Like
578
Πόντοι
990
Η άποψή μου: Μακράν καλύτερες σειρά αλλοδαπών εθνικοτήτων!!! Και όπως το ξανάπα, οι ουκρανές πρώτες, ρωσίδες, ρουμάνες ακολουθούν επαξίως! Θυμάμαι αρχές δεκαετίας 2000, όταν η υπεροχή του ανατολικού μπλοκ είχε γίνει κοινός τόπος για τους ιθαγενείς μπουρδελόβιους, κάποιες φόλες ελληνίδες, βαμένες ξανθές, δηλωναν ρωσίδες στο σαλονάκι! Εννοείται κάναν μπάμ, αλλά και αν την πάταγες και έμπαινες, στο δωμάτιο αποδεικνύονταν μάπα το καρπούζι στη συμπεριφορά οπωσδήποτε και επιπλέον σε αρκετες των περιπτώσεων λόγω των «γανιασμένων» μουνόχειλων και κωλοτρουπίδας!!!
 

Maryrose

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
0
Θεωρώ, ελληνίδες ... Και από αλλοδαπές ... ουκρανές! Ξέρουν τι θέλουν ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
αλλοδαπες με τα μπουνια
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Οι αλλοδαπές πουτάνες είναι ο μόνος τρόπος να γαμήσεις αλλοδαπή βασικά

Πόσοι θα'χαν γαμήσει Ρωσίδες,Ουκρανές κλπ στη ζωή τους αν δεν ήταν πουτάνες;Κι εννοώ όσους δεν ζουν σε τουριστικά μέρη και δεν ταξιδεύουν.Μόνο το ελλεεινίδικο μουνί θα'χαν δει στη ζωή τους :vomit:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.450
Κριτικές
62
Like
39.728
Πόντοι
8.530
Ελληνιδα μονο αν ειναι γυρω στα 50...οι πιο μικρες υστερουν σε υπηρεσιες γιατι ειναι ξενερωτες.
Δαγκωτο ξενες.Κορυφη σε ευγενεια και καλως εννοουμενο επαγγελματισμο οι Ολλανδεζες.Ομως σε υπηρεσιες οι Ρουμανες ειναι ασυναγωνιστες...
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
63
Like
7.426
Πόντοι
4.766
Οι αλλοδαπές πουτάνες είναι ο μόνος τρόπος να γαμήσεις αλλοδαπή βασικά

Πόσοι θα'χαν γαμήσει Ρωσίδες,Ουκρανές κλπ στη ζωή τους αν δεν ήταν πουτάνες;Κι εννοώ όσους δεν ζουν σε τουριστικά μέρη και δεν ταξιδεύουν.Μόνο το ελλεεινίδικο μουνί θα'χαν δει στη ζωή τους :vomit:
Το σύνθημα πρέπει να είναι ευτυχώς που υπάρχουν πουτανες... αλλιώς ξενερωτες Ελλεηνιδες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.450
Κριτικές
62
Like
39.728
Πόντοι
8.530
Το ειπε ο Βασιλης Παπακωνσταντινου...ενα λα'ι'κ και σε αυτον!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom