Νέα

Ελληνίδα ή αλλοδαπή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι επιθυμειτε για αγοραιο ερωτα?

  • Ελληνιδα αν υπαρχει

    Ψήφοι: 52 35,6%
  • Αλλοδαπη και ξερο ψωμι....

    Ψήφοι: 65 44,5%
  • Ο,τι να ειναι.....

    Ψήφοι: 30 20,5%
  • ΔΞ/ΔΑ....

    Ψήφοι: 4 2,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    146
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν και εχω κανει κορυφαιο σεξ και με ελληνιδες.
οι αλλοδαπες εχουν το τεραστιο συγκριτικο πλεονέκτημα της πολλαπλως μικρότερης γκρινιας και πρηξίματος, αξια ανεκτιμητη.

κωλο δινει και η πολωνεζα κωλο δινει και η ελληνιδα,
χυσιμο στην μαπα η γαλλιδα χυσιμο στην μαπα και η ελληνιδα,
μικρο κωλαρακι η ρουμανα μικρο κωλαρακι και η ελληνιδα
από όλα βρίσκεις.

αλλα ξενη να γκρινιζει οσο η ελληνιδα δεν βρίσκεις,
δεν υπαρχει απλα,
η πιο γκρινιαρα ξενη που εχω γνωρισει πρεπει να γκρινιαζε 10 φορες λιγοτερο από την πιο ηρεμη ελληνιδα.
 

Επισκέπτης
Σχετικα με το θεμα των ελληνοποιησεων εξ αλβανιας (ειδικα για αυτες της 2ης γενιας) ειναι μεσα στο προγραμμα.
Σκοτισμα με ελληνιδα δε μου εχει τυχει, ετσι κι αλλιως λιγες εχω παρει λογω των περιορισμενων τοπικων επιλογων.
Αυτο που με νευριαζει με τις ξενες (ειδικα οι καινουργιες) ειναι η επικοινωνια, ρε παιδια ποσες φορες εχουν γραφτει σε κριτικες για συννενοηση Ταρζαν & Τζεην??
 

chris moraitis

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
1
Ελληνίδες το χρήμα γυρνάει σε εμάς δεν φεύγει στα ξένα!! Εκτός αν θέλετε να ταιζετε την μισή Ρωσία κ την άλλη μισή Αλβανία κ να μας βρίζουν κιόλας!
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Aλλοδαπή.

Τα επιχειρήματα δεν έχουν τελειωμό στο μυαλό μου, θα γράψω μόνο μερικά.

1. Θα γαμήσεις πιο εύκολα/γρήγορα.
2. Δεν θα σου πρήζει τα παπάρια γιατί δεν θα μιλάει καλά τα ελληνικά.
3. Σε ποσοστά είναι πιο όμορφες από τις ελληνίδες.
4. Είμαι υπέρ της εισαγωγής γενικά.
5. Τα σπαστά ελληνικά από ωραία γκόμενα πάντα θα σε ταυτίζουν με πρωταγωνιστή σε τσόντα.
6. Είσαι International γαμιάς. Εχεις πρεστίζ. Γαμάς και της βαράς με το ευρωπαϊκό διαβατήριο την κωλάρα. Η μπογιά σου και κοινώς τα ψωλοφλόκια σου, ξεπερνάνε σύνορα/γλώσσες/ήθη/έθιμα, σαν του Μεγαλέξανδρου. Δεν είσαι για τοπικά πράγματα και μεταφέρεις πολιτισμό μέσω ψωλής.
Η ψυχολογία του international μπήχτη είναι πως όλες οι γαμιόλες του κόσμου θέλουν την ψωλή του σαν να την έχει ψεκάσει με AXE.
7. Ολοι μαμού απο πίσω αλλά ουσιαστικά θα σε ζηλεύουνε και στο μυαλό τους θα σε έχουν πρότυπο και ίνδαλμα.
8. Παπούτσι απ'το τόπο σου και πούτσες μπλέ. Παίρνει κανένας παπούτσι ελληνικό σήμερα?
9.δεν θα εχει τριχα στον κωλο
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Aλλοδαπή.

Τα επιχειρήματα δεν έχουν τελειωμό στο μυαλό μου, θα γράψω μόνο μερικά.

1. Θα γαμήσεις πιο εύκολα/γρήγορα.
2. Δεν θα σου πρήζει τα παπάρια γιατί δεν θα μιλάει καλά τα ελληνικά.
3. Σε ποσοστά είναι πιο όμορφες από τις ελληνίδες.
4. Είμαι υπέρ της εισαγωγής γενικά.
5. Τα σπαστά ελληνικά από ωραία γκόμενα πάντα θα σε ταυτίζουν με πρωταγωνιστή σε τσόντα.
6. Είσαι International γαμιάς. Εχεις πρεστίζ. Γαμάς και της βαράς με το ευρωπαϊκό διαβατήριο την κωλάρα. Η μπογιά σου και κοινώς τα ψωλοφλόκια σου, ξεπερνάνε σύνορα/γλώσσες/ήθη/έθιμα, σαν του Μεγαλέξανδρου. Δεν είσαι για τοπικά πράγματα και μεταφέρεις πολιτισμό μέσω ψωλής.
Η ψυχολογία του international μπήχτη είναι πως όλες οι γαμιόλες του κόσμου θέλουν την ψωλή του σαν να την έχει ψεκάσει με AXE.
7. Ολοι μαμού απο πίσω αλλά ουσιαστικά θα σε ζηλεύουνε και στο μυαλό τους θα σε έχουν πρότυπο και ίνδαλμα.
8. Παπούτσι απ'το τόπο σου και πούτσες μπλέ. Παίρνει κανένας παπούτσι ελληνικό σήμερα?
μποξερ τυπε.πολυ καλα αλλα οι πουτανες ειναι ενα αλλο θεμα.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
αν και εχω κανει κορυφαιο σεξ και με ελληνιδες.
οι αλλοδαπες εχουν το τεραστιο συγκριτικο πλεονέκτημα της πολλαπλως μικρότερης γκρινιας και πρηξίματος, αξια ανεκτιμητη.

κωλο δινει και η πολωνεζα κωλο δινει και η ελληνιδα,
χυσιμο στην μαπα η γαλλιδα χυσιμο στην μαπα και η ελληνιδα,
μικρο κωλαρακι η ρουμανα μικρο κωλαρακι και η ελληνιδα
από όλα βρίσκεις.

αλλα ξενη να γκρινιζει οσο η ελληνιδα δεν βρίσκεις,
δεν υπαρχει απλα,
η πιο γκρινιαρα ξενη που εχω γνωρισει πρεπει να γκρινιαζε 10 φορες λιγοτερο από την πιο ηρεμη ελληνιδα.
μονο 2 ελληνιδες γκρινιαζουν περισσοτερο απο μια ελληνιδα.
 

Επισκέπτης
chris moraitis, αυτός είναι κι ένας πρόσθετος λόγος που προτιμώ (αν βρίσκω εννοείται) εγχώρια κοπέλα, να μένει το χρήμα σε εμάς....
Είμαι τοπικιστής γενικά...
Προτιμώ ελληνικά προιόντα κλπ κλπ, εντάξει θα πάρω και εισαγώμενα αλλά με φειδώ :grin:
 

teddyKGB

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2017
Μηνύματα
213
Like
28
Πόντοι
1
Αλλοδαπή ακομπλεξάριστη και χωρίς την Ελληνική κωλάρα.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
63
Like
7.426
Πόντοι
4.766
Αλλοδαπή για Sex Ελληνίδα για παρέα...
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
ας το παρουμε λογικά. Τα λεφτά μας θα τα φάμε σε αυτές. Ο καθένας τα τρώει εκει που γουστάρει.
Το ερώτημα είναι τι μας συμφέρει.
Να μείνουν στην Ελλάδα ή να πάνε συναλλαγμα στο εξωτερικό?
Όπως στηρίζουμε τα μικρά μαγαζια της γειτονιάς μας και δεν προτιμάμε τα πολυκαταστήματα, όπως λέει και σχετικό διαφημιστικό.
Τώρα σίγουρα θα ψωνίσουμε και απο κάποιο καταστημα πολυεθνικής.
Αλλά εφόσον μπορούμε να βοηθησούμε μια Ελληνιδά γιατι να μην το κάνουμε? και εφόσον μας ικανοποιεί

 

Psychologos2408

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
51
Κριτικές
6
Like
208
Πόντοι
280
Εγώ παιδιά τις βορειοευρωπαίες και τις Σκανδιναβές δεν τις αλλάζω με τίποτα. Μου θυμίζουν τις γυναίκες των Βίκινγκς από τα παραμύθια. Και είναι και τυπάρες. Ειδικά οι ισλανδές είναι απίστευτες... δεν έχετε ιδέα.. Τα είχα πέρυσι με μία ισλανδή και ήμουν άλλος άνθρωπος. Απίστευτη και εξωτική ομορφιά. Γλυκιά μου Mörges...
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Εγώ παιδιά τις βορειοευρωπαίες και τις Σκανδιναβές δεν τις αλλάζω με τίποτα. Μου θυμίζουν τις γυναίκες των Βίκινγκς από τα παραμύθια. Και είναι και τυπάρες. Ειδικά οι ισλανδές είναι απίστευτες... δεν έχετε ιδέα.. Τα είχα πέρυσι με μία ισλανδή και ήμουν άλλος άνθρωπος. Απίστευτη και εξωτική ομορφιά. Γλυκιά μου Mörges...
ετσι ειναι...αν και οι νορβηγιδες ειναι πολθ ποιο αυτονομες
 

Psychologos2408

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
51
Κριτικές
6
Like
208
Πόντοι
280
ετσι ειναι...αν και οι νορβηγιδες ειναι πολθ ποιο αυτονομες

Είναι επειδή τις μαθαίνουν από μικρά στα σχολεία να είναι ανεξάρτητες και να είναι αφεντικά του εαυτού τους. Και η μάνα μου το ίδιο που είναι σουηδέζα δεν μπόρεσε ποτέ να τη κουμαντάρει ο πατέρας μου
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
μπρος γκρεμος και πισω..  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 424185912_f228a31d06_o_1.jpg
    424185912_f228a31d06_o_1.jpg
    31,1 KB · Εμφανίσεις: 84

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Μπορειτε εως δυο επιλογες......
Η οικονομικη κριση εξωθησε και το ντοπιο πληθυσμο στον αγοραιο ερωτα.
Η πρωτη επιλογη απο εμενα.
Εαν εισαι νεαρος ( 18 - 45 ) Ελληνιδα!!  :rockon:  τωρα εαν εισαι γερος ( 46 - 75 ) τοτε αλλοδαπο  :priest:
 

Επισκέπτης
z4, νεαρος δε λεγεται ενας 44αρης προς 45, ασχετα αν λογω της δουλειας βαζω κατω καμποσους νεωτερους...
Απο εκει και περα o condo με καλυψε αρκετα.
Παντως στην επαρχια παιζει πολυ το αλλοδαπο, ακομα και ελληνοποιημενη να πετυχεις μοιαζει με ονειρο :grin:
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Πιστευω οτι οι ομορφοτερες γυναικες ειναι οι ξενες σεβονται και εκτιμανε καποια πραγματα και δεν το παιζουνε ψιλομυτες ασε που για να της γαμισεις θα σου εχουν βγαλει το λαδι και δεν σου εχει μεινει κανα φραγκο πανο σου.οι ξενες ειναι πολυ θερμες και τρελενονται για τους ελληνες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οποια γυναικα δινει κωλο, καταπινει το σπερμα και δεν γκρινιαζει-ζηλευει αξιζει.
κατά δευτερο λογο να είναι και εμφανισιμη. ρατσιστες σε τετοια θεματα δεν ειμαστε. απλα συνηθως...

εμφανίσιμες είναι περισσοτερο οι ευρωπαικης καταγωγης.
μετα οι ελληνιδες.
μετα οι ασιατισες.
μετα οι αφρικανες.

από γκρινια ζηλεια.
χειρότερες οι ελληνιδες.
μετα οι ξενες.

τωρα αν τυχει περιπτωσαρα να πετυχεις πχ χοντρη σκωτζεζα και την συγκρινεις με λεπτη ελληνιδα εκει μιλαμε για την εξαιρεση και όχι τον κανονα.
επισης να πετυχεις γκρινιαρα κορεατισα και ηρεμη ελληνιδα επισης ελάχιστες οι περιπτώσεις.
 

Επισκέπτης
οι ξενες σεβονται και εκτιμανε καποια πραγματα
Τώρα βέβαια είσαι και με φίμωτρο πώς να απαντήσεις, αλλά αν θεωρείτε (οι υπόλοιποι) ότι κάτι ράτσες όπως βουλγάρες, αλβανίδες κι ειδικά ρουμάνες εκτιμούν, ε τότε πλανάσθε πλάνην οικτράν...
 

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Like
32
Πόντοι
1
Τώρα βέβαια είσαι και με φίμωτρο πώς να απαντήσεις, αλλά αν θεωρείτε (οι υπόλοιποι) ότι κάτι ράτσες όπως βουλγάρες, αλβανίδες κι ειδικά ρουμάνες εκτιμούν, ε τότε πλανάσθε πλάνην οικτράν...
Αν το έχεις με τις γκόμενες ναί ισχύει. Θέλουν μείωση-ταπείνωση και ξύλο στο σεξ αυτές οι ράτσες απ'τον κατασκευαστή τους. Το ζητάει το DNA τους, σφαλιάρα και να φεύγει η πούτσα απ'το στόμα, γιατί έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom