Νέα

Elena Sunrise

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα a!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
τελικα με αυτη τη τσοντα που ελεγε η ελενα στο σιτε της και γενικα οτι συζηταγε κατα καιρους οτι ψαχνει ατομα για να παιξουν μαζι και εχει κανει και δηλωσεις οτι θα ειναι σε ενεργοπαθητικο ρολο το κορτιτσι μας ειχαμε καμια εξεληξη? γιατι δεν εχω δει κατι καπου και πιστευω οτι εαν βγει αυτο το υλικο απο τη sirina θα ειναι πολυ δυνατο σε πωλησεις ειδηκα εαν εχει στο παθητικο ρολο καποιους απο τους ειδη γνωστους ελληνες πορνοσταρ που θα γινουν
λιγο ρομπα αλλα θα παρουν καλο χαρτι....
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
τελικα με αυτη τη τσοντα που ελεγε η ελενα στο σιτε της και γενικα οτι συζηταγε κατα καιρους οτι ψαχνει ατομα για να παιξουν μαζι και εχει κανει και δηλωσεις οτι θα ειναι σε ενεργοπαθητικο ρολο το κορτιτσι μας ειχαμε καμια εξεληξη? γιατι δεν εχω δει κατι καπου και πιστευω οτι εαν βγει αυτο το υλικο απο τη sirina θα ειναι πολυ δυνατο σε πωλησεις ειδηκα εαν εχει στο παθητικο ρολο καποιους απο τους ειδη γνωστους ελληνες πορνοσταρ που θα γινουν
λιγο ρομπα αλλα θα παρουν καλο χαρτι....
προσφερομαι σε μια μαχη μεχρι μεχρι θανατου (δικου της)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
τελικα με αυτη τη τσοντα που ελεγε η ελενα στο σιτε της και γενικα οτι συζηταγε κατα καιρους οτι ψαχνει ατομα για να παιξουν μαζι και εχει κανει και δηλωσεις οτι θα ειναι σε ενεργοπαθητικο ρολο το κορτιτσι μας ειχαμε καμια εξεληξη? γιατι δεν εχω δει κατι καπου και πιστευω οτι εαν βγει αυτο το υλικο απο τη sirina θα ειναι πολυ δυνατο σε πωλησεις ειδηκα εαν εχει στο παθητικο ρολο καποιους απο τους ειδη γνωστους ελληνες πορνοσταρ που θα γινουν
λιγο ρομπα αλλα θα παρουν καλο χαρτι....
περιμενει να πει ο hoty το ναι γιατρε :grin:
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Καλά ρε πούστη,η τύπισσα είναι ΤΡΑΒΕΛΟΣ;;;;;;;;;;;;;;;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
και πολυ ωραια ποδια.μα παρα πολυ ωραια ποδια.Στο εμφανισιακο κομματι.στο πολεμικο να πουνε αλλοι.εγω παντρευομαι.


καλα στεφανα κ γω παρανιφακι κουμπαρος ποιος προλαβε
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
εμ τι ειναι μωρε γιωργο?
Είδα μια φωτο της στην πρώτη σελίδα κι έμεινα μαλάκας!!Ξέρω σε τι θέμα μπήκα,αλλά μου φάνηκε πολύ περίεργο!!Έχει από τα ομορφότερα πρόσωπα trans που έχω δει!!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Είδα μια φωτο της στην πρώτη σελίδα κι έμεινα μαλάκας!!Ξέρω σε τι θέμα μπήκα,αλλά μου φάνηκε πολύ περίεργο!!Έχει από τα ομορφότερα πρόσωπα trans που έχω δει!!

για αμε και στο εργαλεια που πρεπει να ερθουν να δεις το τουρκακι γιωργακη και το ξανασυζηταμε αυτο ;)
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
για αμε και στο εργαλεια που πρεπει να ερθουν να δεις το τουρκακι γιωργακη και το ξανασυζηταμε αυτο ;)
Το είδα,μη φοβάσαι..Αλλά δεν του φαινόταν καθόλου ρε συ!!Μόνο στο κάτω μέρος της φωτο έλεγε κάτι turkish trans ή turkish shemales,κάτι τέτοιο!!Θεϊκή φατσούλα!!Άμα βγάλει τα υδρυλικά θα το κυνηγήσω πάραυτα!!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Το είδα,μη φοβάσαι..Αλλά δεν του φαινόταν καθόλου ρε συ!!Μόνο στο κάτω μέρος της φωτο έλεγε κάτι turkish trans ή turkish shemales,κάτι τέτοιο!!Θεϊκή φατσούλα!!Άμα βγάλει τα υδρυλικά θα το κυνηγήσω πάραυτα!!

αμε και μην σκεφτεσαι τα υδραυλικα της.τα δικα σου να κοιταξεις να δουλεψουνε καλα και πιστεψε με εκεινη την ωρα δεν θα σε νοιαξει καθολου τα δεις δεν τα δεις αλλα τετοιο πιπινι δεν το αφηνει κανεις. καλο βραδυ σε ολους
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom