Νέα

Eleanablackbarbie

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gianis5963
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
εισαι παντως βραχος επιμονης κ υπομονης
[/quote

θα ελεγα ναι το χω ο  π@@@της αλλα δεν ειμαι σηγουρος ειμαι η οχι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειναι χαζη γιατι το κορμι ειναι μπομπα και κριμα να μην αποδιδει αναλογα. κριμα.....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
ειναι χαζη γιατι το κορμι ειναι μπομπα και κριμα να μην αποδιδει αναλογα. κριμα.....
ειναι χαζη γιατι το κορμι ειναι μπομπα και κριμα να μην αποδιδει αναλογα. κριμα.....


θα χει της μαυρες της μορε ολοι κατα καιρους ετσι ειμασται εγω λεω να την αφησουμαι να ηρεμησει που ξερεις μπωρει να ανευει καποια στηγμη
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
θα χει της μαυρες της μορε ολοι κατα καιρους ετσι ειμασται εγω λεω να την αφησουμαι να ηρεμησει που ξερεις μπωρει να ανευει καποια στηγμη

η τοχεις ρε συ η δεν τοχεις αφου ειναι ξεπετα αμα γερασει θα στρωσει?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δεν χριαστηκε καν να παω μου αποδηξε μονη της απο το τηλ ποσο πολυ βαριετε απο το πρωι την επερνα κ μου ελεγε σηνεχεια παρε με σε λιγο με αποτελεσμα κατα της 10 30 το βραδυ που την πηρα τελευτεα. με πολυ ναζι αυτο το ομολογω μου ειπαι(ρε μορακι μου δεν το αφηνουμε για αυριο γιατι ειμαι απο ταξηδη κ κουρασμενη)....
η τοχεις ρε συ η δεν τοχεις αφου ειναι ξεπετα αμα γερασει θα στρωσει?

Καλά ρε σεις.
Απο την φάτσα φαίνεται και απο τις μαλ που γραφει στις αγγελίες.
Ξεπέτα μεγάλη και χαμούρα!!!!
Ασε που ζητάει κατοστάρια και απο οποιον τα αρπάξει....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
τα αρχ@δια  μου κ αυτη κ οι αλλες η super trans εληνιδες κ ξενες θα παρουναι αλαξανε τα πραγματα ξυπνατε ρεεεεεεεεεε
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
δικέ μου μας έστειλες

Κόλλησα με το γαμάτο ρεφρέν :


Μέσ' τα μπαρ τα σινεμά
τα ρεστοράν τα καμπαρέ
τα Ζιβανσί και τα Φερέ
σκουπίδια σλόγκαν και σουξέ
Ρε σεις εκεί στα ρετιρέ
ξυπνάτε ρε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
που κ που λιγος νοτης δεν βλαπτει να μας θημηζει τι μας καταντησαν
 
Εγγρ.
3 Μαρ 2013
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Γειά και χαρά σε όλους! Μόλις άνοιξα λογαριασμό, θέλοντας να βοηθήσω τους συναγωνιστές. Το πρώτο μου σχόλιο θα είναι για την Ελεάνα, επειδή είναι μία από τις καλύτερες μου εμπειρίες! Όμορφο σώμα με σιλικονούχα βυζιά, σχετικά καλό πρόσωπο και ένα τσουτσουνάκι που δεν έχω ξαναματαδεί μικρότερο!!! Με κάβλωσε αφάνταστα και την ξέσκισα άγρια! Δεν έδειξε να βιάζεται, ούτε να βαριέται. Από οικονομικής άποψης, όλα είναι σχετικά. Πιστεύω πως οι τιμές πρέπει να πέσουν γενικά. Τώρα, όποιος έχει λεφτά γαμάει!
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Νεος εισαι τωρα εσυ η ιδια η Ελενα και ποσταρεις επειδη δεν εχει δουλεια? :- :-
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Γειά και χαρά σε όλους! Μόλις άνοιξα λογαριασμό, θέλοντας να βοηθήσω τους συναγωνιστές. Το πρώτο μου σχόλιο θα είναι για την Ελεάνα, επειδή είναι μία από τις καλύτερες μου εμπειρίες! Όμορφο σώμα με σιλικονούχα βυζιά, σχετικά καλό πρόσωπο και ένα τσουτσουνάκι που δεν έχω ξαναματαδεί μικρότερο!!! Με κάβλωσε αφάνταστα και την ξέσκισα άγρια! Δεν έδειξε να βιάζεται, ούτε να βαριέται. Από οικονομικής άποψης, όλα είναι σχετικά. Πιστεύω πως οι τιμές πρέπει να πέσουν γενικά. Τώρα, όποιος έχει λεφτά γαμάει!

Φαινεται
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Γειά και χαρά σε όλους! Μόλις άνοιξα λογαριασμό, θέλοντας να βοηθήσω τους συναγωνιστές. Το πρώτο μου σχόλιο θα είναι για την Ελεάνα, επειδή είναι μία από τις καλύτερες μου εμπειρίες! Όμορφο σώμα με σιλικονούχα βυζιά, σχετικά καλό πρόσωπο και ένα τσουτσουνάκι που δεν έχω ξαναματαδεί μικρότερο!!! Με κάβλωσε αφάνταστα και την ξέσκισα άγρια! Δεν έδειξε να βιάζεται, ούτε να βαριέται. Από οικονομικής άποψης, όλα είναι σχετικά. Πιστεύω πως οι τιμές πρέπει να πέσουν γενικά. Τώρα, όποιος έχει λεφτά γαμάει!

γεια και χαρα σου και καλως ηρθες στην παρεα μας. δυστυχως λοιπον για εμας η ελεανα μπλακ μπαρμπι πορν σταρ κλπ ειναι αποδεδειγμενα ξεπετα του κερατα και οπως αυτο συζητηθηκε ετσι και εαν αρχισει να παρεχει καλες υπηρεσιες και αυτο θα συζητηθει εκ νεου.
να μου την φιλησεις στα μουτρα της τα ομορφα............
ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΚΟΡΜΙ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Γειά και χαρά σε όλους! Μόλις άνοιξα λογαριασμό, θέλοντας να βοηθήσω τους συναγωνιστές. Το πρώτο μου σχόλιο θα είναι για την Ελεάνα, επειδή είναι μία από τις καλύτερες μου εμπειρίες! Όμορφο σώμα με σιλικονούχα βυζιά, σχετικά καλό πρόσωπο και ένα τσουτσουνάκι που δεν έχω ξαναματαδεί μικρότερο!!! Με κάβλωσε αφάνταστα και την ξέσκισα άγρια! Δεν έδειξε να βιάζεται, ούτε να βαριέται. Από οικονομικής άποψης, όλα είναι σχετικά. Πιστεύω πως οι τιμές πρέπει να πέσουν γενικά. Τώρα, όποιος έχει λεφτά γαμάει!
Σε καταλάβαμε. :idiot:
Όντως πρόκειται για πολύ μεγάλη [size=16pt]ΠΟΡΔΟΣΤΑΡ[/size]!!!


γεια και χαρα σου και καλως ηρθες στην παρεα μας. δυστυχως λοιπον για εμας η ελεανα μπλακ μπαρμπι πορν σταρ κλπ ειναι αποδεδειγμενα ξεπετα του κερατα και οπως αυτο συζητηθηκε ετσι και εαν αρχισει να παρεχει καλες υπηρεσιες και αυτο θα συζητηθει εκ νεου.
να μου την φιλησεις στα μουτρα της τα ομορφα............
ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΚΟΡΜΙ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
[size=22pt]ΠΟΡΔΟΣΤΑΡ !!! [/size] είπαμε λέω!! :2funny:

www.sherv.net/troll.slap.rage-emoticon-3520.html] [/url]
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
παντως εαν ητανε καλη και οπως επρεπε τοπαιρνα ενα σ/κ στα χανια γιατι ειναι γκομενακι διαμαντι εμφανισιακα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
πανω απο 5 φορες εχω επιδιοξει να την δω αλλα ολα ματεα δεν ξερω τη στο πουτσο κανει αυτο το κορμι αλλα μετα κ απο ολλα αυτα δεν βλεπω φως....αλλα πραματικα κριμα...αντε κ καλες ξεπετες σ αυτους που τολμουν
 
Εγγρ.
3 Μαρ 2013
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Μετά από χρόνια ψαξίματος, εντόπισα τα καλύτερα κορμιά και τα δοκίμασα. Όχι μόνο την Ελεάνα. Θα κάνω σχόλια και για άλλες. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
Μετά από χρόνια ψαξίματος, εντόπισα τα καλύτερα κορμιά και τα δοκίμασα. Όχι μόνο την Ελεάνα. Θα κάνω σχόλια και για άλλες. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων!


παραταμας ρε φιλε ολο το bourdela την κραζουν τη να μας πεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom