Νέα

Εκτέλεση εν ψυχρώ-δικηγόρος Ζαφειροπουλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.278
Κριτικές
15
Like
5.771
Πόντοι
1.496
-----------
ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ...
Ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ που θα ερθει να σε καθαρισει, δεν θα το καταλαβεις απο που σου ηρθε.
μπορει ισως να μην δεις ουτε την φατσα του.
----------
σε αντιθεση με τον ληστη που προσπαθει να ανοιξει την πορτα σου, να μπει κ εχεις ξυπνησει απο θορυβο....
------
2 διαφορετικα πραγματα.
Εγω ειδα στη περιπτωση στο Νεο Ηρακλειο, να σκοτωνουν τον εναν και με το πασο τους να πηγαινουν για το αλλον που ειχε χρονο αντιδρασης. Μεσο αντιδρασης δεν ειχε. Και ο τριτος επισης που τη γλιτωσε τραυματισμενος. Και ποσες αλλες περιπτωσεις τετοιες. Και χαριστικη βολη με το πασο τους. Κατα τα αλλα δε βρισκεις οτι θα ηταν χρησιμο να ειχαν πανω τους τιποτα εκεινη την ωρα.
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
Κι ομως, οχι. Δεν ειχε καποια "υποπτη" υποθεση, απο αυτες που υπονοείς. Ούτε ηταν μπλεγμενος με μαφίες. Αυτα μαθαινονται. Το μονο οτι ηταν συνδικαλιστης της ΝΔ. Και πολιτικος φιλος της Ντορας, δηλωμενος. Ως εκει. Περιμενω κι εγω να δω μπας και βγει τιποτα που δεν ξερω για τα κινητρα.
ειχε αναλαβει την υπερασπιση του εκδοτη των παραπολιτικων απεναντι στο ζευγος καμμενου.
τωρα τι εχθρες μπορει να ειχε κανει.
 

sta4tanakia

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
3.577
Like
81
Πόντοι
16
Όποιος άγνωστος εισβάλλει στον ιδιωτικό σας χώρο και δη στην οικία σας
με εγκληματικές διαθέσεις,
εκτελέστε τον ακαριαία.
Δεν υπάρχει δικαστής που δεν θα σας αθωώσει όταν προφυλάσσετε την οικογένεια σας μέσα στο ίδιο το σπίτι σας.
Όπλα δεν είναι μόνον τα περίστροφα και οι καραμπίνες, υπάρχουν μπαλτάδες και σιδερολοστοί για τα κεφάλια των εισβολέων.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Όποιος άγνωστος εισβάλλει στον ιδιωτικό σας χώρο και δη στην οικία σας
με εγκληματικές διαθέσεις,
εκτελέστε τον ακαριαία.
Δεν υπάρχει δικαστής που δεν θα σας αθωώσει όταν προφυλάσσετε την οικογένεια σας μέσα στο ίδιο το σπίτι σας.
Όπλα δεν είναι μόνον τα περίστροφα και οι καραμπίνες, υπάρχουν μπαλτάδες και σιδερολοστοί για τα κεφάλια των εισβολέων.

αν ειναι λαθρο θα σε πουν ρατσιστη κ θα παν εσενα μεσα
 

sta4tanakia

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
3.577
Like
81
Πόντοι
16

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577
Εγω ειδα στη περιπτωση στο Νεο Ηρακλειο, να σκοτωνουν τον εναν και με το πασο τους να πηγαινουν για το αλλον που ειχε χρονο αντιδρασης. Μεσο αντιδρασης δεν ειχε. Και ο τριτος επισης που τη γλιτωσε τραυματισμενος. Και ποσες αλλες περιπτωσεις τετοιες. Και χαριστικη βολη με το πασο τους. Κατα τα αλλα δε βρισκεις οτι θα ηταν χρησιμο να ειχαν πανω τους τιποτα εκεινη την ωρα.

Θα τους βρει ο  :vomit: τοσκας
 

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
Όποιος άγνωστος εισβάλλει στον ιδιωτικό σας χώρο και δη στην οικία σας
με εγκληματικές διαθέσεις,
εκτελέστε τον ακαριαία.
Δεν υπάρχει δικαστής που δεν θα σας αθωώσει όταν προφυλάσσετε την οικογένεια σας μέσα στο ίδιο το σπίτι σας.
Όπλα δεν είναι μόνον τα περίστροφα και οι καραμπίνες, υπάρχουν μπαλτάδες και σιδερολοστοί για τα κεφάλια των εισβολέων.

Εισαι σιγουρος;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.278
Κριτικές
15
Like
5.771
Πόντοι
1.496
Θα τους βρει ο  :vomit: τοσκας
Ειναι θεμα χρονου τυπε, του εχω εμπιστοσυνη του Τοσκα. Εξαλλου τη πρωτη εβδομαδα κιολας ειχαν πει οτι βρισκονται πολυ κοντα, τους ακουμπανε.
 

sta4tanakia

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
3.577
Like
81
Πόντοι
16
αν ειναι λαθρο θα σε πουν ρατσιστη κ θα παν εσενα μεσα
Μην ακούς τι λένε οι άσχετοι και οι πονηροί.

Λάθρο ήταν,αλγερινοί,
το έναν που αναρριχήθηκε και μπήκε μέσα στο σπίτι με λεπίδα,
του έσπασα τα κόκκαλα
με το μπαστούνι που κλειδώνουμε το τιμόνι του αυτοκινήτου.
Ο άλλος πρόλαβε να γίνει λαγός και σώθηκε.
Στο δικαστήριο έφαγε 3 χρονάκια.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.109
Κριτικές
493
Like
60.762
Πόντοι
39.662
Συλλυπητήρια αλλα μεσα στα σκατα ητανε χωμένος.
Ηθικός αυτουργός ο Συριζα που άφησε τα Εξαρχεια να γινουν ακομα
χειρότερα απο οτι ηταν επι ΝΔ.
 

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
Μίλησα για μέσα στο σπίτι,
όχι στη πλατεία...
Σε τι διαφερει; και εξω μπορει να σου την πεσουν, ειχα μιλησει πριν καιρο με αστυνομικους η συμβουλη ειναι αν ειναι μεσα στο σπιτι μην σκοτωσεις αλλα αν μπορεις πεταξε των απο το μπαλκονι και πες στα δικαστηρια οτι στον πανικο του να ξεφυγει επεσε απο το μπαλκονι.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.278
Κριτικές
15
Like
5.771
Πόντοι
1.496
Σε ψιλικατζιδικο γνωστου μου στο κεντρο της Αθηνας, καθοταν ο μεγαλυτερος σε ηλικια της οικογενειας μεχρι το βραδυ, κλεισιμο. Μεχρι 1 η ωρα το βραδυ. Κατα τις 12 μπηκανε 3 βρωμοφατσες Γεωργιανοι και τον κανανε μαυρο στο ξυλο. Τον στειλανε στο νοσοκομειο και εκλεψαν οτι τους γουσταρε. Οποτε αποφασισε να καθεται μεχρι αργα και ο γνωστος μου. Πολυ καλο παιδι, δε πειραζει ανθρωπο, αλλα γομαρι. Του ερχεται ενας Αλγερινος και του λεει Δωσε μου μπιρες να πιω χωρις λεφτα. Αν δε μου δωσεις θα στα σπασω. Του βγαζει ενα ροπαλο που φυλαγε κατω απο το παγκο και τον κυνηγαγε. Οπου φυγει φυγει. Περναει αλλη μερα ο Αλγερινος και αρχιζε να τον βριζει επειδη δε του εδωσε τσαμπα. Του λεει ο ψιλικατζης, Ελα εδω να σου δειξω κατι. Και βγαζει το κυνηγετικο και του λεει, Πηγα στο αστυνομικο τμημα και του ειπα του αστυνομου, Αμα ξαναερθει και με απειλησει θα βγαλω τη καραμπινα και το κριμα στο λαιμο του. Ετοιμο το χω.  Δε ξαναφανηκε απ το ψιλικατζιδικο ο Αλγερινος. Φυσικα μπορει να σε αιφνιδιασει ο αλλος και ουτε να καταλαβεις τι εγινε. Τουλαχιστον αν χρειαστει, να μπορεις να κανεις κατι κι εσυ. Μερικοι νομιζουν οτι βρισκονται ακομα στην Ελλαδα του 80.
 

Sheev

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2017
Μηνύματα
51
Like
7
Πόντοι
0
Συντροφοι του Pussy wagon το εκαναν αλλα κι αυτος συνηγορος Λιακουνακου και Energa Power υπερασπιστης Μαρινακη vs ζευγους Καμμενου ηταν σε υψηλο κινδυνο....απλα παλι δεξιο το θυμα μια ζωη τα ιδια και οι Τσοχατζοπουλοι και οι Σημιτιδες κααι ΓΑΠ ζουν και βασιλευουν...το ακροαριστερο παρακρατος ειναι το μακρυ χερι και η τελευταια καταφυγη της αριστερης μαφιας του Σορος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.674
Κριτικές
1
Like
29.391
Πόντοι
8.006
Αδεια οπλοφοριας στον αλεξ
:rockon:
Ποτέ δεν εχω νιωσει ανασφαλεια για την ζωη μου.
Γι αυτο και δεν θα παρω οπλο ποτέ.
Αν οπλοφορείς, παγιωνεις ουσιαστικα μεσα σου την ανασφαλεια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.674
Κριτικές
1
Like
29.391
Πόντοι
8.006
Σε ψιλικατζιδικο γνωστου μου στο κεντρο της Αθηνας, καθοταν ο μεγαλυτερος σε ηλικια της οικογενειας μεχρι το βραδυ, κλεισιμο. Μεχρι 1 η ωρα το βραδυ. Κατα τις 12 μπηκανε 3 βρωμοφατσες Γεωργιανοι και τον κανανε μαυρο στο ξυλο. Τον στειλανε στο νοσοκομειο και εκλεψαν οτι τους γουσταρε. Οποτε αποφασισε να καθεται μεχρι αργα και ο γνωστος μου. Πολυ καλο παιδι, δε πειραζει ανθρωπο, αλλα γομαρι. Του ερχεται ενας Αλγερινος και του λεει Δωσε μου μπιρες να πιω χωρις λεφτα. Αν δε μου δωσεις θα στα σπασω. Του βγαζει ενα ροπαλο που φυλαγε κατω απο το παγκο και τον κυνηγαγε. Οπου φυγει φυγει. Περναει αλλη μερα ο Αλγερινος και αρχιζε να τον βριζει επειδη δε του εδωσε τσαμπα. Του λεει ο ψιλικατζης, Ελα εδω να σου δειξω κατι. Και βγαζει το κυνηγετικο και του λεει, Πηγα στο αστυνομικο τμημα και του ειπα του αστυνομου, Αμα ξαναερθει και με απειλησει θα βγαλω τη καραμπινα και το κριμα στο λαιμο του. Ετοιμο το χω.  Δε ξαναφανηκε απ το ψιλικατζιδικο ο Αλγερινος. Φυσικα μπορει να σε αιφνιδιασει ο αλλος και ουτε να καταλαβεις τι εγινε. Τουλαχιστον αν χρειαστει, να μπορεις να κανεις κατι κι εσυ. Μερικοι νομιζουν οτι βρισκονται ακομα στην Ελλαδα του 80.
Ψιλικατζιδικο στο κεντρο της Αθηνας, ανοικτο μεχρι τις 1 τα χαραματα? Σαν να βαλεις δηλαδη ενα προβατο να βοσκησει στη ζουγκλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom