Νέα

Εκατερίνμπουργκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikostratos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
ειχα παει 2 φορες το 2004 και το 2005 για αυτο εγραψα και εξαλλου...την μια φορα μεσω σερεμετεβο και την δευτερη με απευθειας πτηση εκει...μην ξεχνας οτι ειναι ανατολικα απο τη μοσχα 2-3 ωρες με αεροπλανο στην κυριολεξια εισαι στα βαθη της ρωσσιας εκει και δυτικοι δυσκολα πανε τοσο μακρυα
σοβιετολαγνος σπυρε..απο κουβα σε κεντρο πρωην σοβιετιας.. :grin: :hi: :hi:
καλη χρονια
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Μου εδωσε ιδεα καλη ο Μιτσος παιδια! Δεν μαζευομαστε 4-5 ατομα συνεταιροι ρωσιδοφιλοι να ανοιξουμε κανα κομμωτηριο κανα εκατερινμπουργκ η βολογντα οχι για κονομα,να κουρευομαστε τσαμπα Ρωσια και να πηδαμε τις κομμωτριες και τις πελατισσες! :2funny: :2funny: :2funny: Θα τις περναμε ολες πριν αναλαβουν καθηκοντα απο αναγκαστικη τετ α τετ συνεντευξη!!!  :knockinb:  :rockon:
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
ειχα παει 2 φορες το 2004 και το 2005 για αυτο εγραψα και εξαλλου...την μια φορα μεσω σερεμετεβο και την δευτερη με απευθειας πτηση εκει...μην ξεχνας οτι ειναι ανατολικα απο τη μοσχα 2-3 ωρες με αεροπλανο στην κυριολεξια εισαι στα βαθη της ρωσσιας εκει και δυτικοι δυσκολα πανε τοσο μακρυα
πω ρε φιλε τι μου θυμησες τωρα...... πρωτο μου ταξιδι εβερ Μοσχα εν ετη 2006 Οκτωβρη αν θυμαμε καλα.... ουτε λεξη ρωσσικα...και με μεγαλη πικρα απο την πρωτη μου ρωσιδα Ι.Χ.... η δευτερη στην Μοσχα την ειχα φερει απο Γιεκατερινμπουργκ...... τεσπα....δεν εχω παει αλλα εχω καλες αναμνησεις απο την πολη τους.... σημειοτεων η ρωσσιδα μου νο2 για ΙΧ μιλαω προ-σεξοτουρισμου.....
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Μου εδωσε ιδεα καλη ο Μιτσος παιδια! Δεν μαζευομαστε 4-5 ατομα συνεταιροι ρωσιδοφιλοι να ανοιξουμε κανα κομμωτηριο κανα εκατερινμπουργκ η βολογντα οχι για κονομα,να κουρευομαστε τσαμπα Ρωσια και να πηδαμε τις κομμωτριες και τις πελατισσες! :2funny: :2funny: :2funny: Θα τις περναμε ολες πριν αναλαβουν καθηκοντα απο αναγκαστικη τετ α τετ συνεντευξη!!!  :knockinb:  :rockon:
καντε το αγ πετρουπολη ,κκ εκτος απο αυτες που ανεφερες θα γαματε κ τουριστριες απο σκανδιναυια!!! :grin: :rolleyes: :rolleyes:
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
καντε το αγ πετρουπολη ,κκ εκτος απο αυτες που ανεφερες θα γαματε κ τουριστριες απο σκανδιναυια!!! :grin: :rolleyes: :rolleyes:
Αγαπητο μελος Αγια πετρουπολη την εχουνε δει καπως οι γυναικες πλεον [ αποτι λεει και ο Δημητρακης] Επαρχια τα βλαχαδερα θα υποκυπτουν ευκολα!  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom