Νέα

Ειρήνη Ξενουδάκη-Γαβριελάτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotomoto64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 569
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jedi30

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
62
Κριτικές
10
Like
15
Πόντοι
10
  Kαλησπερα,λοιπον η κοπελα σκαει μυκονο απο τον μαιο απο τα πρωτα σκ,την βλεπω καθε καλοκαιρι,αφου πηγαινω συχνα στο τρελονησο για την δουλεια μου,η κοπελα ειναι αλλου σε κατασταση ματριξ στον δικο της κοσμο,δεν μιλαει σε κανεναν ,μονο τυπικα,πηγαινει παντου μονη της και φευγει μονη της,παιζει καλα τον ρολο της για τα λιγουρια και το οφθαλμολουτρο που προσφερει ,φυσικα με το αζημειωτο.Την ειχα πετυχει στο καραβι στο γκαραζ ειμασταν διπλα και φτιαχναμε τις βαλιτσες,δεν την ηξερα οπτικα ,ηταν η πρωτη φορα που την εβλεπα και ειδα οτι ηθελε βοηθεια να τοποθετησει την βαλιτσα της ,ηταν τεραστια.Της λεω θες βοηθεια?ναι ,μου λεει,μεγαλη βαλιτσα της λεω,ποσες ημερες θα πας διακοπες?5 μηνες μου λεει?αληθεια ?της λεω και εγω πηγαινω σκ για δουλεια στην μυκονο,εσυ που πας?και εγω μυκονο μου λεει για δουλεια. :)
 
OP
OP
S

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
  Kαλησπερα,λοιπον η κοπελα σκαει μυκονο απο τον μαιο απο τα πρωτα σκ,την βλεπω καθε καλοκαιρι,αφου πηγαινω συχνα στο τρελονησο για την δουλεια μου,η κοπελα ειναι αλλου σε κατασταση ματριξ στον δικο της κοσμο,δεν μιλαει σε κανεναν ,μονο τυπικα,πηγαινει παντου μονη της και φευγει μονη της,παιζει καλα τον ρολο της για τα λιγουρια και το οφθαλμολουτρο που προσφερει ,φυσικα με το αζημειωτο.Την ειχα πετυχει στο καραβι στο γκαραζ ειμασταν διπλα και φτιαχναμε τις βαλιτσες,δεν την ηξερα οπτικα ,ηταν η πρωτη φορα που την εβλεπα και ειδα οτι ηθελε βοηθεια να τοποθετησει την βαλιτσα της ,ηταν τεραστια.Της λεω θες βοηθεια?ναι ,μου λεει,μεγαλη βαλιτσα της λεω,ποσες ημερες θα πας διακοπες?5 μηνες μου λεει?αληθεια ?της λεω και εγω πηγαινω σκ για δουλεια στην μυκονο,εσυ που πας?και εγω μυκονο μου λεει για δουλεια. :)

το αζημίωτο πάει στο οφθαλμόλουτρο ή προσφέρει και έξτρα υπηρεσίες?
 

jedi30

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
62
Κριτικές
10
Like
15
Πόντοι
10
το αζημίωτο πάει στο οφθαλμόλουτρο ή προσφέρει και έξτρα υπηρεσίες?
  Απο οτι γνωριζω απο τους κυκλους των μαγαζιων που δουλευω οι υπερεσιες μενουν στον χορο και στο οφθαλμολουτρο.Αυτο βεβαια οσον αφορα το νησι,αθηνα η οπου αλλου μενει η κοπελα,δεν εχω ιδεα.
 
OP
OP
S

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Φυσικά πλάκα κάνετε έτσι ? Η κοπέλα αν την δείτε στην πραγματικότητα δεν λέει απολύτως τίποτα...

φίλε η μέση πορνοστάρ είναι μέτρια και κοντή...κοινώς κοντοπούτανα είναι οι περισσότερες, αλλά τις επιλέγουν γιατί έχουν κωλάρες και άλλου είδους προσόντα :sunglasses:
 

infernoathens

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ξερω οτι δουλευει σε εταιρια που κανονιζει εκδρομες τωρα ας πουμε ηταν στο bansko την οποια εκδρομη την κανανε για φοιτητες
δουλευει σε διαφορα κλαμπς της αθηνας ως χορευτρια επισης ως μοντελο  και ναι θα θελα να μαθω και γω τον παιρνει τελικα ή οχι ?οεο ?
 
OP
OP
S

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
ξερω οτι δουλευει σε εταιρια που κανονιζει εκδρομες τωρα ας πουμε ηταν στο bansko την οποια εκδρομη την κανανε για φοιτητες
δουλευει σε διαφορα κλαμπς της αθηνας ως χορευτρια επισης ως μοντελο  και ναι θα θελα να μαθω και γω τον παιρνει τελικα ή οχι ?οεο ?

στη σελίδα της στο fb γράφει ότι έχει ατομική επιχείρηση, μάλλον αυτή οργανώνει τις εκδρομές που λες και τα shows σε διάφορα club ανά την επικράτεια...τώρα ότι είναι ξέκωλο είναι σίγουρα, αλλιώς δεν θα κτυπούσε τη γυμνή κωλάρα της πέρα δώθε για να βγάλει φράγκα...αν είναι και πουτάνα-βίζιτα με την επαγγελματική έννιοα του όρου δεν το γνωρίζω :rolleyes:
 

infernoathens

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
επειδη ειδα την σελιδα που διαφημιζει δεν μου φανηκε για δικια της πιο πιθανο να ειναι εταιρια
το ερωτημα ειναι τον παιρνει ναι ή οχι ?
και αν ναι με ποσο?
 
OP
OP
S

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
επειδη ειδα την σελιδα που διαφημιζει δεν μου φανηκε για δικια της πιο πιθανο να ειναι εταιρια
το ερωτημα ειναι τον παιρνει ναι ή οχι ?
και αν ναι με ποσο?

στην προσωπική της σελίδα στο φασεμπούκιον αναφέρθηκα ότι γράφει ότι έχει ατομική επιχείρηση, όχι σε αυτή με τα VIP Babes. Anyway, ότι τον παίρνει είναι σίγουρο γιατί είναι μεγάλο ξέκωλο, τώρα αν τον παίρνει επειδή γουστάρει (βλ.τσούλα) ή απλά για το χρήμα( βλ.πουτάνα) δεν το γνωρίζω :-  βέβαια μια τσούλα μπορεί άνετα να εξελιχθεί σε πουτάνα ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
φοβερή κωλάρα για χαστουκάκια. Χράπα!
URL]]
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.837
Πόντοι
456
αυτη στη φατσα και στο σωμα ειναι η ξαδερφη της ευας21 χα χα χα!
 

greg23

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Φιλος παντως ειδε στο στρατο βιντεακι με την εν λογω κορασιδα σε anal καταστασεις με 2 παρτενερ.Out and over και μη μου τα ζαλισετε τι και πως.
 
OP
OP
S

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Φιλος παντως ειδε στο στρατο βιντεακι με την εν λογω κορασιδα σε anal καταστασεις με 2 παρτενερ.Out and over και μη μου τα ζαλισετε τι και πως.

εεε όχι ρε φίλε τι είναι αυτά που λες η Ειρήνη είναι τίμιο και ηθικό κορίτσι!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
S

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Φιλος παντως ειδε στο στρατο βιντεακι με την εν λογω κορασιδα σε anal καταστασεις με 2 παρτενερ.Out and over και μη μου τα ζαλισετε τι και πως.

εσύ το έχεις το βιντεάκι να το ποστάρεις?
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Φιλος παντως ειδε στο στρατο βιντεακι με την εν λογω κορασιδα σε anal καταστασεις με 2 παρτενερ.Out and over και μη μου τα ζαλισετε τι και πως.
μηπως εννοεις αυτο στις τουαλετες του σουπερ παρανταις??
 

greg23

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Δε ξερω που ηταν γυρισμενο γιατι δε το ειδα εγω,αλλα θα μαθω και θα επανελθω.Παντως ο ιδιοκτητης-πρωταγωνιστης ηταν ανενδοτος στο να το δωσει.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.738
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
πολυ κωλαρααα η τυπισα....ανετα θα της τον καρφωνα στεγνα... :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom