Νέα

Είμαι βυζο-θήρας, θέλω οι γκόμενες να 'χουν βυζιά!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 21K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
tas67 η ξανθιά που έβαλες πολύ μ'αρεσε  :2on1: θα προσπαθήσω ν'ανεβάσω φοτος αν βρω κάτι καλό  ;)
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
[size=14pt]Μου φαίνεται παράξενο, ημέρα δίχως ήλιο
και κοπελιά χωρίς βυζί, να κάνει άντρα φίλο[/size]
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Πάρε κόσμε
 

Συνημμένα

  • a02.jpg
    a02.jpg
    83 KB · Εμφανίσεις: 53
  • a03.jpg
    a03.jpg
    84,5 KB · Εμφανίσεις: 55

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
 

Συνημμένα

  • 001.jpg
    001.jpg
    118,8 KB · Εμφανίσεις: 125

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
.
 

Συνημμένα

  • 002.jpg
    002.jpg
    107,1 KB · Εμφανίσεις: 94

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
.
 

Συνημμένα

  • 003.jpg
    003.jpg
    122 KB · Εμφανίσεις: 90

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
.
 

Συνημμένα

  • 005.jpg
    005.jpg
    105,6 KB · Εμφανίσεις: 106

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
.
 

Συνημμένα

  • 006.jpg
    006.jpg
    115 KB · Εμφανίσεις: 95

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
.
 

Συνημμένα

  • 013.jpg
    013.jpg
    113,4 KB · Εμφανίσεις: 93

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
.
 

Συνημμένα

  • 015.jpg
    015.jpg
    109,1 KB · Εμφανίσεις: 100

TAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
:bigdick: :bigdick:
Μας καυλωσες μεσημεριατικα...
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
παιδια αντιμετωπιζω ενα προβλημα...δε θα μπορουσα να τα φτιαξω με κοπελα η οποια δεν εχει βυζια...π.χ. αν ηταν να επιλεξω απο μια γκομενα πολυ ομορφη και αβυζη και απο μια γκομενα λιγοτερο ομορφη αλλα με βυζαρες θα ειχα παει σε αυτη με τα βυζια..στανταρ πραγματα!!μηπως εχω προβλημα....??το εχω συζητησει και με φιλους μου και μου λενε οτι ειμαι υπερβολικος..χαχα!παντως πιστευω οτι το στηθος ειναι το πιο ''θηλυκο΄΄ κομματι πανω σε μια γυναικα..ολα τα αλλα..αν το σκεφτει κανεις μπορει να τα εχουμε και εμεις..με μια απλη χαλαουα.......χαχα!!ενω βυζι οχι!!οταν γνωριζω μια γκομενα αντι να την κοιταξω απο πανω προς τα κατω(απο προσωπο προς τα κατω),την κοιταζω απο βυζια,μετα προς προσωπο,και μετα κατεβαινω...εσεις τι κοιτατε πρωτα?εντωμεταξυ ειχα παει Μαδριτη και Λισαβωνα με τη σχολη μου και εκει περα δεν υπηρχε κοπελα που να μην εχει βυζια!το 90% των γκομενων ηταν προικισμενες..!!!!χωρις πλακα!!μας βγηκαν τα ματια...(καλα εμενα μου βγηκαν ολα!!)και τωρα ειμαστε ελλαδα οπου ειναι σχετικα λιγες οι βυζαρουδες!!τι να πω..θα πεσω σε καταθλιψη..χαχα!!!!
:rockon: :rockon:Φιλαρακο τα πες ολα  :tits2:και γω το ιδιο προβλημα εχω :kissass: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :headbang: :headbang:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
γυναικα χωρις βυζια ουρανος διχως αστρα
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
παιδια αντιμετωπιζω ενα προβλημα...δε θα μπορουσα να τα φτιαξω με κοπελα η οποια δεν εχει βυζια...π.χ. αν ηταν να επιλεξω απο μια γκομενα πολυ ομορφη και αβυζη και απο μια γκομενα λιγοτερο ομορφη αλλα με βυζαρες θα ειχα παει σε αυτη με τα βυζια..στανταρ πραγματα!!μηπως εχω προβλημα....??το εχω συζητησει και με φιλους μου και μου λενε οτι ειμαι υπερβολικος..χαχα!παντως πιστευω οτι το στηθος ειναι το πιο ''θηλυκο΄΄ κομματι πανω σε μια γυναικα..ολα τα αλλα..αν το σκεφτει κανεις μπορει να τα εχουμε και εμεις..με μια απλη χαλαουα.......χαχα!!ενω βυζι οχι!!οταν γνωριζω μια γκομενα αντι να την κοιταξω απο πανω προς τα κατω(απο προσωπο προς τα κατω),την κοιταζω απο βυζια,μετα προς προσωπο,και μετα κατεβαινω...εσεις τι κοιτατε πρωτα?εντωμεταξυ ειχα παει Μαδριτη και Λισαβωνα με τη σχολη μου και εκει περα δεν υπηρχε κοπελα που να μην εχει βυζια!το 90% των γκομενων ηταν προικισμενες..!!!!χωρις πλακα!!μας βγηκαν τα ματια...(καλα εμενα μου βγηκαν ολα!!)και τωρα ειμαστε ελλαδα οπου ειναι σχετικα λιγες οι βυζαρουδες!!τι να πω..θα πεσω σε καταθλιψη..χαχα!!!!
:rockon: :rockon:Φιλαρακο τα πες ολα  :tits2:και γω το ιδιο προβλημα εχω :kissass: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :headbang: :headbang:

Φιλοι μου τον ιδιο πονο εχω κι εγω.....
όσες κοπελες ειχα για σχεση,μονο μια ειχε αυτο που ηθελα...
Η δικια μου τωρα,εχει χμμ...το πολυ δυαρακι,αλλα δεν μου φτανει...Και εχω τρελαθει τη μαλακια βλεποντας αλλες ή σκαω κανα φραγκο σε καμια βυζαρου που μπορει ν αναζητησω σε μπουρδελα η σε καμια εφημεριδα...Αλλα δεν ειναι λυση...
Νιωθω σαν να εχω κρυφη ζωη αλλα ερωτικη διαθεση εχω μονο οταν πετυχαινω καμια με μεγαλα μπαλκονια..Ειναι αδικο για την κοπελα μου,αλλα τι να κανω?
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
Φιλοι μου τον ιδιο πονο εχω κι εγω.....
όσες κοπελες ειχα για σχεση,μονο μια ειχε αυτο που ηθελα...
Η δικια μου τωρα,εχει χμμ...το πολυ δυαρακι,αλλα δεν μου φτανει...Και εχω τρελαθει τη μαλακια βλεποντας αλλες ή σκαω κανα φραγκο σε καμια βυζαρου που μπορει ν αναζητησω σε μπουρδελα η σε καμια εφημεριδα...Αλλα δεν ειναι λυση...
Νιωθω σαν να εχω κρυφη ζωη αλλα ερωτικη διαθεση εχω μονο οταν πετυχαινω καμια με μεγαλα μπαλκονια..Ειναι αδικο για την κοπελα μου,αλλα τι να κανω?
 

Συνημμένα

  • d1.jpg
    d1.jpg
    44,9 KB · Εμφανίσεις: 61
  • d2.jpg
    d2.jpg
    23,6 KB · Εμφανίσεις: 57
  • d3.jpg
    d3.jpg
    42,6 KB · Εμφανίσεις: 53

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Μπα εγω με ενα πολύ στενό μουνάκι ειμαι ικανοποιημένος.  :grin:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Πλάκα στην πλάκα στην τελευταία φαίνεται ρώγα. Άντε γιατί πολύ παρθενοπιπίτσα μας το παίζει. :s&m_1:

Φιλοι μου τον ιδιο πονο εχω κι εγω.....
όσες κοπελες ειχα για σχεση,μονο μια ειχε αυτο που ηθελα...
Η δικια μου τωρα,εχει χμμ...το πολυ δυαρακι,αλλα δεν μου φτανει...Και εχω τρελαθει τη μαλακια βλεποντας αλλες ή σκαω κανα φραγκο σε καμια βυζαρου που μπορει ν αναζητησω σε μπουρδελα η σε καμια εφημεριδα...Αλλα δεν ειναι λυση...
Νιωθω σαν να εχω κρυφη ζωη αλλα ερωτικη διαθεση εχω μονο οταν πετυχαινω καμια με μεγαλα μπαλκονια..Ειναι αδικο για την κοπελα μου,αλλα τι να κανω?

Σε βυζοκαταλαβαίνουμε απόλυτα σύντροφε... :( :( :(
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
εγώ είχα μια γνωστή που είχε τριάρι στήθος και έβαλε σιλικόνη για να γίνει πιο μεγάλο. Τώρα έχει μπαλόνια. Αλλα και μία στην δουλεία έχει μπαλόνια. Μιλάμε για καταστάσεις όπου φοράει στενό πουκάμισο και κοντέυουν να σπάσουν τα κουμπιά. Έρχεται μπροστά μου, σκύβει και κοντέυει να βγεί ο βυζος έξω. Δεν είμαι μεγάλος φάν της βυζάρας αλλα η συγκεκριμένη με τρελλαίνει. Ειδικά το καλοκαίρι που ερχόταν με πεδιλάκι. Είναι και σαραντάρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom