Νέα

Είμαι βυζο-θήρας, θέλω οι γκόμενες να 'χουν βυζιά!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 21K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
παιδια αντιμετωπιζω ενα προβλημα...δε θα μπορουσα να τα φτιαξω με κοπελα η οποια δεν εχει βυζια...π.χ. αν ηταν να επιλεξω απο μια γκομενα πολυ ομορφη και αβυζη και απο μια γκομενα λιγοτερο ομορφη αλλα με βυζαρες θα ειχα παει σε αυτη με τα βυζια..στανταρ πραγματα!!μηπως εχω προβλημα....??το εχω συζητησει και με φιλους μου και μου λενε οτι ειμαι υπερβολικος..χαχα!παντως πιστευω οτι το στηθος ειναι το πιο ''θηλυκο΄΄ κομματι πανω σε μια γυναικα..ολα τα αλλα..αν το σκεφτει κανεις μπορει να τα εχουμε και εμεις..με μια απλη χαλαουα.......χαχα!!ενω βυζι οχι!!οταν γνωριζω μια γκομενα αντι να την κοιταξω απο πανω προς τα κατω(απο προσωπο προς τα κατω),την κοιταζω απο βυζια,μετα προς προσωπο,και μετα κατεβαινω...εσεις τι κοιτατε πρωτα?εντωμεταξυ ειχα παει Μαδριτη και Λισαβωνα με τη σχολη μου και εκει περα δεν υπηρχε κοπελα που να μην εχει βυζια!το 90% των γκομενων ηταν προικισμενες..!!!!χωρις πλακα!!μας βγηκαν τα ματια...(καλα εμενα μου βγηκαν ολα!!)και τωρα ειμαστε ελλαδα οπου ειναι σχετικα λιγες οι βυζαρουδες!!τι να πω..θα πεσω σε καταθλιψη..χαχα!!!!
 
OP
OP
J

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
διορθωνω...το -θυρας ειναι με η...θηρας...οπως λεμε η θηρα το κυνηγι......και οχι η θυρα οπως λεμε θυρα 7....ετσι να σας κανω και μαθημα ελληνικων..!!χαχα!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Φιλαράκι, για πολλά χρόνια κοιτούσα μόνο κώλους και πόδια (όχι ότι δεν τα κοιτάω και τώρα δηλαδή  :rockon:), έστω κι αν η γκόμενα ήταν τελείως άβυζη...Τον τελευταίο καιρό βλέπω μόνο βυζιά  :rockon:...Ελπίζω να σε κάλυψα λίγο...
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Εχω την ιδια ακριβως τρελα μεγαλε.
Η καζουρα που εχω φαει απο φιλους για κατι γκομενες που ειχα που το μονο που ειχανε πανω τους ητανε μεγαλα φουσκουνια δεν λεγεται.
Για μενα η ιδανικη γυναικα ειναι κοντη,αδυνατη με βυζαρες αλλα δυσκολα βρισκεις τετοια γκομενα.
Παντως με το καιρο το εχω ξεπερασει διοτι εχω παει και με κατι αδυνατες με πλακα τα γαλονια που σε καβαλανε και ξεχνας το ονομα σου.
Μαλλον θα φταιει οτι δεν μας βυζαξε αρκετα η μανα μας και μας εμεινε κολλημα με τα βυζα.
Παντως εχω αναπτυξει και μια θεωρια πως οι γυναικες με μεγαλα βυζια ειναι οι πιο μαλακισμενες.
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Το μέγεθος είναι σημαντικό.

Ωστόσο...

Όταν είναι πολύ μεγάλο, τώρα που είναι νέες παίζει...

Φανταστείτε όμως ότι όταν γεράσουν, θα το πετάνε στην πλάτη σαν πατσέ για να πλένονται...

Καλό στήθος, στητό, όχι σιλικονάτο και να είναι σε αναλογίες με το σώμα...

Αυτό είναι και δικό μου prefernce.

Δηλώνω συνοδοιπόρος και fun του είδους..

gent007
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
και γω αδερφε το πρωτο που κοιταω ειναι το βυζακι μ'αρεσουν το τρυφερα στητα βυζακια με ωραιο ντεκολτε αλλα και βυζους στυλ Σαλμα Χαγιεκ!Το δευτερο που κοιταω στη γκομενα ειναι η πουτανια ξερεις αυτα που λενε για να σε φτιαξουν ναζακια μαλακιουλες κτλ.Το τριτο ειναι το προσωπακι μαζι με το κωλακι!Ξερω κανω σοβαρες σχεσεις να μου πεις εχω συνηθισει απο τις μπουρδελοκαταστασεις μου!
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
348
Κριτικές
15
Like
277
Πόντοι
5.102
κι εγω μια χαρα φυσιολογικο σε βρισκω!!!η γυναικα χωρις βυζια ειναι μιση γυναικα!!!κατι θα της λειπει παντα!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Κι εγώ είμαι τρελαμένος :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  βυζάκιας  :boobies: :boobies: :boobies:

Το βυζί είναι άλλο πράγμα...Κατ αρχάς μόνο η ισπανική που μπορείς να παίξεις μπάλα τις "δύσκολες" μέρες της γυναίκας αρκεί :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Γυναίκα χωρίς βυζιά
Βάρκα χωρις κουπιά και
Αεροπλάνο χωρις φτερά :)

Συνήθως είναι ασχημούλες, και με κοιλίτσα.
Συνήθως δε έχουν γίνει και κομπλεξικές με το θέμα. :)

Τώρα με θέλει για την (βάλε όνομα) ή για τα βυζιά μου? :headbang:

Μετά απο χρόνια έχω καταλήξει ότι κάθε γυναίκα έχει και τα καλά της.
Μην κολάτε.
Απλά δείχνουν πιο "θεές" από τις άλλες :rockon:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
το βυζολάτο ειναί γλυκό σαν το μαντολάτο ;) :2funny: :2funny: :dancing: :rockon:
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Συνφωνω μαζι σας.Μαλλον ολοι αυτο θελουμε φαινεται και αυτο ψαχνουμε.Ολοι για βυζοπουλες λοιπον.......
 
OP
OP
J

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
πάντως στην Ισπανία δεν υπήρχε ούτε μια γκόμενα που να μην έχει βυζιά..και όταν λέω βυζιά,εννοώ από 3 νούμερο και πάνω...δηλαδή από ότι έβλεπα η άβυζη κοπέλα στη Μαδρίτη και Λισσαβόνα ήταν αυτή που στο περίπου να φορούσε 2-3 νούμερο σουτιέν!!!!Ήμαρτον!!!Για αυτό βγήκαν και τα ισπανικά...?!Πάντως οι κοπέλες που έχουν στήθος πρέπει να το δείχνουν..εννοώ όχι τελείως με ξώβυζα,αλλά και με άλλους τρόπους!Όσον αφορά για το βύζαγμα..δε θυμάμαι αν βύζαινα όταν ήμουν μικρός..αν ισχύει όμως αυτό που λένε ότι όποιος έχει ψύχωση με τα βυζιά......τότε μάλλον δεν πρέπει να βύζαινα..μάλλον έπινα από το μπιμπερό κατευθείαν...!!χαχα!
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
εμένα με τρελαίνουν οι βυζαρούδες όταν φοράνε κολλητά μπλουζάκια. Μου'ρχεται να τις πιτσιλίσω!
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Κι εγώ είμαι τρελαμένος :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  βυζάκιας  :boobies: :boobies: :boobies:

Το βυζί είναι άλλο πράγμα...Κατ αρχάς μόνο η ισπανική που μπορείς να παίξεις μπάλα τις "δύσκολες" μέρες της γυναίκας αρκεί :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


Συμφωνω απολυτως... εγω πολλες φορες παιζω και μπαλλα... μονο ετσι!!!!

χεχεχεχε

 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
πάντως στην Ισπανία δεν υπήρχε ούτε μια γκόμενα που να μην έχει βυζιά..και όταν λέω βυζιά,εννοώ από 3 νούμερο και πάνω...δηλαδή από ότι έβλεπα η άβυζη κοπέλα στη Μαδρίτη και Λισσαβόνα ήταν αυτή που στο περίπου να φορούσε 2-3 νούμερο σουτιέν!!!!Ήμαρτον!!!Για αυτό βγήκαν και τα ισπανικά...?!Πάντως οι κοπέλες που έχουν στήθος πρέπει να το δείχνουν..εννοώ όχι τελείως με ξώβυζα,αλλά και με άλλους τρόπους!Όσον αφορά για το βύζαγμα..δε θυμάμαι αν βύζαινα όταν ήμουν μικρός..αν ισχύει όμως αυτό που λένε ότι όποιος έχει ψύχωση με τα βυζιά......τότε μάλλον δεν πρέπει να βύζαινα..μάλλον έπινα από το μπιμπερό κατευθείαν...!!χαχα!
εχεις δικιο φιλε.περσι που πηγα τολεδο και μαδριτη ολες ειχαν καταπληκτικο βυζι.τι ναπω μου ειχε φυγει το ματι.ολες ομως κατα ενα περιεργο πραγμα.
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
παιδια.. το ισπανικο... ξερει κανεις γιατι το λενε ετσι?

οι αμερικανοι ξερω το λενε russian... λολ αφου ελαχιστες ρωσιδες ειναι βυζουδες...

γιατι ομως? ξερει κανεις?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
πςςςςςςςςςςςςςςςςςς.......τι σκέφτηκε :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: Δεν βλέπεις τι λένε για τις ισπανίδες πιο πάνω? :headbang: :headbang: :headbang: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
βλεπω βρε jules... το θεμα ειναι ομως οτι βγηκε ετσι αυθαιρετα?
και εγω στην ιταλια ειδα κατι θεες βυζαρουδες.. αλλα δεν λεγεται ιταλικο... αυτο ρωταω..
ετσι ισπανικο λογω ισπανιδων? ή υπαρχει κατι αλλο? λολ
αυτο ειναι ερωτημα!!!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
βλεπω βρε jules... το θεμα ειναι ομως οτι βγηκε ετσι αυθαιρετα?
και εγω στην ιταλια ειδα κατι θεες βυζαρουδες.. αλλα δεν λεγεται ιταλικο... αυτο ρωταω..
ετσι ισπανικο λογω ισπανιδων? ή υπαρχει κατι αλλο? λολ
αυτο ειναι ερωτημα!!!

Κατά την άποψή μου και τις μικρές γνώσεις μου,η "τεχνοτροπία" εξελίχθηκε από τις Ισπανίδες λόγω σωματότυπου και εφαρμογής της.
Ιστορικά έχει πολιτογραφηθεί και το Οθωμανικό το οποίο βέβαι άλλοι λαοί αγνοούν λόγω άγνοιας ή κουλτούρας και το έχουν κωδικοποιήσει αλλιώς.
Πάντω η συνεισφορά των Ισπανίδων στο γλυκό αυτό άθλημα είναι τεράστια και δικαίως έχουν και την φήμη αλλά και την ομορφιά. Η τεχνοτροπία εφαρμόζεται draft, με λαδάκι, ή με απλό φτύσιμο για να γλιστράει, εκτός και αν έχεις ιδρώσει οπότε γλυστράει anyway...

 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Αν και υπάρχει σχετικό θέμα, ας μου επιτρέψουν οι διαχειριστές να αφιερώσω ένα μικρό δείγμα του προγραφόμενου ποστ μου...

ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • 4.jpg
    4.jpg
    41,1 KB · Εμφανίσεις: 116

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom